Herbal Essences, Bio:renew, Regeneracyjny szampon do włosów `Olejek arganowy z Maroka`

Regeneracja. Szampon Olejek Arganowy z Maroka. Herbal Essences bio:renew z cennym antyoksydantem pomaga oczyszczać i chronić Twoje włosy przed tym wszystkim, do czego przyzwyczajają się wraz z upływem czasu.

Rezultat? Miękkie, swobodnie układające się włosy.

Herbal Essenes bio:renew.

Ten szampon powstaje w fabryce dysponującej zielonymi certyfikatami, które gwarantują, że energia użyta do jego produkcji została zrównoważona wiatrową energią odnawialną.

0% Barwników, glutenu. Zrównoważone pH . Bezpieczny dla włosów farbowanych.

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące
Skóra głowy
problemowa

Tylko dla posiadaczek mocno suchych włosów

Mam włosy średniej długości, suche od połowy, natomiast przy skórze głowy duża skłonność do przetłuszczania. Włosy myję co drugi dzień. Co trzeci gdy nie muszę się nigdzie pokazywać, bo wg mnie wtedy już się do niczego nie nadają.

Szampon ma bardzo gęstą konsystencję, tworzy gęstą pianę. W zapachu bardzo przyjemny.

Włosy po umyciu (u mnie jeszcze odżywka obowiązkowo, bo nie rozczesałabym włosów) są miękkie, wyraźnie nawilżone i sypkie. Mimo stosowania odżywek nigdy nie uzyskałam takiego efektu jak z tym szamponem. Także włosy na długości wyglądają zdrowo i uwielbiam ten efekt na długości.

Natomiast u nasady włosów tragedia. Włosy są klapnięte, wyglądają jak tłuste. Nie jest to kwestia niedomycia, tylko właśnie takiego wzmożonego nawilżenia. Na drugi dzień wyglądają nieciekawie.

Szamponu używałam okazjonalnie, bo szkoda wyrzucać. Niestety żadnej kobiecie z mojej najbliższej rodziny również nie przypadł do gustu - cóż, mamy takie same włosy. Właśnie skończyłam opakowanie i cieszę się z tego powodu.

Jeśli masz problem z suchymi włosami na całej długości - serdecznie polecam. Jeśli twoje włosy nadmiernie się przetłuszczają - wybierz coś innego.

Polubiliśmy się

Przyznam, że to pierwszy szampon tej marki jaki stosowałam i jestem zdecydowanie na tak. Szampon bardzo dobrze się pieni, dając gęstą pianę. Bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy. Włosy po jego użyciu nie są jakoś nadmiernie przesuszone, dosyć dobrze się rozczesują i przede wszystkim są miękkie, przyjemne w dotyku I jakby wygładzone.
Szampon ma świeży zapach, dosyć przyjemny i jest bardzo wydajny.

Bardzo dobry szampon

Bardzo fajny szampon, które daje widoczne efekty. Bardzo dobrze się pieni, co czyni go wydajnym. Nie podrażnia skóry głowy. Ma przyjemny zapach, nawet trochę intensywny. Długo utrzymuje się na włosach. Włosy po regularnym stosowaniu są bardziej nawilżone, dobrze się układają, nie puszą się.

Piękny, oryginalny zapach szamponu.

Szampon o bogatej kompozycji zapachowej. Pachnie jak dobre, niepopularne perfumy. Jest gęsty, łatwo się rozprowadza, ale ciężko spłukuje. Dobrze się pieni. Po nim mam wrażenie dobrze domytych włosów. Zaraz po obmyciu szamponu, stosuję odżywkę z tej linii i wtedy nie ma problemu ze spłukaniem go. W pojedynkę raczej bym go nie stosowała, ponieważ może być problem z kołtunem. Polecam kupować go razem z odżywką, ponieważ jego intensywny zapach będzie gryzł się z odżywką o innym aromacie. Chyba, że będzie to bezzapachowa odżywka.

Szampon kupiłam na próbę. Moje włosy są naprawdę problematyczne. Suche na końcach,ale przetłuszczające się u nasady. Po zakupie od razu poszłam sprawdzić to cudo. Pierwsze co: zapach. Piękny jak dla mnie,który jak się okazało utrzymuje się długo po umyciu włosów. Drugie: konsystencja. Petarda! Odpowiednio gęsty,dzięki czemu jest wydajny,bo nie trzeba go wiele,aby umyć moje włosy (długie do pasa). Po trzecie: efekt po umyciu. Włosy są miękkie, wygładzone, nie są obciążone. Więc jak dla mnie strzał w 10! Na pewno zagości na stałe na mojej liście zakupów.

Zbyt ciężki

Niestety bardzo obciążał moje włosy. Były one przyklapnięte, bez objętości. Po umyciu nadal miałam wrażenie, jakby włosy były tłuste. Mocno swędziała mnie od niego skóra głowy. Na drugi dzień moje włosy były już tłuste, jakby nie myła ich kilka dni. Jedynie miałam wrażenie, że na długości nawilżał włosy, przez co nie były takie suche i napuszone. Jest nawet wydajny, ładnie pachnie.

Tak dobry jak szampony z trochę wyższej półki cenowej :)

Mam szampon już prawie 3 miesiąc, używam go codziennie, ponieważ mam suchy typ włosa z tendencją do przetłuszczania się u nasady skóry głowy.
I tak moim zdaniem szmapon jest prawie tak dobry je te z wyższej półki cenowej np. Loreal Professional. Porównuje go do szamponu z serii Loreala Absolut Repair , moim zdaniem te szampony dają podobne efekty na moich włosach :).
A oto plusy szamponu :
* działanie- włosy są gładkie, puszyste, miękkie, błyszczące, łatwiej się rozczesują i to nawet bez użycia jedwabiu czy olejku to włosów
* szampon dobrze zmywa zanieczyszczenia z włosów czy produkty kosmetyczne typu pianka, żel a nawet trwały lakier do włosów
* nie wysusza skóry głowy
* bardzo dobrze się pieni
* ma średniej gęstości konsysytencje przez co wystarczy niewielka ilość szmaponu na wymycie włosów
* dobrze działa na włosy farbowane-pielegnuje je a zarazem nie powoduje szybkiego wyblaknięcia koloru
* zapach należy do lekko słodkawych z aromatem orientu
* posiada 95 %składników pochodzenia naturalnego
* cena ok.25 zł, moim zdaniem bardzo dobra, zwłaszcza ze szmapon ma aż 400ml a jest bardzo wydajny.

Nie wiem jaka jest dostępność- ja swój egzemplarz kupiłam w Rossmanie.

Czy go kupię- tak. Robi prawie to samo co wspomniana wyżej seria Loreala, z tą różnicą że przy serii Loreala miałam wrażenie że włosy są ,,ciut,, bardziej gładsze - ale takie ,,ciut ,, nie przekreśli u mnie szamponu Repair z Herbal Essences i nadal będę go kupywać, zwłaszcza że jest dużo tańszy niż Loreal i stracza na dłużej, a sprawia że włosy są po nim w bardzo dobrym stanie :).

Olejek arganowy

Ta firma jest dla mnie wciąż nowa, nie kupuję ich za często. Ten szampon nie zachwycił jednak moich włosów. Miałam wrażenie, że szybciej się przetłuszczają (do czego mają dużą skłonność), lekko się puszyły, a stan włosa bez zmian. Na plus było to, że rozczesywanie było o wiele łatwiejsze, niż przed stosowaniem tego produktu.

Średniak

Szampon bardzo ładnie pachnie i ten zapach utrzymuje sie dosyc dlugo na wlosach. Dobrze się pieni i splukuje. Posiada w sobie olej arganowy dlatego nie zostawia szorstkich wlosow. Jednak na moich cienkich włosach wydaje się obciążający. Po 2-3 myciach czuje potrzebę umycia jakimś rypaczem typu bambino. Wydaje mi się że dla osób rzadziej myjących wlosy może być ciekawym rozwiązaniem, zwłaszcza dla wysokoporowatych czy zniszczonych.

Bardzo dobry!

Na szampon trafiam przypadkiem, kiedy zapomniałam swojego na wyjazd i pożyczyłam go od przyjaciółki. Po pierwszym użyciu wiedziałam, że po powrocie do domu go zakupie!
Dużo szamponów wysusza moje włosy, natomiast ten je wyraźnie wygładził. Dobrze się pieni, pachnie obłędnie, jest wydajny. Nie plącze i nie puszy włosów, zapach utrzymuje się po myciu.

Najlepszy z najlepszych

Szampon kupiłam na promocji w rossmannie skuszona pozytywnymi opiniami i nie zawiodłam się. Pachnie cudownie, zapach długo utrzymuje się na włosach, fajnie się pieni, jest wydajny. Cena mogłaby być niższa (15 zł na promocji, 20 zł w cenie regularnej), ale i tak warto go kupić. Dla moich plączących i puszących się włosów jest wybawieniem, ułatwia rozczesywanie. W połączeniu z odżywką działa cuda. Włosy są idealnie wygładzone. Dostępny jest w wielu miejscach, również w marketach. Opakowanie jest lekko przezroczyste dzięki czemu widać ile produktu pozostało w buteleczce.

Nawilża i pięknie pachnie

Herbal Essences szampon z marokańskim olejkiem arganowym to jeden z moich drogeryjnych ulubieńców.
Szampon pięknie pachnie, dobrze się pieni i jest bardzo wydajny.
Po umyciu nim włosy są nawilżone i gładkie a co najważniejsze wyglądają zdrowo.
Skutecznie oczyszcza włosy ale bez efektu wysuszenia i jest bezpieczny dla włosów farbowanych.
Po kilku myciach zauważyłam że moje puszące się włosy łatwiej się rozczesują i układają.
Genialny szampon idealny do włosów suchych i kręconych, zagości w mojej łazience na dłużej.