Artiste, Professional Hair Care, Serum z olejkiem arganowym `Profesjonalna regeneracja`

Serum z olejkiem arganowym nadaje się do włosów zniszczonych codziennymi zabiegami stylizacyjnymi. Regularnie stosowany sprawia, że włosy stają się odżywione, nawilżone i lśniące.
1. Wzmacnia
2. Nawilża i regeneruje
3. Zapobiega przesuszeniu włosów
4. Idealny do codziennej pielęgnacji
5. Ułatwia rozczesywanie
6. Zapobiega rozdwajaniu się włosów

nawilżające, wygładzające, ochrona końcówek, nabłyszczające, regenerujące / odbudowujące
z pompką
z silikonami
olejek, serum

Zdrowe włosy

Serum z olejkiem arganowym bardzo dobre zamknięte w 50 ml plastikowej butelce z pompka bardzo wygodna aplikacja ładny zapach serum gęstej konsystencji idealnie się rozprowadza szybko wchłania i nie zostawia żadnej tlustosci na włosach używam po umyciu włosów co znacznie ułatwia mi ich rozczesywanie serum jest bardzo wydajne mała ilość wystarczy by uzyskać efekt zdrowych błyszczących włosów serum znacznie poprawia kondycję włosów oraz końcówek włosy są miekie i gładkie naprawdę dobry produkt buteleczka jest w kartoniku mocno różowym metalicznym bardzo ładny polecam

Zbawienie !

Po ostatniej koloryzacji moje włosy zastałam w opłakanym stanie :( ich rozczesanie graniczyło z cudem, puszyły się plątały a jakby tego wszystkiego było mało - końcówki zaczęły się kruszyć. Postanowiłam zadziałać i to szybko ! Oprócz szeregu odżywek i masek kupiłam ten o to olejek ! Okazał się hitem, opatrunkiem dla moich włosów. Szybko się wchłaniał, nie obciążał ich ale lekko dociążał. Dzięki niemu lepiej się układały, łatwo rozczesywały, pięknie błyszczały. Stały się miękkie i gładkie.
Produkt jest wygodny i przyjemny w użyciu. Jest wyposażony w pompkę dzięki której aplikacja olejku przebiega bezproblemowo. Kosmetyk pięknie pachnie a zapach utrzymuje się stosunkowo długo !