I Heart Revolution, Goddess of Love, Triple Baked Highlighter (Rozświetlacz do twarzy)

Średnia ocena: 3.64/5

Rozświetlacz marki I heart revolution zamknięty w poręcznym pudełeczku w kształcie serca.
Podkreśla kości policzkowe. Dzięki niemu skóra wygląda na świeżą i wypoczętą.

prasowane
hipoalergiczna

Używam i końca nie widać

Dostałam go kilka lat temu od mamy, to był mój pierwszy rozświetlacz. Do teraz nie użyłam go nawet w połowie! Jest najbardziej wydajnym kosmetykiem jaki posiadam, prędzej będę musiała go wyrzucić ze względu na jego wiek, niż go zużyję ????
Typ tafli, bardzo intensywny błysk więc dla osoby początkującej będzie dużym wyzwaniem. Ma śliczny kolor, formuła jest sucha pod palcem, ale nie mam zarzutów co do trwałości.
Jedynym minusem jest papierowe opakowanie. Lubi się samo otwierać podczas "grzebania" w kosmetykach ????

Przyciąga wzrok

Rozświetlacz wpadł mi przez przypadek w ręce i stwierdziłam ze go sprawdze.
Ma ciekawy kształt ale bardziej interesujące jest jego wykończenie.
Świetnie się nakłada i sie cudowny efekt.
Czasami się osypuje ale da się na to przymknąć oko.

Niekończący się rozświetlacz

Rozświetlacz dostałam kilka lat temu na urodziny. Używam go codziennie, a kosmetyku jakby nie ubywało! Ma on cudowny i neutralny odcień, ładnie wtapiający się w kolor skóry. Dzięki temu daje efekt naturalnego blasku. Jest też dobrze napigmentowany i nie ściera się w ciągu dnia.

Jedyną wadą jest duże i papierowe opakowanie, które dość szybko się brudzi i ciężko zabrać je ze sobą w podróż.

Najlepszy

Mam to serduszko od ponad roku, używam go bardzo często a nadal wygląda jak nowy, no - nie licząc opakowania bo po opakowaniu widać, że nowe to ono nie jest, ale sama zawartość wygląda jakby nie była w ogóle używana, więc tutaj pod względem wydajności ogromny plus.
Na twarzy daje cudowny efekt - piękna i zdrowa tafla odbijająca światło.
W ciągu dnia utrzymuje się cały dzień.
Używam go na policzki, na łuk kupidyna i czasami na wewnętrzne kąciki oczu. Sprawdza się rewelacyjnie. Jest dobry zarówno do makijażu dziennego jak i wieczorowego.
Jest to najlepszy rozświetlacz ze wszystkich, których do tej pory używałam.

Świetny rozświetlacz

Kupiłam ten rozświetlasz kilka lat temu i nadal go mam, pomimo używania kilka razy w tygodniu. Jest niesamowicie wydajny. Pozostawia na skórze piękny blask, od którego ciężko oderwać wzrok. Urocze opakowanie i dobrą cena. Jest na prawdę świetny

Rozświetlacz w bardzo ładnym opakowaniu i kształcenia - zdecydowanie zachęca do zakupu. Rozświetlacz charakteryzuje sie dobrą pigmentacją. Idealnie rozświetla twarz, ale również nadaje się do ciała w przypadku wyjścia. Cera po zastosowaniu jest promienna i pełna blasku. Produkt bardzo wydajny.

PIĘKNIE OPALIZUJE NA RÓŻOWO

Plusy(+)
- piękny odcień
- intensywny blask z małymi drobinkami
- brak brokatowego wykończenia
- pigmentacja
- wydajność
- cena
- kartonikowe opakowanie
- efekt lekkie wybielenia ( optymalnie dla kogoś może to być wada )

Minusy(-)
- średnia trwałość

Podsumowując rozświetlacz jest naprawdę w porządku, są też chyba inne kolory, ja się skusiłam na ten ciepły z różowymi drobinkami. Oczywiście na naturalny efekt nie liczcie.)

Ulubiony

Rozświetlacz jest świetny pod każdym względem.
Tworzy piękną tafle i ma wiele zastosowań.
Na ciało, na twarz, na powieki!
Przepiękne opakowanie dodaje tylko cudowności temu rozświetlaczowi. Wydajność jest niesamowita, chyba nie znam osoby, która skończyłaby ten produkt w pełni. Błysk możemy ładnie budować.

Świetny

Rozświetlacz towarzyszy mi już kilka miesięcy i naprawdę się sprawdza. Pięknie rozświetla skórę, zostawia piękną taflę, sprawdza się również do rozświetlania wewnętrznych kącików oka.
Kosmetyk jest bardzo wydajny, starcza na bardzo długo i jest dostępny w dobrej cenie.

GOLDEN GODDESS

Nie miałam rozświetlacza Goddess of Love, tylko siostrzany Golden Goddess, ale nie mogę go znaleźć na Wizażu jako osobnego produktu, więc recenzję postanowiłam napisać tu.
Golden Goddess jak sama nazwa wskazuje ma złoty odcień. Pięknie wygląda nałożony na dekolt i obojczyki, jednak nie podobał mi się na twarzy. Myślę, że dobrze wyglądałby na oliwkowych, opalonych i ciemniejszych karnacjach, na mojej jasnej skórze za bardzo rzucał się w oczy, wyglądał nienaturalnie, nie dopasowywał się. Produkt jest dobrze nasycony i łatwo można z nim przesadzić. Nie robi rozświetlającej "tafli" na skórze, jest raczej rozświetlaczem z drobnym brokatem.
Opakowanie jest wykonane z kartonika co uważam za plus. Nie wiem czy kiedykolwiek zużyłabym ten produkt w całości, bo jest bardzo duży i wydajny, gdyż nawet niewielka ilość produktu jest bardzo widoczna.

Stary przyjaciel

Oj zdecydowanie polecam, to właśnie z tym produktem zaczynałam przygodę z makijazem, tani oraz dobry
Duża dostępna kolorystyka co zdecydowanie na plus :) moja mama cały czas używa

Nie dla mnie

Rozświetlacz w odcieniu goddes of love dostałam na urodziny od koleżanki. Co do opakowania, jest całkiem fajne, tekturowe w kształcie serca, niestety, na wyjazdy nie będzie idealną opcją ze względu na swoje wymiary. Już przy samym swatchiwaniu produktu kolor mi nie podpasował. Dawałam temu rozświetlaczowi kilka/ kilkanaście szans ale za każdym razem przeszkadzała mi ta różowa poświata, w pewnych momentach wyglądał brudno na twarzy. Sam błysk też nie za bardzo mi pasuje, był taki suchy, zbyt mocny. Postanowiłam go oddać koleżance która jest w nim zakochana! Jak widać nie każdemu odpowiadają te same kosmetyki.