L'Oreal Paris, Unbelieva Brow Longwear, Brow Gel (Wodoodporny żel do brwi)

L'Oreal Paris, Unbelieva Brow Longwear, Brow Gel (Wodoodporny żel do brwi)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 3,4 ml

L’oreal paris przedstawia nadzwyczajny produkt dla niezwykłych kobiet. Nowy tusz do brwi unbelieva’brow ma wodoodporną formułę, której efekt utrzymuje się do 2 dni*. Bądź niezwykła z idealnie podkreślonym, długotrwałym makijażem brwi. Wypróbuj różne odcienie i zyskaj niezwykły efekt. Naturalnie czy bardziej intensywnie? Znajdź swój odcień i dopasuj do swojego stylu makijażu brwi! To niezwykły makijaż brwi w mniej niż 3 minuty*.

(*test samooceny, 109 osób), **(test samooceny).

Kosmetyk dostępny jest w trzech kolorach, dzięki czemu każda kobieta ma szansę dobrać dla siebie odpowiedni odcień.
- 103 warm blonde - ciepły blond z dodatkiem brązu,
- 104 brown/chatain - chłodny, jasny brąz,
- 108 dark brunette - ciemny brąz.

żele do brwi

Super trwały

Trwały i wydajny produkt do stylizacji brwi. Do produkty dołączony jest precyzyjny aplikator, którym z łatwością można nadać naszym brwiom pożądany kształt. Przy codziennym użytkowaniu wystarczył mi na kilka miesięcy . Produkt fajnie i lekko rozprowadza się na brwiach , nie trzeba też długo czekać by zastygł.Makijaż spokojnie wytrzyma cały dzień i całą noc ???? Mój numer 1❤️

Świetny !!!

Najlepszy dostępny zel do brwi na rynku, super utrwala niesforne włosy na brwiach, nadaje piękny kolor brązu (każda kobieta z każdym kolorem włosów dobierze sobie swój odcień do brwi) szczoteczka jest bardzo precyzyjna, brwi wyglądają na naturalne i podkreślone. Nie jestem pewna co do wodoodporności bo moim zdani zel zmywa się przy podstawowym żelu do mycia twarzy ale ogólnie jestem zadowolona z produktu

Super produkt

Żel to raczej nie jest, bardziej taki płyn, ale fajnie się rozprowadza. Trzeba odsączyć nadmiar produktu przed nałożeniem. Po zastygnięciu mam na chwilę uczucie sklejenia brwi, Ale potem już mija. Mam ten mysi kolor. Muszę go mało dawać, bo inaczej wyglądam jak czarownica (jasny blond - włosy). Produkt siedzi na moich brwiach nawet do tygodnia (jeśli przy myciu pianką micelarną unikam brwi). Całkowicie produkt można zmyć płynem do wodoodpornego makijażu.

super trwała stylizacja brwi

Kupiony w rossmannie, na promocji. Na poczatku troszke mnie zaniepokoilo to, że aby nałozyć produkt, mamy aż 3 rózne aplikatory - gąbeczkę zanurzoną w pomadzie, pędzelek i szczoteczkę. Okazalo sie, ze nieslusznie, ja pomijam w ogóle gąbeczkę i nakładam pędzelkiem.
Efekt jest swietny - mocne krycie, naturalne kolory, i co najważniejsze, jeśli się nie zmyje brwi, to zostają na kolejny dzień:):)

Ciekawy kosmetyk

Mam go w kolorze najciemniejszym. Trzeba nauczyć się z nim pracować, szybko zastyga i z poprawkami ciężko. Używałam innego pędzelka niż ten dołączony. Na codzień sobiście wolę kredkę lub cienie do brwii, ten gagatek służy mi na wieczorne wyjścia, do mocniejszych makijaży, lub gdy pogoda nie sprzyja. Na plus trwałość, szczególnie w zimie do czapki, jak pada śnieg lub deszcz daje radę i nic się nie rozmazuje. Łatwo z nim przesadzić i uzyskać nienaturalny efekt. Gdy ktoś zaczyna przygodę z makijażem to odradzam, gdyż jest ciężki w obsłudze :). Polecam kupować na promocji, gdyż cena może odstraszać.

Porażka

Kupiłam ten kosmetyk z pochlebnych recenzji. Niby się dobrze trzyma, tylko po miesięcznym stosowaniu moje brwi wyglądają tragicznie, powypadały i zrobiły się krótkie. Nigdy tego już nie kupię

Trwałość i kolor mega

Kosmetyk w formie płynnej. Najbardziej trwały produkt do brwi jaki znam. Swatcha na ręce nie można zmyć, na brwiach równie dobrze się trzyma. Kolor bardzo ładny, efekt można uzyskać naturalny i wyrysowany po prostu dokładając więcej produktu. Nie podoba mi się opakowanie i ogólnie używanie go jest ciężkie i problematyczne, ciężko dobrać odpowiednia ilość produktu albo zabrać jak za dużo się wzięło. Nie jest to też produkt do szybkiego makijażu rano, ponieważ trzeba się trochę nim pobawić.

Niewiarygodnie nienaturalny efekt

Zaczynając od palety kolorów, wydawać by się mogło, że skoro jest ich kilka każdy znajdzie coś dla siebie. Niestety kolory te są ciemne. Kolor 103 Warm Blonde, przeznaczony przecież dla blondynek, nie należy do jasnych. Jeśli szukasz produktu do brwi, który sprawi, że będą one na pierwszym planie, to jest to taki produkt.
Jeśli poszukujesz za to produktu dającego naturalny efekt, masz jasną karnację, jasne włosy i nie chcesz mocno podkreślonych, ciemnych, kontrastujących brwi to nie jest coś dla Ciebie. Próbowałam go aplikować na różne sposoby, zawsze na koniec używając szczoteczki do wyczesania nadmiaru, ale przez to że jest bardzo gęsty, mocno napigmentowany po prostu daje wyrysowany efekt, a mi się takie brwi nie podobają, dlatego skończył w koszu.
Trwałość bez zarzutu, rzeczywiście wodoodporny.

Cena za wysoka

Cena tego produktu jak dla mnie jest kosmiczna . Ja osobiście miałam okazję testować ten produkt dzięki mojej przyjaciółce która brała ślub . I powiem Wam że tak mi się spodobał że kupiłam sama w Rossku dla siebie . Żel jest mega wydajny , ładny ma kolor ,dobrze podkreśla brwi i co najważniejsze mega długo się utrzymuje. Widać efekt zrobionych brwi ale tak z klasą tak z umiarem i gustem. Mogę jeszcze powiedzieć że żel jest mega wydajny więc starcza na długo . Warto w niego zainwestować .

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Zamiast makijażu permanentnego

Jak często trzeba poprawiać makijaż brwi używając cienia czy kredki? Po każdym dotknięciu. Tutaj nic się nie dzieje. Ja mam za ciemny odcień i gdy przesadze z ilością to wyglądam jak z henną na brwiach ale uwielbiam. Koniecznie muszę kupić jaśniejszy odcień bo moje brwi mają braki na łukach i ten żel jest moim wybawieniem.

wciąż się docieramy

Posiadam ten produkt już dość długo, w bardzo ciemnym odcieniu, ale nie używam go codziennie. Powód? Nie jest to produkt do błyskawicznego makijażu. Wymaga dużej precyzji, każdy błąd jest bardzo widoczny.

Doceniam go przede wszystkim za trwałość. Może z tymi 2 dniami to już nie przesadzajmy, ale przy wieczornym demakijażu trzeba poświęcić chwilę, by go zmyć. Duża trwałość jest jego największą zaleta. Niestety, samo nakładanie nie jest proste ani szybkie. Dołączony pędzelek wcale mi nie pasował. Trzeba naprawdę się skupić przy nakładaniu. Po wyschnięciu i wyczesaniu brwi efekt jest intensywny, ale nie do końca naturalny dla mnie. Jednak na aktywne, długie dni jest niezastąpiony.

Drogi, ale bardzo wydajny.

Świetny

Na początku szybko go skreśliłam, bo moim zdaniem dawal zbyt mocny efekt. Moje brwi wyglądały okropnie sztucznie. Jednak gdy nauczyłam się go używać, zmieniłam zdanie.

Produkt jest niebywale trwaly - w moim wypadku wytrzymal nawet pobyt na termach. Nie rozmazuje się, nie osypuje i nie wysycha.

Dostępny jest w kilku kolorach, więc łatwo można wybrać idealny dla siebie. Cena jest dość wysoka, ale produkt naprawde jest wydajny. Kupilam juz trzecie opakowanie :)