Catrice, Liquid Camouflage High Coverage Concealer (Korektor w płynie wodoodporny)

E-Glamour.pl

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

Catrice Liquid Camouflage High Coverage Concealer Waterproof - korektor w płynie oferujący optymalne krycie. Jest mocno napigmentowany, dzięki czemu doskonale maskuje niedoskonałości pod oczami (cienie, sińce) i na twarzy (przebarwienia, piegi, zaczerwienienia).

Trwała i wodoodporna formuła korektora Catrice Liquid Camouflage High Coverage zapewnia nieskazitelny makijaż na wiele godzin. Ma właściwości wodoodporne, więc niestraszne mu upały i deszcze.

Konsystencja korektora Catrice Liquid Camouflage High Coverage idealnie stapia się z cerą i równomiernie rozprowadza. Wygodny aplikator dozuje odpowiednią ilość produktu i ułatwia nakładanie go na skórę. Korektor jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych.

pod oczy, do twarzy
kryjące
bez parabenów
w pędzelku / w aplikatorze

Super trwały o dobrze kryjącej formule

Korektor posiada poręczne opakowanie z aplikatorem zakończonym gąbeczką. Aplikator dobrze rozprowadza produkt na skórze. Umożliwia w pracowanie go w skórę dzięki czemu stapia się ze skórą nie tworząc smug. Bardzo dobrze kryje. Korektor nie oksyduje w ciągu dnia. Nie ściera się. Jest długotrwały.

Dobry dzienniak

Kiedyś kultowy, teraz są lepsze, ale wciąż jest w porządku. Na plus jasne kolory, krycie idealne na codzień, ale mimo nazwy kamuflaż na większe wyjście potrzeba czegos mocniejszego. Szybko się zużywa ze wzgledu na małą pojemność.

Klasyk

Pamiętam jakim hitem był ten korektor, gdy ja dopiero zaczynałam się malować. Zużyłam wiele opakowań z myślą, że nie znajdę lepszego. Krycie super, odcień idealny, bez mocnego zapachu. Jednak sięgając po niego teraz, zauważyłam jak mocno wysusza moją skórę pod oczami. Niestety jak dla mnie czar prysł i jest teraz i wiele wiele fajniejszych korektorów

Nie znalazłam lepszego korektora

Znam ten korektor od około 5 lat. Przez ten czas zmienili wygląd opakowania i myślę, że konsystencja również nieco się zmieniła.

Dla mojej jasnej karnacji używam odcienia 005
Odcień oksyduje,ale dla mnie nie jest to bardzo krytyczne, ponieważ nie widać tego pod podkładem.

Wodoodporny Cud

Catrice Liquid Camouflage High Coverage Concealer jest jednym z tych kosmetyków, które od dłuższego czasu cieszą się uznaniem w świecie makijażu. Jest to korektor w płynie, który obiecuje wysoką krycie oraz trwałość, co jest niezwykle istotne dla osób poszukujących produktu, który zatuszuje niedoskonałości na długi czas.

Jednym z najbardziej imponujących aspektów tego korektora jest jego zdolność do ukrywania wszelkich niedoskonałości skóry. Dzięki jego intensywnej pigmentacji, nawet niewielka ilość produktu wystarcza, aby skutecznie zatuszować cienie pod oczami, zaczerwienienia czy też drobne niedoskonałości. Zapewnia to doskonałe krycie bez konieczności nakładania wielu warstw, co przekłada się na naturalny i nieskazitelny wygląd skóry.

Dodatkowym atutem jest jego wodoodporna formuła. Dzięki temu korektor nie rozmazuje się ani nie traci intensywności nawet w trudnych warunkach, co sprawia, że nadaje się idealnie do noszenia przez cały dzień, niezależnie od aktywności czy pogody.

Używam od wielu wielu lat

Korektor Catrice Liquid Camouflage w odcieniu 005 Light Natural używam od wielu lat. Ilość zużytych opakowań jest nie do zliczenia. Korektor ma bardzo dobre krycie, bezproblemowo przykrywa cienie pod oczami a przy okazji nie obciąża okolicy pod okiem. Gama kolorystyczna tego korektora jest szeroka co z pewnością jest wielkiem plusem. Po wielu godzinach noszenia w ciągu dnia nie waży się ani nie przemieszcza.

Jeden z ulubieńców! ❤️

Często towarzyszy mi Catrice Liquid Camouflage High Coverage Concealer Waterproof od wielu lat. To mój pewniak, gdy coś w innym korektorze nie spełnia moich oczekiwań. Nie tylko doskonale działa w makijażu, ale także jego przystępna cena sprawia, że to naprawdę świetny produkt.Krycie ma doskonałe. Polecam! ❤️

Fajny i niedrogi

Używałam go już dawno temu . Kiedyś był moim ulubionym . Używałam tylko jego .
Miał ładne kolory do wyboru . Aplikator w formie błyszczyka . Całkiem wydajny . Dobrze maskował moje cienie i nieduże niedoskonałości. Trzymał się nałożony przez cały dzień .
Fajnie wypada cenowo na promocjach . Czy bym go kupiła znowu ? Chyba nie . Teraz mamy taki wybór korektorów , a ja już znalazłam swojego ulubieńca .

Fav

Produkt używam od lat i zawsze do niego wracam. Ma super krycie i dobrze wygląda na skórze. Trzeba z nim szybko pracować bo zastyga, ale bardzo dobrze radzi sobie ze skóra trądzikową ????

Bardzo lubię

Jest to mój jeden z ulubionych korektorów , używam go w codziennym makijażu tak jak i takim na wielkie wyjścia . Ma rewelacyjne krycie , wystarczy niewielka ilość produktu aby doskonale zakryć cienie pod oczami oraz wszystkie niedoskonałości . Niestety borykam się z mega widocznymi cieniami pod oczami które ciężko zakryć a ten produkt radzi sobie świetnie. Myślę że produkt jest wart swojej ceny . Ma bardzo wygodny aplikator oraz pojemne i poręczne opakowanie

Korektor w dobrej cenie

Korektor Catrice używam już od kilku lat. Dobrze kryje cienie pod oczami. Jest lekki nie zapchana, kryje również małe przebarwienia. Chetnie do niego wracam. Dobra cena, wygodne opakowanie.

bardzo dobry lekki korektor

Bardzo dobry korektor, używam jako bazę pod cienie. A także pod oczy. Nie jest ciężki, kryje w sam raz. Dość wydajny. Jego minus to fakt, że trochę mi wycieka z opakowania, jakby nie było szczelne. Używam już chyba czwarte opakowanie.