Syoss, Pure Smooth, Szampon micelarny do włosów normalnych i grubych (stara wersja)

Szampon micelarny Pure Smooth delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy.
Dla odżywienia, wygładzenia i kontroli puszenia się włosów.

Nie zawiera silikonów, parabenów, oleju mineralnego i sztucznych barwników.
Jakość przyjazna alergikom, testowana i certyfikowana przez Fundację Europejskiego Centrum Badania Alergii ECARF. Certyfikowany przez EU Ecolabel.

Całkiem ok

Szampon dobrze oczyszcza włosy oraz skore głowy, jest wydajny bo już mała ilość wystarcza na umycie długich włosów, dobrze się pieni, ma zapach profesjonalnego kosmetyku, włosy są po nim czyste, miękkie, I gotowe do przyjmowania dalszej pielęgnacji. Ogólnie jestem z niego zadowolona i będę do niego wracać

Mój ulubiony rypacz, którego końca nie widzę! :D

Szampon kupiłam rok temu za śmieszne 6zł w Rossmannie, bo była jakaś wyprzedaż. Żałuję, że nie wzięłam dwóch butelek. :P

Używam go jako rypacza - mocnego szamponu - raz na 2-3 tygodnie, żeby dobrze oczyścić skórę głowy. Ma fajną konsystencję (taką nie za gęstą, nie za rzadką) chociaż dla mnie to jest mniej ważne, bo i tak go rozpieniam.
Pachnie ładnie, świeżo. Nie umiem porównać tego zapachu do jakiegokolwiek.
Oczyszczenie jest naprawdę mocne i dokładne. Na plus brak silikonów - do oczyszczania nie są one jakoś potrzebne. :P Zawiera Cocamidopropyl Betainę, więc osoby, które mają swędzenie przez ten składnik powinny unikać tego produktu. :)

Dobry rypacz

Jeśli ktoś używa go do mycia włosów na codzień - może się zawieść. Jeśli zaś użyjecie go jako typowego rypacza - raz na trzy tygodnie, żeby wymyć to co odżywki i delikatne szampony nadbudowały - może być zadowalający. W składzie jest SLS, więc przy stosowaniu do każdego mycia włosy będą się przetłuszczać bardzo często, my sięgniemy więc po szampon... i tak w kółko. Butelka za butelką... Na codzień więc wybieram delikatne szampony, a pan "rypacz" zostaje wyjęty raz na trzy tygodni. Przy metodzie kubeczkowej sprawdza się super, bo ładnie się pieni.
Dodatkowy atut to opakowanie, które bardzo mi się podoba. To właśnie wygląd szamponu przyciągnął mój wzrok.

pozytywne zaskoczenie.

Pierwszy szampon tej firmy, z którego działania jestem naprawdę zadowolona.
Dobrze oczyszcza, nie przesusza i nie obciąża włosów. Kupiłam go z myślą o zmywaniu olejków i w tym temacie radzi sobie świetnie. Dobrze współgra z różnymi odżywkami czy maskami. Przyjemnie pachnie, dobrze się pieni i jest wydajny. Wygładza i odżywia? Nie, ale przyznam szczerze, że jeszcze nie spotkałam się z szamponem, który spełniłby tę obietnice. Myślę, że od tego są inne kosmetyki. A szampon najważniejsze, żeby dobrze umył, a jednocześnie nie zaszkodził.

Dobry szampon

Szampon w ładnej, minimalistycznej szacie graficznej, poręczne opakowanie.
Ogółem to pierwszy szampon tej firmy z którego jestem zadowolona.
Produkt jest gęsty i wydajny, pozostawia wrażenie odświeżenia i rzetelnego oczyszczenia włosa, nie pozostawia śliskiej warstwy, wprost przeciwnie.
Mam włosy grube i suche, dobrze się sprawdza w połączeniu z jakąś odżywką nawilżającą lub wygładzająca.
Dobr produkt w dobrej cenie.

Szampon myje włosy delikatnie i bardzo dobrze się pieni. Włosy są świetnie oczyszczone i co najważniejsze nie splątane. Spłukuje się dobrze i nie obciąża włosów. Ma także intensywny zapach , który długo pozostaje na włosach. Konsystencja jest dość rzadka ale nie przelewa się przez dłonie.

Mocno oczyszcza, słabo wygładza

Testowane na średnioporowatych, falowanych włosach i wrażliwej skórze głowy.

Zalety:
+ Miły, delikatny zapach
+ W miarę przystępna cena
+ Bardzo wydajny
+ Nie podrażnia skóry głowy
+ Poręczne opakowanie
+ Dobry do czyszczenia pędzli itp.

Wady:
- Bardzo mocno oczyszcza (spodziewałam się delikatniejszego oczyszczenia)
- Brak efektu wygładzenia (niezbędna odżywka)
- Przy naciśnięciu wychodzi bardzo dużo produktu

Najlepszy!

Długo szukałam tak dobrego produktu w rozsądnej cenie. Szmpon jest wydajny, dobrze się pieni, oczyszcza przy czym nie wysusza skóry i włosów. Po umyciu włosy są delikatne, miękkie, lekkie i co najważniejsze nie puszą się! Są proste i wygładzone.

Nie wygładza, a puszy - Dobry do tłustych - Delikatny hiacyntowy zapach

Szampon przede wszystkim nie wygładza, a puszy włosy. Dobrze oczyszcza i odtłuszcza na długo, ale trochę podrażniał skórę głowy. Ma delikatny jakby hiacyntowy zapach.

Przeciętny

Szampon ma ładny zapach, dobrze się pieni. Cena na promocji była bardzo kusząca dlatego się na niego skusiłam jednak nie zachwycił mnie. Bezpośrednio po umyciu mam wrażenie jakby moja głowa nie była porządnie oczyszczona.

Porażka

No właśnie sama nie wiem czemu go kupiłam „sto lat temu” miałam szampon od Syoss i był katastrofa a tu nagle kiedyś wychodzę znowu z szamponem tej marki.
Ale chyba 2 rzeczy wpłynęły na to że kupiłam ten szampon. Po pierwsze: obietnica producenta odżywienie i kontrola puszenia się włosów. To mnie chyba najbardziej przekonało ponieważ moje włosy puszą się jak oszalałe.

. A drugi czynnik który wpłyną na zakup to cena bo tylko 13,99 zł.

Jak się sprawdza szpon? Miał pomóc w tym puszeniu! A tak nie jest. Na początku się zastanawiałam może moje włosy nie lubią micelarnych szamponów⁉️I chyba trochę tak jest. Od paru miesięcy używam micelarnych szamponów łącznie z tym. I efekt po użyciu każdego z nich jest taki że moje włosy wydają się jakby było ich dwa razy tyle. Ale muszę odróżnić efekt „dwa razy tyle włosów” od efektu zpuszonych włosów. „Dwa razy tyle włosów” przynajmniej da się ułożyć, wystylizować dużo łatwiej się prostuje a po tym szponie no chce mnie trafić @$%& ????bo ani tak ani tak. Oprócz braku możliwości wbicia szczotki włosy są już prawie tłuste na następny dzień. Zapach słodki ale jak dla mnie z jakąś chemiczną nutą od której aż mi nie dobrze. ????Szczerze to chce skończyć ten szampon i nigdy nie wracać. Butelka jest bardzo duża bo aż 500 ml.

Lubię szanuje!

Jeden z lepszych szamponów które stosowałam. Od niedawna syos dobrze mnie zaskakuje i sama sobie sie dziwie, że spotkałam się z tą marką niedawno. Lubię ten szampon za to, że dobrze się pieni, jest wydajny, włosy po zastosowaniu są lekkie i miękkie. Bardzo przyjemne w dotyku nie puszą się, się plączą. Szampon ułatwia rozczesywanie. Duże opakowanie starcza na długo i jest wygodne w aplikacji. Bardzo podoba mi się ten produkt, polecam wypróbować go wszystkim osobom, które mają problemy z rozczesuwaniem włosów a chcą żeby były one gładkie, ożywione i błyszczące. Trzy razy tak!