Bioderma, Sebium H2O (Płyn micelarny do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej)

Bioderma, Sebium H2O (Płyn micelarny do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.49/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

zobacz więcej ofertzwiń

Sébium H2O to wyjątkowy płyn micelarny do oczyszczania skóry tłustej i mieszanej, w pełni kompatybilny ze skórą. Dzięki temu idealnie usuwa makijaż nawet z bardzo wrażliwej skóry, nie zaburzając jej naturalnej równowagi. Doskonale tolerowany. Nie zatyka porów. Nie wymaga zmywania wodą.

antybakteryjne, nawilżające, oczyszczające, odświeżające, łagodzące
płyn
demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
mieszana, trądzikowa, tłusta

Lubię ten płyn.

Moja mieszana, dojrzała cera ma z niego ogromne zadowolenia. Świetnie ją oczyszcza, radzi sobie nawet z tuszem do rzęs, takim mega czarnym,
Płyn delikatnie pachnie, nie podrażnia, nie szczypie w oczy. Ładnie odświeża skórę, nie zostawia lepkiej warstwy.

Opakowanie jest wygodne i typowe dla marki. Zielona nakrętka szybko pozwala namierzyć produkt w aptece czy drogerii.
Przez przezroczyste ścianki butelki można na bieżąco kontrolować poziom płynu.
Wydajność jest spora, bo płyn działa świetnie przy minimalnym jego nakładzie.

Świetne oczyszczenie

Mój ulubiony płyn micelarny. Świetnie oczyszcza skórę, bez problemu zmywa każdy makijaż, przy czym nie podrażnia i nie powoduje uczucia ściągnięcia. Doskonale radzi sobie ze zmywaniem tuszu do rzęs i nie powoduje szczypania oczu. Moja skóra ma skłonność do przetłuszczania się, a dzięki płynowi Bioderma Sebium H2O jest bardziej matowa i nie świeci się. Duży plus za wydajność, jedna butelka starcza mi na kilka miesięcy stosowania.

Nie dla mojej cery mieszanej

Firma Bioderma gości w mojej rutynie pielęgnacyjnej już od paru dobrych lat. Jeszcze na początku mojej przygody z tym profilem pokazywałam olejek do mycia właśnie tej marki, a dzisiaj czas na recenzję płynu micelarnego Sebium H2O. Miałam już wcześniej wersję niebieską, czyli Hydrabio, więc jakaś podstawa porównania już była od samego początku używania.

Jest to produkt skierowany głównie do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej, myślę jednak, że dwa ostatnie typy bardziej skorzystają z tego produktu. Płyn ten bardzo dobrze spełnia swoją podstawową funkcję, jaką jest dokładne zmycie makijażu i zanieczyszczeń z naszej twarzy przy zachowaniu rozsądnej wydajności, jednak ta dokładność bywała czasami zbyt mocna-co u mnie kończyło się lekkim ściągnięciem skóry (nie było to jednak bardzo dotkliwe i pojawiało się od sporadycznie, szczególnie kiedy korzystałam z tego produktu kilka dni pod rząd-jeżeli używałam go na zmianę z innymi wtedy było w porządku). Tak samo sprawa wyglądała z demakijażem oczu- bywały chwile, kiedy szczypał on w oczy (zwłaszcza kiedy przesadziłam z ilością aplikowanego produktu).

Jest to w porządku produkt, jednak chyba nie do mojej skóry mieszanej, dlatego w ostatnim denku otrzymał on jedynie/aż? łapkę w górę- wierzę, że innym sprawdzi się on lepiej. W porównaniu do Hydrabio jest on na pewno niżej w rankingu delikatności. Wersja nawilżająca miała też ładniejszy zapach- tutaj był on lekko chemiczny. Z miłą chęcią w przyszłości sięgnę jednak po wersję dla skóry wrażliwej, aby zobaczyć, czy po nim również będę miała uczucie ściągnięcia.

Rewelacja

Wodę micelarną otrzymałam wraz z peelingiem z tej serii w prezencie od koleżanki z pracy.
Koleżanki wiedzą że lubię testować kosmetyki więc przy jakiś okazjach zawsze mnie nimi obdarowywują.
Zacznę od tego że moja cera jest mieszana miejscami sucha, miejscami tłustą i od czasu do czasu pojawiają się na niej niemile niespodzianki.
Płyn mieści się w plastikowej przezroczystej butelce z zielona nakrętką typu klik.
Posiadam opakowanie o pojemności 250 ml.
Lubię rozwiązanie przezroczystych opakowań bo dzięki temu możemy na bieżąco kontrolować ile produktu zużyliśmy .
Etkieta bardzo butelce w kolorze białym z czarno zielonymi napisami .
Napisy szczegółowe czytelne lecz w obcym języku.
Na tylnej etykiecie znajduje się naklejka w języku polskim .
Płyn o wodnistej konsystencji.
Płyn w delikatnym odcieniu błękitu.
Płyn o delikatnym świeżym zapachu.
Płyn nakładam na płatek kosmetyczny następnie zmywam nim makijaż lub oczyszczam nim skórę przed położeniem kremu.
Płyn porządnie oczyszcza skórę.
Nie ściąga skóry.
Pozostawia uczucie świeżości.
Płyn nie wywołuje pieczenia skóry .
Plyn sprawia że skóra produkuje mniej sebum.
Płyn przygotowuje moja skórę do dalszej pielęgnacji.
Płyn bardzo wydajny wystarczy odrobina by przemyć nim twarz .

Jest to naprawdę dobry płyn. Skutecznie oczyszcza skórę, usuwając bez problemu makijaż, jednocześnie nie powodując szczypania w oczy, czy podrażnień. Daje efekt zmatowania skóry, pomaga w regulowaniu wydzielania sebum, ale na szczęście nie daje uczucia ściągnięcia. Wydajność na plus.

Dobre oczyszczenie

Płyn świetnie oczyszcza skórę tłustą i mieszaną. Nie pozostawia uczucia ściągnięcia skóry. Polecam wszystkim osobom z problemem "świecącej się" skóry twarzy.

Bardzo dobry do skóry z niedoskonałościami

Bardzo lubię ten płyn zarówno do oczyszczania twarzy jak i zmywania makijażu. Mam cerę z niedoskonałościami a on sprawdza się u mnie idelanie. Wszystko domywa, nie szczypie w oczy i nie powoduje uczucia ściągnięcia. Ponadto jest bardzo wydajny. Mój faworyt.

mój ulubiony

Bioderma Sebium to bardzo dobry płyn micelarny który jest dedykowany skórze mieszanej i tłustej z tendencją do trądziku.
Kupiłam go bo był w największym opakowaniu 2x 500ml.
Uważam że to była dobra decyzja płyn lekko matowi cerę i usuwa makijaż a także nie podrażnia, czyli mogą go stosować osoby z wrażliwą skórą.
Płyn micelarny zawiera siarczan miedzi który działa antybakteryjnie i wspomaga regenerację.

Rewelacja

Stosuję ten kosmetyk już od dłuższego czasu i nie zamienię go na żaden inny. Doskonale oczyszcza skórę i nawilża. Skóra jest promienna. Polecam inne produkty z tej serii.

bez zachwytu

Promocyjną buteleczkę tego płynu dostałam przy okazji zakupu innych kosmetyków Bioderma i to kilka razy. Służył mi głownie w podróżach jako podręczny płyn do demakijażu.
Nie był to produkt zły ale też nie zachwycił. Ogólnie wiele razy próbowałam się przekonać do tej formy demakijażu zarówno z markami drogeryjnymi jak i aptecznymi. Płyn Bioderma wypadał lepiej niż np Garnier/ Nivea , był bezzapachowy, domywał makijaż w sposób dokładny . Mankament jaki zauważyłam i to jest chyba główny powód dla którego nie przepadam za płynami micelarnymi : zawsze pozostawiają wrażenie ściągniętej skóry. Nie mam cery wrażliwej a mimo to zawsze po użyciu odczuwałam pilna potrzebę nawilżenia skóry. Daję 4 gdyż na tle wypróbowanych konkurentów wypada lepiej, sale po prostu nie jest to pielęgnacja dla mnie.

Oczyszcza i pielęgnuje skórę, a przede wszystkim nie wysusza

Płyn otrzymałam w gwiazkowym prezencie w wielkiej butli 500ml z pompką i pomocnym dozownikiem w kształcie płatka kosmetycznego. Bardzo ułatwia mi to codzienne użycie!Doceniam też fakt, że butelka jest przeźroczysta i na bieżąco mogę kontrolować ilość produktu.
Co do działania:
☑Płyn nie podrażnia mojej skóry i wrażliwych oczu- nie powoduje szczypania, dyskomfortu i innych tego typu historii,
☑Ma przyjemny, delikatny zapach, który dodatkowo potęguje uczucie czystości i odświeżenia skóry
☑skóra po użyciu płynu jest miękka, delikatna, odczuwalnie świeża i ukojona
☑nie wysusza skóry, nie powoduje uczucia napięcia i potrzeby nawilżenia skóry kremem
☑Odczuwalnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń
☑zmniejsza wydzielanie sebum w ciągu dnia, pozostawia tłusta skórę suchą
☑W moim odczuciu zmniejszył widoczność i częstość pojawiania się wykwitów skórnych
Z powyższego wynika, że ten płyn to strzał w dziesiątkę przy mojej tłustej i trądzikowej skórze. W połączeniu z kremem z serii Bioderma Sebium widocznie poprawił kondycję skóry problematycznej.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

okej

Produkt reguluje wydzielanie sebum. Bardzo dokładnie oczyszcza twarz z makijażu, a dodatkowe ją nawilża. Nie podrażnia skóry ani nie uczula. Płyn jest delikatny dla cery. Płyn ma dużą pojemność, bo aż 500 ml i jest bardzo wydajny. Opakowanie wygodne w użyciu.