Maybelline New York, City Bronzer, Bronze Powder (Puder brązujący)

Maybelline New York, City Bronzer, Bronze Powder (Puder brązujący)

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 3.49/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Puder brązujący nadający naturalny efekt skóry delikatnie muśniętej słońcem i subtelnie konturuje twarz.
Tworzony dla kobiet, które podążają za trendami, czują się pewnie we własnej skórze i chcą wyglądać naturalnie.

Efekt
matowe
prasowane

Bardzo dobry bronzer w chłodniejszym odcieniu

Mam dość jasną skórę, dlatego wciąż szukam bronzera, który nie robi plam i nie wygląda pomarańczowo.

Mam odcień 200 Medium Cool. Produkt ma przyjemną konsystencję i łatwo rozprowadza się na skórze. Mój odcień wygląda bardzo twarzowo - nie jest to siwy bronz, tylko taki wyważony. Nie wpada w pomarańczowe tony, nie robi plam.
Utrzymuje się praktycznie cały dzień (mam cerą mieszaną, w stronę tłustej), więc tu dodatkowy plus. I co ważne - nie pyli podczas nabierania i jest wydajny.

Poprawiłabym tylko opakowanie, bo jest nietrwałe - szybko oderwało mi się wieczko.

Bardzo dobry drogeryjny bronzer - polecam!

Muśnięta słońcem, wyszczuplona twarz

Używam go do konturowania oraz (w wersji dla leniwych :D ) jako cienia do powiek. Co więcej, odkryłam, że kilka muśnięć tego bronzera po obwodzie mojej twarzy ładnie ją rozgrzewa i sprawia, że moja cera wygląda świeżo i promiennie wyglądając przy tym bardzo naturalnie.
Efekt opalonej skóry można z nim jak najbardziej budować.

Produkt bardzo dobrze łączy się z podkładem, świetnie się go rozprowadza bez pozostawiania żadnych plam czy smug na twarzy.

Odcień Medium Warm 250, który oceniam jest neutralny z nutką ciepłego pigmentu - dla jasnej cery jaką mam jest perfekcyjny!

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Produkt dla kazdego

City Bronzer to jeden z moich ulubionych bronzerów, a trochę ich już przetestowałam. Piękny odcień, można budować krycie, nie robi plam-nie da się nim zrobić krzywdy!???? Bardzo poręczne opakowanie, nie zajmuje dużo miejsca i pięknie pachnie

Subtelny bronzer

City Bronzer od Maybelline to produkt, którym nie zrobicie sobie krzywdy. Świetnie się go dokłada i buduje, jest średnio napigmentowany, przez co nie ma szans zrobienia nim plam. Posiada błyszczące drobinki, co daje satynowy efekt. Mam odcień 200 i jest on dla mnie idealny, wspaniale ociepla twarz, ale jest też dobry do konturowania, jednak tutaj trzeba troszeczkę więcej go podokładać. Opakowanie typowe dla Maybelline, puder bronzujący zamknięty w okrągłym płaskim opakowaniu.

Dobry i delikatny

Kupiłam go w promocji ale nie wiem czy skusiłabym się poza nią. Jest to delikatny i przyjemny w użyciu puder brązujący. Lubię użyć go właśnie do ocieplenia twarzy i nadaniu delikatnego konturu kiedy moja cera jest zmęczona i ziemista. Ten produkt nadaje życia i promienności. Daje subtelny i ładny efekt na twarzy. Lubię go i polecam ;)

Bronzer idealny

Co to dużo mówić, dla mnie to ideał. Nic więcej nie wymagam od bronzera.
Piękny odcień, jak dla mnie idealnie zbalansowany, nie za chłodny, nie za ciepły. Nie robi plam, efekt można budować, od delikatnego ocieplenia, po mocny kontur. Jest trwały, utrzymuję sie na miejscu cały dzień. Do tego wygodne opakowanie, delikatny przyjemny zapach i duża wydajność.

Świetny uniwersalny bronzer do ocieplania twarzy

Bronzer Maybelline w odcieniu medium cool to swietny uniwersalny bronzer do ocieplania twarzy. Nazwa odcienia jest nieco nietrafiona, ponieważ w żadnym wypadku nie jest to chłodny odcień. Nie jest to również pomarańcza ale bardzo fajnie wyważony kolorek. I to wszystko w tak korzystnej cenie. Z początku bałam się, że bronzer będzie powodował wysyp zaskornikow. Niestety wiele bronzerów które miałam, nawet z wyższej półki cenowej, powodowało pogorszenie stanu cery. Całe szczęście zaryzykowalam, ponieważ nic takiego nie ma tutaj miejsca. Reasumując, bardzo polecam odcień medium cool niezdecydowanym!

Bardzo dobra jakość

Bronzer z Maybelline oceniam bardzo pozytywnie!
Jest to bronzer prasowany, o stosunkowo suchym wykończeniu. umieszczony w plastikowym opakowaniu zamykanym na zatrzask. Opakowanie jest dość duże i solidnie wykonane, wszystko działa poprawnie. Bronzer ma bardzo ładny odcień i nawet na mojej dość bladej skórze wygląda pięknie (oczywiście jeśli nie przesadzam z ilością). Nie tworzy plam i smug, można nim bardzo sprawnie i wygodnie wykonturować twarz. Ma dobrą trwałość. Nie spowodował u mnie żadnych problemów skórnych.
Polecam!

Piekny bronzer

Piekny bronzer ktory nie robi plam a rzeczywiscie idealnie maluje , dosc dlugo sie utrzymuje. Ja go pokochalam jest to obecnie moj nr1 ! Latwo sie nim pracuje szybko i prezcyzyjnie idealny odcien i cera wyglada pieknie :)

Bardzo uniwersalny bronzer

Bronzer Maybelline w odcieniu Medium Cool znalazłam w zeszłorocznym kalendarzu adwentowym marki i bardzo się z niego ucieszyłam. Z początku miałam wrażenie, że to kolor zupełnie niedobrany pod moją urodę, ale myliłam się - idealnie ociepla twarz, ale nadaje się do konturowania. Jest delikatny, a efekt można spokojnie budować aż do osiągnięcia wymarzonego efektu. Dodatkowo posiada delikatne drobinki, które rozświetlają cerę i nadają jej zdrowy wygląd. Bronzer nie robi plam i świetnie się utrzymuje. Polecam!

Ulubiony bronzer

Kosmetyk zakupiłam po wielu pozytywnych opiniach w internecie. Zdecydowałam się na odcień 200 Medium Cool. Ma on przepiękny kolor, lekko wpadający w oliwkowe tony. W opakowaniu widoczne są drobinki, których nie widać na twarzy. Uzyskujemy wyłącznie efekt matu. Nakłada się bez problemu, nie tworzy plam oraz ładnie się blenduje. Praca z nim to czysta przyjemność.

Hit trafiony przez przypadek

Produkt kupiłam przypadkowo na promkach w Rossmanie. Lubię czasami stestować sama jakiś produkt. Ale to był dobry strzał. Jest to mój trzeci bronzer w mojej makijażowej historii i innego szukać nie będę.