Miss Sporty, So Matte, Perfect Stay Pressed Powder (Puder do twarzy) (stara wersja)

Pojemność 9,4 ml

Antyseptyczny, bardzo delikatny puder do twarzy doskonale utrwala makijaż nie zatykając porów. Skóra pozostaje matowa, gładka i aksamitna przez cały dzień.

Cena: 10 zł / 9,4g
/bw/

jako bronzer-ok!

za czasow gimnazjum uzywalam ten puder, niestety odcienie sa bardzo ciemne.
+ za niska cene,za opakowanie z lusterkiem, za dostepnosc i za to, ze teraz od czasu do czasu stosuje go jako zamiennik mojego bronzera, posiadam kolor 002 medium

Używam tego produktu od: bardzo długo

nie nie nie

Kupiłłam go kilka razy jak byłam młodsza. Wtedy wydawał się całkiem ok

plusy:
+ ładne opakowanie z lusterkiem
+ lekki
+ cena

minusy:
- mała gama odcieni (najjaśniejszy dla mnie za jasny, trochę ciemniejszy już za ciemny)
- szybko znika

Używam tego produktu od: używałam rok
Ilość zużytych opakowań: niecałe 3

W sumie dobry

W zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Posiadam odcień 001 light i jest w zasadzie idealny. Moja cera raczej się nie świeci, mimo że mam jasną. Wygodne opakowanie.

PLUSY:
+ ładny kolor
+ dosyć wydajny
+ cena
+ posiada lusterko
+ całkiem dobrze matuje

dla mnie ok

Kupowałam ten puder dłuższą chwilę, polubiłam go, zużyłam chyba 5 opakowań. Byłam z niego zadowolona, używałam kolor 001 Light i dla mojej jasnej karnacji był dobry. Puder fajny, taki aksamitny, nie taki zbity, co akurat mi przypadło do gustu. Czy dobrze matował to ciężko mi powiedzieć, ponieważ mam tłustą cerę, która lubi się błyszczeć i nie trafiłam jeszcze nigdy na puder, który zmatowi moją buźkę na dłuższą chwilę:( Plus dla opakowania, które posiadało lusterko, co było bardzo wygodne :) Nowej wersji jednak nie miałam okazji testować, nie wiem, czy puder jest nadal taki sam, ale starą bym zawsze polecała.

Ilość zużytych opakowań: całe 5 opakowań

odcień pomarańczy

Kolejny produkt firmy Miss Sporty, na którym się zawiodłam.
Całkiem nieźle matuje, ale co z tego jeśli po nałożeniu skóra jest pomarańczowa (mimo że jestem w posiadaniu odcienia 001 Light)

Jedyny plus to lusterko ;)

grosza nie wart

Chytry traci dwa razy-chcąc zaoszczędzić tak naprawdę jesteśmy stratni. I tak jest z tym pudrem . Niby kilka zł,myślę sobie kupię a tu rozczarowanie. Potrzebowałam na szybko jakiegoś pudru. Niestety jest strasznie ciemny ale to nawet nie było by minusem bo zawsze taki produkt można użyć jako bronzer ale on poprostu jest pomarańczowy i zostawia plamy. Plus za lusterko.

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

rozczarowanie...

Kupiłam odcień średni, jednakże po nałożeniu na twarz staje się ona pomarańczowa :(

puder zatem leży na samym dnie kosmetyczki...
używany wyłącznie podczas gdy kupię za jasny fluid, wtedy jako tako to wygląda :p wydajność bardzo dobra, w ogóle nie widzę ubytku produktu :D

Wykańcza za to nieźle, to znaczy dobrze matuje i TRWALE a w opakowaniu znajduje sie lusterko i gąbka- i tylko wyłącznie za to daję 3 *

raczej już nie kupię, szczególnie za tą małą ilość odcieni

Beznadziejny.

Kupiłam jasny odcień, a po nałożeniu go na twarz okazał się ciemniejszy niż miał być (y). W dodatku wydaje mi się, że jestem pomarańczowa.

Plusy :
brak.

Minusy :
- nie matuje.
- ciemnieje na skórze.
- twarz robi się pomarańczowa.
- wysusza.

Używam tego produktu od: 2 miesiące.
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe.

stanowcze NIE

wpadłam do Rossmana szybko kupić jakikolwiek puder. nie było tam mojego ulubionego Sensique, wiec skusilam się na ten. Nawet nie dane mi było zobaczyć wnętrza (zafoliowane pudełko, testera brak) i na pośpiechu kupiłam go, Gdybym zobaczyła ten NAJJAŚNIEJSZY ODCIEŃ wcześniej...
To mało że był za ciemny. Zużyłabym go jako róż z powodzeniem, ale on był po prostu PO-MA-RAŃ-CZOWY!
Już raz kupiłam jakiś puder po którym pomarańcza na buzi zastygała dopiero po jakichś 5 min od nałożenia i dumna po szkole łaziłam z marchewkową twarzą. Zraziłam się wtedy ogromnie, ale wiedziałam że od tańszczyzny nie można się wiele spodziewać.Puder wyrzuciłam.
Tym razem przeszłam samą siebie - nie nałożyłam go w sumie ani razu, gdyż wyglądałam jakbym żywiła się wyłącznie marchewką i mieszkała w Algierii.
Za mniejsze (tak, naprawdę) pieniążki można kupić coś o wiele, wiele lepszego. Stanowczo nie polecam (chyba że macie pomarańczowe twarze, to jest produkt dla Was :D)

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 i nigdy więcej

Nie,nie i jeszcze raz nie

Zakupiłam go próbując się przekonać do pudrów Miss Sporty,gdyż wszystkie tej firmy które do tej pory testowałam rozczarowały mnie. Niestety,z tym nie było inaczej. Odcień 001 light mimo że najjaśniejszy,okazał się o wiele dla mnie za ciemny. Tuż po pierwszej aplikacji zauważyłam ze tworzy on straszne pomarańczowe smugi na twarzy. Użyłam go wiec tylko raz i od tej pory leży nieużywany. Jedynym plusem jest cena i lusterko,jednak zakup tego pudru to pieniądze wyrzucone w błoto. Nie polecam

Używam tego produktu od: 1 dzien
Ilość zużytych opakowań: 1 niezuzyte opakowanie

Tragedia

Jeszcze tak złego produktu nie miałam okazji mieć w swojej kosmetyczce. Nie da się z nim nic zrobić. Tworzy na buzi straszną maskę, która po chwili robi się pomarańczowa.
Stanowcze nie, dla tego kosmetyku.

Może być, ale szału nie ma.

Kupiłam najjaśniejszy odcień, na twarzy po pewnym czasie robił się pomarańczowy, czułam się jak mandarynka.

Plusy:
-tani
-łatwa dostępność
-opakowanie, lusterko, gąbeczka
-wydajny

Minusy:
-robi się pomarańczowy na twarzy
-szybko się zmazuje
-podkreśla niedoskonałości
-uwydatnia skórki
-bardzo wysusza skórę
-słabo matuje i na krótko
-zatyka pory
-wywołał u mnie wysyp pryszczy
-bardzo ciemnieje
-daje efekt maski

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: nawet nie jedno