Avon, Eve Confidence EDP

Avon, Eve Confidence EDP

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Zmień dzień pełen wyzwań w pasmo sukcesów dzięki bogatej kompozycji, w której optymistyczny akord kwiatu Frangipani łączy się z soczysta energia owoców, uzupelnionych o zdecydowane, słodkie nuty waniliowe-drzewne.

słodkie/ gourmand
Rekomendacja
na wieczór
wody perfumowane

41% jesień/zima 59% wiosna/lato

Mój numer jeden

Zawsze mam te perfumy, niezależnie ile buteleczek innych bym testowała.
Uwielbiam je od lat.
Poczułam je pierwszy raz u koleżanki, zamówiłam i od tamtej pory przepadłam.
Niesamowicie trwałe i bardzo słodkie.
Idealne.
Elegancka buteleczka, różne pojemności.

• Flakon: 3

Wyjątkowo... nijaka

plusy:
+ delikatnie słodki
+ kwiatowy
+ wyczuwalna nuta wanilii

minusy:
- nietrwały
- zapach nie ewoluuje

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- niska dostępność
- niezbyt wydajny

Bardzo udana kompozycja

Polecam wypróbować tą wodę z serii Eve. Jest piękna. Zapach jest słodki, otulający, ale nie powoduje bólu głowy. Ma w sobie "to coś", zapada w pamięć. Wracałam do niej już kilka razy. Dość dobrze utrzymuje się na ubraniach. Zamknięta w przyjemnym dla oka flakoniku. Raczej dla Pań, które lubią słodsze zapachy, na okres jesień/zima. W promocji można kupić go w naprawdę dobrej cenie.

Słodycz gwarantowana

Ten zapach to coś pięknego! Coś wspaniałego dla każdej kobiety, i tej młodszej i tej starszej. Taki oryginalny zapachowy ogon...

Miałam tylko 10ml perfumetkę lecz jestem pewna, że zakup pełnowymiarowego flakonika jest gwarantowany! W tym zapachu idzie się rozpłynąć... Trwałość też na plus :) Idealne perfumy na dzień, lecz sama chętnie psikałam się nimi także na wieczorne wyjścia. Świetnie sprawdzą się na okres jesień-zima gdyż mają taką otulającą, ciepłą woń, którą raczej nikt nie pogardzi.

Kocham!!

(Ostrzegam - zapach jest bardzo słodki, mocno waniliowy)

• Flakon: 4

Zapada w pamięć.

Perfumy słodkie, waniliowo-kwiatowe. Dość długo utrzymywały się na skórze, gdy były nowością. Nie wiem jak jest teraz. Zapach elegancki, klasyczny, pasujący na wieczór, jak i na zimowe dni. Jest ciepły w odbiorze. Używałam go często, ma w sobie coś przyciągającego.

Zakochałam się!

Perfum jest słodki bardzo słodki wyczuwam w nim najbardziej wanilię. Kupiłam go za jakieś 30 zł na allegro 50 ml z innymi perfumami na święta. Wyczuwam tu też owoce nie wiem czemu ale trochę maliny. Zapach według mnie jest dla każdego kto lubi słodkie perfumy i wanilię. Flakon też jest bardzo elegancki i śliczny. Jest to też łatwo dostępy produkt w Internecie więc można go kupić a tańszą cenę. Zapach raczej chyba na Zimę/Lato i polecam go i na dzień i na noc. Jest on też naprawdę namiętny. Kupię ponownie.

Pachnące odkrycie

Zakupiłam perfumkę w ciemno, a okazało się, że jest to jeden z moich ulubionych zapachów.
Przepiękny kwiatowy zapach idealny tak naprawdę na każdą okazję, bardzo przyjemny i nie duszący, kupiony na jednej z aukcji za mniej niż 40 zł. Polecam wypróbować bo naprawdę warto :)

Perfum Eve Confidence

Perfum o słodkim zapachu, idealny na wieczorne wyjście oraz na poprawę samopoczucia podczas brzydkiej pogody. Zapach długo unosi się na ubraniach.
Buteleczka ładnie wygląda na półce z kosmetykami od razu przyciąga wzrok.

Cudowne perfumy!!!

Zakochałam się w tych perfumach absolutnie. Kupiłam je przez Internet, to był mój pierwszy raz kiedy perfumy wybrałam po wyglądzie flakonu. Jestem nimi absolutnie zachwycona. Zapach jest piękny, lekko słodki ale nie jest duszny. Połączenie nut zapachowych kwiatów z wanilią i owocami jest idealne. Kwiaty nadają kobiecej woni, wanilia dodaje delikatności a owoce osładzają całą miksturę. Nawet niewielka ilość perfum wystarcza aby pięknie pachnieć. Są bardzo trwałe. Po 8 godzinach w pracy wróciłam do domu i przytuliłam się do męża a później jego koszulka pachniała moimi perfumami. Na tak długotrwałym efekcie zawsze mi zależało i w końcu znalazłam. Duży plus za bardzo niską cenę w stosunku do wysokiej jakości produktu. Na pewno kupię je ponownie.

Super są.

Polecam spróbować . Opakowanie jest bardzo eleganckie i poręczne . Perfumy wykorzystałam do samego końca . Jestem w posiadaniu trzecie egzemplarzu . Zapach jest bardzo kobiecy , są to perfumy bardzo na zimę gdyż w lato są za ciężkie. Zapach mnie urzekł i uwielbiam używać ich na wielkie wyjścia ponieważ pachną tak elegancko i są uzależniające . Zapach niesie się za mną przez około 6 godzin , wtedy jest najbardziej wyczuwalny jednakże jak robię pranie to czuć go dalej na ubraniach nawet tydzień później . Trwałe jak za taką niską cenę a jakość super .Zapach jest cięższy , główne nuty są mocno wyczuwalne , czuć delikatna nutę drzewa sandałowego ale też świeżość owoców.

Sama słodycz

Bardzo ładny, intensywny i słodki zapach.Trwałość również na bardzo wysokim poziomie. Perfumy przeznaczone raczej na specjalne okazje niż do codziennego użytku.Jeśli jesteś fanką bardzo słodkich perfum to Eve Confidence będzie dla ciebie idealne.

• Flakon: 3

W zimowe dni mogą dodać energii.

Perfumy te należą do kategorii słodkich, w pierwszych minutach po użyciu pachną bardzo intensywnie, słodko, można powiedzieć, że czuć tutaj watę cukrową, jest przełamana lekkim kwaskowatym akcentem, delikatnie wychodzą aromaty drzewne. Zapach wydaje się bardzo elegancki i otulający. Z czasem robi się minimalnie mydlany, z czasem staje się też bliskoskórny - na skórze potrafi pachnieć parę godzin. Ale mam wrazenie, że z czasem perfumy tracą na jakości, słabo się rozwijają. Robią delikatną otoczkę - z jednej strony dzięki temu możemy uznać zapach za bezpieczny. Ubrania spryskane kilka dni wcześniej mają dziwny zapach, jednym to przeszkadza, a drugim nie. Noszę ten zapach od czasu do czasu, jednak nie jest moim ulubionym. Czasami popryskam nim pomieszczenie i to może sprawić, że poprawi mi się humor. Zapach jest poprawny, może się podobać, jednak trwałość i projekcja mogłaby być lepsza. Ale cena też nie jest wysoka. W mojej ocenie nadaje się i na dzien i na wieczór. Na jesień/zimę. Kazdej kobiecie niezależnie od wieku może się spodobać. Moja ocena : mocne 3,5.