PUPA, Glow Obsession Compact Highlighter (Rozświetlacz)

PUPA, Glow Obsession Compact Highlighter (Rozświetlacz)

Marka

Rozświetlacz w kompakcie - efekt czystego światła
Formuła z wykorzystaniem opatentowanej technologii Prisma Shine®, łączącej w sobie najlepsze cechy formuł pudrowych, wypiekanych i kremowych, dla niespotykanego wcześniej efektu rozświetlenia bez widocznych śladów pudru na skórze. Jedwabista konsystencja wzbogacona o ultra-drobno zmielone cząsteczki perłowe wydobywa piękno skóry i nadaje jej promienny blask.
Rozświetlacz łączący w sobie najlepsze cechy formuł pudrowych, wypiekanych i kremowych, dla niespotykanego wcześniej efektu rozświetlenia bez widocznych śladów pudru na skórze. Jedwabista konsystencja wzbogacona o ultra-drobno zmielone cząsteczki perłowe wydobywa piękno skóry i nadaje jej promienny blask.
Naturalny efekt „drugiej skóry” - cera jest optycznie wygładzona i promienna.
Produkt testowany dermatologicznie – Nie zawiera parabenów.

bez parabenów, hipoalergiczna
w pudrze / w kulkach, prasowane

Dobry rozświetlacz

Zakupiłam rozświetlacz w ciepłym odcieniu złota. Ogólnie jest dobry, lecz jednak trochę drogi i szczerze rozświetlacz z lovely daje identyczny efekt jak ten za o wiele mniejszą cenę niż ten. Produkt ten dobrze się spisuje, jest odpowiedni do mojej typu skóry, która jest wymagająca i również ładnie się komponuje w lekkim, ale i też cięższym makijażu. Jest dosyć wydajny, posiada lusterko, więc łatwo jest poprawić makijaż, również jest trwały. Opakowanie średnio mi się podoba, ponieważ napisy dosyć szybko się ścierają.

Mój odcień Light Gold. Jest błysk

Jak lato to wiadomo, efekt glow jest bardzo pożądany, zwłaszcza kiedy się go lubi, tak jak ja ostatnimi czasy. Przyznam, że fanką rozświetlaczy zostałam niedawno ze względu na mieszaną cerę, nie mniej bardzo polubiłam ten efekt bo sprawia, że skóra wygląda zdrowiej. Rozglądałam się za różnymi rozświetlaczami, chciałam vos w kolorze złotą, w przeciwieństwie do poprzedniego, dość chłodnego w odcieniu rozswietlacza, coś co idealnie wpasuje się w letnie klimaty, będzie odpowiednie do opalonej cery. W końcu mój wybór padł na rozświetlacz z Pupa Milano Glow. I choć jest to rozświetlacz z wyższej półki cenowej, bo za około 140 zł, to sama wolę wydać ciut więcej i być zadowolona. Niestety wiele tańszych rozświetlaczy ma w składzie niechlubny talk.

OPAKOWANIE
Opakowanie to małe, kwadratowe pudełeczko w kolorze nudę. Wewnątrz mamy lusterko oraz zabezpieczenie folią. Sam rozświetlacz ma wytłoczony napis glow. Całość prezentuje się bardzo ładnie, mimo że jest to opakowanie plastikowe. Całość dodatkowo mieści się w kartoniku ochronnym. Zatrzask dobrze trzyma, ryzyko otwarcia w kosmetyczce moim zdaniem jest małe.

KONSYSTENCJA
Konsystencja jak na mój gust jest z tych bardziej kremowych, na pewno nie jest to typowy sypki puder. Wprawdzie jedynie podczas robienia swatchy w drogerii, na testerze, miałam okazję sprawdzić jaki jest w dotyku bo do swojego palców już nie wkładam. W każdym razie nie ma problemu z nabraniem go na pędzel i przełożeniem na skórę. Co więcej nie tworzy pudrowej, osypującej się warstwy niczym mąka, tylko zostawia delikatną taflę, którą można budować.

ZAPACH
Dla mnie zapach jest niewyczuwalny ani w opakowaniu ani przy nakładaniu, jest jak dla mnie bezzapachowy.

DZIAŁANIE
Rozświetlacz nakładam pędzlem na kości policzkowe, na codzień dość oszczędnie, tak by uzyskać efekt zdrowej, promiennej cery. Rezultat jest super, skóra muśnięta słońcem. Dla mnie jest to delikatny, taflowy błysk, który w świetle całkiem ładnie się mieni. Mój odcień, light gold, idealnie wtapia się w moją cerę, nic się nie odznacza, nie ma żadnego paska, plamy. Rozświetlacz w moim przypadku nie podkreśla faktury skóry ani porów co jest plusem. Efekt rozświetlenia można budować, może być on subtelny, tak jak ja na codzień preferuję, ale można i mocniej się pomalować. Trwałość jest bardzo dobra, wytrzymuje te kilka godzin kiedy jestem w pracy, bo po powrocie zwykle zmywam makijaż. Mój kolor jest ciepłym, szampańskim złotem, który będzie dobry dla średnio bladych cer, idealny dla tych brzoskwiniowych, lekko muśniętych słońcem. Mam nadzieję, że w zimie, kiedy moja skóra będzie pewnie jaśniejsza również się spisze i dopasuje do koloru. Jestem bardzo zadowolona z efektu bo wygląda to bardzo naturalnie, świeżo i jednocześnie jest lekki pazur dzięki temu glow, który kosmetyk daje. Osobiście uważam, że z wyborem, który był bardzo trudny i trwał długo, trafiłam w dziesiątkę. Nie żałuję zakupu choć tani nie był.

NIEPOŻĄDANE
Mnie rozświetlacz nie podrażnia, nie uczula, nie zapycha i nie powoduje zaskórników czy krostek. Rozświetlacz nie migruje na skórze, jest trwały, a przy tym nie ma problemu z demakijażem. Ogólnie nic złego się nie działo na mojej cerze.

WYDAJNOŚĆ
Wydajność będzie dużą bo to kosmetyk, który używa się w stosunkowo małych ilościach, nie mniej ważność jest 12 miesięcy, mam nadzieję, że w tym czasie go zużyję.

CENA
Cena jest wysoka, jest to rozświetlacz za około 140 złotych, czyli niemało. Ja sama nie żałuję zakupu bo mnie zadowala jakość i efekt. Owszem byłam zobaczyć swatche w drogerii i to jak zachowuje się na skórze i czy kolor pasuje do mojej karnacji i wybierając go byłam wiedziałam, że mi odpowiada więc jeśli ktoś ma możliwość wypróbowania to polecam najpierw zobaczyć.

Najlepszy rozświetlacz

Produkt jest uzależniający;-) (żart). Rozświetlacz w ciepłym tonie. Mimo moich niepewności czy nie będzie zbyt świetlisty wyglądając tandetnie, okazuje się ze jest ciepły i naturalny. Twarz wyglada promiennie

Kupiłam rozswietlacz w kolorze złota. Jest bardzo ładny i tworzy efekt tafli rozświetlającej. Opakowanie estetyczne z lusterkiem. Utrzymuje się długo na skórze. Warto kupic.

Dobry i drogi!

Zacznę od wad tego produktu. Jak dla mnie ma jedna!
Jest DROGI!
Reszta to masa ZALET:
-cudowny efekt glow, jak z okładki
-produkt swietnie sie rozprowadza dzięki maselkowej, kremowej konsystencji
-produkt sie nie sypie
-jest bardzo wydajny
-ekstremalna trwałość, efekt utrzymuje sie cała noc/ cały dzien
-solidne opakownie zamykane na klik, podręczne

Cudowne rozświetlenie!

Kupiłam ten produkt na swoje 27 urodziny! Czyli dokładnie rok temu. Stwierdziłam, że raz się żyje i zaszaleję z czymś z wyższej półki cenowej. Koszt tej przyjemności wtedy wynosił ok 120pln. Przyznam się, że był to chyba najdroższy kosmetyk do makijażu jaki nabyłam. Jednakże z całą stanowczością mogą stwierdzić, że się nie zawiodłam. Wydajność to pierwsza rzecz, starczył mi na dłużej niż rok i w zasadzie nadal mam w pudełeczku kilka kawałeczków na wykończeniu. Opakowanie jest bardzo praktyczne, z lusterkiem w środku. Przepiękny kolor (mój odcień to 003, jeśli dobrze widzę na startym już pudełku), bardzo ładnie się mieni i niesamowicie rozświetla. Jest również bardzo dobrze napigmentowany. Makijaż nim to sama przyjemność. Zdecydowanie wart "zakupowego zgrzeszenia".

Warto go mieć :)

To mój najdroższy rozświetlacz jakikolwiek sobie sprawiłam. Przed zakupem kilkakrotnie myślałam czy warto skoro na rynku jest tak ogromny wybór i nie trzeba przy tym wydawać majątku. Wybrałam się do drogerii, a Pani sprawnie nałożyła mi go na obie kości policzkowe i kiedy obejrzałam się w lustrze to wiedziałam, że to jest to. Blask nie banalny, można go nałożyć lekko, bądź budować do średniego. Można używać go na co dzień jak i na wieczór. Po prostu ideał. W dodatku opakowanie jest eleganckie, "cieszy oko", bardzo praktyczne z lusterkiem. Myślę, że ciężko będzie go przebić. Na ten moment jest dla mnie po prostu the best.

Piękny błysk z reklamy

Produkty marki PUPA to jedne z moich ulubionych. Firma ta potrafi pozytywnie zaskoczyć swoich klientów. Rozświetlacze Glow Obsession to tafla pięknego błysku. Co wyróżnia ten produkt to w swojej naturalności jest niezwykły. Produkt rzuca się w oczy, błyszczy przepięknie mocno, ale dalej jest to naturalne. Polecam bardzo serdecznie. Posiadam kolor 001

Bardzo niedoceniony , nieodkryta perła !

Rozświetlacz przykuł moją uwagę w perfumerii Douglas i zaczęłam szukać o nim opinie. Jakie było moje zdziwienie gdy nic nie znalazłam.
Jednak postanowiłam zaryzykować bo zachwycił mnie konsystencją i blaskiem.
Rozświetlacz jest dostępny w trzech kolorach - u mnie padło na platynowe złoto, idealnie szampański odcień dla bladej cery.

Produkt u ujmuje swoją konsystencją, w dotyku jak masełko, i pięknym blaskiem. Idealnie się rozprowadza i daje nieskazitelny efekt tafli bez drobinek.
Nie podkreśla faktury skóry, nie uwidacznia niedoskonałości i porów .
Kolor jest cudowny !!!

Aplikacja bezproblemowa zarówno pędzlem jak i palcem.
Jest cudownym nieodkrytym skarbem w który naprawdę warto zainwestować, choć cena wysoka, pojawił się w Douglasie w promocji za 100zł i musiałam go kupić. Na tą chwilę jest moim ulubieńcem.

Solidne opakowanie z lusterkiem, z klasą.

Glow <3