Bielenda, Fresh Juice, Nawilżający płyn micelarny z bioaktywną woda cytrusową `Sok z pomarańczy + kwas hialuronowy i micele`

Średnia ocena: 3.49/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nawilżający płyn micelarny z bioaktywną wodą cytrusową, otrzymywaną z owoców śródziemnomorskich, szybko i skutecznie usuwa makijaż twarzy, oczu i ust. Oczyszcza i odświeża skórę, jednocześnie aktywnie wspierając nawilżenie naskórka. Produkt, bogaty w dobroczynne oligoelementy, chroni skórę przed zanieczyszczeniami, daje uczucie czystości, odświeżenia i komfortu. Płyn jest dermo-kompatybilny ze skórą, zapewnia codzienne oczyszczenie i nawilżenie.

Wysoka skuteczność płynu wynika z zastosowania:
o Bioaktywnej wody cytrusowej – wykazującej działanie antyoksydacyjne i wspierającej witalność komórek skóry,
o Soku z pomarańczy – który odświeża, nawilża i tonizuje skórę, działa antybakteryjnie,
o Kwasu hialuronowego – skutecznego składnika nawilżającego,
o Miceli - które wychwytują i doskonale usuwają makijaż, sebum i wszelkie zanieczyszczenia ze środowiska (w tym pyły zawieszone oraz metale ciężkie).

Płyn przeznaczony do codziennego oczyszczania i pielęgnacji cery normalnej, suchej, a także wrażliwej.

wrażliwa, normalna, sucha
odświeżające, antybakteryjne, łagodzące, nawilżające, oczyszczające
płyn
demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy

Niestety miłości nie było

Opakowanie kojarzy mi się z wakacjami, latem i ciepełkiem! Przyjemne dla oka kolorki zdecydowanie przyciągają wzrok na sklepowej półce. Pachnie bardzo przyjemnie i energetyzująco!

Jedno muszę mu przyznać - MAKIJAZ zmywał perfekcyjnie, domywał każdy zakamarek! Przy codziennym użytkowaniu jednak zaczął się ogromny dyskomfort - ściągnięcie i wysuszenie skóry. Po jakimś czasie zaczął mnie szczypać w oczy i dostawałam wypieków na policzkach.

Ojj zdecydowanie nie dla mnie

Straszne rozczarowanie. Używam wielu kosmetyków firmy Bielenda (zwłaszcza Bielenda Professional), ale z tym płynem się nie polubiliśmy...a dawałam mu 2 szanse.
Co obiecuje producent? "Produkt przeznaczony do codziennego oczyszczania i pielęgnacji cery normalnej, suchej a także wrażliwej". Przy pierwszym stosowaniu wystąpiła mocna reakcja alergiczna, dawałam mu kolejną szansę, ale niestety to samo. Jeśli chodzi o skuteczność działania to też nie zauważyłam, żeby jakoś rewelacyjnie zmywał makijaż. Może jeśli ktoś robi delikatny make up, bez wodoodpornej maskary to daje radę. Ogólnie ma ładny zapach, można go kupić właściwie za grosze, ale niestety u mnie się nie sprawdził.

U mnie się nie sprawdził

Na samym początku stosowania kosmetyk działał bardzo dobrze. Jednak z czasem odczuwałam coraz większe ściągnięcie i wysuszenie cery. Zaczął mnie podrażniać. Szczypał w policzki i oczy.
Pachnie bardzo odżywczo i szybko się wchłania. Zmywa makijaż bez zarzutu.

Jestem abstynentem płynów micelarnych, ale ten produkt dobrze wspominam

Niegdyś byłam wiernym fanem płynów micelarnych. Używałam ich nałogowo do pierwszego etapu demakijażu. Nie wyobrażałam sobie innych produktów do tej roli. Dziś jestem fanem olejków i masełek, natomiast ze wszystkich płynów micelarnych tego wspominam najlepiej.
Nie podrażniał mojej skóry, całkiem dobrze ją oczyszczał z makijażu. Pięknie pachniał i był baaardzo wydajny. Używałam go z 2 miesiące ciągniem (codziennie).
Myślę, że warto go wypróbować, bo oprócz tego jest dość tani i łatwo dostępny.

świetny!

Świetny płyn miceralny w dobrej cenie. Zmywa makijaż bez większego wysiłku zostawiając przy tym nawilżoną skórę.
Jestem osobom, która ma dosyć wrażliwe okolice oczu i oczy dlatego spotkałam się z tym że wiele kosmetyków w tym płyny miceralne podrażniały je, natomiast ten w ogóle mnie nie podrażnia, nawet jak dostanie się do oka.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona zapachem, bo rzeczywiście pachnie jak świeży sok z pomarańczy.
Jedynym minusem dla mnie jest opakowanie, które nie jest dla mnie zbyt wygodne przez co żeby nałożyć płyn na wacik muszę odkręcić calkowiscie nakrętke.

Dobry produkt

Z produktem do demakijażu od Bielendy znamy się już chwilę i bardzo lubimy :) uwazam, ze dobrze zmywa makijaż, a to podstawa. Wszystkie kosmetyki z tej serii maja cudowny zapach!!! Stosunek ceny do jakości jest w porządku. Produkt jest też bardzo wydajny.

Dobrze wspominam

Produkt w opakowaniu o dużej pojemności z wygodnym dozownikiem. Dobra cena. Bardzo ładny zapach. Płyn dobrze domywa makijaż, nie szczypie w oczy, nie podrażnia. Skóra jest po nim przyjemnie oczyszczona.

Jeden z lepszych

Bardzo lubię tę serię Fresh Juice z sokiem z pomarańczy.
Zakupiłam sobie ten płyn razem z żelem do mycia twarzy. Polubiliśmy się od pierwszego użycia.

Płyn łagodnie oczyszcza i odświeża skórę. Idealnie domywa makijaż bez mocnego pocierania. Daje uczucie czystości. Jest bardzo wydajny, wystarcza naprawdę na długo nawet przy codziennym stosowaniu. Nie wywołuje u mnie alergii czy podrażnień.
Dla mnie jest idealny, jeden z lepszych płynów micelarnych.

Niesamowicie przyjemny płyn do demakijażu

Od jakiegoś czasu polubiłam się z tym płynem. Jest świetny dla cery mieszanej. Dobrze zmywa mocną "tapetę" oraz przywraca lekką dawkę nawilżenia po ciężkim makijażu. Jest bardzo wydajny, ma piękny zapach i często jest na promocji :) Mogę szczerze polecić z całego serca.

Super produkt

Płyn, który domywał prawie każdy makijaż. Jest przede wszystkim wydajny- starczył mi na pół roku niemal codziennego demakijażu. Dla mojej skłonnej do podrażnień cery był delikatny a jednocześnie skuteczny. Zdarzało się, że musiałam użyć go więcej, gdy miałam mocniejszy niż standardowo makijaż aby go domyć, ale tak czy siak radził sobie prawie że znakomicie :)

Niewypał

Może to moja wina, bo kupiłam go z myślą o zmywaniu makijażu oczu. Demakijaż robię olejkiem, ale akurat do oczu lubię używać czegoś przeznaczonego do tego właśnie obszaru. Chyba źle zrozumiałam opis produktu, bo według mnie nie nadaje się do demakijażu oczu - po prostu nie zmywa tuszu. Pewnie oddam komuś bo to wielka butla i z tego co widzę po recenzjach - ma wielu zwolenników.

Zawsze do niego wracam

Wybierając ten produkt dostajemy buteleczkę z wygodnym zamknięciem, w środku znajduje się produkt o przyjemnym ale delikatnym zapachu.
Płyn doskonale radzi sobie z codziennym makijażem twarzy i oczu, nie podrażnia delikatnej skóry okolic oczu. Makijaż usuwa w zasadzie bez pocierania - wystarczy przez kilkanaście sekund przytrzymać wacik i gotowe.
Jest wydajny - mi wystarcza na ok. 3 miesiące codziennego użytkowania.
Cena również bardzo przyjemna jak za tak dużą pojemność.
Testowałam wiele innych płynów, zawsze pokornie wracam do tego. Chociaż coraz trudniej kupić go stacjonarnie, najczęściej znajduję w drogeriach internetowych.