La Roche-Posay, Toleriane Sensitive Krem (Prebiotyczny krem nawilżający zmniejszający nadwrażliwość cery)

notino.pl
Średnia ocena: 3.69/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

TOLERIANE SENSITIVE KREM to pierwsza prebiotyczna pielęgnacja dla wrażliwej skóry, od marki La Roche-Posay. Toleriane Sensitive Krem koi skórę, wzmacnia jej naturalne funkcje ochronne oraz nawilża do 48 godzin.

WSKAZANIA
Skóra wrażliwa. Skóra napięta, zaczerwieniona, uczucie swędzenia, suchości. Odpowiednia dla niemowląt i dzieci.

WŁAŚCIWOŚCI
Kojące i ochronne składniki aktywne:
[ Gliceryna ] o właściwościach nawilżających
[ Ceramidy ] pomagają regenerować i chronić barierę skórną
[ Witamina B3 ] dla intensywnego ukojenia
[ Woda Termalna La Roche-Posay ] o właściwościach kojących, łagodzących i pomagających zmniejszyć nadreaktywność skóry

uniwersalne
alergiczna / atopowa, sucha, wrażliwa, odwodniona
nawilżające, łagodzące, ochronne
w tubce

Zawód

Oj niestety nie dla mnie ;( Na początku bardzo się z nim polubiłam,myślałam że to jest ,,to" ale jednak nie...
Zaczynał mi uwrażliwiać skórę (stawała się czerwona) i zapchał bardzo na czole i brodzie, po czasie ogarnęłam że to wina niacynamidu z którym niezbyt się lubię nawet w najmniejszej ilości. Bez tego składniku myślę ze krem byłby cudny

U mnie jednak na nie

Niestety skusiłam się na ten krem po przeczytaniu dobrych opinii. Moja mega sucha skóra po tym kremie klei się niemiłosiernie, jakby w ogóle nie wnikał w skórę. Podkład bardzo źle na nim wygląda. Miałam nadzieję że super mi nawilży a tu tylko okleja skórę

Idealny dla cery wrażliwej

Posiadam cerę skłonną do zaczerwienień, do tego mocno naczynkową, niestety ostatnio pojawił się również trądzik i musiałam odstawić wszystkie swoje dotychczasowe kosmetyki i zastąpić je czymś typowym dla skóry wrażliwej. Zdecydowałam się na linię Toleriane z La Roche - Posay i jestem bardzo zadowolona.

Świetnie sobie radzi z cera mieszaną.

Przy mojej cerze mieszanej naprawdę sprawdził się w dość szybkim tempie. Cera stała się nawilżona I napięta. Dla mnie było najważniejsze że cera jest mniej podrażniona, niedoskonałości zostały wyciszone. Przestały pojawiać się nowe niedoskonałości.. opakowanie na plus tubka zdecydowanie bardziej do mnie przemawia gdyż nie wkładamy palcy do opakowania i nie przenosimy bakteri. Uważam że przy takiej pojemności i takiej cenie jest wart każdej uwagi..biorąc pod uwagę moja wymagająca cerę która była w okrobym stanie krem naprawdę ja wyciszył, ale najważniejsze że się nie rolował nie zapychał i sprawdzał się dobrze podd każdym makijażem.

Hicior

Kosmetyki marki LA ROCHE-POSAY - Toleriane są absolutnie idealne dla mnie. Moja skóra na buzi jest nawilżona przez cały dzień. Testuję zestaw 2 z kremem na noc. Jest super. Po wstaniu z łóżka moja buzia wygląda tak ładnie i jest tak odżywiona że nie muszę specjalnie za dużo się malować, używać podkładu. Hitem dla mnie jest krem do okolic oczu. Jest tak delikatny i pięknie się wchłania. Skóra wygląda młodziej i bardzo naturalnie. Jestem bardzo zadowolona. Napewno kupię ten zestaw jeszcze nie raz. Polecam Panią z problemem suchej i łuszczącej się skóry buzi. Szczególnie teraz gdy na dworze jest zimno a w pomieszczeniach powietrze jest suche od ogrzewania. Sprawdza się idealnie na zmiany temperatury i łagodzi podrażnienia.

La Roche-Posay Toleriane Creme

Od dawna zmagałam się z trądzikiem, a przy kuracji maściami moja skóra była bardzo wysuszona. Próbowałam różnych kremów, ale dopiero ten świetnie nawilżył moją twarz, a dodatkowo złagodził wypryski. Odstawiłam maści, a ten kremik został ze mną, używam go na noc i pod makijaż. Krem szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, a skóra jest nawizona i ukojona. Jest to mój hit wśród kremów do twarzy, raczej szybko nie zamienię go na inny.

Strzał w dziesiątkę

Jako posiadaczka cery wrażliwej i problematycznej, miałam zawsze problem z doborem kremu. Większość kremów które testowałam, a u innych się sprawdzały, podrażniały mnie albo ściągały mi skórę. Wreszcie ten krem wywołał na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Jest bardzo lekki, ale zarazem świetnie nawilża skórę. Ma bardzo przyjemną konsystencję i uwielbiam go nakładać na twarz. Dobrze sprawdza pod SPF i makijaż, a nawet do retinolu. Myślę, że warto dopłacić te 20zł więcej, ale mieć krem, który faktycznie spełnia swoje zadanie.

Genialny

Krem kupiłam z polecenia koleżanki i nie żałuję.
Mam cerę mieszaną a produkt bardzo dobrze dopasował się do moich potrzeb.
Rano cera wygląda promieniście i zadbanie.

Nie zachwycił

Krem poleciła mi dermatolog na bardzo wysuszona skórę pod oczami. Niestety nie pomógł, nie dał ukojenia... Skóra jak była sucha tak dalej jest. Krem dosyć drogi jak na niewielką pojemność, za tą cenę oczekiwałam lepszego efektu - tutaj niestety cena nie idzie w parze z jakością.
Dla mnie nie trafiony zakup.

krem La Roche-Posay

Kosmetyk jest doskonały idealny dla skóry suchej, tłustej albo mieszanej .Krem jest bez wonny i do tego ma lekką konsystencje która umożliwia nam nakładanie tego produktu pod makijaż. Jego skład jest także przyjemny a przy tym ma za zadnie złagodzić i nawilżyć naszą cerę. Bardzo polecam dla wszystkich którzy mają takie problemy z skórą.

Krem do twarzy

Krem poleciła mi znajoma, która miała taki problem jak i ja z nadwrażliwością cery i nadmierną suchością, więc go spróbowałam.
Okazał się świetny, moja skóra twarzy w końcu nie była zaczerwieniona i odzyskała lekki blask. Ponadto z pewnością mogę powiedzieć, że w bardzo fajny sposób nawilża skórę, dając jej taką miękkość.
Na pewno jeszcze po ten krem sięgnę. Polecam

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

super :)

Mam cerę mieszaną, tłustą w strefie T i suchą na policzkach, ale jest także wrażliwa, a więc odpowiednie nawilżenie to podstawa.
Krem jest lekki, szybko się wchłania oraz nie pozostawia tłustego filmu, a odpowiednio nawilża co przy cerze mieszanej jest bardzo ważne. Ja stosuję go zazwyczaj rano, ponieważ na noc wybieram coś bardziej odżywczego i ten krem super się sprawdza pod makijaż. Zapach też bardzo przyjemny.