TRESemme, Odżywka do włosów zniszczonych Biotin+ Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond

Średnia ocena: 3.64/5

Odżywka TRESemmé Biotin+ Repair 7 zawiera formułę ze specjalnie stworzonymi cząsteczkami, które pokrywają włos ochronną powłoką i wygładzają jego powierzchnię, poprawiając wygląd nawet najbardziej zniszczonych kosmyków. Kolekcja TRESemmé Biotin+ Repair 7 zawiera Biotynę i pomaga przywrócić piękno Twoim włosom już od pierwszego użycia. Nowoczesna formuła zawarta w odżywce TRESemmé Biotin+ Repair 7 ułatwia rozczesywanie zniszczonych pasm wspomagając odżywienie włosów i przygotowując do zabiegów stylizacji. Najlepszy efekt regeneracji uzyskasz stosując wszystkie produkty z linii Biotin+ Repair 7.

do włosów farbowanych, do włosów suchych i zniszczonych, do włosów przetłuszczających się
regenerujące, wzmacniające, termoochronne

Zdecydowanie polecam

Włosy po użyciu odżywki z serii TREsemme wyglądają na takie jak po wyjściu z salonu albo użyciu prostownicy. Są gładsze, bardziej miękkie w dotyku i mniej się puszą. Fryzura dobrze się rozczesuje,nie ma oklapnietych kosmyków, jest połysk i widoczne odżywienie bez obciążenia. Pojemność odżywki wystarcza na długo a aplikacja jest łatwa. Działa szybko, skutecznie. Równie ważny jest dla mnie zapach kosmetyku i tu także się nie zawiodłam bo pachnie bardzo przyjemnie. Polecam.

Odżywia włosy

Bardzo skuteczna odżywka, nadaje włosom piękny połysk, delikatna, zapach tez bardzo ładny. Włosy odzyskują witalnośc i blask już po pierwszym użyciu. Polecam

Skuteczna

Cała seria to dla mnie mega, mega pozytywne zaskoczenie. Dużą wagę przywiązuję do pielęgnacji włosów i też ciężko mnie pod tym względem zadowolić, ale w tym przypadku - jestem na TAK. Kosmetyk mogę polecić włosom, które potrzebują wygladzenia i zdyscyplinowania. Moje stały się przede wszystkim bardziej sypkie i gładkie. Odżywka jest niezastąpiona przy rozczesywaniu, bardzo pomaga w tym.

Niestety bez szału

Kupiłam tę odżywkę, ponieważ przeczytałam tutaj masę pozytywnych opinii o niej. Niestety u mnie nie dała żadnych efektów. Nie zrobiła ani nic dobrego, ani złego. Zwykła odżywka z silikonami, nic więcej. Nie kupię ponownie.

Ulubiona!

Ulubiona odżywka do włosów, zdecydowanie muszę do niej wrócić! Mam włosy cienkie i pozbawione objętości. Po tej odżywce włosy miałam jakby grubsze, zwiekszona objętość i zdecydowanie lepiej się układały. Po regularnym stosowaniu włosy bardzo się odbudowały i są w znacznie lepszej kondycji! Serdecznie polecam

Odżywka TRESemme - jeden z moich hitów !

Odżywka ta zaskakującą dobrze wpływa na moje włosy. Dzięki niej przestałam mieć problem z puszeniem się włosów. Odżywka bardzo dobrze odżywia oraz wygładza włosy, powoduje poprawę ich kondycji. Nie podrażnia skóry. Po jej użyciu włosy są przyjemne w dotyku i błyszczące. Jest bardzo wydajna. Ma cudowny, delikatny zapach, w którym jestem po prostu zakochana. Jedynym jej minusem jest to, że zapach nie utrzymuje się zbyt długo.

Bardzo dobra odżywka

Odżywka jest wydajna. Ładnie pachnie. Niestety jej zapach utrzymuje się krótko na włosach. Po jej użyciu włosy ładnie wyglądają, są błyszczące, gładkie, bardzo miękkie i łatwo się rozczesują. Niweluje delikatnie puszenie. Nie obciąża włosów. Polecam ją samą a także z szamponem z tej samej serii. Wtedy mamy efekt wow;)

Włosy w ciągu dnia są lśniące, nawilżone i wygładzone. Jednak świeżo po umyciu nie rozczesują się z łatwością

Odżywka poprawiła wygląd moich włosów bez dwóch zdań! Aż chce się je rozpuścić i wyeksponować.
Włosy są odczuwalnie bardziej miękkie i lśniące. Suche końce są nawilżone i nie puszą się nawet pod czapką.
Raz uczesane rano , nie plączą się jak wcześniej w ciągu dnia. Są bardziej wygładzone i zbite. Ich wygląd znacznie się poprawił i piszę to bez wątpliwości.
Nie rozumiem tylko dlaczego tak ciężko jest mi rozczesać mokre włosy, świeżo po kąpieli.
Nie obedzie się bez przykrego ciągnięcia włosów i szarpania. Dosłownie widać w strukturze splątane kosmki chociaż włosy są miękkie w dotyku.
Odżywka ma rzadką koncystecje i mimo bogatej formuły dość dużo produktu muszę nałożyć na włosy aby otrzymać oczekiwaną miękkość.
Muszę wspomnieć o czarująco słodkim zapachu odżywki wg mnie przypominającym zapach migdałow. Oj długo utrzymuje się na włosach i stanowi dodatkowy atut odżywki.
Ostatecznie oceniam ten produkt na plus chociaż ideałem dla mnie nie jest Zważywszy na jej regularną cenę .

Uwielbiam ten produkt :) Moje włosy stały się mięciutkie, dobrze się rozczesują, a dodatkowo lśnią, aż do kolejnego mycia. Długo zachowują swoją świeżość i są przyjemne w dotyku. W połączeniu z całą serią (z szamponem i maską) robią naprawdę wielką robotę! Wiem, że to nie moje ostatnie spotkanie z tym produktem.

Bardzo bardzo dobry

Konsystencja odżywki jest kremowa i gęsta, dzięki czemu nie spływa z włosów, a jednocześnie dobrze się na nich rozprowadza. Jest bardzo wydajna, ponieważ niewielka ilość wystarcza, aby pokryć całe włosy. Włosy po jej zastosowaniu są miękkie i błyszczące, wyraźnie bardziej odżywione i nawilżone. Zdecydowanie jej stosowanie ułatwia ich rozczesywanie. Włosy nie puszą się i nie są oklapnięte, a zniszczenia włosów (farbuję je na bardzo jasny blond) decydowanie mniej widoczne. Odżywka ma zapach bardzo przyjemny i długo utrzymuje się on na włosach.

ZALETY:
+ konsystencja - bardzo dobrze się aplikuje, nie spływa z włosów
+ przyjemny zapach
+ efekty: włosy są nawilżone, błyszczące, nie puszą się
+ wydajna

Raczej polecam

Odżywka kupiona za ok.20 zł w Rossmannie jako uzupełnienie do szamponu z tej samej serii.
Opakowanie to biała, 400 ml butelka, w moim przypadku wydajniejsza niż szampon (mam włosy do ramion i nakładałam ją głównie na końcówki i do ok. połowy długości włosów). Produkt trzeba spłukać po 2-3 minutach.
Zapach owocowo-słodki, ale jakby bardziej cytrusowy. Podobny do szamponu, ale intensywniejszy. Niestety w moim przypadku nie utrzymywał się zbyt długo.
Skład bardzo przeciętny, ale odżywka spełniła swoje zadanie. Po użyciu włosy są miękkie i łatwiej je rozczesać.

Super odżywka

po kilku zastosowaniach Odżywki do włosów chroniąca przed uszkodzeniami tresemme moje wlosy sa widocznie odzywione , pelne blasku i sweitnie sie ukladaja, do tej pory nie moglam sobie z nimi poradzic szczegolnie zima. teraz sa podatne na ukladanie i pieknie blyszcza.