Bourjois, Rouge Velvet, The Lipstick (Matowa pomadka do ust)

Bourjois, Rouge Velvet, The Lipstick (Matowa pomadka do ust)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.60/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 2,4 ml

Pierwsza matowa pomadka, która łączy wielogodzinną trwałość z uczuciem komfortu i niewiarygodna lekkością na ustach: Rouge Velvet the Lipstick pozostaje na ustach bez konieczności poprawek, nie wysuszając ich przez 24 godziny! Sekretem tej ekskluzywnej formuły jest nawilżający kompleks składający się z matowych lekkich olejków i wysokoskoncentrowanych czystych pigmentów, które pozwalają uzyskać aksamitne wykończenie, które nie tylko pięknie wygląda na ustach ale też pozostawia uczucie komfortu po nałożeniu. Nowa pomadka Rouge Velvet the Lipstick dostępna jest w 12 odcieniach: od kolorów nude , przez intensywne czerwienie, delikatne róże, aż po zmysłowe ciemne kolory.

nawilżające
Efekt
matowe
o przedłużonej trwałości
w sztyfcie

Kiedyś moja ukochana, dziś suchy wiór

Szminki Bourjois Rouge Velvet były ze mną od dawna. Miałam wiele wariantów kolorystycznych i szczerze je uwielbiałam. . były moimi najlepszymi produktami do ust.
Niestety, nie wiem czy po zmianie formuły czy trafiłam na jakieś feralne egzemplarze, ale zakupiłam dwie nowe szminki z tej serii i okazały się katastrofą. Suche i tępe do tego stopnia, że nie dało się nimi umalować ust, bo aż bolały.
Są to szminki matowe, więc kompletnie nie oczekiwałabym od nich nawilżenia, ale stosowałam około 4 lat temu te szminki i były matowe, ale świetnie się nimi pracowało, teraz nie da się ich użyć.
Podsumowując, kiedyś hit, dziś kit.
Być może dam im kiedyś jeszcze jedną szansę, bo szczerze mam nadzieję, że te nowe sztuki okazały się być pomyłkami w produkcji.

całkiem ok

Matowa pomadka do ust Bourjois Rouge Velvet The Lipstick jest całkiem niezła, chociaż ma swoje wady.

Na plus zasługuje jej konsystencja, która jest kremowa i łatwa w aplikacji. Również kolor jest piękny i intensywny, co sprawia, że usta prezentują się bardzo atrakcyjnie.

Jednak niestety, trwałość tego produktu pozostawia wiele do życzenia. Pomadka nie utrzymuje się na ustach zbyt długo, szczególnie po posiłkach czy picia. Jest to dość irytujące, ponieważ wymaga częstego poprawiania makijażu ust.

Mimo tych mankamentów, uważam, że Bourjois Rouge Velvet The Lipstick jest warta uwagi, zwłaszcza ze względu na swoją przystępną cenę i szeroki wybór kolorów. Jednak jeśli szukasz pomadki, która będzie trwała przez cały dzień, są lepsze opcje na rynku. (Inglot)

Francuski pocałunek... :* vol. 2

Tym razem jeszcze krócej, ponieważ przed chwilą skończyłam recenzować pomadkę w płynie od Bourjois z tej samej linii Rouge Velvet - zainteresowanych odsyłam tam, a tutaj po prostu zrobię porównanie, na wstępie mówiąc, że ta wersja mi się sprawdziła lepiej. Ale czy dużo lepiej....? ;>

Otóż nie! Nie-dużo lepiej. Ten sam problem gipsowych ust z podkreśloną strukturą warg - choć przyznaję, że subtelniejszy. Ta szminka jest po prostu bardziej kremowa, a przez to dużo przyjemniejsza w noszeniu (ale też trochę mniej trwała, aniżeli tamten tytan). Rouge Velvet oferuje kolory iście przepiękne, wspaniale i intensywnie napigmentowane o średnim kryciu, ale parę przejazdów wzdłuż ust załatwia sprawę. Trwałość bardzo dobra - szminka wytrzyma każdy pocałunek: i ten cmokający, i ten namiętny. Niedługo Tłusty Czwartek i Walentynki... moim zdaniem jest to dobry czas do testów owej szminki i czuję, że zda je wszystkie na maksymalną ocenę. ;)
Aplikator szminki jest nowatorski i bardzo precyzyjny. Pomalujesz nim zarówno wąskie, jak i szerokie usta. ALE... Zatyczka trzyma się bardzo ciasno. Wiem, że dzięki temu trwałość pomadki jest przedłużona, nie zasycha, no ale już bez przesady! Chyba tylko p. Pudzian nie zmęczyłyby się otwieraniem tego przedmiotu.

Jest to właściwie bardzo dobry kosmetyk i żaden zachwyt mnie nie dziwi, jednak ja wolę coś innego... Czy kupię ponownie? W cenie promocyjnej zapewne się skuszę, bo dobra matowa pomadka jest praktycznie nie do znalezienia, a warto ją mieć (mimo że wolę połyskujące). Po różnych testach tę oceniam za jedną z lepszych. Wśród tego grona to HIT.

Najtrwalsza klasyczna pomadka.

Szminka wyróżnia się troszkę jeśli chodzi o kształt jest wycięta na ukos i wydaje się dużo mniejsza od standardowych pomadek.
W konsystencji jest bardzo delikatna, łatwo rozprowadza się ją na ustach.
Sunie po nich idealnie i jest tak mocno napigmentowana, że wystarczy tylko raz musnąć nią usta dla uzyskania mocnego efektu.
Przede wszystkim nie wysusza ust, nie odznacza suchych skórek, usta także są dzięki niej nawilżone.
Trwałość pomadki oceniam na poprawny , intensywność na jeszcze więcej niż poprawny ponieważ kolory są mocno nasycone i nie wymagają nakładania podwójnej warstwy produktu.

Zupełnie beznadziejna

Zasycha na ustach zostawiając nieprzyjemną, marszczącą się powłokę, kolor nie odpowiada temu co jest na opakowaniu. Cena zupełnie nieproporcjonalna do jakości. Najlepsze co można powiedzieć, to, że ta obrzydliwość może być dość wydajna na dłuższą metę.

Nie wiem dla kogo ma być przeznaczony ten produkt i dziwi mnie ilość pozytywnych opinii. Nie wiem skąd się bierze tylu fanów suchej skorupy na ustach. Ze wszystkich szminek jakich próbowałam ta zasługuje na tytuł najgorszej.

Lubię tą pomadkę

Lubię tą pomadkę za kremową konsystencję - przypomina typową szminkę nawilżającą. Chwilę po nałożeniu zastyga i wygląda bardzo dobrze, do czasu gdy coś zjemy lub wypijemy. Na szczęście przy poprawianiu nie rozwarstwia się i nie waży.

Bardzo łatwo się ją aplikuję. Ma fajny, smukły kształt dzięki czemu łatwo obrysować kontur ust. Jest bardzo trwała, nie rozmazuje się i nie odbija.

Kremowa konsystencja rolująca się na ustach przy poprawkach

Szukałam matowej pomadki, która nie będzie dodatkowo przesuszać moich i tak suchych ust.

Pierwsze wrażenia były super:
- kremowa, przyjemna konsystencja
- b.dobre napigmentowanie
- łatwa aplikacja
- piękny, żywy kolor (08, Rubis Cute)

Po ok. 1-2h, pomadka wyraźnie osiadła na ustach wchodząc w załamania - najbardziej widoczne podczas uśmiechu, tworzyły się wąskie pionowe paski bez pomadki.
Przy próbie poprawy, niestety ale pomadka zgromadzona w załamaniach zaczęła tworzyć grudki na szerokości całych ust.

Z tym, ze dla mnie możliwość poprawy to podstawa, to niestety tutaj nie mogę dać wysokiej oceny.

Najgorsza

Kupiłam pomadkę zachęcona pozytywnymi recenzjami i się zawiodłam. To najgorsza pomadka do ust jaką miałam. Jest twarda i tępa. Nie da się jej równomiernie rozprowadzić. Nie wiem o co chodzi bo tutaj czytałam opinie o jej kremowej konsystencji, mi ona roluje się niesamowicie. Po kilku minutach po prostu zważyła się na ustach tworząc popękana mazie. Dobrze, ze nie zdążyłam wyjść z domu.

słaba pigmentacja i smugi

Używam w kolorze 14 - odcień piękny ciepły czekoladowy brąz, ale niestety o słabej pigmentacji, przy nakładaniu robi smugi i jest tępa. Bardzo nieprzyjemnie się ją nakłada, trzeba się natrudzić, żeby jakoś to wyglądało.
Sam kształt szminki nie sprzyja nakładaniu, trzeba naprawdę niewiele jej wysuwać, żeby się nie złamała, jest kiepsko osadzona i niestabilna.
Nie polecam, szczególnie przy takiej cenie...

Świetna intensywność koloru

Pomadka charakteryzuje się opakowaniem w sztyfcie - standardowy typ opakowania dla tego typu produktów. Opakowania jest w kolorze pomadki. Jest mega trwałe.

Kształt sztyftu pomadki do malowania jest bardziej wąski niż standardowo co zdecydowanie ułatwia aplikacje.

Pomadka ma mega trwałe kolory, na ustach kolor jest taki sam jak na opakowaniu. Pomadka utrzymuje się na ustach dość długo, nie trzeba ci godzinę robić poprawkę.

Zapach pomadki delikatny słodki ledwo wyczuwalny.

Pomadka jest mega wydajna i nie wysusza ust. Często mozna wychaczyć w promocji.

Nigdy mnie nie zawiodła

Trwalszej pomadki póki co nie spotkałam. Zadne wyjścia i napoje jej nie straszne, w końcu pomadka, której nie trzeba co raz poprawiać żeby dobrze wyglądała czy była w ogóle widoczna. Nie pozostawia śladów na szklankach, filizankach, itd.
Fajna gama kolorystyczna.
Niemniej trzeba pamiętać żeby wcześniej przygotować na jej nałożenie usta, czyli odpowiednio nawilzyc tak jak twarz przed nałożeniem podkładu.
Daje fajne, matowe wykończenie, nie wysusza. Przynajmniej u mnie nie wystąpił ten problem.
Wygodne, poręczne, eleganckie opakowanie.
Po prostu lubię cię!

Absolutnie beznadziejna

Jedna z najgorszych o ile nie najgorsza szminka jaką miałam. Jest dosłownie jak kredka świecowa, roluje się na ustach, tworzą się grudki, nie można jej równomiernie nałożyć. Za każdym razem żeby ją rozprowadzić musiałam pomagać sobie palcami. Jak już jakimś cudem uda się ją nałożyć to wygląda po prostu źle, usta wyglądają na suche i spierzchnięte. Dodatkowo szminki jest mało, co akurat w moich przypadku było zaletą, bo po czasie miałam mniej produktu, który trafił do śmieci. Miałam tę szminkę w dwóch odcieniach, wiec to nie była wina felernego egzemplarza.