Biotherm, Life Plankton, Elixir (Eliksir do twarzy)

Biotherm, Life Plankton, Elixir (Eliksir do twarzy)

Średnia ocena: 3.49/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

Działanie: przeciwzmarszczkowe, nawilżające
Rodzaj skóry: każdy rodzaj skóry

Nasza skóra każdego dnia narażona jest na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Trudne warunki atmosferyczne, ogrzewane pomieszczenia, złe nawyki żywieniowe, stres oraz życie w ciągłym biegu negatywnie odbijają się na kondycji naszej skóry. Wszystko to przyczynia się do jej osłabienia i pojawienia się pierwszych oznak starzenia. Zaczynają uwidaczniać się zmarszczki, skóra pozbawiona jest blasku i elastyczności. Marka Biotherm znalazła odpowiedź na te problemy. Już dziś dołącz do swojej codziennej pielęgnacji Life Plankton™ Elixir, który sprawdzi się do zadań specjalnych. W składzie zawiera najwyższe (od marki Biotherm) stężenie Planktonu Termalnego, który ma kompleksowe działanie. Przy regularnym stosowaniu możesz zauważyć 3-stopniową poprawę kondycji skóry: ochronę, wzmocnienie i regeneracje. Różnica jest dostrzegalna już po 8 dniach, zatem już dziś rozpocznij walkę o zatrzymanie młodszego wyglądu i promiennego blasku!

koncentraty i esencje
ochronne, regenerujące
w butelce, z pipetą
emulsja
dojrzała
bogate

Uwielbiam!

Serum Biotherm Life Plankton Elixir to jeden z moich ulubionych serum!
Serum bardzo szybko serum działa na skórę.
Już po kilku dniach regularnego stosowania zauważyłam poprawę kondycji mojej skóry.
Moja cera stała się bardziej promienna, wygladzona, nawilżona i wygląda zdrowiej.
Serum ma lekką konsystencję, która szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej skóry.
Ma delikatny, przyjemny zapach.
Moje drobne linie i zmarszczki stały się mniej widoczne, a skóra jest bardziej jędrna i elastyczna.
Serum działa również u mnie łagodząco i przeciwdziała podrażnieniom skórnym.

Jestem bardzo zadowolona z efektów.
Jest to produkt, który zdecydowanie polecam wszystkim!
Ja jestem w nim zakochana!

Kupiony w: U konsultantki

Świetne nawilżenie

Serum cudownie nawilża skórę. Używam na noc pod krem i rano budzę się z miękką skórą. Serdecznie polecam. Dawno nie testowałam tak dobrego serum. Cena nie jest niska ale serum jest warte swojej ceny.

Dla cierpliwych

Serum/elixir stosuję od ponad trzech tygodni i po tych trzech tygodniach zauważyłam wyraźne efekty. Nie miałam żadnych oczekiwań co do tego produktu. Dostałam w Douglasie miniaturkę (7ml) od konsultantki, która szepnęła, że to serum jest świetne.
Raczej nie oceniam miniaturek, ale ta zasługuje na recenzję.
Byłam pozytywnie zszokowana wydajnością tego eliksiru, minęły trzy tygodnie, a zużyłam dopiero połowę fiolki, chociaż nakładam go w ilości jak każde inne serum.

Efekty:
dzisiaj przyjrzałam się mojej twarzy, zauważyłam, że skóra nabiera gęstości, lepiej trzyma się kości policzkowych :) Był to efekt, który najbardziej chciałam uzyskać stosując jakikolwiek kosmetyk do twarzy! Krem nie dał sobie z tym rady, dopiero to serum. Dodam, że jestem w wieku 30+, moja cera jest po przejściach z trądzikiem (pożegnałam go na szczęście), z mocno rozszerzonymi porami, ostatnio traciła na gęstości, co mnie bardzo dobijało, ale ten eliksir zaczyna ją odmieniać na lepsze!

Serum ma niezbyt lepiącą, mętną konsystencję. Pachnie wyraźnie i morsko, co niezbyt mi pasuje, ale dramatu nie ma. Bardzo szybko się wchłania i nie czuć go po chwili. Kremik na dzień bardzo ładnie się po nim wchłania.
Serum jest drogie, ale po efektach jakie dała miniaturka skuszę się na pełnowymiarowy produkt. Jestem ciekawa jakie efekty przyniesie np. po trzech miesiącach stosowania! :)

21.02.2024 Edycja po 6 tygodniach stosowania: Serum w wersji 7ml starczyło mi na 6tygodni normalnego użytkowania. Po tym czasie skóra nabrała jeszcze więcej jędrności. Niestety dwa tygodnie po skończeniu się serum, jędrność powoli traci na stabilności i wracam do efektów sprzed stosowania, skóra znów staje się ziemista i o mało zdrowym kolorycie. :( Także działanie nie jest długotrwałe. Niemniej z efektów w trakcie stosowania jestem baaardzo zadowolona!

Wygładzające i nawilżające serum w podwodnej odsłonie

Konsystencja: Bezbarwne płynne serum, bez problemu rozprowadza się na twarzy i dość szybko wchłania, choć pozostawia skórę nieco lepką, nawet po nałożeniu na nim kremu

Wydajność: Standardowa

Zapach: Morski i orzeźwiający

Działanie: Widocznie wygładza i nawilża skórę, działa poprawnie, choć nie spektakularnie, nie podrażnia wrażliwej skóry i nadaje się do każdego wieku

Podsumowanie: Przyjemny i orzeźwiający produkt, sprawdza się lepiej niż eliksir z tej serii. Dobre serum, choć w tej cenie chyba spodziewałam się czegoś więcej.

Uwielbiam to serum!

Najlepsze (i najdroższe) serum jakie miałam okazję testować. Produkt jest niesamowicie lekki, ma biały kolor i lekko żelową konsystencję. Szybko się wchłania. Skóra po jego użyciu jest niesamowicie gładka, miękka, rozświetlona. Buzia wygląda zdrowo, ma wyrównany koloryt. Nie zapycha porów, nie uczula. Jest świetnym wstępem do dalszej pielęgnacji. Zapewnia niesamowite nawilżenie i odżywienie skóry.

Kocham to serum

Serum znajduje się w szklanej  buteleczce w kolorze niebieskim, Krem dozujemy sobie pipetą, jest biały, lekko żelowy, bardzo szybko się wchłania w skórę i ją nawilża i wygładza. Po stosowaniu kremu nie czujesz ściągnięcia ani podrażnienia.
Skóra nabiera pięknego kolorytu, jest promienna. Serum nie zapycha porów, nie uczula. Jestem pod wrażeniem, pokochałam to serum.

Och! Ach! Cudo!

Moja cera: dojrzała (45+), mieszana (tłusta strefa T, sucha na policzkach), wrażliwa.
Miałam wielką przyjemność stosować ten eliksir i już myślę o zakupie kolejnego opakowania.
Jak wiadomo firma Biotherm jest ekspertem w dziedzinie biotechnologii i bazuje na bogatych wodach naszej planety oraz skutecznych składnikach pochodzenia morskiego.
Seria Life Plankton zawiera właśnie żywy plankton termalny, który daje skórze ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, wspomagając komórki. Po drugie wzmacnia skórę, a oprócz tego przyczynia się do jej regeneracji, co jest niezwykle ważne w redukcji widoczności i efektów starzenia.
Eliksir zawiera najwyższe stężenie drogocennego planktonu termalnego wśród kosmetyków marki. Serum doskonale wzmacnia, regeneruje i chroni skórę przed wpływem czynników zewnętrznych. Wykazano, że pierwsze efekty jego stosowania widoczne są już po ośmiu dniach – ja zaobserwowałam działanie już po 3.
Moja skóra przede wszystkim jest cudownie nawilżona, eliksir stosuję na całą twarz, także pod oczy. Cera się wygładziła, wyrównała, jest lepiej napięta, zmarszczki pod oczami również się zmniejszyły, wygładziły.
Serum pięknie pachnie, rewelacyjnie się wchłania, mam wrażenie, że skóra go pije. Jest bardzo wydajne i dzięki pipecie wygodne w dozowaniu.
Świetnie nadaje się pod makijaż.
Polecam wszystkim, którzy potrzebują nawodnienia i wygładzenia skóry!

Jego stosowanie to istna przyjemność

Produkt zakupiłam przez drogerie internetowa.
Niestety jego cena jest bardzo wysoka- zapłaciłam około 130 zł.
Zamknięty jest w eleganckiej szklanej buteleczce z pipetką.
Produkt ma przyjemny , świeży zapach a jego konsystencja jest płynno- żelowa.
Łatwo rozprowadza się na skórze, dobrze wchłania, nadaje się pod makijaż.
Moja skóra jest mieszana, wrażliwa . Często bywa mocno wysuszona .
Po kilku tygodniach stosowania zauważyłam ze skóra stała się bardziej wygładzona, elastyczna i nawilżona.
Jest to naprawdę godny polecenia produkt, jednak jego cena jest zbyt wysoka.

ok!

Ten kosmetyk to fenomenalny eliksir. To co on robi ze skórą to prawdziwa skóra jak z okładki. Przechodząc do sedna. Nawilża, rozświetla, napina skórę która est zdecydowanie bardzie jędrna i niweluje zmarszczki.

Bardzo dobre serum....

Naczytałam się wiele opini na temat serum Biotherm Life Plankton Elixir, postanowilam je wyprobować . Zakupiłam je w drogerii Douglas w Boxsie wraz z innymi kremami- miniaturkami.
Według producenta elixir w składzie zawiera plankton termalny, który posiada właściwości regeneracyjne.
Serum umieszczony jest w bardzo eleganckiej szklanej buteleczce, mamy do wyboru dwie pojemności 30 ml i 50 ml.
Do opakowania został dołączony dozownik w postaci pipetki.
Produkt ma mleczną, lejącą konsystencje
Elixir posiada śliczny zapach, który pozostaje na skórze przez jakichś czas.
Używałam go dwa razy dziennie na oczyszczoną skórę twarzy , serum dość szybko się wchłania a efekty w polepszeniu cery zauważalne są w dość krótkim czasie.
Serum dobrze się sprawdziło na mojej cerze i na pewno kupie kolejne opakowanie

Nie warte swojej ceny, niestety

Jestem chyba jedną z nielicznych osób, którym te serum nie przypadło do gustu. Otrzymałam je w prezencie na urodziny i właśnie zauważyłam, że najwyższy czas na rzetelną recenzję.
Na początku stosowania byłam zachwycona, jak to zwykle u mnie bywa podczas pielęgnacji skóry produktami, które kosztują nieco więcej niż przeciętne kosmetyki z drogerii. Jednak mój entuzjazm z każdym tygodniem powoli opadał, ponieważ nie widziałam jakichkolwiek efektów...
Serum zamknięte jest w pięknie wykonaną, solidną buteleczkę w kolorze morskim z efektem ombre. Zapach jest delikatny, ale przyjemny, świeży, morski lub też może niektórym osobom kojarzyć się z zapachem roślin. Konsystencja serum jest rzadka, przezroczysta, kleista. Po rozprowadzeniu na skórze szybko się wchłania pozostawiając lekko pod światłem błyszczący film, który nie jest tłusty. Ten efekt szybko znika, a skóra przez jakiś czas jest delikatnie lepka. Niestety nie zauważyłam, by te serum działało na moją skórę w jakikolwiek sposób jak już wcześniej wspomniałam. Nie redukuje zmarszczek, zupełnie nie odżywia ani nie nawilża suchej cery w stopniu zadowalającym. Skład niestety również jest kiepski, na szczęście nie spowodował u mnie podrażnień czy też alergii.
Nie kupię go ponownie, ponieważ mam swoje lata- z tą nieszczęsną trójeczką z przodu ;) i chyba jestem już bardziej wymagająca...

genialny

Stosuje od ponad miesiąca, skóra jest cudownie nawilżona, jest bardzo wydajny jedna pompka wystarczy na całą twarz. Szybko się wchłania i co dla mnie również jest bardzo ważne jest praktycznie bezzapachowy.