Avon, Advance Techniques, Daily Shine, Dry Ends Serum (Serum na przesuszone końcówki`Superblask`)

Nowa wersja znanego serum z linii Advance Techniques, o nieco wzbogaconym składzie. Formuła oparta na technologii Tri-Keratin. Wygładza strukturę włosa i wzmacnia jego korzenie, dlatego włosy stają się zdrowe i lśniące. Błyskawicznie odżywia i regeneruje ich przesuszone i zniszczone końcówki. Sprawia, że włosy się ni plączą i są niezwykle błyszczące. Dla skuteczniejszej ochrony zawiera filtr przeciwsłoneczny. Preparat należy delikatnie wmasować w końcówki wilgotnych bądź suchych włosów.

serum
nabłyszczające, wygładzające, ochrona końcówek
z silikonami
z pompką, w butelce

Kupiony w: U konsultantki

Bardzo długo używałam żeby skończyć

Kupiłam to serum około pół roku temu z myślą o moich przesuszonych końcówkach i problemie z rozczesywaniem włosów i ponad pół roku się z nim męczyłam. Na moich włosów serum to powodowało bardzo duże przetłuszczanie co bardzo mnie denerwowało nawet jeśli chodzi o same końcówki. Staram się nakładać go coraz mniej ale mimo wszytsko coś poszło nie tak i moje włosy się z nim nie polubiły. Używałam ponad roku po kropli żeby wykorzystać i cieszę się, że to już koniec.

Wspaniale serum

Zakupiłam ten kosmetyk przy zakupach u konsultantki.
Nie ukrywam, że od razu wzbudził moje zainteresowanie, gdyż moje włosy z natury są cienkie, delikatne, ze skonnoscia do wypadania i plątania. Do tego dochodzą przesuszone końcówki i przetłuszczająca się skóra głowy, bałam się więc trochę, że serum może je dodatkowo obciążyć czy przetłuścić.
Zalecam stosować go na lekko wilgotne włosy.
Serum nie skleja włosów.
Powiem szczerze, że się nie spodziewałam tak oszałamiającego efektu.
Przy użyciu jednej pompki, nałożyłam dłońmi na włosy. Czuć, że ma tłustą konsystencję, ale ona się wogole nie klei, jest przyjemna w dotyku.
Dodatkowo przepięknie pachnie, jakby jakimiś dobrymi, drogimi perfumami.
Moje włosy są na ogół słabe, choć lekkie.
Po użyciu serum stają się miękkie i sprężyste.
Rozczesują się bez problemu, pięknie lśnią, wręcz bym powiedziała że wyglądają zdrowo.
Pozostaje na włosach subtelny zapach, który utrzymuje się dosyć długo.
Serum używam po każdym umyciu włosów i za każdym razem wyglądają one przepięknie i zdrowo, są gładkie i miękkie w dotyku.
Jedyny malutki minus to pompka, która czasem się zacinała, jednak nie wpływa to na moja finalna ocenę. Trochę większy minus to cena regularna, choć przymykam na to oko, ze względu na rewelacyjna wydajność tego kosmetyku.
Polecam to serum, ja z pewnością jeśli będę miała taka możliwość to z chęcią się w niego jeszcze zaopatrzę.

Kupiony w: U konsultantki

Były wielkie nadzieje a wyszło wielkie rozczarowanie

Serum używałam jakiś czas temu, ale pamiętam go do dziś. Zakupiłam po wakacjach, przez słońce moje włosy były jak siano, a końcówki w zastraszających tempie się rozdwajały. Koleżanka konsultanka dała mi do wypróbowania to serum.
Z zewnątrz wyglądało dobrze. Przezroczyste opakowanie, można było kontrolować zużycie. Praktyczna popka, wypuszczała tyle produktu, ile chciałam.
Konsystencja była typowo olejkowa, delikatna, z lekkim zapachem.
Aplikacja była łatwa, każde pasmo starałam się nawilżyć, w szczególności nieszczęsne końcówki.
I po kilku użyciach...efektu brak.
Jedyne co to serum zrobiło na mych włosach, to ładnie je nabłyszczało. Włosy świeciły się jak nigdy, blask powalający.
Ale nadal były sianowate, a końcówki nadal rozdwajajace.
Na moich włosach się nie sprawdził. Może na włosach mniej wymagających jest dobry.
Niestety z włosami zniszczonymi nie da rady. Nie nawilży, nie zregeneruje, a to dla mnie najważniejsze cechy olejków.

Kupiony w: U konsultantki

No efekt robi, kondycji włosów nie poprawia

Serum w wygodnym opakowaniu, małym i poręcznym. Produkt charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem zdecydowanie zapach zasługuje na wyróżnienie.

Samo serum ułatwia rozczesywanie włosów - jestem posiadaczką bardzo gęstych włosów więc duży atut tego produktu.

Po zastosowaniu włosy są lśniące, nabłyszcza je, scala końce i wydają się bardziej nawilżone ale niestety nie nawilża ich.

Produkt wydajny, fajny na poprawienie wygląda włosów ale przy bardzo zniszczonych lub suchych włosach potrzebna inna pielęgnacja.

Nie obciąża włosów.

Godny uwagi!

Olejki z Avonu używam od dawna. Ten przypadł mi szczególnie do gustu bo dobrze współpracuje z moimi włosami. Wracam do niego za kazdym razem kiedy moje wlosy np. po zimie są szczególnie przesuszone. Sprawia, że końcówki są nawilżone, błyszczące, nie rozdwajają się. Stosuję go na mokre włosy co 3-4 dni i przez ten czas włosy utrzymują cały czas nawilżenie i miękkość. Są mile w dotyku i wyglądają na zdrowe. Lubię też zapach tego olejku.

Na uwagę zasługuje też mała poręczna buteleczka z pompką, która zapewnią wygodę korzystania. Butelka jest przeźroczysta więc można kontrolować ile olejku jeszcze nam zostało.

Rozczarowanie

Nie liczyłam na jakiś cud, skusiłam się kupiłam
i żałowałam.
Jak dla mnie totalna porażka. ten produkt totalnie mnie rozczarował i nie przypadł mi do gustu. Nie robi na włosach totalnie nic co obiecują w katalogu. Bardzo obciążył moje włosy, końce są tluste, nieprzyjemne w dotyku. Blasku tez nie zauważyłam, nie poprawia kondycji włosa. Na dłoniach pozostawia taka jakby przesuszona warstwę i dziwny nalot, ogólnie nie polecam u mnie osobiście sie nie sprawdził. Nie kupię ponownie.

Kupiony w: U konsultantki

Dla mnie za bardzo obciąża włosy

Nie przypadł mi do gustu. Według mnie za mocno obciąża włosy i wydają się zaraz brudne i tłusta. Nie zauważyłam również żeby miało jakieś działanie poza dodaniem blasku.
Serum działa tylko powierzchownie nie odżywia naszych włosów ani nie poprawia ich kondycji.

Lubię to serum

Świetnie działa na moje przesuszone końcówki. Dobrze je odżywia, nadaje połysku i blasku. Ma fajną konsystencję, która nie obciąża moich włosów. Sprawia, że są przyjemne w dotyku i nawilżone. Lubię to serum, jest bardzo wydaje i jest idealne do codziennego użytku.

Dostępny praktycznie w każdym katalogu w przyjemnej cenie, bardzo polecam Wam je przetestować. :)

Za tę cenę bardzo dobry

Umówmy się nie olejek , serum nie bedzie odżywiał tych włosów zwłaszcza silikonowy - ale może sprawdzić że włosy będą wyglądały lepiej. Są bardziej zdyscypilonwane i wyglądają zdrowiej . Za to duży plus . Olejek w szklanej buteleczce z wygodną pompką w bardzo atrakcyjnej cenie .
Podoba mi się.

Kupiony w: U konsultantki

Fajny produkt do końcówek od Avon

Serum jest dość tłuste w swojej konsystencji. Na końcówki nakładałam go dosłownie dwie pompeczki. Wcierałam produkt w mokre włosy, bo suche może obciążyć, a z mokrych zdąży się "ulotnić". Wygładza włosy, stają się miękkie w dotyku, łatwiej się je rozczesuje i fajnie są dociążone, ale bez obciążenia. Bardzo ładnie błyszczą, a baby hairy i krótsze włoski są ładnie wygładzone. Dozownik działa cały okres użytkowania bez zarzutu, a jedno opakowanie serum starcza na rok regularnego używania. Jest to całkiem fajne, serum silikonowe do zabezpieczania naszych delikatnych końcówek włosów.

SERUM WARTE UŻYWANIA

Używam to serum od lat. Mam bardzo puszące się włosy , a olejek stosuję najpierw na mokre włosy aby się łatwo rozczesały , a potem na suche aby dodać im blasku. Moje niesforne i puszące się włosy są miękkie , lśniące, przyjemne w dotyku i odżywione . Wyglądają na zdrowe , bez rozdwojonych końcówek . Łatwy w używaniu przez zastosowanie pompki . Ma delikatnie wyczuwalny zapach , który mi osobiście bardzo się podoba. Serum jest lekkie i nie obciąża włosów, wystarczy kilka kropel preparatu. Starcza na bardzo długo . Cena adekwatna do jakości .

Jest okej

Tego serum używam na końcówki przed snem lub gdy wychodzę na zewnątrz w celu ich zabezpieczenia. Produkt sprawuje się poprawnie, zabezpiecza końcówki, nadaje blask włosom. Ma bardzo ładny zapach. Produkt spełnił moje oczekiwanie.