Oriflame, Giordani Gold, Liquid Silk Foundation SPF 12 (Podkład do twarzy)

Oriflame, Giordani Gold, Liquid Silk Foundation SPF 12 (Podkład do twarzy)

Kategoria

Lekki, płynny podkład inspirowany delikatnością jedwabiu perfekcyjnie udoskonala wygląd cery*. Zapewnia naturalny efekt i jest niewyczuwalny na skórze. Rozpraszające światło składniki sprawiają, że niedoskonałości są mniej widoczne, a cera staje się świetlista, dzięki czemu wygląda młodziej*. Zawiera filtr SPF 12, chroniący przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Odpowiedni do cery normalnej i tłustej.

rozświetlające, ujednolicające, nawilżające, kryjące, ochronne
Krycie
średnie
w buteleczce, z pompką
Filtry
SPF <15
fluidy
tłusta, normalna, mieszana

Szkoda że taki drogi :C

Delikatny rzadki podkład świetnie rozprowadza się po twarzy, Nadaje skórze lekkości i pięknego wyrównanego koloru. Podkład jest wydajny, nie podkreśla suchych skórek. Cena niestety mogła by być niższa

Świetny

Bardzo dobry, prosty w użyciu podkład. Ma prawie że płynną konsystencję i pozwala na stopniowanie poziomu krycia, w zależności od preferencji. Dobrze się rozprowadza, nie roluje ani nie zapycha porów. Ja lubię delikatne, dosłownie "symboliczne " krycie i taki efekt bez trudu uzyskuje. Cera jest gładka, delikatnie rozświetlona i nawilżona, taka atłasowa. Mam kolor light ivory, świetnie stapia się ze skórą. Myślę, że je opakowanie wystarczy mi naprawdę na długie użytkowanie, bo jest bardzo wydajny.

Świetny produkt

Podkład ładnie zakrywa niedoskonałości, długo się utrzymuje, ładnie wygląda na buzi. Podkład wygląda bardzo naturalnie. Produkt ma płynna konsystencję, stosuje się go za pomocą pipety co jest jednym minusem moim zdaniem. Jeśli chodzi o cenę to jest w miare ok, na promocji często mozna go kupić w niższej cenie około 29 zł. Polecam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobry, ale nie dla suchej skóry

Testowałam kosmetyk jakiś czas temu. Podkład ma przyjemną, dość płynną konsystencję i miły pudrowy zapach. Pipetka z pompką ułatwia nabranie odpowiedniej ilości kosmetyku. Podkład na skórze rozprowadza się bardzo łatwo, można go dokładać bez efektu ciastka. Kryje dobrze, pozostawia piękne satynowe wykończenie. Dobrze przypudrowany spokojnie wytrzymuje cały dzień. Niestety ma tendencję do podkreślania suchych skórek i wysuszania, dlatego polecam przed aplikacją zadbać o pożądane nawilżenie skóry twarzy.
Kolor light ivory idealnie nadaje się dla bledziochów takich jak ja ????

Kupiony w: U konsultantki

Gładka, aksamitna, przyjemna w dotyku, zmatowiona skóra, bez efektu maski (krycie średnie)

Podkład Giordani Gold Liquid Silk wyróżnia się lekką, płynną konsystencją, którą aplikuje się za pomocą pipety dołączonej do buteleczki.
Opakowanie eleganckie i wygodne w użytkowaniu.

Podkład bardzo przyjemnie się aplikuje, ma ładny, delikatny zapach. Łatwo rozprowadza się po twarzy. Ma płynną, delikatną konsystencję, która nie jest tłusta i nie oblepia twarzy. Jest delikatny, jedwabisty, lekko śliski. Wystarczy kilka ok 4-5 kropelek żeby dokładnie pokryć całą twarz. Wydajność więc jest naprawdę ok.

Daje aksamitne, matowe wykończenie.
Krycie jest średnie, ale mi odpowiada (można delikatnie budować). Na pewno nie jest w stanie ukryć większych niedoskonałości, więc nada się raczej dla osób, które nie mają dużych problemów z trądzikiem.
Wygładza i ujednolica twarz. Skóra po aplikacji jest zaskakująco gładka i miękka w dotyku. Jedwabista, naturalnie zmatowiona.
Podkład nie tworzy efektu maski. Daje subtelne, lekko świetliste wykończenie. Niemal nie czuję, że mam coś nałożone na buzie, a efekt jest! Skóra wygląda na bardzo gładką, aksamitną, tak lekko i młodzieńczo.

Moja mieszana cera bardzo go polubiła.
Co najważniejsze nie wywołał u mnie wysypu mimo codziennego używania.
Ten podkład nałożony rano na twarz, dobrze wygląda nawet po całym dniu.
Nie roluje się, nie ciastkuje, nie tworzą się żadne plamy. Trwałość jest ok, w ciągu dnia muszę jedynie 1 x poprawić makijaż w okolicy nosa i ust (tutaj kieruję podziękowania dla maseczek ;\ ). Poza tym dobrze trzyma się skóry, nie ściera się przesadnie np przy zwykłym dotyku.

Jedyne co zauważyłam, że podkład ten może lekko podkreślać suche skórki, ale mi to nie przeszkadza, bo raczej nie mam z tym większego problemu.
Posiadam kolor Light Ivory(podejrzewam, że najbardziej popularny), który jest średni, dosyć ciemny, ale cały czas naturalny. Fajnie się adaptuje i dopasowuje do koloru skóry.

Cena regularna dość wysoka, ale w promocji za 29 zł jest jak najbardziej wart zakupu.

Kupiony w: U konsultantki

Bardzo dobry ale nie dla mojej skóry podkreśla suche skórki

Podkład zakupiłam u konsultantki dobre opinie zachęciły mnie dom zakupu niestety pomimo że jest to naprawdę bardzo dobry produkt to u mnie się on nie sprawdza ponieważ podkreśla suche skórki i roluje się niestety jestem rozczarowana nie kupie napewno . Używałam kolor Porcelain

zadziwiająco dobry

Jakoś różnie mówi się o produktach marki oriflame , jednak ten kosmetyk zdecydowanie należy do tych lepszych. Podkład ma ładne kolory , ładnie wygląda na buzi , w ciągu dnia nie roluje się tylko się trzyma , naturalnie wyświeca jednak nie przesadnie. Ma raczej średnie krycie jednak ładnie się je buduje , więc śmiało można go polecić każdemu . Ma dwa małe minusiki - cena oraz to ,że jest wyciągany pipetą , trudniej utrzymać w higienie niż pompki . Cena mogłaby być trochę niższa wtedy częściej bym sięgała po niego bo wydajność ma średnią . A i kolory - jest w czym wybierać nie zauważyłam pomarańczki po aplikacji także daje radę podkład! Polecam :)

Luksusowy❤

Podkład w smukłej, przyszronionej buteleczce. Naturalny kolor w odcieniach ciepłego beżu. Podkład rozświetla, ujednolica koloryt, nawilża skórę. Ładnie kryje niedoskonałości. Dobrze się rozprowadza przy użyciu pędzla lub gąbeczki. Nie pozostawia smug. Przyjemnie pachnie. Nie zapycha porów. Ma jedwabiste wykończenie.

Jak jedwab!

Świetnie łączy się ze skórą. Wystarczy odrobina, rozprowadzenie pędzlem i cera nabiera pięknego woalu.Woalu z lekkim glamem!Nie ma płaskiego matu, bezpłciowego wyglądu "tapety". Jest naturalność, piękno i my. Ten podkład nie osiada w porach, zmarszczkach. Jest świetną alternatywą dla młodszych i starszych, by cudnie wygladać!

Bardzo polecam

Chyba mój ulubiony podkład. Pięknie matowi cerę i nie robi efektu maski. Pięknie się wchłania, nie ściera się, utrzymuje się długo. Wtapia się w skórę i nie tworzy przesadzonego efektu. Nie wysusza ale również nie nawilża. Opakowanie w sumie jest małe, często trzeba kupować nowy produkt. Cena też jest spora, jednak moim zdaniem opłaca się. Sprawia, że skóra wydaje się zdrowa, idealnie łączy się z różnymi korektorami, które próbowałam. Konsystencja jest w miarę lejąca, jedwabista, bardzo przyjemna. Nie zapycha. Bardzo polecam. Daję 9/10

Kupiony w: U konsultantki

Jedyny podkład w mojej kosmetyczce

Produkt ten zakupiła moja mama, jednak wybrała odcień nie dla swojej skóry i tym sposobem wylądował on u mnie w kosmetyczce.
Od jakiegoś czasu pozostawiam cięzki podkłady na rzecz kremów BB lub CC, jednak ten podkład to jedyny, który moja skóra toleruje. Jest lekki, posiada wspaniałą lekką konsystencję, bardzo łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze. I przede wszystkim pozostaje na naszej buzi przez długi czas w stanie nienaruszonym.
Jak dla mnie idealny i jedyny podkład w swoim rodzaju.
Duża buteleczka z pipetą ułatwia jego stosowanie, a także pozwala na to, aby został z nami na bardzo długo.

Kupiony w: U konsultantki

Mineralny podkład dla cery niewymagającej

Podkład ten jest zaskakujący - począwszy od konsystencji, która jest lekka i wodnista, kończywszy na wykończeniu, które na buzi staje się "suche", jakbyśmy się musem, nie lejącym podkładem malowały. Wykończenie jest satynowe, krycie średnie, zapach przyjemny... Czego chcieć więcej? Może niższej ceny?
Jeśli masz cerę, która nie wymaga krycia i nie tworzy maski - ten podkład będzie idealny. Tylko, że dla takiej cery znajdziemy też wielu konkurentów podkładu GG Liquid Silk.
Mimo to, należą się ukłony dla marki Oriflame, która kojarzy się z bublami (mnie się tak kojarzyłą), a stworzyła wieeele, wieeeeelee hitów (i właśnie za to zwracam honor!) i warto dać szansę temu podkłądowi, myślę że niewielki odsetek klientek będzie niezadowolona.