Wibo, Beach Cruiser, HD Body & Face Bronzer (Perfumowany bronzer do twarzy i ciała)

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Kategoria
Marka

Beach Cruiser marki Wibo, to idealnie gładki, intensywnie napigmentowany bronzer z minerałami dającymi efekt Soft-Focus.
Doskonale nadaje się do konturowania, idealnie się blenduje. Jego kremowa konsystencja nadaje naturalny kolor skóry muśniętej słońcem.
Dostępny w odcieniach.
01.Sandstrom
02.Cafe Creme
03. Praline
04 Desert Sand

prasowane
Efekt
matowe

Klasyk który nigdy się nie kończy

Klasyk który nigdy się nie kończy :) serio jeśli pragniesz bronzera który skończy się za 100 lat polecam ten!
Baardzo go lubię i zawsze mam w swojej kosmetyczce.
Akurat teraz używam go głownie do dekoltu ale swojego czasu służył mi głównie do policzków! Super się z nim pracuje. Nie zrobił mi nigdy plam

Świetny drogeryjny bronzer

Mój niezawodny bronzer z drogerii to absolutny must-have w moim zestawie do makijażu. Już drugie opakowanie, a odcień 02. Cafe Creme zdecydowanie stał się moim hitem, doskonałym zarówno na co dzień, jak i wieczorem. Odkryłam go dzięki recenzji na YouTube, i muszę przyznać, że ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę.

Nie zawiodłam się ani razu – bronzer nie tylko doskonale komponuje się z moim odcieniem skóry, ale też nadaje ciepłego, naturalnego blasku. To absolutnie niezbędny element mojego codziennego makijażu. Konsystencja jest idealna, łatwo się rozprowadza, co sprawia, że aplikacja jest przyjemnością.Polecam przetestować! ????

Najlepszy brązer

Kupiłam całkiem przypadkowo bo skończył mi się poprzedni i nie wiedziałam że jest on taki rewelacyjny. Fajnie się blenduje, nie zostawia plam, różny wybór odcieni idealnych do każdej skóry. Jest trwały i bardzo wydajny.

Bronzer który się nigdy nie kończy

Kupiłam w Rossmanie bo był akurat na promocji, nie spodziewałam się że będzie taki fajny. Kupiłam chłodny odcień, bardzo fajnie wygląda na skórze, nie robi plam i fajnie się blenduje. Używam go już kilka miesięcy i się nie kończy.

Godny polecenia bronzer

Bardzo fajny produkt w przyzwoitej cenie. Jest bardzo wydajny- przy codziennym użytkowaniu opakowanie starczyło na około 2 lata. Miałam odcień chłodniejszy i fajnie komponował się z jasną karnacją. Nie robił plam, naprawdę fajnie wyglądał na twarzy. Nie uczulał, co przy wrażliwej cerze często się zdarza. Na pewno kupię ponownie

nigdy się nie kończy

Produkt jest bardzo dobry jakościowo. Przede wszystkim jest pojemny, wydajny, starcza na naprawdę bardzo długo. Odcień jest dość uniwersalny. Nie jest ani za ciemny ani za jasny. Trzeba uważać, żeby nie zrobić sobie plam. Wystarczy przed użyciem pozbyć się nadmiaru produktu z pędzelka.

Bardzo dobry produkt

Mam go już parę lat i jest genialny (kolor 02 cafe creme). Bardzo wydajny i do tego ma piękny kolor. Łatwo się blenduje i łączy z innymi produktami. Pięknie wygląda jako cień na powiekach. Duży produkt za niewygórowaną cenę.

pierwsze opakowanie aż po grobową deskę :D

Może wstyd się przyznać, ale mam pierwsze opakowanie od 3 lat i nie wiem, czy zużyłam go do połowy a maluję się jakoś co 2-3 dzień :D
Jesli ktoś szuka kosmetyku, który nigdy się nie skończy to właśnie mamy idealnego pretendenta do tego miana. Bronzer pomimo tego, że jest już ze mną tyle czasu nie wysechł, konsystencja ciągle jest przyjemna do rozprowadzania - masełkowa. Jest bardzo dobrze napigmentowany więc trzeba go stosować z umiarem bo można się poplamić :)
Oprócz tego pięknie pachnie. Bardzo go lubię. Ma ciepły odcień więc ładnie opala twarz.

Potrafi narobić plam

Kosmetyk zamknięty został w tekturowym opakowaniu , zamykanym na magnes . Znajdziemy tam 16 g brązera, który został bardzo dobrze sprasowany i dostał urocze tłoczenia .
Podczas wydobywania go pędzlem trzeba robić to delikatnie , brązer trochę się osypuje . Nałożony na pędzel, a następnie na poliki okazało się , że jest mocno przepigmentowany . Tak soczystego pigmentu jeżeli chodzi o tego typu kosmetyki jeszcze nie miałam . Poleciałam na pewniaka i niestety na lewym policzku zrobiłam sobie wspaniałą plamę, której nie mogłam rozblendować. Na prawy policzek poleciała mniejsza ilość brązera i wyszła bardzo przyjemna praca z nim . Brązer równomiernie zaczął się rozkładać oraz blenodwać. Mozna go ładnie budować . O ile w opakowaniu odcien wydawał się chłodny o tyle na policzkach robi się cieplejszy . Używać go będę, gdyż nie jest to kolor mega ciepły jednak w dalszym ciągu muszę szukać czegoś chłodnego .
Kosmetyk dzięki swojej gramaturze starczy na bardzo długo.

Bronzer, który podkreśla pięknie policzki

Ten Bronzer to strzał w dziesiątkę. Zakupiłam ten bronzer w Rossmann na promocji i odrazu go polubiłam. Wspaniale wygląda na twarzy i co najważniejsze nie powoduje żadnych plam. Oczywiście przed użyciem polecam go najpierw pędzelkiem odbić o rękę i dopiero nakładać. Sprawdza się zarówno na większe wyjścia jak i codziennie do pracy. Polecam bo cena jest stosunkowo tania i jest bardzo wydajny.

Super kolor

Posiadam kolor Sandstorm i jest idealny, ciepły , napigmentowany, łatwo się go blenduje i nim pracuje.
Mógłby się utrzymać troszkę dłużej ale w promocji w Rossmanie dorwalam go za 20 zł ! W tej cenie naprawdę nie ma lepszych.

Niespodziewane

Uwielbiam mieć wykonturowaną twarz i ten bronzer mnie nie zawodzi. Jestem w trakcie pierwszego opakowania, ale mam wrażenie, że jest ze mną już kilka lat i nie żałuję jego podczas nakładania. Zdarzyło mi się stworzyć wygląd sinych polików, ale tutaj mogę winić swoją nieumiejętność nakładania produktu w tamtym okresie - przez to miałam chwilową kłótnię z tym kosmetykiem, ale na szczęście odgniewalismy się na siebie gdy podkszoliłam swoje wizażowe umiejętności. Bardzo chętnie powiększyłabym swoją kolekcje o inne odcienie i na pewno będę nadal stosować.