Alterra, Feuchtigkeits - Shampoo Granatapfel & Aloe Vera (Szampon nawilżający do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes`)

Do produkcji szamponu nawilżającego zastosowano specjalnie dobrane składniki najwyższej jakości: wartościowa kompozycja pielęgnacyjna z wyciągami z aloesu, granatu i kwiatów akacji pielęgnuje włosy, nawilża je i dostarcza włosom zniszczonym nowej energii.

Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa
do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, oczyszczające, wzmacniające
zapachowa

Spowodował łupież

Ten zachwalany przez wielu szampon spowodował u mnie okropne przesuszenie włosów i skóry głowy, a co za tym idzie intensywne swędzenie i pogorszenie kondycji włosów.
Po tygodniu stosowania pojawił się łupież i wzmożone ich wypadanie.

Po odstawieniu go i zmianie na inny szampon wszystko szybko wróciło do normy.

Bardzo fajny...tylko ta wydajność

Szampon dobrze się u mnie spisał.Byłby moim hitem ,gdyby nie fakt ,że tak szybko się kończy.Mam problemy ze skórą głowy i kupno szamponu to często loteria. Swędzenie ,zaczerwienienie ,łupież ,strupki i tego typu sprawy. Ten szampon nie spowodował ,żadnej z wyżej wymienionych rzeczy. Łagodnie i dobrze oczyszczał. Pozostawiał włosy dłużej świeże ,a na długości moje średnioporowate włosy były miękkie i lśniące.Tyle ,że ma lejącą ,rzadką konsystencję ,słabo się też pieni i przy pierwszym myciu " trochę " trzeba go użyć.Cena jak za tak dobry w działaniu produkt całkiem przyjemna ,ale zaraz musimy biec do sklepu po następna butelkę. Przy takiej różnorodności łagodnych szamponów o naturalnym składzie wolę poszukać czegoś wydajniejszego.

Bardzo płynna konsystencja. Nawilżajaca formuła.

Szampon posiada perłowy kolor, intensywny perfumowany zapach i bardzo płynną lejącą konsystencję. Dobrze rozprowadza się na włosach i łatwo spłukuje. Nie obciąża włosów ani nie powoduje przesuszenia. Ma wręcz przeciwnie bardzo nawilżącą formułę. Włosy po umyciu są miękkie i przyjemne w dotyku. Szampon przez swą płynną formułę jest mało wydajny. Myślę jednak, że wart swej ceny.

Fajny, ale nie na dłuższą metę

Kupiłam go juz jakis czas temu i skończyłam butelkę po dopiero kilku ładnych tygodniach. Na pewno fajnie domywa skórę głowy, ładnie się pieni, dobrze rozprowadza. Jednak po mniej więcej połowie buteleczki zauwazyłam, że baaardzo przesusza i strączkuje mi włosy, mimo używania odżywek czy masek. Patrząc na skład, nie jest szamponem bardzo mocnym, ale ma w sobie jakieś składniki które moim włosom nie do końca służą i nie wrócę już do niego.
Jednak na pewno na plus jest jego dostępność i naprawdę niska cena.

Polecam!

Używałam tego szamponu po keratynowym prostowaniu włosów a także później. Byłam zadowolona z tego produktu ponieważ nie wysuszał mojej skóry głowy więc nie miałam problemu z łupieżem. Utrzymywał świeżość włosów na długo więc nie musiałam myć włosów co 2 dni tylko co 3.

Tani i całkiem ok

Szampon bardzo ładnie pachnie, dobrze się pieni i całkiem dobrze oczyszcza. Nie jest to silny szampon, natomiast ja mam problem z bardzo wrażliwą skórą głowy i po dłuższym stosowaniu trochę mnie podrażnia (jak większość szamponów niestety, tutaj nie jest to bardzo silne podrażnienie). Włosy po nim nieco się plączą.

Nie zauważyłam, żeby jakoś specjalnie pozytywnie wpływał na stan moich włosów.

Cena jest niska, więc od czasu do czasu go stosuję, gdy nie ma nic lepszego w promocji.

Super produkt

Używam tego szamponu od kilku lat i jestem z niego zadowolona. Dobrze oczysza skórę głowy i włosy, nie podrażnia, dobrze się pieni i pięknie pachnie. Włosy po umyciu są nawilżone i dobrze się rozczesują. Jest wydajny i łatwo dostępny. Opakowanie jest wygodne w użyciu.

Jeden z pewniaków

Tak jak w tytule ten szampon to jeden z moich pewniaków drogeryjnych.
Niska cena za przyzwoitą jakość. Cudów nie czyni, bo też szampon w moim odczuciu ma domyć skórę głowy i to robi.
Nie wysusza mi skóry, zapach jest dla mnie neutralny, zadowalająco się pieni.
Stosuję go do codziennego mycia.
Jedyne "ale" to opakowanie - zdecydowanie gdyby była dostępna większa pojemność to bym się w nią zaopatrzyła, bo te małe buteleczki, to jednak sporo plastiku w rocznym rozrachunku.
Polecam!

Na codzien idealny

Powyższy szampon stosuję do codziennego mycia. Jest delikatny dla mojej skóry głowy, a przy tym dobrze się pieni. Nie plącze włosów, ani ich szybciej nie przetłuszcza. Ma przyzwoity skład oraz niską cenę.

Na 4 z plusem!

Mimo że nie zauważyłam silnego efektu nawilżenia, moje włosy po użyciu są zadbane, odświeżone i łatwo się rozczesują. Nie obciąża ich i nie wywołuje żadnych negatywnych reakcji. MInusem jest dla mnie niewielka pojemność opakowania - szkoda, że nie ma go więcej, mógłby się również trochę lepiej pienić. Pomimo tego, to naprawdę porządny produkt, który spełnia moje podstawowe oczekiwania, zużyłam już kilka opakowań.

Mój must have

Szampon z tej serii biorę zawsze ze sobą na wyjazdy, nigdy mnie nie zawiódł. Włosy po nim są domyte dobrze, lekko odbite u nasady, pięknie pachną. Może nie robi nic wow, ale też na pewno nie zrobi nic dziwnego z włosami, nawet solo - bez użycia odżywki ,- moje włosy dają radę po jego zastosowaniu. Dlatego tam gdzie strach kombinować on się sprawdza w pełni. Delikatny, aczkolwiek skuteczny

Szampon godny uwagi

Ostatnio moje włosy zrobiły się suche i szorstkie, a ten szampon to był strzał w dziesiątkę. Odkąd go używam włosy stały się fajnie nawilżona, wypielęgnowane, niesamowicie gładkie. Szampon dość dobrze się pieni, wystarczy mała ilość No i oczywiście pięknie pachnie co jest jego kolejnym plusem.