Dessange, Professional Hair Luxury Extreme 3 Huiles, Hulie Sublime (Termoochronny olejek do włosów)

Zainspirowany technikami regeneracji włosów stosowanymi w salonach fryzjerskich DESSANGE olejek Extrême 3 Huiles intensywnie odżywia włosy suche i uwrażliwione. Chroni włosy podczas stylizacji przed temperaturą do 230˚C* oraz szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Formuła z 3 dobroczynnymi olejkami: arganowym, kameliowym i pracaxi, intensywnie pielęgnuje włosy – stają się gładkie, pełne blasku, elastyczne i chronione.

*Test instrumentalny.

ochrona końcówek, odżywiające, wygładzające
w sprayu
olejek

Fajny olejek do włosów

Olejek świetnie zapanował nad wyglądem i zdrowiem moich włosów. Wystarczy kropla by rozprowadzić go po włosach. Moje włosy stały się bardziej nawilżone, gładsze, miłe w dotyku. Olejek nie obciąża włosów i też po jego nałożeniu włosy nie wyglądają na tłuste. Tego oczekiwałam od olejku. Olejek ładnie, delikatnie pachnie. Dobrze się dozuje z buteleczki. Jest termo ochronny - tego mi było trzeba.

Cudowny olejek

Genialny olej do włosów, działa fenomenalnie, włosy są błyszczące i nawilżone, sypkie i miękkie w dotyku. Polecam! Cena może nie jest taka niska ale to luksusowy produkt co czuć

Naprawdę wydajny

Olejek bardzo dobry, pielęgnuje i zabezpiecza końcówki włosów. Opakowanie piękne, ładnie się prezentuje, dobra jakość wykonania (opakowanie fajne estetyczne). Bardzo wydajny, starcza na pół roku używania.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Swietny olejek

Świetny olejek.Pięknie odżywia włosy, błyszczą i są mięciutkie. Mam Bardzo puszące się włosy,dość grube i sztywne. Olejek je wygładza, lekko dociąża je i powoduje że nie mam takiego siana na głowie ????Do tego przepięknie pachnie.Moje włosy piją go wręcz i co zaskakujące - wogole ich nie przetluszcza. Jak dla mnie świetny!

Nie znalazłam lepszego.

Termoochronny olejek do włosów od Dessange po prostu mnie w sobie rozkochał. I tyle.

Opakowanie jest poręczne, lekkie, dobrze sprawdza się w podróży, a pompka dozuje odpowiednią ilość produktu- nie mam żadnych zastrzeżeń. Nawet w przypadku produktu "na wykończeniu" nie ma problemu z odkręceniem górnej części i zużycia resztek do samego końca. Ale na ten moment trzeba czekać naprawdę długo- ten olejek jest niesamowicie wydajny. Jedno opakowanie starczyło mi na rok użytkowania (mam włosy do barków, aplikowałam olejek po każdym myciu).

Sam produkt pachnie absolutnie nieziemsko. Nie ukrywam, że dla mnie jest to jego największa zaleta. Każdorazowa aplikacja sprawia mi niesamowitą przyjemność. Nie zauważyłam, żeby ten zapach utrzymywał się na włosach, ale olejek nie od tego ma być. Trochę szkoda, a trochę wszystko jasne.

Co do działania samego olejku- włosy są lśniące, od razu wizualnie odżywione, ujarzmione i przede wszystkim chronione przed wysoką temperaturą.

Olejek robi co ma robić, ale dodatkowo nie zostawia dziwnej oblepiającej warstwy ani nie wysusza. I dla mnie to wystarczy. Jeżeli dodam do tego zniewalający zapach i wybitną wydajność- nie wiem czy znajdę godnego konkurenta.

Dobry i wydajny

Przyznam, że nie jest to tani produkt, jeżeli spojrzy się wyłącznie na cenę. Jest jednak tak niesamowicie wydajny, że warto go kupić. Zawsze wychodziłam z założenia, że praktycznie wszystkie olejki na końcówki są takie same, ale ten jest naprawdę dobry. Wystarczy kropla, żeby końcówki wyglądały po prostu lepiej. Do tego olejek pięknie pachnie i nie obciąża włosów.

bardzo fajny produkt

Mam gęste, ciężkie, matowe i długie włosy. Produkt stosuje kilka razy w tyg. Ma przyjemny zapach i tak jak większość tego typu olejków ułatwia rozczesywanie i nadaje błysk włosom. Można go stosować na mokro i na sucho. Po umyciu i osuszeniu włosów nakładam niewielką ilość kierując się od połowy długości w dół i wtedy rozczesuje szczotką Olivia Garden. Uważam, że jest to dobry duet :) Gdy stosuje olejek na suche włosy, delikatnie wcieram go w końcówki. Dzięki czemu włosy wyglądają na zdrowsze i są bardziej wygładzone. Produkt jest godny polecenia podobnie jak jedwab CHI czy olejek Wella Oil Reflections , do których często wracam.

Złoty luksus dla włosów

Jestem posiadaczką kręconych, puszących się włosów. Przez to jestem zmuszona do codziennego prostowania. Podstawą dobrego wyprostowania bez zniszczeń są dobrze dobrane kosmetyki termoochronne. Nie tylko zabezpieczają włosy przed niekorzystnym działaniem temperatury ale także wzmacniają efekt i utrwalają go. Dessange, Professional Hair Luxury, Extreme 3 Huiles to odżywczy olejek który spełnia wszystkie w.w założenia. Dzięki wygodnej pompce dozuje odpowiednią ilość kosmetyku zapewniając idealny efekt bez obciążenia. Polecam go wypróbować wszystkim którzy, tak jak ja, narażają włosy na niekorzystne działanie temperatury.

Ratunek dla zniszczonych końcówek!

Olejku używałam razem z szamponem oraz maską z tej samej serii.
Moje włosy są bardzo suche, szczególnie końcówki - rozdwajają się i puszą :( Olejków lub innych preparatów przeznaczonych do końcówek używam regularnie od dawna. Ten jest w czołówce!
Buteleczka jest standardowa, z pompką, bardzo praktyczna i poręczna.
Ciężko mi ocenić czy produkt jest wydajny bo moje końcówki są na tyle suche i zniszczone, że piły go jak szalone. Porcja, którą zużywałam jednorazowo była duża ale doskonale regenerowała włosy, bez obciążania ich.
Olejek świetnie sprawdził się jako termo-ochrona bo często używam prostownicy.
Wszystko byłoby idealnie gdyby nie zapach :( Co prawda nie drażnił mnie na tyle, żeby nie chcieć używać produktów, ale jest specyficzny. Ciężko go porównać do czegokolwiek, na pewno nie jest to zapach owocowy ani kwiatowy. Przypomina mi trochę ciężkie wieczorowe perfumy.
Zdaję sobie sprawę, że jest to kwestia bardzo indywidualna, więc nie wpływa to na moją opinię o produkcie - zdecydowanie warto go mieć!

Agata

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Najlepszy olejek jaki miałam!

W ramach testów na wizażu miałam okazję zapoznać się z całą serią kosmetyków Dessange Professional Hair Luxury. Muszę przyznać, że kondycja moich włosów znacząco się poprawiła już po 3 tygodniach stosowania. Seria ta daje możliwość stworzenia małego SPA dla włosów w domowym zaciszu i można spokojnie porównać ją do profesionalnych kosmetyków fryzjerskich. Olejek - to mój mistrz ;-) Nakładam go na mokre włosy aby zabezpieczyć je przed działaniem wysokiej temperatury oraz działaniem czynników zewnętrznych. Moje włosy po wysuszeniu i wyprostowaniu są dzięki niemu gładkie, lśniące, nie puszą się i nie są posklejane :) MÓJ NOWY MUST HAVE

genialny

z całej serii Dessange Extrême 3 Huiles najbardziej lubię olejek. używam go na suche już włosy, na końcówki. olejek jest cudowny. nawilża końcówki, ujarzmia niesforne loki. pięknie pachnie. nie przetłuszcza włosów, on wchłania się w nie. olejek ten jest jednym jak do tej pory produktem, który całkowicie wyeliminował mój problem z włosami po farbowaniu. z całą pewnością KWC.

olejek Dessange, Extrême 3 Huiles,

Te kosmetyki są cudowne, zapach obłędny, a włosy jak po wyjściu u fryzjera i efekt nie znika. Jestem zachwycona. Olejek nawilża maksymalnie. Włosy są piękne i jedwabiste.