Kallos, KJMN, Mango, Hair Mask (Maska do włosów z olejem mango)

Kallos, KJMN, Mango, Hair Mask (Maska do włosów z olejem mango)

E-Glamour.pl

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 1 000 ml

Maska została wzbogacona w witaminy i olej z Mango, który przywraca i chroni kondycję włosa, zapewnia im jedwabiście błyszczący, gładki i elastyczny wygląd. Odżywka sprawia, że włosy stają się łatwe w rozczesywaniu, gęste, błyszczące bez obciążeń. Wysoka zawartość witamin z olejkiem Mango stymuluje nadmiar sebum w celu nawilżenia włókien włosów zwłaszcza suchych i zniszczonych. Olej z Mango zapewnia ochronną osłonę włosów, chroniąc przed wysuszeniem i zapobiega dalszym uszkodzeniom.

do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, regenerujące, wygładzające
bogate
Skóra głowy
normalna

Uwielbiam

Kocham odżywki z tej firmy. Nie dosc że są bardzo wydajne to i kosztują tyle co nic . A efekt jest świetny włosy są wygładzone delikatne i śniące. Łatwo się rozczesuje nie płaczą się . Odżywka nie natłuszcza ich w niechciany sposób , po umyciu pachną świeżością . W połączeniu z szamponem efekt jest rewelacyjny . Opakowanie przy normalnym stosowaniu starcza spokojnie na trzy miesiące.

Dobrze nawilża

Lubię maski które są w dużych pojemnikach i mozna je nabierać ręką.

Ta jest taka na dodatek dość tania a jakość bardzo poprawną.

Zapach maski jest przyjemny i miły.

Konsystencja nie jest za gęsta i dobrze rozprowadza się na włosach aczeykolwiek nie jest rzadka i nie pływa tylko trzyma się na włosach.

Maska fajnie wygladza włosy i nadaje im blasku.
Chociaż nie działa bardzo mocno regenerująco to jest poprawna. Włosy są po niej gładkie i błyszczące.

Dobrze się spisuje na moich włosach

plusy:
+ w miarę gęsta kremowa konsystencja
+ przyjemny owocowy zapach
+ ułatwia rozczesywanie włosów
+ zmiękcza
+ umiarkowanie nawilża
+ nie obciąża

minusy:
?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- bardzo niska dostępność
+ niska cena

Emolientowa maska o tropikalnym zapachu!

Gęsta emolientowa maska z olejem z mango. Zapach mango, przyjemny, tropikalny, przy pielęgnacji włosów mamy dodatkowo aromaterapię :)

Włosy po użyciu są miękkie, idealnie nawilzone i natłuszczone, lekko się rozczesuja. Nie elektryzują się.

Doskonały też do olejowania albo jako baza do domowych masek. Bardzo wydajna.

Duże litrowe opakowanie za kilkanaście złotych. Dziewczyny, pedzcie do drogerii!!!

Ocena 5

Kallos maska do włosów. Olejek Mango. Regenerująca maska do włosów. Cena jak najbardziej na tak. Opakowanie oraz ilość również na tak. Zapach piękny. Odżywka działa przy czym nie obciąża włosów. Godna polecenia.

Miękkie, owocowo pachnące włosy

Maskę kupiłam przez internet przy okazji innych zakupów. Miałam już inne wersje, dlatego zdecydowałam się na mango bo owocowy zapach nadaje się idealnie na lato. Duże opakowania są na plus bo wystarczają na długi czas. Zapach nie rozczarowuje - jest piękny, owocowy, egzotyczny. Konsystencja typowa dla masek kallos - nie rozlewa się, nie jest zbyt gęsta. Ładnie rozprowadza się po włosach. Ja trzymałam ją na włosach około pół godziny. Już przy spłukiwaniu włosy są miękkie w dotyku, przyjemne. Po zmyciu łatwo się rozczesują, są miłe w dotyku, odżywione. Maska kosztuje niewiele a jakość jest zadowalająca - włosy dostają zastrzyk regeneracji.

Niestety niewypał

Tak jak wersję keratynową kocham, tak ta niestety nie robi na moich włosach nic. Mam niskoporowate włosy blond skłonne do przetłuszczania się. Po tej masce nie są ani wygładzone, nie ułatwia rozczesywania.

Kallos jak Kallos

W moim odczuciu wszystkie Kallosy (te, które miałam) są bardzo podobne. Dobre do emulgowania oleju, jako pierwsze O w OMO. Solo oczywiście raczej nic nie robi. Ma 1 litr, więc starcza na hohoho i jeszcze dłużej. Zapach przyjemny. Cena też korzystna, więc nie ma co narzekać.

Najlepsza maska

"Do tej pory przetestowałam dwie emolientowe maski z Kallosa, mleczną i mango. Mango przypadła mi bardziej do gustu ze względu na świetny, świeży zapach. Jestem zachwycona również przyjemną, kremową konsystencją. Myślę, że największą zaletą nie tylko dla mnie, ale i dla innych użytkowniczek jest ultrawydajne opakowanie i bardzo niska cena za produkt tak dobrej jakości.

do emulgowania oleju

Jestem posiadaczką średnioporów+. Niegdyś rozjaśnianych do platyny z ciemnego blondu. Moim ulubionym sposobem na olejowanie jest nałożenie żelu aloesowego i na to olej z migdałów i/lub oliwy z oliwek.
KONSYSTENCJA i ZAPACH: Konsystencja jest dość gęsta, lecz nie masełkowa. Dodatkowo jest dość śliska pod palcami, zapewne przez silikony jako posiada. Jeśli chodzi o zapach to według mnie z mango on nie ma nic wspólnego, aczkolwiek nie jest też nieprzyjemny.
EFEKTY: Używany jako emulgator do oleju sprawdza się poprawnie. Olej jest dobrze zmyty, a nie przy każdej odżywce mi się to zdarza. łatwo schodzi. Kiedy mam bardziej leniwy dzień lub chce wygładzić włosy, lubię nałożyć silikony, jednak nie w postaci tej maski. Jeśli nałożę tylko ją i żadnych emolientów to moje włosy od razu pokazują, że wszystkiego im brakuje. Chcą się puszyć, są smętne i proszą o jakiś nawilżacz. Nawet suszenie na szczotkę nie ratuje ich wyglądu.
OPAKOWANIE: jak to Kallos, ogromna puszka, dość wygodna w używaniu za cenę 10zł.

lubię

Przetestowałam już wszystkie maski emolientowe z Kallosa i tylko ta przypadła do gustu mnie i moim włosom.
Ma bardzo fajny zapach, nie jest mdły. Konsystencja kremowa. Ekonomiczne opakowanie i wydajność.
Moje włosy bardzo łatwo się po niej rozczesują.

Bardzo lubię

Moje włosy: cienkie, średniej gęstości, niskoporowate, mogę je stylizować na proste lub falowane
Moja skóra głowy: przetłuszczająca się, poza tym brak problemów

Uwielbiam maski Kallos. Moja opinia jest taka, że są tanie, ogromne i skuteczne. W moim przypadku ani skóra głowy, ani włosy nie lubią mycia produktami tego typu, więc używam ją na koniec do zamknięcia pielęgnacji. Zawsze wczesuję grzebieniem a następnie spłukuję. Nie trzymam jej na głowie. Robi to, czego potrzebuję przy klasycznym myciu, czyli: ułatwia rozczesywanie i poprawia wygląd moich włosów, nie obciążając ich. Nie wzmaga u mnie przetłuszczania się skóry głowy.

Podsumowując: Bardzo dobra odżywka, lecz gdy chcę zrobić włosing to używam czegoś z bogatszym składem. :)