L'Oreal Paris, Expert Wieku, Kompleksowy krem modelujący na dzień/na noc 60+

L'Oreal Paris, Expert Wieku, Kompleksowy krem modelujący na dzień/na noc 60+

Dla kogo?
Do każdego typu skóry cery dojrzałej, na której widoczne są oznaki upływającego czasu.
Co zawiera?
RETINO-PEPTYDY – to silny kompleks Pro-Retinolu A i PEPTYDÓW. Biorą udział w procesie regeneracji skóry.
Rezultat:
- MODELOWANIE OWALU TWARZY.
- WIDOCZNA REDUKCJA ZMARSZCZEK.
- UJĘDRNIENIE SKÓRY.

uniwersalne
odwodniona, normalna, dojrzała
przeciwzmarszczkowe, nawilżające, ujędrniające, regenerujące
z pompką
Wiek
60+

Ulubieniec mojej Mamy

Odkąd kupiłam go dla mamy w prezencie stał się jej ulubionym produktem. Krem ma świetne higieniczne opakowanie. Jest niezmiernie wydajny i na promocjach można go dostać w super cenie. Dodatkowo posiada SPF co jest ważne. Produkt według mojej rodzicielki doskonale nawilża, regeneruje oraz napina skórę twarzy oraz szyi.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Pomoc w dążeniu do owalu cery dojrzałej

Krem modelujący od Loreal spisał się na 5 z plusem! Testowany był przez moją babcię, której słowa przekazuję w recenzji.
Po tygodniu skóra była zdecydowanie bardziej promienista i napięta, jednak najlepsze efekty można zauważyć już po 2-3 tygodniach od stosowania. Krem w wyraźny sposób napiął i ujędrnił skórę twarzy, co zmniejszyło widoczność nawet głębszych zmarszczek. Babcia z testowania bardzo zadowolona, stwierdziła, że warto poświęcić czasem część oszczędności, by znów poczuć się „piękną i młodą”. ;)

Świetny

Po użyciu kremu naprawdę czułam, że skóra jest ujędrniona, napięta i wygładzona. To mój ulubiony kosmetyk z tej serii, bardzo dobrze się wchłania, spłyca zmarszczki i dodaje blasku - czuję się jak nowa :) Jestem bardzo zadowolona i samoocena po nim poszła na plus (mam 58 lat i skórę dojrzałą).

Krem który może spędzić ze mną dzień i noc

Krem jest lekki, przyjemny. Ma wygodny dozownik, można go zabrać ze sobą by w trakcie dnia poprawić swoją cerę. Szybko się wchłania. Poprawia skórę twarzy, szyi, dekoltu. Działa jak wszystkie kosmetyki z tej serii: poprawia wygląd cery, spłyca zmarszczki, poprawia koloryt skóry a co za tym idzie humor i zadowolenie.

Kosmetyki dla 60+

Po zaaplikowaniu przesuszona skóra staje się gładka, delikatna w dotyku i odczuwalnie nawilżona. Wygląda na bardziej napiętą i jędrną. Już po kilkudniowej aplikacji zauważyłam niewielką redukcję głębokości drobnych zmarszczek. Konsystencja kosmetyków jest delikatna i ma miły zapach. Dobrze się wchłania. Nie pozostawia tłustego śladu.

Uniwersalny krem

Bardzo lubię uniwersalne i wielofunkcyjne kosmetyki – tak jest również w tym przypadku. Krem znakomicie sprawdza się w porze dziennej, jeśli trzeba wykonać makijaż, ale również daje radę wieczorem kiedy to zamierzam się położyć spać. Doceniam fakt, że producent poszedł o krok dalej i zamiast słoiczka wykombinował opakowanie nie tylko higieniczne, ekonomiczne, ale również poręczne. To my sami kontrolujemy ilość jaka jest nam potrzebna. Krem fantastycznie pachnie, a zapach jeszcze przez jakiś czas utrzymuje się na skórze. Momentalnie wchłania, świetnie aplikuje, a co najważniejsze pozostawia skórę miękką i odpowiednio nawilżoną. Po kilku dniach systematycznego używania zauważyłam, że moja cera wygląda na bardziej wypoczętą, młodszą i napiętą.

Kompleksowy krem modelujący na dzień/na noc

Kompleksowy krem modelujący na dzień/na noc 60+ trafił w moje potrzeby. Skóra jest wyraźnie odżywiona, odzyskała witalność. Krem bardzo dobrze się wchłania, łatwo rozprowadza się, ma przyjemny zapach. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, co bardzo mi się podoba. Krem jest bardzo wygodny w użyciu i ma fajną formę aplikacji. Pompka pozwala dozować odpowiednią ilość kremu, dzięki czemu wiem, że nie wydostanie się go za dużo.

Rewelacyjny krem

Jestem mile zaskoczona jakością kosmetyków L`Oréal Paris Expert Wieku.Już po kilku dniach testowania odczułam nawilżenie mojej przesuszonej skóry.Twarz stała się gładsza i bardziej promienna.Efektu spłycenia zmarszczek na razie nie dostrzegam,być może dłuższe stosowanie zapewni mi taki efekt.

Świetny! Także dla 60-

Zdecydowany faworyt serii!
Przede wszystkim pompka, a nie słoiczek na wielki plus. Krem lekki, idealny pod makijaż.
Na pewno lekko napina skórę, ale nie wiem czy modeluje jakkolwiek owal 66-latki.
Podkradłam mamie kilka razy (mam 42 l.) i myślę, że spokojnie można go używać poniżej sześćdziesiątki. Zastanawiam się wręcz nad zakupem...
Sprawdził się przy cerze mieszanej (i mama, i ja taką mamy).
Zapach dość intensywny, jak w całej serii.

Całkiem niezły!

Kosmetyki testowała moja mama. Cała seria przypadła mamie bardzo do gustu, jest bardzo zadowolona i poleciła te kremy już swoim koleżankom. Efekty są widoczne, skóra jest napięta, wygładzona i rozświetlona. Mama stosowała ten krem głównie na szyję i dekolt, krem ładnie napina skórę, zmarszczki są mniej widoczne w połączeniu z resztą serii rezultaty są zadowalające, a cena przystępna. Dobry krem!

Ideał

Krem ma delikatną, przyjemną konsystencję, dobrze się wchłania. Ma delikatny zapach. Po zastosowaniu skóra jest wyraźnie gładsza. Krem silnie odżywia. Zmarszczki mimiczne są spłycone, skóra ma zdrowy blask, jest bardziej jędrna. Idealny kosmetyk.Aplikacja za pomocą pompki jest dużym udogodnieniem. Krem jest lekki, dla mnie ideał.

Potrójna moc

Producent obiecuje modelowanie owalu twarzy, zwalczanie wiotczenia skóry i widoczną redukcję zmarszczek.Krem zawiera peptydy soi, pro- tensyl oraz filtr SPV 15. Na pewno zauważyłam ujędrnienie i wygładzenie skóry twarzy i szyi. Cera wygląda na bardziej promienną i młodszą. Krem przyjemnie się stosuje, bo dobrze się wchłania i przyjemnie pachnie. Eleganckie opakowanie ładnie wygląda na półce.