Schwarzkopf Gliss Kur, Bio-Tech Restore, Rich Shampoo (Szampon do włosów)

Schwarzkopf Gliss Kur, Bio-Tech Restore, Rich Shampoo (Szampon do włosów)

Bogaty szampon Bio-Tech Restore z kompleksem z Fitokomórek Macierzystych i Wodą Różaną odpowiada na potrzeby włosów delikatnych, podatnych na zniszczenia. Wzmacnia włosy aż do 90%*, widocznie poprawiając ich jakość. Bez silikonów i sztucznych barwników.
*przeciwdziała łamaniu się włosów, w porównaniu do włosów przed pielęgnacją

bez silikonów, zapachowa
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wzmacniające

Genialny
Włosy po uzyciu nie przetluszcaja sie tak szybko jak przy innych szamponach.
Pozostawia je sypkie i pelne blasku.
Ma ładny zapach i jest dosyc wydajny.

Dość dobry

Szampon do włosów jest bardzo praktyczne w użyciu fajnie sie pieni, zapach ma przyjemny. Opakowanie jest bardzo wygodne w stosowaniu. Włosy po umyciu sa świeże lecz troche suche i to minus jest dla mnie.

Przyjemny

Przyjemny szampon do włosów, który dobrze oczyszcza, ale nie powoduje wysuszania skóry głowy czy włosów. Konsystencja jest gęsta, dosyć kremowa. Dobrze się rozprowadza i mocno się pieni. Trzeba go dokładnie spłukać, aby nie powodował przyspieszonego przetłuszczania włosów. Ma działanie wygładzające włosy. Fajny do codziennego stosowania. Plus za przyjemny zapach i ładne opakowanie.

Jest fajny

Moim skromnym zdaniem szampon dla moich cienkich włosów, które sie plączą jest ekstra.
Włosy po umyciu są miękkie, pachnące i bez problemu się rozczesują.
Produkt moim zdaniem jest całkiem wydajny i cena jest w sumie też spoko.

Dobry szampon

Szampon posiada bardzo ładny słodki zapach, utrzymuje się on około 2 godziny od umycia włosów.
Szampon jest dość wodnistej konsystencji, jego wydajność jest dość przeciętna ponieważ trzeba użyć większą ilość produktu aby uzyskać większą ilość piany.
Włosy po regularnym stosowaniu są miękkie, miłe w dotyku, nie plączą się.
Bardzo łatwo poddają się stylizacji.
Szampon nie obciąża włosów i nie powoduje szybszego przetłuszczania.

Dobry

Szampon kupiłam w jednym z sklepików osiedlowych.
Bardzo byłam ciekawa tego produktu.
Uwagę moją zwróciło opakowanie-butelka w kolorze pięknej ciemnej zieleni -kolor kojarzy mi sie z kolorem muchy ;p
Butelka posiada nakrętkę typu klik w kolorze czarnym.
Nakrętka w stosunku do wielkości butelki wygląda bardzo komicznie bo jest mała i dość płaska
Butelka o pojemności 400ml.
Etykieta z bardzo dużą ilością napisów w różnych językach.
Na etykiecie znajduje się białe okienko oraz różowo zielona maziaja z rozlanej cieczy.
Napisy w kolorze czarnym zielonym oraz białym.
Szampon w kolorze perłowym.
Szampon dość rzadkiej konsystencji niestety to wielki minus bo zanim nałożę go na głowę potrafi przelecieć przez palce i spaść do brodzika.
Szampon o pięknym kwiatowym zapachu .
Szampon jak już wyląduje na włosach to dobrze się rozprowadza I dobrze się pieni oraz dobrze się spłukuje.
Po umyciu włosy dobrze się rozczesują bez użycia odżywki.
Włosy nie są poplątane.
Po wysuszeniu włosy są miękkie, puszyste i pełne blasku.
Szampon naprawdę świetny.
Myślę że zamieszka że mną na dłużej
Polecam.
Szampon nie wywołał u mnie reakcji alergicznej ani podrażnień I swędzenia skóry głowy.

Szampon z wodą różaną jest doskonały do codziennego użytku dla każdego typu włosów

Moje włosy są średniej długości, cienkie, przetłuszczające się od nasady i bardzo suche na końcach. Szampon mimo, że nie jest przeznaczony typowo do takich włosów jak moje, spisał się znakomicie.

Szampon zamknięty jest w plastikowej butelce koloru zielonego, z subtelnymi napisami. Opakowanie posiada bardzo wygodny korek typu "klik". Szamponów firmy Schwarzkopf Gliss Kur używam od lat i ten korek jest mega sprawny i zawsze niezawodny. Pozwala kontrolować zawartość a co za tym idzie, dozuje odpowiednią ilość szamponu.

Zapach delikatny, lekko-słodki, taki określiłabym owocowo-landrynkowy. Przyjemny.

Konsystencja szamponu jest bardzo delikatna. Po jego nałożeniu podczas mycia włosów mam wrażenie, jakby to nie był jedynie szampon, ale szampon z odżywką. Mamy zatem do czynienia z komfortowymi wrażeniami podczas używania. Można relaksować się podczas mycia... szkoda, że ten proces trwa tak krótko ;)

Efekty są równie pozytywne. Dokładnie oczyszczone włosy, delikatne w dotyku i nawet lekko wygładzone. Czy ten szampon wzmacnia włosy, tak jak obiecuje producent? Myślę, że nie, ale za to na 100% je odżywia i sprawia, że wyglądają na zdrowsze. Jestem maniaczką szamponową ;) zawsze mam na swojej półce kilka sztuk. Ten jednak zachwycił mnie na tyle swoimi efektami po, że zużywam drugą butelkę.

Szampon jest mega wydajny. Zresztą, chyba wszystkie szampony Gliss takie są. Wystarczy niewielka ilość, aby rozprowadzić na włosach mojej długości.

W promocji Hebe, zakupiony za 8,99 zł. Działanie i efekty dorównują szamponom, choćby Loreal Proffessional za ok. 60 zł. Czy warto przepłacać? Kto go zakupi i użyje choćby raz, zakocha się tak jak ja i będzie znał odpowiedź na powyższe pytanie.

Całkiem ok szampon

Szampon w wygodnym opakowaniu - dobrze się otwiera. Szampon charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem, konsystencję średniej gęstości ale dobrze się rozprowadza oraz bardzo dobrze się pieni. Szampon dobrze oczyszcza - nie podrażnia skóry głowy. Szampon nie plącze włosów podczas mycia oraz łatwo się spłukuje. Szampon nie obciąża włosów. Po zastosowaniu włosy odświeżone oraz nie szorstkie. Produkt średnio wydajny.

Swędziała mnie po nim skóra głowy

Dobrze się pieni, domywa skalp, pachnie całkiem znośnie, chociaż trochę stuczną różą, ale niestety moja głowa zaczęła mnie po nim niesamowicie swędzieć. Konsystencja jak najbardziej w porządku, perłowa. Niestety okropne swędzenie go dyskwalifikuje i nigdy więcej go nie kupię.

Fantastyczny szampon

Jeden z lepszych jaki miałam do tej pory. Gesty ale nie za bardzo. zapach bardzo ładny. Pieni się tak jak trzeba. Mam włosy mieszane - tłuste u nasady a suche na końcach. U mnie ten szampon sprawdziła sie znakomicie nie tylko u mnie ale u reszty rodziny także. Włosy miekkie w dotyku, nawilzone i gładkie. Łatwo się rozczesują po umyciu. Jestem zachwycona

Lubię go

Szampon bardzo przyjemny, nie podrażnia skóry głowy. Zapach jest świetny. Nie powoduje łupieżu. Dobrze się pieni. Po umyciu włosy są czyste i pachnące. Lubię go używać, razem z maską z tej samej linii.

Tani i dobry

Wypróbowałam kilka szamponów Gliss i ten jest zdecydowanie moim faworytem. Na skórze głowy czuć czystość i świeżość. Włosy po umyciu są lekkie i łatwiejsze do rozczesania. Zapach szamponu przyjemny choć nie przepadam za różanym zapachem.