Garnier, Fructis, Goodbye Damage, All-in-one Leave-in 10 in 1 (Krem bez spłukiwania 10 w 1)

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Krem bez spłukiwania 10w1
Formuła zawiera ekstrakt z olejku z owoców amli, płynnych protein roślinnych białek z cytryny** i witaminy B3 i B6. Rezultat 10 w 1: Włosy stają się mocniejsze, gładsze, chronione przed temperaturą do 230°C* i uszkodzeniami.
Nieklejąca się, lekka formuła.
*Test instrumentalny: temperatura urządzenia do stylizacji na gorąco.
** Pochodna białka.
Dodatkowe informacje:
Opakowanie wykonane w 50% z plastiku z recyklingu.

Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wzmacniające, termoochronne
z pompką

To 10 w 1

Garnier Fructis Goodbye Damage odżywka w kremie bez spłukiwania do włosów bardzo zniszczonych - regeneracja, ochrona przed łamaniem, nawilżenie - Włosy po nałożeniu odżywki dużo lepiej się rozczesują, są bardziej gładkie, miękkie, mniej się puszą.
Do tego naprawdę piękny zapach który uwielbiam. Opakowanie z pompką super sprawdza się.

Bardzo dobra odżywka

Odżywkę poleciła mi moją fryzjerka, i muszę przyznać że jestem mile zaskoczona! Dużym plusem dla mnie jest to że można stosować ją na sucho i mokro, bez spłukiwania. Mam włosy farbowane, które czasami są niesforne, i wtedy na ratunek przychodzi Garnier Goodbye Damage 10w1
Wystarczy trochę kremu nanieść na włosy, wmasowac i odrazu włosy lepiej się rozczesują! :)

Wykorzystała: kilka próbek

Obłędna

Piękny zapach mega efekt a miękkość włosa świetna. Zastosowanie jest bardzo skuteczne i efekt widać po 2 tygodniach. Włosy są nawilżone i śnięte blaskiem słońca.

Strzał w dziesiątkę

Używam go od około 2 tygodni i jestem bardzo zadowolona z efektu. ????
Moje włosy są miękkie, błyszczące (możecie zobaczyć na zdjęciu jak mienią się w świetle słonecznym) ☀️
Krem w żadnym wypadku nie obciąża moich włosów i do tego termoochrona dla mnie to obowiązkowa sprawa ???? (katuję moje włosy prawie codziennie prostownicą ????)

Opakowanie jest wygodne i sam produkt bardzo wydajny. Wystarczą dosłownie dwie pompki, aby otrzymać taki efekt jak u mnie. ????

Dodam tylko, że to idealna opcja dla zabieganych i dla tych, którzy nienawidzą czekać. Po umyciu nakładamy, suszymy włosy i gotowe. Nie musimy czekać, tak jak w przypadku odżywki, maski, czy galaretki. ????

świetna odżywka

pięknie pachnąca odzywka o super składzie. nakładam dwie pompki na długość, przed suszeniem. Trzeba uważać z ilością - większa robi "strąki" :) Opakowanie duże, na pewno wystarczy na długo, dzięki czemu produkt jest bardzo opłacalny.
Ciężko mi ocenić, czy moje włosy byłyby w gorszej kondycji, gdybym nie używała tego kosmetyku, traktuję to na równi z olejkami na końcówki, bardziej jako prewencję niż ingerencję. Będę chciała spróbować użyć jej jako maski, bo dobry skład zachęca do tego :)

Moje włosy uwielbiają ten kosmetyk

Lubię ten krem przede wszystkim za jego wrzechstronne działanie: wygładza włosy, zapobiega ich puszeniu się, nadaje im efekt lustrzanego blasku oraz miękkości. Zdecydowanie poprawia kondycję oraz wygląd włosów. Kosmetyk ten zapewnia także termoochronę do 230°C, dzięki czemu jest niezastąpiony przed stylizacją włosów na ciepło
Lubię go tak także za to, że można go używać na różne sposoby: zamiast tradycyjnej odżywki po umyciu włosów lub na suche włosy, aby je nawilżyć i wygładzić.
Krem ma świeży, owocowy zapach i
nie jest obciążający dla włosów. Nie powoduje ich przyklapnięcia.

Dobra odżywka

Polecam odżywkę, używam od kilku miesięcy, stosuję ją najczęściej przed suszeniem. Wystarczy niewielką ilość rozprowadzić na długości włosów (łatwo się rozprowadza i wchłania). Odżywka ma konsystencję kremu, przyjemny zapach. Polecam.

Miękkie włosy Garnier Fructis

Krem jest bardzo pomocny przy suchych włosach. Ma naprawdę lekką formułę i nie obciąża włosów ani nie powoduje ich przetłuszczania. Bardzo ułatwia rozczesywanie. Włosy po nim są bardzo miękkie, nawilżone i układają się. Do tego są wygładzone i lśniące. Cenię sobie ten produkt za to, że ma termoochronę. Włosy po nim nie łamią się. Są wzmocnione i odżywione. Kosmetyk znajduje się w plastikowej butelce z pompką, dozowanie jest bardzo proste. Krem jest koloru białego. Ma piękny owocowy zapach jak cała seria Goodbye Damage, który utrzymuje się cały dzień na włosach. Polecam!

Bardzo przyjemny

Krem bez spłukiwania do włosów jest bardzo lekki i przyjemnym w stosowaniu. Włosy przed suszeniem nie sa suche jak patyki. Fajnie nawilża i chroni przed wysoka temperatura. Ogolnie wydajność jest dobra. Zapach ma mega.

Nie wymaga spłukiwania.

Krem jest w butelce z pompką, ma przyjemny, owocowy zapach, dobrze się rozprowadza, łatwo wnika we włosy i nie obciąża ich. Wystarczy niewielką ilość kremu rozprowadzić na włosach. Krem chroni strukturę włosa przed uszkodzeniami, nie przetłuszcza, ani nie obciąża włosów, sprawia, że włosy są miękkie, lśniące. Można bardzo szybko aplikować krem na suche lub mokre włosy, nie wymaga spłukiwania.

Myślałam, że będzie lepiej;)

Po produkty Fructis sięgam od czasu do czasu i zawsze jakoś dobrze mi się kojarzyły. Byłam nastawiona pozytywnie.
Niestety, zdecydowanie brakuje mi poprawy kondycji włosów po zastosowaniu kremu- choćby krótkotrwałej.
Moje włosy są cienkie, wysuszone na końcach, długie. Staram się stosować małe porcje, żeby nie przedobrzyć, nie przeciążyć. I tutaj nie mogę się przyczepić, obciążenia nie ma.
Niestety nie ma też poprawy w wyglądzie włosów. Trochę lepiej się rozczesują i tyle. Nie ma wygładzenia, miękkości, blasku. Nie ma nawilżenia. Pod koniec dnia końcówki przesuszone.

Garnier, Fructis, Goodbye Damage, All-in-one Leave-in 10 in 1

Odżywka bez spłukiwania to idealny wybór dla osób, które nie mają, bądź nie chcą poświęcać zbyt dużo czasu na pielęgnację włosów. Ja stosuję ją najczęściej przed suszeniem. Wystarczy niewielką ilość kremu dokładnie rozprowadzić na długości włosów i można przejść do wykonywania stylizacji.

Odżywka ma postać kremu umieszczonego w dużej (400 ml) i bardzo praktycznej (przezroczystej) butelce z pompką. Łatwo się rozprowadza i wchłania, chroniąc strukturę włosa przed uszkodzeniami oraz wysoką temperaturą. Produkt nie przetłuszcza, ani nie obciąża włosów. Sprawia, że są miękkie, lśniące i wygładzone (nie puszą się). Dodatkowym atutem jest bardzo przyjemny zapach, który długo utrzymuje się na włosach.

Używam tej odżywki od dawna i na pewno sięgnę po kolejne opakowanie. Polecam ♥