Avon, True, 5 in One Lash Genius Mascara (Tusz do rzęs 5 w 1 `Geniusz`)

Avon, True, 5 in One Lash Genius Mascara (Tusz do rzęs 5 w 1 `Geniusz`)

Marka

Wielozadaniowa szczoteczka z włoskami o różnej długości pozwala na precyzyjną aplikację do samej linii rzęs. Mascara pogrubia, rozdziela, wydłuża, unosi i nadaje głęboki kolor.

Efekt
wydłużające, podkręcające, pogrubiające

Kupiony w: U konsultantki

To jest jakiś sztos ! Mega efekt i niesamowita trwałość ! Kocham !

••• Rzęsy • Wymagania •••
Posiadam jasne, średniej długości rzęsy o niezbyt dużym zagęszczeniu. Lubię mocno pomalowanie rzęsy (oczywiście z umiarem) bez efektu sklejenia. Tusz nie powinien sklejać, tworzyć grudek i być trwały. Wydłużenie, rozdzielenie i pogrubienie to najczęstszy oczekiwany efekt lecz pogrubienie nie jest tak konieczne jak wydłużenie. Przy testowaniu używam jednego tuszu ale później lubię mieszać tusze i używać przy jednym makijażu dwóch czy trzech.

Tusz posiada dużą, silikonową szczoteczkę. Konsystencja tuszu bardziej mokra ale po wyjęciu szczoteczki z opakowania nic nie jest oblepione. Na szczoteczce znajduje się odpowiednia ilość tuszu.

Tusz jest świetny nawet przy pierwszym użyciu, kolejne tylko potwierdzają jego spektakularny efekt.

Zalety:
+ duża silikonowa szczoteczka - to jego atut aczkolwiek myślałam, że będzie utrudnione malowanie rzęs taką szczoteczką. Nic bardziej mylnego!
+ konsystencja tuszu - perfekt! Idealnie nakłada się na rzęsy bez oblepionych, sklejonych i zgrudkowanych rzęs
+ mocna czerń - uwielbiam !
+ efekt - to jaki efekt można nim uzyskać sprawia, że nie chce żadnego innego (z drugiej strony chce z ciekawości :) lubię testować ????)
+ można uzyskać efekt rozdzielonych i wydłużonych rzęs niczym doczepiane
+ trwałość - nie odbija się na powiece a w ciągu dnia nie rozmazuje się
+ łatwo go zmyć płynem micelarnym

Wady:
Nie znalazłam

Kupiony w: U konsultantki

Dla mnie nie jest to geniusz

Tusz ogólnie nie jest zły ale do geniusza mu daleko. Tusz ma bardzo ładne opakowanie.

Tusz łatwo się aplikuje przynajmniej u mnie nie stanowi to problemu. Nie skleja rzęs oraz nie pozostawia grudek. Tusz ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy ale bez wow. Tusz zdecydowanie unosi rzęsy czym otwiera oko.

Nie podrażnia oczu, łatwo się zmywa płynem micelarnym. Nie kruszy się w ciągu dnia co jest zdecydowanie plusem dla osoby z makijażem cało dniowym.

Pigmentacja czerni jest bardzo dobra.

Tusz z ciekawą ale bardzo dużą szczoteczką.

Standardowo pierwsze użycie nie zrobiło na mnie wrażenia. Tusz musi lekko przeschnąć, aby pokazać się nam w pełnej krasie. Ukazuje nam wtedy pięknie rozczesane i pogrubione rzęsy. Umiejętne jego nałożenie da nam efekt sztucznych wręcz rzęs. Tusz się nie kruszy i nie odbija. Nie podrażnia też oczu, więc super. Niestety dla moich małych oczu szczoteczka w tym produkcie jest zbyt duża, co nie ułatwia aplikacji. I to byłby jedyny minus :D
Polecam.

Taki sobie

Kupiłam za namową konsultantki, ale nie jestem z niego zadowolona.
Ma estetyczne opakowanie. Tusz jest taki naprawdę czarny, a szczoteczka faktycznie pogrubia, wydłuża i zagęszcza rzęsy. Po dwóch, trzech aplikacjach można uzyskać dobry efekt, ale czasem się trochę kruszy i osypuje. Dodatkowo brakuje mi wodoodporności. Zdarzyła mi się "panda" przy wilgoci w powietrzu, więc strach myśleć, jakbym wyglądała w deszczu.
Dodatkowo to, co pozostało w opakowaniu w krótkim czasie stało się mnóstwem grudek nie do użycia i trafiło do kosza.
Podsumowując, efekt jest niezły, bo szczoteczka jest dobrze pomyślana, ale trwałość produktu jest zdecydowanie zbyt słaba i wymaga dopracowania.

Wrzucam go do ulubieńców

Choć takie szczoteczki to nie moja bajka, takie czyli silikonowe, to ten tusz jest faktycznie genialny. Czarny jak noc, ze szczoteczką która pięknie wydłuża , rozczesuje włoski i pogrubia. Dochodzi nawet do tych króciutkich.
Nie kruszy się ani nie rozmazuje. Szczotka jest dość dużą ale na czubku ma taką jakby główkę która dosięga do tych bejbirzesek ????
Cena. Tusz do upolowania w dużo niższej cenie niż tutaj podano. Ja kupiłam za mniej niż 20 zł
Nie uczula mnie. Utrzymuje skręt i podniesienie rzęs cały dzień. Nie robi efektu nóg pająka.

Dosłownie "Geniusz"

Kosmetyki number 1 marki Avon. Świetny tusz do rzęs w dobrej cenie. Złote opakowanie przyciągające oko, bardzo fajna szczoteczka, dobra formuła, tusz nie osypuje się (kruszy), nie odbija na górnej powiece. Na prawdę świetny produkt. Szczoteczka perfekcyjnie rozdziela rzęsy, ładnie je zagęszcza, dając efekt naturalnych "firanek".

Kupiony w: U konsultantki

Najlepszy tusz w przestępnej cenie

Tusz do rzęs który naprawdę mnie zaskoczył. Jestem sceptycznie nastawiona do tuszów z Avon a ten jest znakomity. Jest bardzo trwały, nie kruszy się. Ma głęboki kolor i doskonale wydłuża oraz rozdziela rzęsy. Myślę że jest dużo lepszy od niektórych drogich marek . Polecam wszystkim

Najlepszy tusz jaki dotychczas miałam – niesamowicie wydłuża rzęsy

Markę Avon obchodziłam szerokim łukiem, po tym jak na początku lat 90 -tych byłam zmuszona używać tylko i wyłącznie jej kosmetyków, bo wyboru na półkach nie było. Miałam przesyt. Przez wiele lat od czasu do czasu zamówiłam jakiś kosmetyk z tej marki, ale nie trafiałam tam na żadne perełki. Wręcz przeciwnie. Jakim cudem kupiłam więc tusz Avonu, który recenzuje i co mnie przekonało do jego zakupu? Przypadkowo. Z polecenia influencerki Maxineczki, która opowiedziała jak go tworzono. Avon stworzył algorytm, który przeanalizował tysiące komentarzy w Internecie, aby się dowiedzieć, jakiego tuszu pragną kobiety. Efektem było stworzenie „Geniusza”. Na tym samym filmiku polecająca go pomalowała nim rzęsy, przedstawiła efekty i pokazała się po 12 godzinach „noszenia” recenzowanej maskary. A ja postanowiłam, że muszę jak najszybciej wypróbować to cudo, by się na własne oczy przekonać, ile jest warte.

Tusz „Geniusz” ma opakowanie koloru złotego. Jego kolor jest głęboko czarny. Już przy pierwszym użyciu zauważyłam, że nie jest on ani zbyt mokry ani zbyt gęsty. Po prostu w sam raz. Co się mi dawno w przypadku tuszów nie zdarzyło. Recenzowany produkt ma zaskakującą szczoteczkę. Na jej górze znajduje się coś na kształt kwiatowej rozetki. Byłam ciekawa do czego służy, więc ochoczo wypróbowałam tego „kwiatka”.

Tuszu nabiera się z opakowania w sam raz. Nie ma potrzeby wycierania szczoteczki. Wystarczy jedno nabranie tuszu w opakowania, aby uzyskać zadowalający efekt. Można jednak nałożyć go więcej, ale trzeba uważać, aby nie przesadzić. Próbowałam tego sposobu – moje rzęsy były jeszcze dłuższe i bardziej gęste. Nadal się nie sklejały, ale ja nie czułam się w takiej ilości tuszu komfortowo.

Nakładam tusz szczoteczką, wspomagając się rozetką kwiatową, która pięknie rozdziela rzęsy i dociera do tych najkrótszych, w kącikach oczy i po zewnętrznej stronie. Przyznam, że nie spodziewałam się takiego fantastycznego efektu po tuszu z Avonu. Moje rzęsy nie są może zbyt rzadkie, ale za to są raczej krótkie. Nie mierzyłam o ile recenzowany tusz mi je wydłużył, ale jest to bardzo zauważalne za każdym razem, gdy się nim maluje. Ponadto tusz zwiększa też ich objętość i u mnie podkręca rzęsy. Pytano mnie nawet czy mam przedłużone/ sztuczne rzęsy. Bo nigdy takich rzęs nie miałam. A to chyba najlepsza rekomendacja dla tego produktu.

Tusz nie skleja rzęs, ponieważ od razu je rozdziela rozetką podczas malowania. Nawet podwójna warstwa tuszu nie powoduje ich sklejania i łączenia się w pajęcze nóżki, jak często się zdarza. Produkt się nie osypuje i nie brudzi powiek. Wytrzymuje w niemal niezmienionej formie przez cały dzień. Rzęsy pomalowane tym tuszem wyglądają jakby były co najmniej dwa razy dłuższe i znacznie gęstsze. Mam takie wrażenie jakby „stały na baczność”. Ale bez efektu sztuczności. Jak ten produkt się zmywa? Bardzo przyzwoicie – jednym płatkiem kosmetycznym z płynem micelarnym. Można poprawić drugim po chwili dla pewności, że cały tusz zszedł.

Podsumowując: Za recenzowany tusz zapłaciłam w Internecie niecałe 22 zł. Dotąd nie zauważyłam żadnych jego wad. Tusz jest w moim odczuciu wybitny. Znalazłam swój ideał w kategorii tusze. Polecam go do wypróbowania, bo warto.

Kupiony w: U konsultantki

Od 3 miesięcy niezastąpiony !

Używam go już kilka miesięcy, a inne droższe tusze zostały daleko w tyle.
Wszystko przez GENIUS szczoteczkę, bo tak naprawdę ona robi tu największą
robotę. Nie wiedziałam, że tak ciekawie zaprojektowana końcówka szczoteczki
będzie tak ładnie wyczesywać i rozdzielać rzęsy. Mam tendencję do posklejanych rzęs i często potem muszę brać osobną szczoteczkę, żeby jak najlepiej je wyczesać. Ten tusz jest prosty w aplikacji i tak łatwo się z nim pracuję. Poza tym ładnie wydłuża, ma piękny czarny odcień, nie kruszy się, nie robi efektu pandy. Po 3 miesiącach wygląda jakby był co dopiero otwarty. Na pewno kupię ponownie.

U mnie się nie sprawdził

Dostałam ten tusz w prezencie. Jak zaczęłam czytać co proponuje producent to spodziewałam się spektakularnego efektu. Natura nie obdarzyła mnie długimi, grubymi rzęsami więc zawsze szukam tuszu, który da efekt wow. Tutaj niestety tego efektu zabrakło, ani nie wydłużył, ani nie pogrubil, nie wyciągnął rzęs. Być może ta szczoteczka nie do końca mi odpowiada a w niej tkwi cały sukces. Jestem na nie!

5 w 1

Producent maskary opisuje ją jako 5 w 1.
1. Pogrubienie - pogrubia rzęsy, jednak oczekiwałam, że będzie to ogromne pogrubienie (zawsze tego chcę), a tu brak spektakuralnego efektu.
2. Wydłużenie - rzęsy są zdecydowanie dłuższe
3. Rozdzielenie - to prawda, po nałożeniu maskary rzęsy nie sklejają się w kilka kupek, są rozdzielone, a nawet jeśli się połączą w duże skupisko jesteś w stanie je rozdzielić
4. Uniesienie - przez większość dnia rzęsy są wyysokoo uniesione. Jednak pod koniec dnia lekko opadają.
5. Głęboki kolor - hm... Czarny jak czarny.

Po całym dniu rzęsy są prawie takie same jak rano. Są elastycznie, sprężyste, długie, czarne.

Opakowanie jest wygodne w trzymaniu dzięki szerszej tubki. Napisy są trwałe, nie ścierają się.
Szczoteczka jest krótka, gumowa, zakończona główką z ząbkami co bardzo ułatwia nakładanie produktu.

Zadziwiająco dobry

Nie mam dobrych relacji z Avonem, jednak ten tusz dostałam w prezencie i się miło zaskoczyłam. Opakowanie bardzo eleganckie, złote. Szczoteczka silikonowa, zakończona tak, aby docierać do nawet najmniejszych rzęs w wewnętrznym kąciku oka. Fajnie wydłuża i rozdziela rzęsy, jest jednym z lepszych tuszy wydłużających rzęsy jaki ostatnio używałam. Nie skleja rzęs ani nie odbija się na powiece, nie rozmazuje się. Jest serio godny uwagi przy możliwości zamówienia przez Avon.