L'Oreal Paris, Hyaluron Specialist, Replumping Moisturizing Day Cream SPF20 (Wypełniająca pielęgnacja nawilżająca na dzień)

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nowy Hyaluron Specialist z formułą wzmocnioną dwoma rodzajami kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu:
- wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy, który nawilża i wygładza powierzchnię skóry.
- fragmentaryzowany kwas hialuronowy, który wnika w głębsze warstwy naskórka, aby przywrócić sprężystość i długotrwałe nawilżenie.
Lekka i nietłusta konsystencja, idealna dla wszystkich rodzajów skóry

dojrzała, sucha, normalna, tłusta, mieszana
przeciwzmarszczkowe, nawilżające, regenerujące
SPF 15 – 30
Wiek
20+, 30+, 40+

CUDEŃKO

Jakiś czas temu brałam udział w teście wizażu z kosmetykami L'Oreal i bardzo mi się spodobały, dlatego wybrałam (inny niż w testach) TEN krem w Rossmann. Czułam, że nie będę zawiedziona. Krem jest CUDOWNY!
Zimą używam na dzień filtra spf20 - tu taki mamy.
Konsystencja wspaniała, lekki (ale nie wodnisty), pozostawia skórę wyraźnie nawilżoną (ale bez tłustego filmu). Daje taki efekt "satynowego" wykończenia - skóra miękka, wygładzona. Idealnie sprawdza się pod makijaż.
Dwa rodzaje kwasu hialuronowego DAJĄ RADĘ :)
Skóra pozostaje długotrwale nawilżona i wygładzona.
Wygodne, klasyczne opakowanie w formie słoika - jednak preferuję tubki ze względów higienicznych.
Zapach intensywny - mi się podoba.
Bardzo wydajny krem.
Ważne! Mam wrażliwą skórę z zaleczonym trądzikiem różowatym i krem mnie nie uczulił.

Loreal Paris jako pielęgnacja

Głównie tej marki używam jako kosmetyki czyli błyszczyki podkłady i jestem średnio zadowolona ,nie jest to moja marka top 1
Natomiast używać krem do pielęgnacji to było dla mnie ryzyko,na szczęście bardzo pozytywnie się zaskoczyłam
Produkt bardzo ładnie pachnie i błyskawicznie się wchłania wygładzając cerę ,duży plus za filtr 20 choć na niego nakładam jeszcze filtr 50
Krem sprawdza się pod makijaż jak i krem dzienny bez makijażu bo też ładnie matowi ujednolica cerę
Na pewno będę do niego wracać bo wszystko mi w nim pasowało
Loreal Paris jako pielęgnacja zachęciła mnie bardziej niż kosmetyki

w tej cenie jest ok

Podczas używania kremu, nie zauważyłam spektakularnych efektów. Nawilżenie skóry było na poziomie przeciętnym, a obiecane "wypełnianie" linii mimicznych wydaje się być nieco przesadzone. Skóra po zastosowaniu jest nawilżona, ale efekty są krótkotrwałe.
Podsumowując, nie spełnił w pełni moich oczekiwań. Nawilżenie jest, ale nie wyróżnia się niczym szczególnym. Jak zawsze odejmuje dodatkowa gwiazdkę za testy na zwierzętach.

hialuronowa bitka na cerę zmęczoną

na pewno nawilża. przede wszystkim nawilża i regeneruje skórę. jest ona delikatniejsza, bardziej miekka i odżywiona. dla mnie jest to produkt warty wypróbowania. potrzebowałam czegoś co będzie dla mnie odbudowywało skórę i ją wzmocniła. fanką marki nie jestem ale jednak ten krem mi się spodobał.

Dla mnie zbyt ciężki

Jak dla mnie troszkę za ciężki. Wole kremy o lżejszej konsystencji. Jednak dobrze nawilża skórę i jest bardzo wydajny. Jednak nie wątpię abym skusiła się na kolejne opakowanie. Głównie przez konsystencję.
Zapach jest bardzo przyjemny

Dla mnie super

Krem L'Oreal Hyaluron Specialist na dzień dostałam na prezent od teściowej wraz z kremem pod oczy tej samej serii. Przyznam szczerze, że jakoś nie miałam okazji jeszcze nigdy wypróbować tego kremu, więc testy ruszyły już następnego dnia.

W kwestii kremów jestem dość wymagająca. Formuła nie może być lepka, musi dobrze współgrać z podkładem, musi koić, nawilżać, zostawiać skórę promienną. I generalnie ten krem większość tych funkcji spełnił, ale podkład na nim wyglądał słabo/płasko/zbyt matowo. Ale tu po prostu dołożyłam jeszcze kremu z spf i wszystko gra.

Jestem w połowie słoiczka i mogę śmiało powiedzieć, że mi się sprawdza. Mam cerę mieszaną. W lato potrafi się wyświecac, a w porze jesienno-zimowej potrafi się przesuszyć. Z pewnością do produktu jeszcze wrócę, choć nie wiem czy odrazu po zakończeniu słoiczka.

Mega odżywianie

Ten krem na noc jest dla mojej skóry zbawienny. Bardzo dogłębnie nawilża. Rano budzę się i efekt nawilżenia utrzymuje się, skóra jest miękka w dotyku. Zapach przepiękny, nie za mocny, taki jaki lubię. Na pewno wrócę po kolejny bo od kilku tygodni jest to mój niezbędnik w wieczornej rutynie!

Bardzo dobry krem

Jestem zadowolona z tego kremu L'oreal. Bardzo szybko się wchłania, ma przyjemny zapach i nie pozostawia efektu "maski". Używałam go w porannej i wieczorowej pielęgnacji oraz jako bazę pod makijaż. Czekam na kolejną promkę i kupię go ponownie :)

Ciekawy produkt

Jeden z moich ulubionych kremów do codziennej pielęgnacji. Poszukiwałam kremu, który da mojej skórze dawkę porządnego nawilżenia. I tak właśnie się stało. Krem jest lekki, szybko się wchłania. Idealnie sprawdzi się pod makijaż. Wielokrotnie do niego wracam.

Faktycznie dobre efekty

Sceptycznie podchodziłam do skuteczności tego kremu, jednak przy regularnycm stosowaniu widać spłycenie zmarszczek oraz większe nawilżenie skóry. Owal twarzy też jakby bardziej napięty.

Niespodziewane

Nie spodziewałam się cudów, ponieważ bardzo długo szukam idelanego kremu spf na co dzień. Co prawda szukałam 50, a ten zawiera 20, ale postanowiłam spróbować i już zużywam kolejne opakowanie.
Przede wszystkim mam cerę mieszaną, miewam skłonności do pojedynczych wyprysków i zdecydowanie do zaczerwienień, ale ten krem sprawdza mi się jako spf + baza pod makijaż. Używam na prawdę dużą ilość podczas nakładania i w trakcie wykonywania czesania/fryzury on zdąża się wchłonąć i nie hamuje mnie przed wykonywaniem dalszego make-upu. Bardzo dobrze nawilża moją skórę i ją rozświetla.

Całkiem dobry

Przed jego zakupem używałam toniku i żelu z tej serii, które dobrze mi się sprawdziły. Krem na bardzo ładny zapach. Konsystencja kremowa, bogata ale bardzo szybko się wchłania. Nadaje się do stosowania pod makijaż. Skóra po nim jest dobrze nawilżona i napięta. Jest wydajny, wystarczy nałożyć niewielką ilość. Co prawda nie robi cudów ale jak za taką cenę to nie ma się do czego przyczepiać.