Nivea, Fresh Revive , 3 in 1 Trockenshampoo (Suchy szampon dla blondynek)

Nivea, Fresh Revive , 3 in 1 Trockenshampoo (Suchy szampon dla blondynek)

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.60/5

zobacz więcej ofertzwiń

Suchy szampon dla blondynek FRESH REVIVE z formułą 3w1, która delikatnie oczyszcza nie podrażniając skóry głowy, odświeża włosy aż do 24h oraz ożywia odcień włosów nie pozostawiając na nich resztek produktu.

- Ekspresowo odświeża blond włosy
- Zachowuje naturalny kolor włosów dzięki innowacyjnej formule 3w1
- Odświeża na cały dzień i otula włosy przyjemnym zapachem
- Zapewnia pełnię objętości
- Delikatne oczyszcza bez podrażniania skóry głowy

Skóra głowy
normalna, przetłuszczająca się
Odcienie
jasne
Włosy
kręcone, długie, rozjaśniane, wymagające prostowania
suche szampony
oczyszczające
zapachowa
w spray'u

dobry szampon

Często stosowałam ten szampon, daje mega odświeżenie włosów, pięknie pachnie oraz nie pozostawia śladów na włosach.
To właśnie dzięki niemu mogę bez skrępowania iść do pracy lub na spotkanie nie martwiąc sie o kondycję włosów.

Mój ulubiony

Jako osoba z blond włosami, zawsze miałam problem z utrzymaniem ich świeżości i ożywieniem koloru między myciami. Ten suchy szampon naprawdę dał mi ulgę. Po pierwszym użyciu zauważyłam, że moje włosy wyglądają odświeżone, a ich kolor jest żywszy i bardziej intensywny.

To niesamowite, jak delikatnie działa na skórę głowy. Nie podrażnia, co jest dla mnie naprawdę istotne, ponieważ mam skórę dość wrażliwą. Formuła 3w1 jest absolutnie genialna - odświeża włosy, zachowuje ich naturalny kolor i zapewnia objętość, o czym marzyłam.

Co najważniejsze, efekt trwa naprawdę długo - nawet do 24 godzin! Wielka ulga dla mnie, bo teraz mogę cieszyć się pełnym dniem bez konieczności ciągłego mycia i stylizowania. A co najlepsze, nie pozostawia żadnych resztek produktu, co było problemem w przypadku niektórych innych suchych szamponów.

Ogólnie rzecz biorąc, ten suchy szampon to dla mnie prawdziwy hit. Zapewnia mi komfort, świeżość i piękny kolor włosów, o którym zawsze marzyłam. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i polecam go wszystkim blondynkom, które szukają skutecznego i delikatnego rozwiązania do odświeżania swoich włosów

Idealny na SOS

Idealny na SOS. Nie pozostawia na włosach pyłu, nalotu, pozostałości jak inne szampony. Nie zostawia też niemiłego zapachu. Włoski są miękkie i nie są matowe. Odświeża włosy bezsprzecznie.

Na szybko

Suchy szampon dość mocno wysusza skórę głowy, dlatego używam go tylko w awaryjnych sytuacjach np. jak zaśpię rano do pracy, a moja fryzura wymaga błyskawicznego odświeżenia. Nie powoduje żółtych tonów na moim popielatym blondzie, nie osypuje się mocno na ubranie tworząc brzydkie plamy.

Skuteczny, a przy tym pięknie pachnie.

Szampon Nivea jest chyba najlepszym produktem ze swojej kategorii. Dobrze odświeża skórę głowy, oczyszcza i pozostawia charakterystyczny dla tej marki zapach. Ja osobiście bardzo go lubię. Jest ratunkiem dla moich włosów, które mocno się przetłuszczają. Po jego użyciu (ja stosuję go na noc) włosy są odświeżone i uniesione u nasady. Stosuję go też wówczas, gdy przesadzę z olejkiem do włosów. Wtedy spryskuję szamponem dłoń, rozcieram i przeciągam przez pasma.
Linia żółta zdecydowanie dla blondynek. Na ciemniejszych włosach widoczny byłby proszek .

U brunetki też się sprawdził

Szampon kupiłam przez przypadek. Jestem brunetką, lecz po ten produkt sięgłam w pośpiechu. No cóż nie miałam komu go oddać i nie chciało mi się wracać do Rossmanna, więc spróbowałam. Kto nie próbuje ten nie pije szampana. U mnie się fajnie sprawdził. Używałam go tak samo jak inne szampony, pryskałam nim włosy od nasady, wmasowywałam i wyczesywałam. Tyle. :)

Efekt był taki jakbym stosowała szampon dla brunetek. Fajny, nie obciąża włosów, łatwo go wyczesać i ma przyjemny zapach. Jednak jeśli chodzi o cenę tych szamponów to jednak wysoka co do ilości tego produktu w butelce, szkoda. Dlatego polecam wyczaić jakąś fajną promkę.

Fajny

Powiem tak . Mój kolor włosów jest rudy ( farbowany ) spłukał się plus słońce i mam blond pasemka naturalne,rozjaśniane od słońca ( szczególnie w lecie ) . Kupiłam go na promocji w Rossmanie rok temu na wakacjach bo chciałam na szybko odświeżyć swój wygląd. I powiem że takie wow się nie spodziewałam. Dobrze odswierzyl nawilzyl włosy i nie powodował upiezu. Za co wielki plus .

Bardzo dobry kosmetyk do zadań specjalnych. Co mnie w nim urzekło najbardziej ? Na pewno zapach. Bardzo przyjemny, typowy dla Nivea. Po użyciu włoski długo pachną. Kolejnym pozytywnym aspektem jest to ,że po długotrwałym używaniu nie czułam dyskomfortu związanego ze swędzeniem skóry głowy. Łupieżu także nie zaobserwowałam. Natomiast wiem ,że inne suche szampony potrafią to uczynić. No i mega zwiększa objętość włosów . Jedyny minus to ,że u mnie zostawiał białe ślady i było to dość problematyczne przy stylizacji fryzury jeśli chciałam im dodać objętości.

Jest ok

Szampon kupiłam przez przypadek i nie spodziewałam się super efektów, a jednak mnie pozytywnie zaskoczył.
Po użyciu włosy są wyraźnie odświeżone, efekt utrzymuje się kilka godzin.
Mam jasne włosy od nasady, więc ciężko mi ocenić czy zostawia białe ślady w dużej ilości, bo dla mnie to nie jest problematyczne. W sumie, po użyciu moje włosy są jeszcze jaśniejsze niż normalnie i możliwe, że ciemne blondynki mogą już mieć z tym mały problem, ale z pewnością nie ma tragedii.

Co mi się w nim nie podoba? Produkt nie jest jakoś super wydajny. No i ten efekt mógłby utrzymywać się trochę dłużej.

Jednak dla tymczasowego odświeżenia - polecam!

DOBRY :)

Szampon kupiłam z polecenia i nie żałuje. Szczerze powiedziawszy jest nawet lepszy od Batiste, który był dla mnie ideałem. Nie zostawia białych śladów i jest idealny dla blondynek. Produkt świetnie się rozprowadza szczotką lub grzebieniem. Nie skleja włosów nawet jak za dużo się go nałoży. Włosy są sypkie i dodaje objętości. W Rossmannie często można go kupić na promocji. Doskonale przedłuża świeżość włosów o 1 dzień. Jest bardziej ekonomiczny niż batiste. Produkt idealnie wtapia się we włosy zdecydowanie polecam

W porządku

Zwykle wybieram suche szampony Batiste, czyli mój zdecydowany evergreen w tej kategorii - ale kto czasem nie ma ochoty potestować czegoś nowego ;) Dlatego też jakiś czas temu kupiłam Nivea Fresh Revive w wersji dla blondynek, żeby zobaczyć, jak się sprawdzi.

Ogólnie - jak w temacie, czyli w porządku. Jest to po prostu klasyczny, działający poprawnie suchy szampon, ale zarazem bez żadnych specjalnych rewelacji: ani zapach nie jest jakiś wyjątkowy, ani działanie powalające. Według mnie Batiste nadal pozostaje w czołówce i działanie Nivea oceniam jednak słabiej.
Co mniej mi tutaj odpowiada? Na przykład to, że dość wyraźnie bieli włosy. Mam włosy w odcieniu jasnego blondu, więc dla mnie nie jest to problem, ale jeśli Wasz blond jest ciemniejszy, to już radzę z nim uważać.
Odświeżenie fryzury jakie daje, jest zadowalające, choć nie jest to główny powód, dla jakiego używam suchych szamponów - może jedynie awaryjnie do grzywki, gdy wygląda akurat mniej świeżo. Przede wszystkim suchy szampon w małej ilości to dla mnie sposób na dodanie objętości włosom i uniesienie ich u nasady (bo moje są z natury cienkie, delikatne i pozbawione objętości). Tutaj też mam wrażenie, że Batiste sprawdza się lepiej, Nivea nie dawał mi tak wyraźnego efektu.

Plus za to, że nie wysusza włosów, łatwo pod wieczór czesząc je pozbyć się ewentualnych resztek produktu i włosy nie wyglądają na zbyt usztywnione. Jest komfortowy, na włosach nie tworzy wyczuwalnej warstwy i nie sprawia, że wyglądają zbyt matowo (wiadomo że lekko matuje, jak każdy suchy szampon, ale jeśli nakładamy małą ilość tylko u nasady, to nie jest to zupełnie żaden problem).

Opakowanie jest bez zarzutu, dozownik działa aż do końca pojemnika bez żadnych awarii i zacinania, rozpyla produkt równomiernie i gładko.

Podsumowując, jest to całkiem dobry suchy szampon, jednak nie wyróżniający się niczym. Mając do wyboru tyle wariantów Batiste, o szałowych zapachach i jednak dużo lepszym działaniu, nie sądzę żebym koniecznie chciała kupować go ponownie. Ale też nie jest to w żadnym razie zły produkt, wielu osobom na pewno się sprawdzi.

(moje włosy: cienkie, delikatne, raczej suche, rozjaśniane)

Dla jasnych włosów super, nie ma to jak szybkie odświeżenie włosów przed wyjściem gdy czasu brak to właśnie jest to. Włosy po zastosowaniu wyglądają dobrze, jakby były myte. Tylko moje włosy się elektryzują po tym jak rozczesuje.