Jowae, Eau de Soin Hydratante (Nawilżająca mgiełka wodna do skóry wrażliwej)

Jowae, Eau de Soin Hydratante (Nawilżająca mgiełka wodna do skóry wrażliwej)

Średnia ocena: 3.64/5

Mgiełka zainspirowana azjatyckimi esencjami, do stosowania po demakijażu w celu przygotowania skóry do dalszej pielęgnacji lub w dowolnym momencie dnia dla dodatkowego odświeżenia. Odpowiednia dla każdego rodzaju skóry, również wrażliwej. Formuła wegańska, 97% składników pochodzenia naturalnego. Skutecznie nawilża dzięki zawartości wyciągu z kwiatu wiśni i roślinnej gliceryny. Antyoksydacyjne Lumifenole chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Natychmiast się wchłania pozostawiając skórę miękką, ukojoną i pełną promiennego blasku. Delikatna i lekka mgiełka otula skórę nutami ziołowymi z dodatkiem jaśminu i drzewa cedrowego. Piękny kwiatowy zapach sprawia, że chce się jej używać częściej.

Formuły Jowaé opierają się na połączeniu opatentowanych Lumifenoli z tradycyjnymi roślinami azjatyckiej medycyny.

Składniki aktywne:
- Antyoksydacyjne Lumifenole
- Woda z kwiatu wiśni
- Gliceryna (pochodzenia roślinnego)

Najważniejsze cechy:
- dla każdego rodzaju skóry, również wrażliwej
- 97% składników pochodzenia naturalnego
- wegańska formuła
- połączenie antyoksydacyjnych Lumifenoli i nawilżającego wyciągu z kwiatu wiśni
- natychmiast się wchłania

tonizowanie twarzy
mieszana, młoda, tłusta
odświeżające, łagodzące, nawilżające
bez parabenów
w sprayu

Mocne odświeżenie w sam raz na ciepłe dni

Mgiełkę kupiłam, gdy miałam nasilony atak trądziku. Skończyła mi się moja ulubiona woda termalna więc szukałam szybko czegoś na zastępstwo. Wybrałam się do Hebe i wzięłam pierwszy lepszy produkt do ręki. Tak trafiłam na mgiełkę od Jowae. Dla mnie najważniejszym aspektem w tego typu produktach jest uczucie ukojenia gdy skóra mnie wręcz pali od podrażnień. Nie sądziłam jednak, że ta mgiełka przyniesie aż takie ukojenie.
Polecam każdemu, kto boryka się z tego typu podrażnieniami ale na pewno dobrze sprawdzi się też na lato jako odświeżenie!

Świetny tonik idealny na lato :)

Hydrolat/tonik Joawe to moje ostatnie odkrycie. Produkt zamknięty jest w puszce pod ciśnieniem dzięki czemu delikatnie i równomiernie się rozpyla.
Ma delikatny odświeżający zapach i ojj jak świetnie nawilża to ciężko opisać. Mam cerę mieszaną a jest to takie ukojenie dla skóry, że cieszę się na samą myśl, że kupiłam go całkiem przypadkiem.
Odkąd go używam - nawet nie nakładam kremu do twarzy bo po co? Skoro ta mgiełka nawilża skórę wystarczająco na dzień:) na prawdę warto spróbować. Myślę że zagości w mojej kosmetyczce na bardzo długo :)

Przyjemna odświeżająca mgiełka

Bardzo przyjemny produkt do odświeżenia skóry twarzy w ciągu dnia w upalne dni , podręczne opakowanie , z przyjemnym strumieniem w trakcie psikania, jest to mgiełka a nie krople preparatu wiec bardzo na plus. Bardzo przyjemnie pachnąca na wakacje nad basenem jak i na plaży dawała świetnie radę do ochłody jak i odświeżenia skóry na twarzy . Proponowana do każdego rodzaju skóry , z efektem nawilżenia . Bardzo polecam

uwielbiam ją

Przpięknie pachnie, super odświeża skórę w upały i fajnie scala makijaż w trakcie, ja używam często do przygotowania skóry przed pięlęgnacją oraz do zdjęcia efektu pudrowości po wykonaniu bakingu.
Skóra pozostaje po niej rozświetloma (mimo, ze nie posiada zadnych drobinek) i fajnie chłonie kolejne kosmetyki. Jest też bardzo wydajna.
Super się rozpyla i nie powoduje, że dostajemy w twarz strumieniem produktu, ale kropelkami, ktore mogą się po chwili wchłonąć.
Na pewno będę kupować kolejne opakowania, uwielbiam ją :)

Genialna mgiełka na sezon letni!!

Mgiełka używana rano super przygotowuje skórę do dalszych zabiegów. Gdy ja wcześniej schłodzimy, daje takie przyjemne orzeźwienie i ukojenie skóry.
Stosuje ja również do odświeżenia makijażu w ciągu dnia w upalne dni, przez to że ma atomizer w formie dezodorantu, rozpyla się przyjemna chmurką♥️ rewelacyjnie niweluje uczucie ściągnięcia skóry.
Produkt pięknie pachnie (tak wiśniowo????i super nawilża skórę, jest też bardzo wydajny.
Jak widać ma wiele zastosowań, tak samo nadaje się pod makijaż, jak i na makijaż oraz wieczorem po demakijażu twarzy, tak jak u mnie, żeby serum peptydowe lepiej się wchłonęło psikam twarz przed jego użyciem ????
Tak jak już wspomniałam wcześniej jest to produkt wielozadaniowy! Z całego serca wszystkim Wam ją polecam! Do kupienia w drogerii hebe ????

bardzo lubię

Cóż tu można napisać - ta mgiełka jest niemalże moim uzależnieniem. Używam jej po tonizowaniu cery, po nałożeniu kremu, po skończonym makijażu, jak i tak po prostu w trakcie dnia. Po aplikacji odczuwam wyraźne odświeżenie i nawilżenie skóry, przynosi ukojenie podczas tych dni, kiedy moja skóra ma tendencje do przesuszania się.
Jest jak muśnięcie bryzy z pięknym zapachem wiśni. Jeśli jeszcze nie próbowałyście - zachęcam. W Super-Pharmie są małe pojemności za ok. 17/20zł. Nie przepłacicie i nie pożałujecie ;)

Moc nawilżenia

Mgiełka z Antyoksydacyjnymi Lumifenolami i wodą z kwiatu wiśni marki Jowae bardzo dobrze nawilża skórę i dodaje promiennego blasku. Posiada 97% składników pochodzenia naturalnego. Antyoksydacyjne Lumifenole chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Natychmiast się wchłania pozostawiając skórę miękką, ukojoną i pełną promiennego blasku. Mgiełka może być stosowana do każdego rodzaju skóry - również wrażliwej. Stosuję ją pod krem - świetnie się sprawdza pod makijaż. Ma delikatny zapach i jest bardzo wydajna.

Super delikatna mgiełka o mocnym zapachu

OPAKOWANIE:
Korzystałam z produktu o pojemności 200ml. Jak na mgiełkę do twarzy, butelka jest naprawdę bardzo duża.
Atomizer jest bardzo dobry i dozuje odpowiednią ilość produktu w postaci idealnej mgiełki.

ZAPACH:
Zapach produktu jest bardzo mocny i perfumowany. Zdziwiłam się bardzo, że mgiełka do cery wrażliwej ma tak mocny zapach.
Całe szczęście zaperfumowanie produktu nie powoduje podrażnienia lub zaczerwienienia skóry.

DZIAŁANIE:
Mgiełka cudownie nawilża i koi moją suchą cerę. Jest idealnym dopełnieniem mojej codziennej pielęgnacji. Czuję, że są w niej nie tylko woda, ale też składniki aktywne.

Bardzo dobra mgiełka

Mgiełki stosuje wyłącznie w okresie letnim i wprawdzie mówiąc nie mam swojego ulubieńca w tej dziedzinie aczkolwiek nieco sie zmieniło.

Mgiełka posiada bardzo przyjemny i ładny zapach. Dobrze się rozpyla, nie pluje dużymi kroplami a dosłownie tworzy mgłę, która otula skórę. Jest delikatna a zarazem świetnie odświeża.

Posiadam skórę mieszaną, wrażliwą ale ta mgiełka nie powoduje niczego niepokojącego. Używam jej może nie codziennie ale często w podróży czy w trakcie dnia dla odświeżenia bądź też przed makijażem.

Wiśniowe orzeźwienie

Skusił mnie dobry skład mgiełki i rekomendacja Klaudii Cukier Puder. Mgiełka jest zamknięta w aerozolu, który bardzo przyjemnie i równomiernie aplikuje ją na twarz. Kosmetyk ma zapach delikatny, kwiatowy. Po użyciu naprawdę czuć, że skóra robi się nawilżona i świeża. Nie zastyga na skorupkę. Mam jednak wrażenie, że po jej wyschnięciu na twarzy świecę się bardziej. Efekt nawilżenia jest chyba zbyt intensywny dla mojej mieszanej skóry.

Wielofunkcyjna mgiełka

Jowae nawilżająca wodna mgiełka odpowiednią dla wszystkich typów skóry, także wrażliwej.
Mgiełka zawiera antyoksydacyjne lumifenole i wodę z kwiatu wiśni która ma właściwości nawilżające

Ten cudowny produkt można używać na dzień dobry, zanim przejdziemy do nałożenia kremu ale także w trakcie dnia.
Jak sama nazwa wskazuje to delikatna mgiełka która nie powoduje utraty makijażu jeśli użyjemy odpowiedniej ilości.

Latem świetnym rozwiązaniem jest włożenie jej do lodówki na kilka minut i aplikacja w celu ochłodzenia i odświeżenia skóry.
Jowae mgiełka zawiera ok 97% składników pochodzenia naturalnego, ma piękny ale też delikatny i kwiatowy zapach.

Fajna mgiełka

Mgiełka jest w ładnym opakowaniu z wygodnym dozownikiem.Bardzo fajnie nawilża twarz oraz przygotowuje na kolejne kroki pielęgnacyjne.Jest wydajna ,ma naturalny skład.Skóra jest wygładzona i miękka.