Soraya, Plante, Roślinna pianka myjąca do twarzy

Soraya, Plante, Roślinna pianka myjąca do twarzy

Roślinna pianka myjąca do twarzy SORAYA plante w naturalny sposób oczyszcza skórę dzięki zawartości delikatnej substancji myjącej pochodzenia roślinnego. Pozostawia odczucie czystej i odświeżonej skóry.

mieszana, młoda, normalna, sucha
oczyszczające, odświeżające
w butelce, z pompką
pianka
oczyszczanie twarzy, demakijaż twarzy

Całkiem dobra

Szata graficzna produktu jest bardzo ładna, kolorowa ale nie przesadzona. Cena przyjemna. Zapach się nie wyróżnia spośród innych pianek. Bardzo dobrze myła buzię. Jest delikatna i nie pozostawia uczucia ściągnięcia. Jednak nie wyróżnia się niczym specjalnym.

Taki średniak, dla mnie zapach wyjątkowo trudny do zaakceptowania

Piankę kupiłam z polecenia, zresztą co może być złego w tak uniwersalnym i łagodnym produkcie znanej marki? Ano może - zapach. Dla mnie kwiatowo-babciny, kojarzący się z tandetnymi zapachami rodem z lat 80-tych.

Oprócz tego same plusy:
+ dostępność i niska cena
+ 99% składników pochodzenia naturalnego
+ delikatność ale skuteczność działania
+ nie szczypie w oczy
+ PAO 6-m-cy
+ wydajność
+ estetyczne opakowanie z matowego plastiku, nieco zaburza obserwację ubytku produktu, ale pod światło widać bez problemu (za to kryje mechanizm aplikatora)
+ niezawodny aplikator
+ dobrze dobrana konsystencja - nie niknie w rękach ani po aplikacji ale też nie tworzy nadmiaru piany trudnej do zmycia

Niewątpliwe warto wypróbować zapach u kogoś znajomego, bo to może być nie do przejścia. Jeżeli komuś się spodoba zapach, to polecam, ale bez rewelacji. Ot taki poprawny średniak. Dla mnie na raz.

Cudowna pianka

Od paru lat używam tylko pianek j żałuje, ze wcześniej nie natrafiłam na ta piankę. Ma przyjemny zapach i konsystencje, super doczyszcza, nawet jak się niedokładnie zmyje makijaż, mam po nim odczucie oczyszczonej skory, ale nie wysuszonej. Jest super!

Świetnie oczyszcza

Z natury mam tłustą cerę, która wydziela za dużo sebum. Lubię etap oczyszczania, a do tego wybieram delikatne kosmetyki. Ta pianka to strzał w 10! Fajnie się sprawdza w codziennej pielęgnacji. Jest lekka, ale bardzo dobrze oczyszcza, nadmiar sebum i resztki makijażu.

Jest łagodna i nie podrażnia, dla mnie the best!

Jest świetna również dla cer przesuszonych

Piankę kupiłam zachęcona opiniami na jej temat. Lubię nowe produkty próbować więc postanowiłam, że spróbuję.

Opakowanie wygodne z minimalistyczną szatą graficzną. Pianka charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem, który jest delikatny.

Świetnie myje, oczyszcza cerę nie podrażniając przy tym skóry bardzo wrażliwej i suchej - nawet nie powoduje uczucia ściągania.

Pianka jest mega wydajna a cena też nie najgorsza, miałam droższe a mniej skuteczne.

Genialna pianka

Bardzo lubię pianki do oczyszczania twarzy, ale ta całkowicie skradła moje serce. Pozostawia twarz oczyszczoną, bez uczucia ściągnięcia. Działa w sposób delikatny i jednocześnie skuteczny. Przyjemny zapach, puszysta konsystencja i mega dobry skład. Poza tym jest bardzo wydajna. Polecam

Używam jej do porannego odświeżenia skóry i jestem z niej zadowolona

Ostatnio polubiłam się z piankami do mycia twarzy, których używam przeważnie rano, by odświeżyć skórę i przygotować ją do dalszych elementów pielęgnacji.
Opakowanie jest ładne i przykuwające uwagę. Ma formę pompki, która jak dotąd nie zacinała się i aplikowała odpowiednią ilość produktu. Pianka ma dość konkretną konsystencję, nie spływa i wystarczy niewielka jej ilość, by dobrze oczyścić twarz, więc plus za wydajność.
Kosmetyk ma ładny, delikatny zapach.
Po jego użyciu nie miałam wrażenia ściągnięcia i przesuszenia skóry, ale potem używam również innych preparatów, w tym toniku i kremu.
Nie spowodowała u mnie zatykania porów, podrażnienia i uczulenia.
Jestem zadowolona z jej działania, bo dobrze oczyszcza i odświeża skórę. Nie wiem, jak poradziłaby sobie ze zmyciem resztek makijażu, bo do tego celu używam innych produktów, ale do porannego umycia twarzy jej działanie jest dla mnie wystarczające.
Myślę, że będę do niej wracać.

Najlepsza pianka

Najlepsza pianka- dokładnie oczyszcza, nie wysusza! Sprawdzą się po zabiegach retinolem, koi nadreaktywna cerę. To już 2 zakup i napewno nie ostatni, szczególnie ze cena dobra

Nie dla mnie!

Skusiła mnie bardzo miła dla oka etykietka i zapewnienia Producenta. 99% składników nie zawsze sprawi, że kosmetyk spełni oczekiwania naszej skóry. Tak też jest w przypadku pianki do mycia twarzy od Sorayi z linii Plante. Zakup okazał się nietrafiony.

W pełni sprawna pompka wydobywa biały puchaty obłoczek, który naprawdę ślicznie pachnie, ALE...
Ten obłoczek zdecydowanie nie nadaje się do mycia mojej skóry. Strasznie ją wysusza, ściąga i papierowi. Twarz po umyciu miałam jak pergamin, ziemistą i niezdrową. Za każdym razem odnosiłam wrażenie, że pianka niedokładnie myje moją buzię, ale charakterystyczna sztywność i suchość była dowodem na to, że jednak wyszukiwała wszystko... Wraz z naruszeniem bariery hydrolipidowej. Wydaje mi się też, że któryś ze składników mnie uczulił, bo po czasie wyskoczyło mi kilka pojedynczych pryszczyków, miałam zaczerwienie w okolicach nosa i trochę swędziały mnie policzki. Musiałam zaprzestać stosowania jej do mycia twarzy, ale całkiem nieźle sprawdziła się jako pianka do golenia nóg.

Ocena? No niestety, nie mogę wręczyć jej więcej, niż 2 gwiazdki. Sprawiedliwą oceną byłaby dwója z dużym minusem. Powinnam wystawić jedną gwiazdkę, ale naciągnę tę ocenę za zalety, które wyglądają następująco...

Pianki myjące to jedne z moich ulubionych kosmetyków do oczyszczania twarzy. Zdecydowałam się na zakup pianki od Soraya po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jej temat. Cen promocyjna w wysokości ok. 13 zł zachęciła mnie dodatkowo, bo jak na produkt tego typu jest bardzo przystępna. Pianka od Soraya Plante to świetny kosmetyk oczyszczający dający poczucie świeżości i gładkość, ma wspaniały skład i ślicznie pachnie.

OPAKOWANIE

Piankę otrzymujemy w plastikowej butelce wykonanej z grubego, półprzezroczystego plastiku. Posiada ona specjalny aplikator, który wystarczy nacisnąć, aby wydobyć porcję produktu. Pompka to bardzo higieniczne i praktyczne rozwiązanie. Dodatkowo aplikator chroniony jest przezroczystą nakładką. Charakterystyczna grafika dla serii Plante z różnokolorowymi kwiatami sprawia, że prezentuje się bardzo ładnie. Z tyłu znajduje się szczegółowy opis kosmetyku oraz składników aktywnych zawartych w jego formule.

PIANKA

Ta pianka jest naprawdę godna uwagi i spełniła wszystkie moje oczekiwania. Polubiłam ją za jej przyjemny, kwiatowy zapach, który za każdym razem umila mi oczyszczanie twarzy. Stosuję ją dwa razy dziennie – rano oraz wieczorem po demakijażu. Pianka ma przyjemną, aksamitną konsystencję, taką otulająca niczym chmurka. Po wyciśnięciu z opakowania nie spływa z dłoni, jest zbita i zwarta. Na jedno użycie zużywam około 2-3 pompki i to w zupełności wystarcza na dokładne oczyszczenie całej twarzy. Skóra po oczyszczeniu pianką jest miękka i gładka w dotyku. Nie powoduje uczucia ściągnięcia, jest bardzo delikatna dla skóry. Jest wydajna – stosuję od ponad miesiąca i dopiero kończę opakowanie. Składowo jest całkiem nieźle, a cena nie zwala z nóg (nawet ta regularna). Warto zapoznać się z tą propozycją marki Soraya.

PLUSY:
Ładny zapach
delikatna, przyjemna konsystencja
dokładne oczyszczenie
praktyczne opakowanie
dobra wydajność
niezły skład
dobra cena

Pianka Mujica Soraya

Doskonały produkt dla mojej dojrzałej cery. Pianka ma przyjemny kwiatowy zapach. Jest bardzo delikatna ale dokładnie zmywa resztki makijażu. Nie szczypie w oczy.

Super Pianka

Naturalny, dobry skład to ogromna zaletą produktu. Duży plus za wygodne opakowanie z pompką, dzięki czemu produkt jest łatwy do użytkowania i można w całości go zużyć. Samo w sobie opakowanie jest bardzo ładne, więc również cieszy oko. Piękny kwiatowy zapach, który po użyciu utrzymuje się na skórze. Pianka jest lekka i dobrze oczyszcza skórę. Przede wszystkim nie podrażniła mnie!