Eveline Cosmetics, Magic Blender, Gąbka do makijażu bez lateksu

Eveline Cosmetics, Magic Blender, Gąbka do makijażu bez lateksu

Średnia ocena: 3.49/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

Innowacyjna gąbka o strukturze pszczelego plastra zatrzymuje nawet minimalną ilość wody. Utrzymuje produkt do makijażu na powierzchni zamiast go wchłaniać. Zapewnia makijaż bez smug oraz oszczędne użycie kosmetyku. Gładki kształt gąbeczki pozbawiony krawędzi oraz specjalnie dobrane tworzywo sprawiają, że aplikacja podkładu jest szybka i nienaganna, a rezultat perfekcyjny.

lusterka i kosmetyczki, gąbki
do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 5

Super zamiennik popularnej gąbeczki!

Mi świetnie się sprawdziła. Po kontakcie z wodą robi się duża, bardzo miękka (bez wody jest dosyć zbita i twarda, więc cieżko nałożyć makijaż bez niej). Jak dla mnie bardzo dobry zamiennik popularnej, dużo droższej gąbeczki, a działanie niemal identyczne. Mam ją dłuższy czas i przy regularnym używaniu i myciu, trzyma kształt nie dziurkuje się. Moim zdaniem najlepsza drogeryjna gąbeczka jaką testowałam.

Najlepsza gabeczka

Testowałam wiele gabeczek i ta uważam za najlepsza. Cudownie rozprowadza produkt na twarzy, nie zjada go. Jej kształt nadaje sie do rozprowadzania doslownie wszytskiego używam do korektora podkładu różu i bronzera

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 2

Pomyłka

Nie wiem jak można coś takiego wypuścić na rynek, wstyd!
Gąbka po namoczeniu jest twarda i zbita, odbija się mocno od skóry i właściwie nie rozprowadza podkładu, nie wtapia go, tylko odbija, zostawia takie kleksy i ciasteczkuje.

Dramat !! Czegoś takiego nigdy nie widziałam, a próbowałam już wielu gąbeczek.

Nie polecam, szkoda, kasy i nerwów.

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 4

Dla mnie to nie jest najlepsza gąbeczka

Gąbeczka do makijażu to już podstawa w mojej kosmetyczce. Zawsze aplikuje nią podkład.
Gąbeczkę od Eveline kupiłam, bo skusiła mnie kształtem, nie jest to zwykła „kropelka” z zaostrzonym czubkiem, ale dodatkowo posiada ścięty bok, przez co jest jeszcze bardziej precyzyjna do miejsc trudno dostępnych.

Niestety, ale nie sprawdziła mi się tak, jakbym tego oczekiwała.
Gąbeczka wchłania bardzo dużo produktu i przy aplikacji robi plamy. Ciężko się nią pracuje, aby otrzymać dobry efekt makijażu na twarzy.

Jest miękka, nie zawiera lateksu, ma fajny kształt i to tyle z plusów.
Na pewno nie sięgnę po nią ponownie.

• Design produktu: 5

Jeśli nie ma niczego innego pod ręka, będzie okej

Gąbkę kupilam przy okazji zakupów w drogerii. Moja starą już była w słabym stanie, więc wzielam po prostu ta która była na promocji. Gąbka nie śmierdzi, dobrze rozprowadza podkład, ładnie chłonie wodę i nie wchłania za dużo produktu. Jedyny minus to jej miękkość - jest dosyć twarda i czasem ciezko ją wypłukać.

• Design produktu: 5

Średnio miękka, dobrze rozprowadza podklad

Gąbka ma dla mnie idealną twardość. Jest średnio miękka. Nie wchłania dużej ilości podkładu. Dobrze go rozprowadza i umożliwia wklepanie w skórę. Dzięki niej mój podkład nie tworzy na twarzy smug. Efekt jest naturalny. Gąbka jest trwała. Nie odkształca się. Po 3 miesiącach wygląda jak nowa.

• Design produktu: 3

To nie jest mięciutka gąbeczka

Zachęcona dobrymi opiniami dotyczącymi jej miękkości, kupiłam ją na promocji w Rossmanie. Miała dorównywać droższym wersjom.
Gąbeczka jest bez lateksu co zapewne jest plusem. Ma z jednej strony ścięty bok, który ma ułatwiać aplikację na niektórych partiach twarzy. I to tyle plusów. To w ogóle nie jest mięciutka gąbeczka. Jest twarda, zbita i mięsista i namoczenie jej nic nie daje. Zwiększa wówczas swoją objętość i tyle. Nakładając nią podkład mam wrażenie jakbym stemplowała sobie twarz. Namoczona gąbka jest takich rozmiarów, że ciężko mi tym wąskim dzióbkiem dotrzeć do okolic oka, bo przy okazji odbija mi się wszystko na nosie i policzku.
Czy "pije" podkład- standardowo- nie jakoś mocno, ale to gąbka więc będzie w nią wsiąkała jakaś część kosmetyku.
Po jej eksploatacji z pewnością nie kupię ponownie.

Przekonała mnie do gąbek

Kilka lat temu, gdy zaczął się szał na beauty blendery, kupiłam swoją pierwszą sztukę i szczerze powiedziawszy nie bardzo umiałam się nią obsłużyć. Potem sukcesywnie w moje ręce wpadały jakieś inne tanie gąbeczki, ale w każdej coś tam mi nie pasowało. A to piła podkład jak szalona, a to zniszczyła się i kruszyła, a to nie spełniała swojej roli. Skończyłam więc kupować takie gadżety i poprzestałam na aplikacji podkładu palcami. Aż tu przede mną zadanie, aby zrobić sobie samodzielnie make up na wesele, zaopatrzyłam więc w Rossmannie swoją kosmetyczkę, także w gąbkę, wzięłam chyba najtańszą opcję, czyli właśnie Eveline.
Przyciągnęła mój wzrok kolorem - urocza, morelowo-brzoskwiniowa, do tego zapakowana w kartonik. Jeśli chodzi o design to nie mam nic do zarzucenia. Wygląda ładnie, wygodnie leży w dłoni i pracuje się nią także wzorowo.
Blender idealnie współpracuje z każdym moim podkładem - nie pije kosmetyku jak szalony, także w końcu nie muszę się obawiać o wydajność. Świetnie rozprowadza podkład, jest niezwykle precyzyjny, nie ważne z której strony go używam. Pięknie stapia fluid ze skórą, widzę zdecydowanie różnicę. Pozwała nałożyć mi większą ilość podkładu, niż zwykle, jednocześnie nie robiąc efektu tapety, zdecydowanie jest to bezpieczny produkt, którym nie zrobimy sobie krzywdy.
Wykonany z dobrego materiału, bez problemu daje się wyczyścić, jednocześnie nie tracąc swojego kształtu i właściwości.
Świetny gadżet za niewielkie pieniądze, który poprawia naszą technikę makijażu. Nie wyobrażam sobie teraz bez niego życia ;)

Jest dobrze

Eveline Cosmetics często zaskakuje mnie jakością swoich produktów i tutaj również. Kształt całej jest standardowy, przypomina bardzo RT. Posiada ścięty na skos dół, który może być przydatny do bakingu lub nakładania korektora.
Gąbeczka jest miękka i równomiernie nakłada podkład nie robiąc niechcianych plam. Bym powiedziała że gąbeczka Eveline pochłania produkt umiarkowanie.
Fajnie rośnie pod wpływem wody i dobrze się ja czyści.

mięsista

mięsista, gęsta struktura dzięki czemu podkład ładnie nakłada i rozprowadza po twarzy i nie wchłania za dużo produktu. nie pęka, nie dziurawi się. wydawało mi się że to bez różnicy jaki beauty blender użyję do makijażu, a jednak zauważyłam różnicę i że warto dać parę złoty więcej

Przyzwoita, trwała gąbka

Już nie pamiętam, kiedy ostatni raz nakładam fluid palcami. Odkąd odkryłam gąbki do makijażu, jest to mój must have. W swoich zbiorami posiadam gąbki różnych firm, a ta od Eveline zachęciła mnie do kupna swoim dosyć nietypowym kształtem.

Nie jest wybitnie miękka, ale nie jest też twarda. Moim zdaniem gąbka łatwo powiększa swoją objętość- wystarczy naprawdę odrobina wody. Jest też łatwa do utrzymania czystości, choć zgodzę się z opinią , że pochłania całkiem sporą ilość nakładanych z jej pomocą kosmetyków.

Sprawdzi się przy różnego rodzaju podkładach - i tych bardziej plynnych, i tych ciut bardziej gęstych. Pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc twarzy. Nie robi smug ani plam. W ogóle nie robi krzywdy. Pozwala na precyzyjne nałożenie fluidu na buźkę.
Nie jest to produkt, który wyróżnia się czymś wybitnym. Gabek na rynku jest wiele, są też lepsze. Nie jest to jednak produkt zły. Szybszego bicia serca nie wywołuje, ale do codziennego makijażu się sprawdzi. Ode mnie ma cztery gwiazdki.

Generalnie sprawdza się dobrze

plusy:
+ dość miękka
+ elastyczna
+ dobrze rozprowadza fluid
+ spiczasta końcówka dociera do mniejszych partii twarzy
+ nie pozostawia smug
+ nie odkształca się

minusy:
- pochłania dużo podkładu
- płaska część jest niewygodna

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- niska dostępność
+ opakowanie wielokrotnego użytku