Garnier, Płyn micelarny z olejkiem arganowym

Hebe
E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Płyn micelarny Garniera z olejkiem arganowym, który usuwa trwały i wodoodporny makijaż, będąc jednocześnie delikatnym dla każdego typu skóry. Dwufazowa formuła z olejkiem arganowym usuwa każdy rodzaj makijażu oraz odżywia i koi skórę. Przeznaczony do każdego rodzaju cery.

tłusta, normalna, sucha
oczyszczające, odświeżające
dwufazowa, bez alkoholu, bez parabenów
płyn
demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy

Sprawdzony zawodnik

Na co dzień stosuję makijaż dzienny z elementami wodoodpornymi (tusz do rzęs). Mój rytuał to głównie podkład, puder do utrwalenia róż oraz bronzer. Do oczu oprócz wspomnianego wcześniej tuszu używam cielistych cieni. Jeśli chodzi o produkty do demakijażu to używam głównie tych dwufazowych. Z racji tego, że zużywam ich dość sporo to chętnie korzystam z nowości i kieruje się przy wyborze również promocyjną ceną. W ten też sposób poznałam płyn z Garniera. Produkt znajduje się w przezroczystej butelce dzięki czemu możemy łatwo obserwować poziom jego zużycia. Do wykonania demakijażu potrzebna jest jego niewielka ilość- Jest bardzo wydajny. Zapach jest delikatny i w moim odczuciu bardzo ładny. Jedyne, co moim zdaniem nie zgadza się z opisem to brak zostawiania filmu na twarzy. Na mojej jednak film był dość wyczuwalny. Dla mnie nie stanowi to problemu. U mnie płyn micelarny to przedwstępny etap demakijażu, więc i tak dalej używam kolejnych domywajacych produktów. Produkt oceniam na bardzo dobry, jest wydajny (mam wrażenie, że nigdy się nie kończy ????, nie szczypie w oczy, ładnie domywa, nie wymaga specjalnego tarcia, wszystko się zgadza). Z pewnością jak skończą mi się pomysły próbowania kolejnych firm i będzie on w promocji to będę do niego wracać.

produkt, który mnie zawiódł

Od lat używam klasycznego różowego Garniera i kupiłam ten z myślą, że może będzie lepszy i jak się rozczarowałam.

Ta wersja jest bardzo przeciętna, no makijaż zmywa ale jednak nie do końca, a żeby do końca domyć trzeba zużyć o wiele więcej płynu i czasu niż w używając różowego.

Po kilku dniach bardzo podrażnił mi oczy co w sumie było dość niespodziewane, ponieważ nie jestem podatna na podrażnienia od kosmetyków i bardzo żadko mnie cokolwiek szczypie.

Nie jest to najgorszy na świecie płyn ale decydowanie lepiej kupić klasyk różowy

Produkt, który nigdy nie zawodzi

Ten płyn micelarny praktycznie nigdy mnie nie zawiódł. Używam go od wielu lat niezmiennie. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie demakijażu bez niego. Jest niezwykle skuteczny, domywa nawet wodoodporny makijaż. W składzie zawiera olej arganowy, który fajnie nawilża moją skórę, która jest mega sucha, pielęgnuje ją. Płyn rozpuszcza tusz bez właściwie żadnego pocierania. No rewelacja. . Duży plus za jego pojemność dzięki czemu produkt jest mega wydajny.

Nowy ulubieniec...?

Jako, że ten klasyczny różowy płyn micelarny z garnier był moim ulubieńcem od lat, to stwierdziłam, że przetestuję właśnie tę wersję z olejkiem arganowym. I powiem wam... Chyba mam nowego ulubieńca :o

Płyn z mega łatwością zmywa każdy makijaż - nawet ten wodoodporny, mocny, trwały czy tzw. "tapetę" :D Nie szczypie w oczy, nie sprawia, że widzi się jakby przez mgłę.

Odkąd go używam cały ten etap demakijażu idzie mi dużo sprawniej i szybciej niż dotychczas. No i może też trochę przyjemniej ze względu na jego cudowny zapach... <3

Jako osoba z wrażliwą skórą muszę też przyznać, że jest to pierwszy płyn micelarny, który nawet w najmniejszym stopniu nie podrażnia mojej cery. No i pozostawia skórę bardzo miękką.

Miałabym może jedno malutkie zastrzeżenie co do tej "nietłustej formuły". No jednak zostawia on tłusty film na skórze, ale też wielkiej różnicy mi to nie robi, bo przecież i tak zmywam go później żelem do mycia twarzy.

Oprócz powyższych, płyn jest bardzo wydajny, na spokojnie starczy na kilka miesięcy codziennego stosowania. Opakowanie jak to opakowanie - jest okej. Cena regularna trochę wysoka, ale na promocji spoko.

Bardzo dobry płyn micelarny

Kupuję go na zmianę z słynnym różowym płynem od Garniera ale ten zdecydowanie lepiej wpływa na moją cerę . Przez to że jest to połączenie płynu z olejkiem to skóra pozostaje bardzo intensywnie nawilżona , delikatna i mięciutka , płyn genialnie radzi sobie nawet z wodoodpornym makijażem , nie powoduje podrażnień oczu ani skóry , nie pozostawia lepkiej i oleistej warstwy . Płyn ma olejowa konsystencję , bardzo dobrze się rozprowadza i spłukuje z skóry , ma delikatny przyjemny zapach . Wystarczy niewielka ilość produktu żeby dokładnie i dogłębnie oczyścić skórę dlatego ten płyn jest bardzo wydajny . Może nie należy do najtańszych ale jest wart zakupu i często można go dorwać na promce.

Idealny do demakijażu, ale trzeba go zmyć

Nie da się nie lubić tego dwufazowego płynu micelarnego. Bardzo dobrze zmywa na prawdę mocny makijaż, również wodoodporny tusz. Nie podrażnia skory ani nie piecze w oczy.
Jedno małe „ale” jakie zauważyłam przy demakijażu, że najlepiej mieć coś jeszcze do niego jakiś żel lub piankę. Skóra po zmyciu jest gładka i wydaje się nawilżona przez olejek, który jest w nim. Jednak jeśli go nie zmyjemy po pewnym czasie po prostu zapycha cerę.

Genialny płyn micelarny!!!

Absolutnie z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt! Świetny płyn micelarny, radzi sobie nawet z kosmetykami wodoodpornymi, domywa makijaż idealnie, jest bardzo wydajny i co najważniejsze mimo olejku, nie jest tłusty, szybko wchłania się w skórę, używam tylko płynów dwufazowych i ten znalazł u mnie miejsce na stałe. Produkt odżywia i koi, nie podrażnia, jest lekki i nie uczula. Skóra po nim wydaje się świeża i odpowiednio oczyszczona.

średni

Szczerze mówiąc nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii na jego temat skoro na rynku jest dużo o wiele lepszych produktów w nawet niższych cenach.
Nie używałam go do zmywania "ciężkich" rzeczy ale u mnie miał on nawet problem ze zmyciem zwykłego eyelinera także domyślam się, że z wodoodpornymi rzeczami totalnie sobie nie poradzi.
Mam wrażliwe okolice oczu jak i oczy więc często podrażniał i piekł, ale jest wiele innych płynów, które tego nie robiły.
Zostawia po sobie dosyć tłusty ślad i trochę wysusza skórę.

Istna perełka

Jestem zakochana w tym produkcie! Garnier, Płyn micelarny z olejkiem arganowym, stał się nieodłącznym elementem mojej codziennej pielęgnacji. Jego formuła, wzbogacona o odżywczy olejek arganowy, doskonale radzi sobie z usuwaniem makijażu, nawet tego wodoodpornego, bez konieczności przyciskania czy pocierania skóry. To niewiarygodnie delikatny płyn, który jednocześnie skutecznie oczyszcza, pozostawiając skórę nawilżoną i gładką. Dodatkowo, subtelny zapach olejku arganowego sprawia, że proces demakijażu staje się przyjemnością. Garnier stworzył produkt, który nie tylko spełnia oczekiwania co do skuteczności, ale również dostarcza przyjemności podczas codziennej pielęgnacji.

Najlepszy płyn

Zakochałam się w nim od pierwszego użycia! Jest to mój totalny ulubieniec, po którego zawsze sięgam.

Dwufazowy płyn micelarny z olejkiem, to najlepsze co mogło spotkać moją wrażliwą skórę. Jest bardzo delikatny, nie podrażnia i super zmywa nawet najcięższy, wodoodporny makijaż. Oprócz walorów myjących, posiada też właściwości pielęgnacyjne dzięki olejkowi arganowemu.

Po codziennym stosowaniu, zauważyłam też znaczną poprawę kondycji swoich rzęs i brwi, ale tez cery! Posiadam przebarwienia potrądzikowe, które w widocznym stopniu zostały zniwelowane, a struktura skóry została wyrównana. Rzęsy stały się mocniejsze, dzięki czemu mniej ich wypada. Produkt marzenie!

Płyn ma bardzo przyjemny zapach, po użyciu zostawia delikatny tłusty film, ale mi to nie przeszkadza. Po umyciu twarzy dowolnym żelem nadal czuć nawilżenie spowodowane olejkiem arganowym w składzie. Świetnie domowa ciężki podkład, a co najważniejsze podczas zmywania tuszu do rzęs czy innych produktów stosowanych na oczy, nie podrażnia ich. Oczy nie łzawią i nie szczypią jak przy stosowaniu innych płynów micelarnych.

Świetny produkt na codzień jak i do zadań specjalnych, na pewno sięgnę po niego kolejny raz! Jedynym minusem jest to, że szybko się kończy :p

skuteczny i wydajny

Płyn do demakijażu jest bardzo delikatny, ale jednocześnie skuteczny.
Dobrze zmywa makijaż, nawet wodoodporny.
Ma przyjemny, łagodny zapach.
Pozostawia na twarzy wyczuwalną warstwę, ale ja i tak zawsze dodatkowo oczyszczam twarz jakimś żelem.
Opakowanie jest bardzo wygodne i poręczne.
Cena przystępna, płyn jest wydajny.
Jestem bardzo zadowolona z tego produktu.

świetny

Używam go na co dzień do zmywania makijażu z czym radzi sobie znakomicie! Z racji, że jest z zawartością olejku arganowego to pozostawia po sobie warstwę, ale jest ona niemal niezauważalna i nie przeszkadza mi tak jak podczas stosowania innych płynów dwufazowych, których miałam okazję używać.
Jak w przypadku innych płynów micelarnych od Garniera produkt zamknięty jest w dużej butelce z zamknięciem typu klik, bardzo wygodne rozwiązanie. Nie ma problemu z wydozowaniem odpowiedniej ilości. 400ml wystarcza na długi czas, nawet przy codziennym zmywaniu pełnego makijażu - jest bardzo wydajny! Bardzo przyjemnie pachnie, co jest dodatkowym plusem.
Nie podrażnia, nie uczula.