Lovely, Liquid Camouflage (Kryjący korektor w płynie)

Lovely, Liquid Camouflage (Kryjący korektor w płynie)

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Niezwykle popularny korektor w płynie Lovely Liquid Camouflage to intensywnie kryjący kamuflaż do maskowania wszelkich niedoskonałości skóry. Jego wygodny, dość duży aplikator w formie gąbeczki pozwala na wygodne rozprowadzanie produktu.

Lovely Liquid Camouflage doskonale sprawdza się jako baza pod cienie, idealnie wyrównując nie tylko koloryt powieki ale również jej powierzchnię, co znacząco wpływa na przyczepność cieni oraz ich trwałość. Korektor świetnie zgrywa się z podkładem i pudrem, można go dokładać stopniując poziom krycia.

Korektor Lovely Liquid Camouflage ma dużą pojemność i gęstą konsystencję, przez co jest bardzo wydajny. Niewątpliwym jego atutem jest przystępna cena. Dostępny jest w 3 uniwersalnych odcieniach.

do twarzy
kryjące
hipoalergiczna
w kremie

Dobry korektor

Początkowo źle mi się z tym produktem pracowało i byłam z niego nie zadowolona. Po czasie wróciłam do niego i jest on moim ulubieńcem. Ma dobre krycie. Wiele osób narzeka, że ciemnieje, natomiast mi to w pełni odpowiada, ponieważ wszystkie korektory, są dla mnie za jasne.

DAWNIEJ super, TERAZ pomarańcza

Korektor w plastikowym opakowaniu z dużym aplikatorem. Charakteryzuje go delikatny i całkiem przyjemny zapach przypominający nieco krem dla niemowląt.

Mam z nim trochę problem… Kiedyś (jak tylko miała miejsce jego premiera) kupiłam dwie sztuki w najjaśniejszym odcieniu i sprawdzał mi się naprawdę świetnie poza tym, że był mało wydajny. Teraz po czasie wróciłam do niego skuszona promocją, kupiłam ten sam kolor co kiedyś, ale to już nie ten sam korektor… Bardzo szybko ciemnieje, robi się wręcz pomarańczowy, nie kryje już tak ładnie jak kiedyś. Zapach się nie zmienił, cały czas jest bardzo przyjemny i delikatny.

Zużyję swoją sztukę mieszając z jakimś bardzo jasnym i kryjącym korektorem, ale nie kupię go ponownie.

Coś się zmieniło

Do tego kolektora wróciłam po jakimś czasie. Gdy używałam go pierwszy raz byłam z niego bardzo zadowolona, ale teraz mam wrażenie, że coś się w nim zmieniło. Teraz kolektor już nie kryje tak dobrze jak kiedyś, ciemnieje.
Co prawda ma lekką formułę i jest trwały. Zapach delikatny, ale ładny. Korektor ma fajny aplikator który ułatwia nakładanie go na twarz.

Bardzo przeceniany korektor

Miałam wobec niego dosyc spore oczekiwania, bo widziałam, że sporo osób go poleca. Jednak w moim odczuciu jest to bardzo słaby korektor. Ciemnieje nawet o 2 tony. Wygląda bardzo sucho pod oczami. Krycie określiłabym jako średnie. W tej cenie na spokojnie można znaleźć lepsze propozycje.

Jak dla mnie średni produkt

Kupiłam go kiedyś na promce bo miał bardzo dobre opinie ale dla mnie i mojej cery niestety się nie sprawdził . Jedynym plusem było chyba tylko to , że w sprzedaży są dosyć jasne kolory idealne dla mojego koloru skóry oraz wygodny i poręczny dosyć duży aplikator którym łatwo nałożyć odpowiednią ilość korektora , produkt było dosyć ciężko rozprowadzić gąbeczką po wklepaniu miałam wrażenie że większość produktu zostawała na gąbce a ta niewielka część która pozostawała na skórze po chwili zaczynała się ciastkować . Korektor ma bardzo słabe i krótkotrwałe krycie , niestety nie radził sobie u mnie z cieniami pod oczami oraz nawet drobnymi niedoskonałościami , bardzo szybko się ścierał . Myślę że jest to dosyć tani produkt ale u mnie kompletnie się nie sprawdził i nie kupię go ponownie.

Budżetowa wersja korektora z Tarte

Kupiłam ten korektor, ponieważ wygląd opakowania zasugerował mi, że jest tańszym zamiennikiem mojego ulubionego korektora Shape Tape z Tarte. I trochę tak jest, ten produkt próbuje ile sił, ale oryginał nie ma sobie równych.
Korektor z Lovely to bardzo fajny budżetowy produkt, ma średnie krycie, ładnie się dokłada, jest kremowy. Nie zasycha na wiór i nie przesusza skóry w okół oczu. Niestety kolor po nałożeniu dyskretnie ciemnieje. Jest dosyć trwały, ale pod koniec całego dnia w makijażu widać jego niewielkie sfatygowanie. Może sprawdzić się na codzień do delikatnego makijażu lub dla osób, które nie oczekują mocnego krycia.

Korektor

Jest to kryjący korektor który ładnie zaktywa niedoskonałości jednak pod oczy się nie nadaje ponieważ niestety ciemnieje pokładałam w nim nadzieję lecz mnie zawiódł

Najlepszy do tej pory

Kocham testować korektory . Ale tego na razie nie zamienię na inny ????

????poręczne opakowanie
????wygodny aplikator
????przystępny cenowo
????często na promocji
????nie wchodzi w zmarszczki i załamania
????trzyma sie cały dzień
????nie zmienia koloru
????świetne krycie

Dobry produkt

Jestem mile zaskoczona, że produkt wart kilkanaście złotych będzie tak dobry. Ja zazwyczaj kupowałam go na promocji. Szeroka gama kolorów pozwala na dobór odpowiedniego koloru. Aplikator jest duży, konsystencja nie jest lejąca, bardziej gęsta - to wielki plus. Korektor nie wysusza okolic oczu, nie podkreśla zmarszczek, bardzo długo się utrzymuje, również przykryte nim wypryski są mniej widoczne. Przypudrowany utrzymuje się bardzo długo. Idealnie współgra z podkładem,pudrem innych marek. Za takie pieniądze z czystym sumieniem polecam wypróbować ten produkt - może akurat będzie waszym ulubieńcem. Ja na pewno będę do niego wracać.

Mieszane uczucia

Korektor kupiłam w drogerii rossmann poprzez polecenie. Na początku byłam z niego bardzo zadowolona.
Fajne krycie, równomiernie się go rozprowadza, lecz po czasie zaczęłam zauważać pod oczami małe grudki, po próbie poprawy było jeszcze gorzej.
Próbowałam z innymi podkładami, pudrami ale to niezbyt pomagało, raz bylo lepiej (grudek było mniej), a raz gorzej.
Myślę że nie trafi do mojej kosmetyczki po raz kolejny, ponieważ miałam wiele prób z nim które mnie nie satysfakcjonowały.
Plus za cenę i dostępność.

Mój ulubiony korektor

Kupuje go od lat, zawsze mi się sprawdza i polecam go innym. Jak dla mnie top produkt. Dobrze kryje cienie pod oczami, tuszuje niedoskonałości i przebarwienia. Nie roluje sie. Cena w promocji jest adekwatna do tego produktu. Pojemność mogła by być troszkę wieksza bo szybko się kończy.

Dobry dla cery suchej

Korektor ma fajny duży aplikator, odcienie też na plus. Nie jest zbyt kryjący, bardziej rozjaśniający. Mi pasował ponieważ nie wysuszał i nie był zbyt ciężki szczególnie pod oczami. Za tą cenę na plus.