Holika Holika, Aloe 99% Soothing Gel (Żel aloesowy)

Holika Holika, Aloe 99% Soothing Gel (Żel aloesowy)

e-ZikoApteka.pl

Średnia ocena: 0.00/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.78/5

zobacz więcej ofertzwiń

Wielofunkcyjny aloesowy żel, który zawiera 99% ekstraktu z aloesu. Może być stosowany do każdego rodzaju skóry twarzy i ciała. Koreański żel aloesowy marki Holika Holika jest hipoalergiczny. Nadaje się również do skóry wrażliwej, podrażnionej i problematycznej. Nie zawiera parabenów, olejów mineralnych, sztucznych barwników oraz składników pochodzenia zwierzęcego.
Żel nawilża, chłodzi, odświeża i rewelacyjnie wchłania się w skórę, głęboko w nią wnikając i utrzymując odpowiednie nawodnienie przez dłuższy czas. 99% zawartości produktu to sok z aloesu, który pochodzi z czystej wyspy Jeju w Korei Południowej. Pozbawiony zbędnych dodatków skład zachwyci wszystkie fanki naturalnej pielęgnacji.
Jakie opinie zbiera żel aloesowy Holika Holika? Wizażanki cenią go za wielozadaniowość, naturalny skład, ogromną skuteczność nawilżania i długotrwały efekt.

sucha, wrażliwa, normalna, trądzikowa, dojrzała
nawilżające, regenerujące
w tubce
emulsja
>100ml, 50 – 100ml
serum

Wielofunkcyjny ale czy na pewno

Żel wielofunkcyjny który właściwie ma jedną funkcje po prostu oczyszcza ciało podczas kąpieli. Próbowałam stosować go jako balsam średnio się sprawdza bo nawet nie nawilża skóry
Ciekawy wygląd opakownia neutralny zapach i to wszystko mnie nie zachwycił

Kupiłam go po raz pierwszy ponad rok temu ze względu na pozytywne opinie. Mam sucha, wrażliwa oraz problematyczna skórę na twarzy. Wiele kremów mnie uczula. Spróbowałam Holiki i już po kilku dniach czułam efekt,skóra była nawilżona, nie czułam już tej szorstkości. Po pierwszym zastosowaniu czułam ulgę, bez podrażnień, działa jak taki kompres, który koi. Polecam

Uwielbiam, używam go od kilku lat i zawsze wracam

Używam go od kilku lat. Bardzo szybko się wchłania, super nawilża skórę i nie pozostawia lepkiego filtru na skórze. Jest wydajny i uniwersalnh. Stosuję go do ciała, twarzy jak i również na mokre włosy.

Nawilżenie każdej części ciała

To produkt niesamowicie uniwersalny.
Można go stosować do twarzy, ciała, do włosów jako podkład pod olej.
Dodatkowo, świetnie radzi sobie z łagodzeniem poparzeń słonecznych.
Jedno opakowanie to za mało.
Jeżeli nie sprawdzi ci się do jednego, to do innych kategorii na pewno go wykorzystasz.
Polecam.

Genialny na podrażnienia

Żel genialnie się sprawdza zarówno do twarzy jak i całego ciała.
Stosuję go zwłaszcza na wszelkie podrażnienia.
Bardzo dobrze koi skórę po opalaniu. Jego konsystencja jest żelowa, chłodząca. Jest bardzo wydajny, chociaż ciężko wycisnąć z opakowania odpowiednią ilość, zawsze wyleci za dużo.
Szybko się wchłania i pozostawia przyjemną w dotyku skórę.

Lekka formuła, szybkie wchłanianie

Świetny design! Produkt w opakowaniu w kształcie liścia aloesu.
Bardzo lekka formuła, która szybko się wchłania i co najważniejsze (!) skóra nie jest lepka! Duża część aloesów powoduje uczucie lepkości na skórze po wchłonięciu. Tutaj zdecydowanie inaczej- skróra jest gładka, nawilżona i pachnąca bez dodatkowego filmu.
Świetny po opalaniu aby ukoić skórę :)

dobry na wszystko

przede wszystkim tak jak w tytule czyli aloes jest dobry na wszystko. żel używam jako serum do ciała, podkład na włosy, jako serum do twarzy. generalnie to jestem zadowolona jeżeli chodzi o działanie aloesu. generalnie to dobrze nawilża i odżywia skórę. nawet przy trądziku jest ok o ile wiadomo jak go używać. wydajność holiki jest duża, działanie super i cena też całkiem przyjemna.

Holika Holika ratunek

Jedyny kosmetyk który ratuje po ostrym opalaniu. Sprawdzone wszystkie zabobony nic nie działa tak jak aloes. W maślance czy kefirze można się kąpać ale da to chwilowe ukojenie a Holika RATUJE przed schodzącą, swędzącą i czerwoną skórą. Mój the best❤️

Żel na wszystkie kryzysy skórne

Aloes poznałam kilka lat temu, kiedy to będąc na wakacjach przeszłam poparzenie skóry. Ból był niesamowity, a różne produkty nie pomagały. Z pomocą przyszedł żel aloesowy który jest aż z 99% składem alesu. Ulgę poczułam już po kilku minutach, a po systematycznym smarowaniu skóra była dużo bardziej uspokojona. Od tamtej pory trochę eksperymentuje z żelem i stosowałam go również na włosy przy olejowaniu.
Nakładałam go również na twarz przy mocnych problemach skórnych z przesuszeniem. Także dziecko z niego korzysta przy suchości ciałka. Żel jest przeznaczony dla całej rodziny i to świetny ratunek w nieoczekiwanych kryzysach. Opakowanie jest bardzo wydajne a konsystencja żelowa, po czym w połączeniu ze skórą zmienia się w dużo rzadszą co ułatwia rozprowadzanie.

fajny produkt

Żel otrzymałam w prezencie z czego bardzo się ucieszyłam bo słyszałam o nim wiele dobrego. Kiedy tylko wpadł w moje ręce rozpoczęłam testy.
Muszę przyznać, że super mi się sprawdził. Uwielbiam używać go po goleniu. Wreszcie moja skóra jest bez czerwonych kropek! Wcześniej miałam duży problem z podrażnieniami spowodowanymi goleniem. Od kiedy go używam problem zniknął!
Dodatkowo zdarzało mi się używać go po opalaniu. Działał niezwykle kojąco na moją skórę.
Lekka, przyjemna konsystencja, dobrze rozprowadza się na skórze. Przyjemnym delikatny zapach.
Dla mnie super!

Butelka w kształcie i kolorze liścia aloesu i wyciekający z niej żelowy sok...

W pełni rozumiem zachwyty nad tym kosmetykiem, bo sama jestem temu niedaleka. Szereg zalet (i trochę też wad), popis koreańskiej kreatywności pod wieloma względami. Nowatorska tubka w kolorze i kształcie liścia aloesu to znakomity pomysł! Bardzo lubię takie sprytne zagrania. Po prostu efekt wow! Jednak wydobycie Holki pozostawia wiele do życzenia... Otóż na początku produkt się z niej wręcz wylewa, a przy końcu praktycznie nie rusza z miejsca. Tuba jest zatwardziała i nie da się specjalnie kontrolować dawkowania - co w przypadku tego produktu jest kluczowe (w dalszej recenzji zostanie wyjaśnione, dlaczego? Na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że jest nadzwyczajnie wydajny; mi jeden taki 'liść' wystarczył na mniej więcej dwa lata!).
Skład dziecinnie prosty - praktycznie sam aloes. Dzięki temu jest to wielofunkcyjny kosmetyk: do ciała, do twarzy, do włosów... U mnie sprawdził się świetnie jako żel po goleniu na nogi z uwagi na łagodzące właściwości aloesu. Dawkowałam go z głową, sporadycznie, dlatego nie wysuszał skóry, a wręcz fajnie ją nawilżał, ujędrniał i odświeżał. A ponieważ dodatkowo wychładza, jest idealny na lato. Co mi się w nim nie podobało to to, że strasznie się lepił; wobec tego postanowiłam go używać jako żelu utrwalającego loki i tutaj też zdał egzamin, jednak w przypadku włosów trzeba naprawdę pilnować ilości, bo może je skleić, wystrąkować, obciążyć, przetłuścić (najlepiej nakładać go na nieodciśnięte, ociekające z wody - wówczas nie ma tego problemu). Fakt, że utrwala makijaż, dlatego śmiało można go stosować jako bazę - Holika jest w tym naprawdę genialna! Jednak do czystej pielęgnacji jej nie stosowałam z racji tego, że skóra się po prostu kleiła i sprawiała wrażenie tłustej, ciężkiej, z zatkanymi porami, uwidocznionymi naczyńkami w okolicach nosa i pod oczami (choć nie mam cery naczyńkowej), a wszelkie ewentualne niedoskonałości zostały podkreślone. Wprawdzie wysypu pryszczyków i krostek nie uświadczyłam, ale nadal - efekt nie powalał. Produkt jest naturalny, wegański, hipoalergiczny, mający na swoim koncie całe rzesze zadowolonych klientów. Hit sprzedażowy. Czy warto kupić? Moim zdaniem tak. Jest pod wieloma względami świetny.

Wszechstronny żel aloesowy

Bardzo wszechstronny kosmetyk ! Uwielbiam takie :) używam go zarówno do włosów przed zabiegami pielęgnacyjnymi , w wakacje używałam go po opalaniu ( zwłaszcza jak zasypiałam na słońcu i lekko mnie „przypiekło”) , a na koniec - po prostu do nawilżania skóry .
Jest bardzo wydajny , przyjemnie pachnie No i ma rewelacyjną butelkę . Podoba mi się tez aplikator „niekapek” , który zapobiega wylewaniu się kosmetyku