Kallos, KJMN, Blueberry, Jagodowa maska do włosów

Kallos, KJMN, Blueberry, Jagodowa maska do włosów

E-Glamour.pl

13521 opinii
Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 1 000 ml

Kallos maska jagodowa KJMN z aktywnym składnikiem - ekstrakt z owoców czarnej jagody, który przenika do włosa nawilżając, odżywiając i odbudowując zniszczone, martwe włosy. Maska ze względu na wysokie stężenie substancji czynnych i witamin natychmiast odżywia i pielęgnuje suche i zniszczone farbowaniem włosy.
Olej z awokado głęboko odżywia włosy i skórę głowy. Włosy są zdrowe, elastyczne i lśniące.
Sposób użycia: stosuj po umyciu, na wysuszonych ręcznikiem włosach. Po upływie 5 minut spłucz.

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów farbowanych
nawilżające, regenerujące
bogate
Skóra głowy
sucha i wrażliwa

no spoko

kupuję ją zawsze bo po umyciu włosów muszę nałożyc jakąś maske aby łatwiej rozczesać włosy fakt, że później nakładam serum lub inna odżywkę bez spłukiwania to tą mogę polecić jeżeli chodzi o jakość do pomocy rozczesania włosów. Maska ta ma duze opakowanie a kosztuje zaledwie 15 zł i jest bardzo łatwo dostępna w drogerii Hebe. Jest duża stąd wystarcza na bardzo długo. Ma spoko konsystencję i bardzo ładny zapach. Po spłukaniu włosy sa dość miękkie i podatne do rozczesania - mam włosy do pasa więc ona mi bardzo ułatwia życie stąd też kogę ją polecić!

Poproszę hektolitry tej maski

Używałam tej maski na początku mojej przygody z włosomaniactwem i to był produkt, który dawał mi najlepsze wygładzenie mojego sianka.
Jestem aktualnie już świadomą konsumentką produktów do włosów, przetestowałam produkty drogie/tanie/naturalne i te mniej i nie zmieniam zdania - ta maska dawała mi najlepsze efekty. Nie używałam jej na skórę głowy, bo jej skład jest dość kontrowersyjny. Na długości działała jak złoto.
Miałam po niej włosy jak z salonu, nawet gdy ich nie suszyłam na szczotce. Były gładkie, odżywione, lśniące.
Nie no muszę dać tego hita, bo aż żal nie docenić tego produktu, o którym myślę za każdym razem, gdy kolejna superhiper wygładzająca maska (wg producenta a niekoniecznie według mnie) nie daje mi tego, co dawało mi to wielogabarytowe cudo.

Kupuje

Produkt świetny bardzo wydajny i zapach jest dodatkowym atutem.
Po nałożeniu i spłukaniu włosy stają się delikatne i lepiej je się rozczesuje.
Produkt świetny
Cena super
Idealnie pasuje do puszaczych kręconych włosów.

Polecam :)

Jagodowa maska do włosów Kallos. Zawiera ekstrakt z czarnej jagody. Przeznaczona jest do włosów zniszczonych i polecana do włosów wysoko porowatych. Jej zadaniem jest odbudowa i odżywienie suchych włosów. Lubię maski tej firmy, a tej jeszcze nigdy nie miałam dlatego ją kupiłam. Jestem z niej zadowolona. Widzę, że dobrze sprawdza się na moich włosach. Ma piękny zapach. Jej konsystencja jest dość treściwa. Nie była droga. Zamówiłam ją przy okazji większych zakupów. Polecam.

Mała cena za wielką ilość

Często sięgam po maski do włosów tej firmy będąc w Hebe. Jestem zachwycona tym, jak mało trzeba zapłacić za tak gigantyczne opakowanie. Odzywka starcza na naprawdę długi okres czasu przy częstym stosowaniu
Jej zapach jest wyczuwalny, owocowy, po prostu cudny i pozostaje na włosach.
Trzeba uważać przy jej stosowaniu, żeby nie przeciążyć włosów, poza tym daje delikatny połysk i uczucie lekkości.

Na moich włosach dramat, a na włosach mamy cudo

Jestem posiadaczką suchych srednioporowatych falowanych włosów. Na moich włosach ta maska to był dramat nad dramatami, włosy były jednocześnie suche jak siano ale pokryte tłustym filmem. Coś strasznego zarówno wizualnie jak i fizycznie w dotyku. Normalnie ciarki mam jak sobie to przypominam

Natomiast u mojej mamy, która ma grube proste niskopory maska dała ładny efekt, włosy były miękkie i błyszczące.
U mnie efekt na 1, u niej na 5, więc daje ocenę 3

Ok

Moje włosy (długie gęste grube) może nie są zniszczone, ale suche. Do tego zniszczone końcówki. Po większości masek nie widać efektu nawet jeśli trzymam godzinę - zdecydowałam się wypróbować ten produkt, bo jest wręcz zachwalany. Zapach trafia w moje gusta, bardzo mi odpowiada. Maska nie wydaje się być bardzo gęsta w opakowaniu, ale przy spłukiwaniu jest więcej pracy niż zazwyczaj, mocno trzyma się włosów. Udało mi się dzięki niej trochę nawilżyć włosy (być może przy regularnym stosowaniu dojdę do efektu wow) nie są już tak suche, błyszczą, nie ma problemu z rozczesaniem. Prawdopodobnie zamówię ponownie.

Świetna

Dobra cena i działanie. Takie wielkie wielkie pudło maski za taką niska cenę :) Przepięknie pachnie. Nawilża i wygładza włosy. Jedna z najepszych kallosów. Oczywiśćie jest bardzo wydajna

Mój ulubiony Kallos e

Dobra cena i działanie, ten kallos sprawdził się u mnie najlepiej do codziennego stosowania. Sprawia, że włosy są wygładzone, jak na odżywkę z tej półki cenowej trochę też odżywia..Nadaje się do tuningowania (dodawania oleju, żelatyny przy laminowaniu) i emulgowania oleju. Fajny owocowy zapach. Średnioporowate włosy powinny być bardzo zadowolone. Cena obecnie ok. 15 zł.

Zdecydowane tak przy suchych, matowych włosach

Potężny plastikowy słój z ciemnoniebieską etykietą kupiłam w drogerii Hebe dawno temu.
Czasami miałam problem z dokręceniem wieczka, było trochę krzywo zakręcane, bo jednak jedną ręką ciężko to zrobić gdy drugą ma się już z kosmetykiem we włosach.
Konsystencja przyjemna, nie spływa z włosów ani nie nakładała się tępo. Zapach jagodowy nie drażni skóry ani oczu, ale pozostawia w łazience piękny owocowy aromat, a na moich włosach utrzymywał się przez dwa dni.
Włosy, które normalnie są splątane, spuszone i matowe, po spłukaniu były wygładzone, błyszczące, nawilżone i dociążone. Nie wystąpił puch, który zazwyczaj jest u mnie codzienną zmorą.
Cena około 12 złotych była bardzo niską wartością za efekt wygładzenia i blasku na moich przesuszonych i zniszczonych rozjaśnianiem włosów, a także dużą wydajność, bo litrowe opakowanie wystarczyło mi na 8 miesięcy od otwarcia, a nakładałam tę maskę średnio co dwa tygodnie w okresie zimowym, latem co 5-7 dni. Pomimo, że minęło już kilka lat od kiedy ją stosowałam mam ochotę na ponowny zakup.

Świetna

Mam włosy średnioporowate, które zależnie od punkty rosy - czasem się puszą. Ta maska świetnie sobie z nimi radzi, emolienty zawarte w słoiku idealnie je dociążają i wygładzają. Myślę, że to swietna propozycja dla wysoko i średnioporów :)
Maskę bardzo łatwo wczesuje się we włosy.
Istnieją o wiele lepsze maski, ale za taką cenę to absolutny hit.

Cudowna odżywka do włosów

Stosuje ją od lat , odkąd zainteresowałam się pielęgnacją włosów . Cena za litrowe opakowanie jest naprawdę śmieszna (tania!) , Stosują ją raz w tygodniu, za każdym razem daje inną odżywkę na włosy , a myje włosy co dwa dni. Zapach śliczny , czuć go na włosach , włosy po niej się super rozczesują! Są miłe w dotyku, lśniące to po droższych maskach nie miałam takiego efektu !!!! Naprawdę polecam