Eveline Cosmetics, Gel Laque, Nail Enamel (Żelowy lakier do paznokci)

Eveline Cosmetics, Gel Laque, Nail Enamel (Żelowy lakier do paznokci)

Kolekcja Gel Laque to 24 lśniących i trwałych kolorów w eleganckich i poręcznych buteleczkach. Szeroki pędzelek pozwala łatwo i szybko wykonać piękny manicure z żelowym efektem, do którego nie potrzebujesz lampy UV/LED. Nowoczesna formuła lakieru szybko wysycha i długo utrzymuje się na paznokciach. Pozwala uzyskać lśniący efektżelowego manicure bez użycia lampy UV/LED.

lakiery do paznokci
przedłużające trwałość lakieru
szybkoschnąca, o przedłużonej trwałości

Świetny lakier w przystępnej cenie

Kupiłam go na szybko po przeczytaniu innej recenzji, ponieważ potrzebowałam go na wyjście. Bardzo mile się nim zaskoczyłam, mimo że nie lubię klasycznych lakierów!
Mam głęboki, czerowny kolor, który jest przepiękny. Do tego konsystencja lakieru jest idealna, lekko gęsta, ale nie za bardzo. Aplikuje się go bardzo szybko i przyjemnie. Wysycha ekspresowo, ale mimo wszystko trzeba uważać przy drugiej warstwie i dać mu trochę więcej czasu. Kupiłam go w promocji za 8 zł i jest to mój hit. Warto też dodać, że mam uczulenie, a po tym lakierze nic mi się nie dzieje, zero reakcji alergicznej. Noszę go już 4 dzień i są lekkie odpryski, ale do przeżycia biorąc pod uwagę, że to zwykły lakier i nie zabezpieczałam go żadnym top coatem.

Jest bardzo błyskotliwy ;)

Na co dzień nie używam lakierów do paznokci ze względu na to że cały czas coś robię dłońmi czy to gotuję czy myje, sprzątam więc są one pod ciągłym wpływem czynników niszczących powłokę lakieru, ale na specjalne okazje żeby trochę dłoniom nadać blasku to jak najbardziej.I takową było spotkanie klasowe po latach i paznokcie zostały pokolorowane tym żelowym produktem o numerze 44 o pięknym różowym odcieniu ze złotymi, mieniącymi się drobinami co dało efekt shimmer czyli pięknie połyskującą płytkę.Samo schnięcie nie jest tak szybkie jak obiecuje nam producent, ja musiałam do pełnego zaschnięcia poczekać ponad 20 minut do pół godziny więc schnie jak standardowe lakiery ale efekt i trwałość są na wysokim poziomie tak gdzieś około tygodnia powinien wytrzymać,o ile nie będziecie nic robić swoimi dłońmi ale to raczej nie możliwe.Ja nie wytrzymałam z nim długo i go zmyłam ale po kilku dniach i nie działo się z nim nic szczególnego więc można stwierdzić że dość długo i dobrze się zachowuje. Nie jest to produkt spektakularny ale dobry lakier który ma bogatą ofertę kolorystyczną i ładnie zdobi nasze pazury.Polecam

Ładny żelowy efekt, przyzwoita trwałość, tylko jest trochę problematyczny w wysychaniu.

Lakier to kupiłam na promocji kosmetyków Eveline, w zasadzie na dłoniach to jadę z hybrydami, ale manicure stóp u mnie najczęściej wykonuje tradycyjnym lakierem.

Lakier umieszczony został wizualnie ładnej szklanej buteleczce z widoczną wewnątrz kolorystyczną zawartością. Butelka jest smukła i ma czarną zakrętkę ze złotą etykietą na którą widnieje duży czerwony napis Gel Laque. Pojemność 5 ml. W zakrętce osadzony został miękki, długi pędzelek o kształcie wachlarzyka. Jest on dobrze wyprofilowany i świetnie sprawdza się w rozprowadzaniu lakieru na płytce.

Posiadam odcień 301 – ładny nasycony kolor klasycznej czerwieni. Lakier ma średnio lejącą konsystencję, dobrze nakłada się na płytkę i nie spływa na skórki. Zapach intensywnie chemiczny, szybko wietrzeje po aplikacji. Do uzyskania wyrazistego koloru na paznokciach wymaga nałożenia dwóch warstw, wówczas kolor jest nasycony bez maz i bez prześwitów. Pierwsza warstwa szybko wysycha w ciągu około 2-3 minut, z drugą jest trochę gorzej bo trwa to kilkanaście minut, a nawet do pół godziny lakier podatny jest na zarysowania i odgniecenia. Przy zastosowaniu wysuszacza seche vite ten problem znika. Lakier po wyschnięciu ładnie wygląda na paznokciach, ma duży połysk i teksturę podobną do hybrydy. Trwałość bez zastosowania topu nawierzchniowego nie jest wybitna, bo kolor szybkość ściera się na końcach paznokci, ale po zastosowaniu topu czas ładnego wyglądu manicure wydłuża się do trzech, czterech dni.
Lakier łatwo się zmywa, nie odbarwia paznokci, nie wżera się w nie i nie ma destrukcyjnego wpływu na ich kondycje.

Ogólnie to Gel Laque od Eveline oceniam pozytywnie biorąc pod uwagę wygląd manicure, jego trwałość i śmiesznie niską cenę jaką za niego zapłaciłam. Przyzwoity lakier, może skuszę się na inne odcienie kolorystyczne.

Porażka :(

Jak kocham markę Eveline, tak tego lakieru nienawidzę. Kupiłam ostatnio w Rossmannie (tylko dlatego że tam nie ma marki Essence a zawsze kupuję ich lakiery)

Kolor mam taki bladoróżowy, jest przepiękny zarówno w buteleczce jak i na paznokciach.
I na tym koniec plusów. No, może jeszcze gruby pędzelek na plus.

Niestety, przy nakładaniu lakieru strasznie się on rozlewa na skórki i na boki.
Należy nałożyć trzy (!) warstwy aby uzyskać odpowiednie krycie.
Lakier bardzo długo schnie, a po "wyschnięciu" (nie wiem czy on kiedykolwiek wysycha do końca...) trzeba mega uważać aby nic nie dotknąć.
Pomalowałam paznokcie o 22, a spać poszłam o 2 w nocy - w tym czasie bardzo uważałam na paznokcie. Szłam spać z ładnymi, a rano wstałam z odciśniętą pościelą na lakierze. Jak?

Na pewno nigdy w życiu już nie kupię. Szkoda bo jest potencjał i ten kolor przepiękny...

Uwielbiam ten lakier

Jestem fanką błysku zarówno w makijażu jak u ubiorze czy też paznokciach.
Lakier kupiłam w drogerii Rossman pkniew szukałam czegos nieco większego i złotego więc trafiło na lakier z brokatem numer 209.
Lakier zamknięty jest w opakowaniu typowym dla lakierów marki eveline . Przeźroczyste szkiełko i czarną nakrętką z przymocowanym dość szerokim pędzelkiem.
Na nakrętce znajduje się złoto czarną naklejka z nazwą oraz krótką informacja w języku polskim.
Lakier o pojemności 8 ml należy go zużyć w ciągu 12 miesięcy od otwarcia.
Lakier jest przezroczysty z dużymi kawałkami brokatu .
Pędzelek szeroki dobrze rozprowadza lakier na paznokciu.
Aby uzyskać oczekiwany efekt nakładam 2 warstwy lakieru .
Lakier ma bardzo mocno duszący zapach dlatego nie używam go do malownia gdy w domu są dzieci . Lakier wytrzymuje spokojnie tydzień beż poprawek i pęknięć.
Naprawdę fajny produkt.

słabo

Potrzebowałam przynajmniej średnio kryjącego lakieru na pokrycie resztek po hybrydzie, lubię gęste, więc wybrałam żelowy.

Niestety nie trafione, lakier się rozlewa na skórki i ma bardzo słabe krycie.

Wróciłam do drogerii po miss sporty perfect last, nie ma gel w nazwie a jest prawdziwie żelowy, polecam.

Najlepszy z tych "taniochów"

Właściwie nie przedłużam paznokci, więc polegam tylko i wyłącznie na lakierach bez lamp.

Cenię sobie naturalność paznokci i oszczędność przy takiej rzeczy, jak właśnie przedłużenie paznokci.

Kiedy mam paznokcie na tyle zadbane i długie, i chce je szybko pomalować aby także szybko wysechł lakier, sięgam właśnie po ten od Eveline.

Szybko, baaardzo szybko zasycha bez pomocy czegokolwiek, w dodatku trzyma się ok. tydzień czasu.

Do tego duza gama kolorów do wyboru, narazie najlepszy tego typu. :)

Precyzyjny pędzelek do malowania, szeroki wybór kolorów, trwały lakier

Od lakierów oczekuje przede wszystkim trwałości. Nie lubię codziennie malować paznokci, wiec chciałbym aby lakier trzymał się dłużej. Już wcześniej miałam żelowe lakiery i bardzo podobała mi się ich formuła.

Lakier ten zamknięty jest w przezroczystym, szklanym słoiczku i pojemności 8 ml. Lakier jest łatwy w aplikacji dzięki szerokiemu pędzelkowi. Wystarczą 3 ruchy i paznokć jest pomalowany. Pędzelek maluje precyzyjnie i nie maluje skorek.

Wystarczy jedna warstwa, by zakryć płytkę paznokcia. Nie powstają prześwity czy smugi. Powstaje na paznokciu ładna żelowa warstwa.
Lakier bardzo szybko wysycha. Jest dość trwały, u mnie wytrzymuje nawet do 4 dni. Nie odpryskuje nawet przy wielokrotnym myciu rąk.
Lakier ładnie się prezentuj, niczym paznokcie hybrydowe, tylko bez użycia lampy UV.

Eveline ma szeroką gamę kolorystyczną, każdy znajdzie kolor odpowiedni dla siebie.
Ja ostatnio zakupiłam jasny brąz, ze względu na jesienną aurę.

Bardzo dobry lakier

Spełnia swoją rolę pod każdym względem
✓ szybko schnie
✓ 2 warstwy aby zyskać pełne krycie
✓ wygodny pędzelek
✓ kolor zgodny z tym w buteleczce
✓ niska cena, w promocji w Rossmanie 8 zł
✓ utrzymuje się 5-9 dni w zależności od grubości warstwy, czynników zewnętrznych itp
✓ ciekawy wybór wśród kolorów, po delikatne, żywe i brokatowe kończąc

Nic dodać nic ująć, po prostu dobry lakier, bez żadnych wad. Posiadam dwa kolory i jestem zadowolona i będę wracać do lakierów z eveline bo wśród drogeryjnych zwykłych lakierów sa naprawdę jednymi z lepszych, jak nie najlepszych

Świetny lakier

Mam kolor 38 - taki po prostu jasny róż.
Lakier ma same plusy:

1. Dobrze wykonane, poręczne opakowanie.
2. Odpowiednio szeroki pędzelek.
3. Żelowa, dosyć gęsta konsystencja, która się nie rozlewa i jednolicie kryje.
4. Dobre krycie - 2 warstwy i jest idealnie.
5. Warstwy świetnie się ze sobą stapiają i tworzą jednolitą, mocną całość.
6. Duża trwałość. U mnie około tygodnia.
7. Dobrze się zmywa.
8. Nie niszczy płytki.
9. Ogromna ilość pięknych kolorów do wyboru.
10. Niska cena. Zapłaciłam 7zł.
11. Duża wydajność.
12. Duża trwałość. Mam go jakieś 3 miesiące i dalej trzyma konsystencję. Nie zsycha się.

fajny lakier

Na rękach mam hybryde, ten lakierużywam na stopy.
Wypróbowałam wiele lakierów na paznokciach moich stóp i niestety mało ktory sprostał moim oczekiwaniom.
ten lakier lubie za to że szybko schnie, wystarczą dwie warstwy żeby zakryc i ladnie pokryć paznokieć bez smug, nie odpryskuje, pięknie sie błyszczy, nie odbarwia się od słońca,wody morskiej i basenowej.

"zabójcze" drobiny

Osobiście mam produkt w odcieniu 35 - jest to super żelowy lakier ze srebrnymi drobinkami, które na paznokciach błyszczą się i świecą w zależności od padających promieni słonecznych.
Ten kolor nie ma kolorystycznej bazy a same drobinki, które nie wyglądają wulgarnie i nachalnie a subtelnie.
Już pierwsza warstwa całkowicie zmienia paznokieć. Łatwo się oczywiście dobudowuje kolor ale osobiście uważam, że jedna warstwa robi robotę.
Pozwala błyszczeć.
Szybko schnie! Bardzo szybko.
Jeżeli chodzi o proces zmywania to należy uważać na materiał jakiego się używa (płatki higieniczne po kilku mocniejszych przetarciach mogą się porwać pozostawiając watę na paznokciu - "zabójcze" drobiny.
Piękny manicure bez wychodzenia z domu!