Bell, Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection (Trwały fluid rozświetlająco - korygujący)

Kategoria
Marka

Perfekcyjny makijaż nasycony blaskiem. Rozświetlenie, optyczna korekta niedoskonałości cery, supernaturalny makijaż, długotrwały efekt.
Zmniejsza widoczność niedoskonałości cery, optycznie je minimalizując. Zawiera specjalne cząsteczki odbijające światło i rozpraszające je pod różnym kątem, dzięki czemu zapewnia perfekcyjny makijaż nasycony blaskiem.
Pięknie rozświetla, pozostawiając naturalny efekt zdrowej, wypoczętej i nawilżonej cery. Cztery niezwykle naturalne odcienie idealnie adaptują się do koloru karnacji.

mieszana, normalna
rozświetlające, ujednolicające, nawilżające
Krycie
średnie
w tubce
fluidy

Zaskoczenie

Bardzo dobry produkt. Formuła tekko nawilżająca, krycie bym określiła jako średnie, konsystencja lekka, ale nie lejąca. Znakomita cena i dostępność, moim zdaniem za tą cenę polecam wypróbować.

Producent obiecuje i słowa dotrzymuje, nisko budżetowy fluid rozświetlająco - korygujący od Bell.

Kupiłam na szybko w Biedronce, a markę Bielenda znam i lubię więc szybko wrzuciłam do koszyka. Z natury mam jasna karnację z pojawiającymi się drobnymi niedoskonałościami więc produkt wydał się odpowiedni, gama kolorystyczna jest mała ale z dostępnych w sklepie wybrałam odcień 02 BEIGE . Tubka o pojemności 30 g, PAO 12 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia, dozownik w formie kaniula idealnie dozuje małe porcje podkładu, którym można budować krycie. Konsystencja jest idealna szybko i sprawnie nakładam fluid na wcześniej wykonaną pielęgnację. Kryje drobne niedoskonałości bez użycia na nie korektora. Wydajność jest bardzo dobra, podkład w tak niskiej cenie okazał się bardzo dobry, trwały i naturalny, nie wyświeca się, nie roluje, nie ciastkuje, nie podrażnia, nie zapycha, nie uczula i nie ściera w ciągu dnia. Naprawdę bardzo dobra, niskobudżetowa opcja. Skład nie powala na kolana ale od czasu do czasu można użyć ;)

Supernaturalny makijaż.

Ten fluid jest niczym krem BB. Dobrze wyrównuje koloryt, daje ładną poświatę, delikatną. Skóra wygląda na wypoczętą i zrelaksowaną :)

Tubka wąska i długa, zakończona nakrętką a w niej ukryty koniec tubki charakterystyczny przy kremach pod oczy lub kremach punktowych. Wąska szyjka pozwala dozować produkt do woli. Można go dokładać, jednak krycia nim zbytnie się nie zbuduje. Skóra wygląda naturalnie, ma jednolity kolor.
Co fajne nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek. Bardzo atrakcyjnie wygląda patrząc na jego cenę i dostępność.
Kremowa, lekka konsystencja dobrze się scala ze skórą. Zapach jest delikatny, ładny.

Warto wypróbować, bo to całkiem przyzwoity produkt wyrównujący kolor skóry.

Dobre krycie w niskiej cenie

Kupuje tubkę tego fluidu jak większość użytkowniczek w znanym i popularnym markecie który ma bogaty asortyment tanich a dobrych kosmetyków do twarzy i ciała oraz do makijażu i jestem zadowolona z rezultatów jakie pozwala uzyskać po aplikacji na skórę bo dobrze się go rozprowadza i ma porządne właściwości tuszujące i korygujące niedoskonałości mojej cery czyli głównie naczynka i przebarwienia.Ja zazwyczaj wybieram odcień numer 02 bo najlepiej stapia się i daje w miarę naturalny efekt na mojej twarzy ale bez rewelacyjnych efektów mając na myśli trwałość ale zapewnia dobre krycie, więc jest on przeznaczony dla kobiet które lubią produkty do makijażu niedrogie ale w dobrej jakości.Ja go używam już od wielu lat i nadal będę więc mogę go polecić.

Mój ulubieniec na co dzień :)

Podkład Illumi Corrector Lightening Skin Perfection od Bell, to mój totalny ulubieniec i to już od kilku lat. Kosztuje zaledwie 11zł, a jego jakość, w stosunku do tak niskiej ceny, jest fenomenalna. Dla mnie nie ma wad.
Jest to podkład na co dzień, lekko kryjący, dający satynowy efekt. Ujednolica kolor twarzy, zakrywa drobne niedoskonałości, jednak faktura skóry lub większe niedoskonałości wciąż są widoczne. Nie zastyga, przez co oczywiście traci trochę na swojej trwałości, ale za to nie daje efektu maski i poczucia ściągnięcia. Skóra delikatnie go wchłania, dzięki czemu wygląda niezwykle naturalnie, a kolory świetnie stapiają się z odcieniem naszej karnacji. Ściera się w bardzo ładny sposób, nie zostawiając żadnych plam. Super sprawdza się na SPFy, dobrze przyjmuje inne produkty, jak puder, bronzer, itp. Na mojej mieszanej cerze wyświeca się po kilku godzinach, ale zimną, nie mam potrzeby go dodatkowo pudrować. Łatwo się rozprowadza, nawet o 6 rano z jednym otwartym okiem Najlepszy efekt, w moim odczuciu, daje nałożony palcami.
Jeśli szukasz w podkładzie lekkiego, naturalnego wykończenia, to jest to coś dla Ciebie ;)

Tani, naturalny efekt, słabe krycie

Miałam ten podkład kilka razy, kupiłam go ze względu na to jak polecany był on na YT jako tani i świetny. Jak na tak niską cenę ma ładny, naturalny kolor, daje naturalne wykończenie jednak jego krycie jest bardzo słabe. Podczas próby zwiększenia krycia poprzez nałożenie kilku warstw zaczyna wyglądać ciężko i nie ładnie. Czy warto go kupić dlatego że jest tani? Warto spróbować, ale osobiści uważam że lepiej dołożyć i kupić coś lepszego.

Kolejne opakowanie- kolejne zadowolenie

Ilość tubek które miałam w swojej kosmetyczce na przestrzeni czasu na pewno przekroczyła 25 sztuk. To najlepszy i najprzyjemniejszy w użytku podkład drogeryjny którego używałam i nadal do niego wracam, mimo testowania innych. Pięknie leży na skórze, szczególnie nałożony pędzlem (wtedy jest najtrwalszy), daje ładny naturalny efekt i da się go budować. Kolory są niestety tylko 3 ale łatwo się je miesza więc mozna uzyskać dobry kolor.
Cena jest bardzo atrakcyjna, produkt łatwo dostępny.

Zaskoczenie

Używałam przez dwa lata, nie ciemnieje, nie tworzy efektu maski, lekka konsystencja. Krycie mogłoby być troszeczkę lepsze, ponieważ plamy trądzikowe niestety były widoczne.

Niewidoczny na skórze

Podkład zakupiłam w Biedronce i wybrałam najjaśniejszy kolor z gamy. Podkład sprawdza się rewelacyjnie, nie jest widoczny na skórze. Utrzymuje się dosyć dobrze. Dorównuje podkladom w wyższej cenie.

Podobny trochę do kremów CC czy BB

Fluid ten kupiłam w Biedronce. Odcień 02 Beige idealny do mojej jasnej cery, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Fluid ma lekką konsystencje. Ładnie się rozprowadza, szczególnie gąbeczką do makijażu. Szybko się wchłania nie tworząc efektu maski. Nie roluje się, nie ważny. Nie uczula i nie podrażnia. Ma średnie krycie. Posiada delikatny i ładny zapach. Mam cerę mieszaną, skłonną do przetłuszczania i przesuszania - dlatego fluid (przypudorwany) szybciej schodzi z czoła, nosa, brody, lecz trzyma się dobrze klika godzin; po tym czasie warto poprawić lub odświeżyć makijaż. Fluid ten przypomina mi trochę kremy CC czy BB dostępne na rynku, jeśli chodzi o efekt na buzi. Nie mniej jednak spełnił moje oczekiwania. Opakowanie to odkręcana tubka, z której wyciska się produkt.

Mój faworyt

Kocham ten podkład chociażby dlatego że można go używać w zimie i latem kiedy jest gorąco jest lekki nie zapycha nie wchodzi w zmarszczki rozświetla cerę pięknie wygląda na skórze jest trwały kosztuje grosze krycie można budować dla mnie pozamiatał podkłady te z górnych półek.Bell to nie doceniona firma ja używam podkładu już kilka lat i nie zamienię na żaden inny.

Super produkt

Najlepszy, najtańszy produkt jaki używałam. Super się rozprowadza, nie pozostawia efektu maski, nie wysusza skóry. Wygląda naturalnie, za tą cenę warto kupić i wypróbować