Nivea, Creme (Uniwersalny krem)

Nivea, Creme (Uniwersalny krem)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

11541 opinii
Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.60/5

Superpharm
zobacz więcej ofertzwiń

Najbardziej uniwersalny krem świata. Pielęgnuje każdy rodzaj skóry o każdej porze roku. Zawiera łatwo przyswajalny Eucerit, który czyni skórę gładką i zadbaną. Dostępny w wielu wariantach pojemności.

normalna, sucha, mieszana, naczynkowa
w słoiczku
50 – 100ml, <50ml, > 100ml
uniwersalne

Na zimę idealny

Chyba każda z nas zna krem Nivea. Niezastąpiony,od lat znany i używany. Ja osobiście lubię go używać zimą. W związku z tym ,że jest to krem tłusty, bardzo dobrze chroni skórę. Dba o nią ,jest ona miękka,delikatna i dobrze natłuszczona. Krem ten ma swój zapach,co mi absolutnie nie przeszkadza. nie jest on ani drażniący, ani duszący. Będę do niego wracać. Za niską cenęozna mieć bardzo dobrą ochronę skóry

Nivea

Krem dobry i znany, natomiast nie dla każdego. Jak już wiadomo jest on jednym z cięższych, które mogą dobrze sprawdzić się u osób ze skórą wysuszoną lub gdy zimowa pogoda sprowadzi temperaturę poniżej 0. Osobiście używam go bardziej do dłoni i łokci, ponieważ na suchą i wrażliwą skórę jest najlepszy i w takich miejscach nie przeszkadza mi jego formuła.

To mój numer jeden

Krem Nivea używam na ciało a nawet cerę. Usta suche smaruje na noc jest taki uniwersalny dla mojej całej rodziny. Pięknie pachnie i pielęgnuje. Dostępny jest w każdym sklepie. Same plusy.

Wspomnienie z dzieciństwa

Nivea Creme to klasyczny i uniwersalny krem, który zdobył uznanie przez lata. Jego bogata formuła doskonale nawilża skórę, sprawiając, że staje się ona jedwabiście miękka i gładka.

To idealny produkt do codziennej pielęgnacji, nadający się do różnych zastosowań. Jego wszechstronność sprawia, że może być stosowany na suche łokcie, zniszczone usta, a także jako intensywna maska nawilżająca na noc.

Jednym z atutów tego kremu jest łatwość wchłaniania, co oznacza, że nie pozostawia uczucia lepkości na skórze. Delikatny, charakterystyczny zapach Nivea dodaje mu nostalgiczny urok, przywołując wspomnienia z dzieciństwa.

Nivea Creme to klasyk, który nie traci na popularności, zachowując swoją skuteczność i prostotę.

Niby uniwersalny, ale jest ale....

Fajny, uniwersalny krem, niegdyś gościł wręcz u każdego,
no ale ta formuła jak dla mnie to totalny niewypał, nigdy się z nim nie polubiłam.
No jest po prostu za tłusty, ciężko się rozprowadza.
Używałam niegdyś no ale pojawiły się kolejne oraz moim zdaniem lepsze kremy.
Dla niektórych na pewno jest cudowny, genialny, ale nie dla mnie.
Może dlatego ,że wole lżejsze kremy, ale to już myślę kwestia gustu, jak dla mnie raczej na nie, od biedy mogę użyć.
Cena jednak jest zadowalająca.
Opakowanie moim zdaniem może czas na jakąś jego zmianę?
Duży plus jednak za zapach, jest przyjemny.
Takie 3/5.

Krem

Bardzo dobry produkt, który dobrze nawilża i dosyć szybko się wchłania. Dobrze się go rozprowadza. W dodatku przepięknie pachnie oraz nie roluje się. Opakowanie starcza na dosyć spory czas

Mnie nie zachwycił

Ja wiem, że ludzie używają go naprawdę w różnych celach. Moja siostra np. zmywa nim makijaż. Mnie jakoś on nie zachwyca mimo fajnego delikatnego zapachu i gęstej konsystencji. Smarowany na ciało nawilża na krótko, potem skóra robi się sucha jak przed aplikacją. Dodatkowo na tą chwilę zostawia tłusty film. Nałożony na usta fajnie je zmiękcza, ale wydaje mi się, że później jeszcze szybciej robią się suche i spierzchnięte. Raczej nie jest moim ulubieńcem.

Niezasłużona zła sława

Widziałam, że w ostatnich latach ten krem ma złą sławę. Zarzuca mu się obecność złej parafiny, brak nawilżania, zapychanie itp. ale... u mnie i nikogo wokół tego nie dostrzegam. Wiadomo, parafinę ma, ale jednak dobrze nawilża i nie powoduje żadnych nieprzyjemnych objawów. Ale co najważniejsze, wiele razy uratował sytuację, gdy uspokajał skórę i był jedynym kosmetykiem, który można było nałożyć na twarz bez pieczenia czy bólu. Krem służy dzielnie od kilkudziesięciu lat, jak zawsze pięknie pachnie, dobrze się sprawdza, więc nie jest z nim tak źle. Ogólnie dobrze, jak jest w domu. Można też kupić mini wersję - przydatna sprawa w podróży.

Idealny do ust

Zwykły, najzwyklejszy krem Nivea używam chyba od zawsze. Ale tylko do jednej rzeczy - do ust!

Nic mi tak ust nie nawilża jak ten krem! Sprawdza się u mnie rewelacyjnie. I wiecie co, mam spory zapas balsamów i pomadek do ust, ale niestety nie radzą sobie - zawsze i tak to „nivejka” kończy na moich ustach. Serio.

Używam go też zimą, ale wtedy na niego nakładam jeszcze jakaś pomadkę, by zabezpieczyć / natłuścić usta przed wyjście na mróz.

Klasyk

Krem Nivea w niebieskim pudełku jest bardzo charakterystyczny i łatwy do rozpoznania. Opakowanie jest solidne, co chroni produkt przed wysuszeniem i utratą skuteczności. Jest również praktyczne i łatwe w użyciu.

Konsystencja:
Krem ma klasyczną, gęstą konsystencję, która jest jednocześnie łatwa do rozprowadzenia na skórze. Jest to produkt, który łatwo się wchłania, nie pozostawiając uczucia tłustości.

Charakterystyczny zapach Nivea jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych. Jest delikatny, świeży i przyjemny. Zapach ten może kojarzyć się wielu osobom z tradycyjną pielęgnacją skóry.

Skuteczność:
Uniwersalny krem Nivea jest znany ze swojej wszechstronności. Może być stosowany na różne części ciała, w tym na dłonie, twarz i ciało. Nawilża skórę, pozostawiając ją miękką i gładką. Może być szczególnie skuteczny w łagodzeniu suchości skóry.

Cena:
Krem Nivea jest zazwyczaj dostępny w przystępnej cenie, co sprawia, że jest atrakcyjnym wyborem dla wielu osób. Dobra jakość w stosunku do ceny sprawia, że produkt jest popularny na rynku.

Podsumowanie:
Krem Nivea Uniwersalny to klasyczny produkt, który zdobył sobie uznanie wielu osób na całym świecie. Jego wszechstronność, przyjemny zapach i dostępność w przystępnej cenie sprawiają, że jest to popularny wybór dla osób poszukujących prostego, skutecznego kremu do codziennej pielęgnacji skóry.

Od zawsze ze mna

Są kremy tylko dla mnie, są kremy dla całej rodziny- ro właśnie pachnący świeżak Nivea Creme, po prostu kocham go za uniwersalność i niezawodność. Kultowy produkt od czasu dzieciństwa. Lato czy zima- a on zapewnia intensywną pielęgnację i ochronę każdego rodzaju skórze. Doceniam go bardzo zwłaszcza teraz, zimą. Bzpieczny dla skóry i wystarcza na długo. Moja skóra zawdzięcza swą gładkość łatwo wchłaniającemu się Euceritowi. Nie uczula.
Przede wszystkim natłuszcza i odżywia. Świetna jakość w dobrej cenie! Polecam, bo uwielbiam i stosuję go regularnie wraz z rodziną.

Klasyk

Bardzo dobry produkt, który dobrze nawilża i dosyć szybko się wchłania. Stosuję go jako krem na noc. Dobrze się go rozprowadza. W dodatku przepięknie pachnie oraz nie roluje się.