Eveline Cosmetics, Nail Therapy Professional, Skoncentrowana odżywka do paznokci, 8w1 (nowa wersja)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

8w1 Total Action, czyli najbardziej znana odżywka Eveline teraz bez formaldehydu!
Idealna dla osób borykających się z problemem paznokci zniszczonych, rozdwajających się, cienkich, miękkich, kruchych, łamliwych, matowych, a także o nierównej powierzchni. Nowa, ulepszona formuła sprawia, że efekty kuracji są widoczne po 10 dniach stosowania – płytka jest wzmocniona, zregenerowana i wygładzona.
Jak stosować? 1. dnia nakładamy preparat na paznokcie. 2. dnia nakładamy drugą warstwę. 3. dnia zmywamy odżywkę przy pomocy zmywacza Nail Therapy i powtarzamy kurację. Odżywkę stosujemy przez 2 tygodnie i przerywamy kurację na miesiąc.

regenerujące, wszystko w jednym, ochronne, wzmacniające
bez formaldehydu
w buteleczce
odżywki do paznokci

Jak na razie super!

Pozytywne zaskoczenie! Jestem dopiero po 2 użyciach pierwszego opakowania, ale pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne.
Używam trochę inaczej niż zalecenia producenta - nie zmywam jej na trzeci dzień i nie powtarzam kuracji. Korzystam z niej jak z lakieru bezbarwnego, nakładam jedną lub dwie warstwy i tak zaostawiam na dłużej, dopóki ciągle wygląda dobrze.

Odżywka ma bardzo płynną formułę, dzięki temu dobrze się nakłada, nie zostawia smug i szybko wysycha. Jestem w szoku, bo w końcu znalałam odżywkę/lakier, który tak szybko wysycha i nie odbija się na nim wszystko, a do tego nie odbryzguje chamsko po kilku dniach.
Daje bardzo naturalny/zdrowy efekt - nabłyszczonych paznokci już przy pierwszej warstwie, a przy 2 lub 3 bardziej mleczny, również bardzo ładny efekt.

Mam nadzieję, że po pewnym czasie odżywka nie zacznie gęstnieć w butelce i brzydko się nakładać, uniemożliwiając zużycie całej odżywki do końca.

Po prostu fajny nabłyszczacz

Od dawna stosowałam odżywki do paznokci, bo były wiecznie łamliwe i rozdwajały się.
Przeszłam już przez wiele opakowań różnych z Eveline, ale niestety żadne nie przyniosły poprawy kondycji paznokci.
Paznokcie mogę zapuścić tylko dzięki hybrydzie, która je utwardza i sprawia, że się nie łamią.
Ta odżywka nie poprawiła stanu moich paznokci, mimo to lubię do niej wracać, bo fajnie je nabłyszcza i sprawia, że wyglądają po prostu estetycznie i schludnie.
Dodatkowo aplikator jest bardzo wygodny, z łatwością można przy jego pomocy pokryć paznokcie tym produktem, bez obawy o wyjechanie na skórki.
Podsumowując, produkt ten traktuje bardziej jako top niżej odżywka,jednak w tym zastosowaniu sprawdza się bardzo dobrze.

odżywka ratująca

ile razy do niej wracałam by pomóc sobie jakoś ogarnąć sytuację z łamliwością paznokci to nie zliczę. przede wszystkim idealnie nadaje się do ratowania pazurków po np. hybrydzie czy męczeniu się przede wszystkim z chemią w łazience. jest tania, wydajna, trzeba robić sobie przerwy co jakiś czas, ale jednak moja płytka jest wdzięczna, gdy tyko ją nałożę.

Najlepsza odżywka! Uratowała moje paznokcie po hybrydzie

Moje paznokcie po nieudanej hybrydzie były w opłakanym stanie. Cienkie, kruche, rozdwajające się. Nie mogłam ich zapuścić bo ciągle się łamały.
Odżywkę kupiłam podczas promocji w Rossmanie i to była świetna decyzja.

*Odżywka ma średnio gęstą konsystencję, która nie spływa dzięki czemu dobrze się aplikuje i nie zalewa skórek.
*Piękny lekko mleczny kolor. Przy dwóch warstwach wygląda jak lakier. Kamufluje też przebarwienia.
*Nie odpryskuje. Na moich paznokciach trzyma się bardzo długo.
*Szybko zasycha, więc zabieg trwa dosłownie chwilę.
*Regeneruje i wzmacnia płytkę paznokcia.
*Utwardza co zmniejsza ryzyko złamań.
*Łatwo dostępna
*Atrakcyjna cena w porównaniu do jakości.

Odżywka ratuje zniszczone paznokcie, utwardza płytkę. Paznokcie przestały się rozdwajać i pękać. Jest mega wydajna, wystarczy na bardzo długo. Fajny pędzelek, wygodny. Szybko wysycha po aplikacji. Nie nadaje koloru paznokciom, dlatego śmiało można używać odżywkę pod lakier.

Eveline Cosmetics, Nail Therapy Professional,Skoncentrowana odżywka do paznokci, 8w1

Odżywka zasługuje na zainteresowanie świetna konsystencja,dobra jakość, bardzo dobrze wzmacnia paznokcie dzięki czemu rosną jak szalone. Polecam zużyłam już kilka opakowań napewno kupie kolejne

dobra odżywka

Od lat noszę manicure hybrydowy i rzadko kiedy mam "gołe" paznokcie, ale wtedy właśnie zawsze używam tej odżywki - nie wiem, czy to kwestia przyzwyczajenia, bo znam ją od wielu wielu lat i często sięgałam po nią zanim zaczęłam swoją przygodę z hybrydami, czy może po prostu lubię efekt, który daje na paznokciach.
Zacznę od opakowania, które właściwie nie różni się od zwykłych lakierów i gdyby nie informacja na naklejce to można byłoby uznać ten produkt za mleczny lakier do paznokci. Odżywka jest dość gęsta, ale dobrze się rozprowadza i ma intensywny zapach, który szybko się ulatnia (dla mnie nie drażniący, ale mam całkiem odporny na zapachy nos).
Zawsze nakładam ją w dwie warstwy - daje wtedy fajny efekt mlecznej błyszczącej tafli, można nawet pokusić się o stwierdzenie, że paznokcie wyglądają elegancko.
Co do efektów - ciężko powiedzieć w jakim stopniu ma ona zbawienny wpływ na kondycję paznokci i czy nie jest to właściwie kwestia tego, że płytka zwyczajnie rośnie a nowa warstwa najczęściej jest w lepszej kondycji, ale faktem jest, że zawsze kiedy jej używam to moje paznokcie wyglądają lepiej - mniej się łamią, mam wrażenie, że rosną szybciej (choć i tak należę do osób, którym rosną bardzo szybko), są bardziej odżywione i wyglądają po prostu zdrowiej. Na ile jest to magia odżywki, a na ile efekt placebo? - nie wiem, ale wiem, że ten produkt długo jeszcze zostanie w mojej kosmetyczce i będzie gościł na moich paznokciach :)

Dla pazurka

Ta odżywka ma potencjał. Mleczny kolor na płytce tworzy ochronną powłokę, utwardza, odżywia i nawilża.
Dobra baza pod lakier.
Płytka się nie odbarwia. Zapach jest mocny, ale ogólnie nie przeszkadza. Szybciutko schnie, a pazurek jest wzmocniony i wygląda elegancko.

Eveline Cosmetics odżywka 8w1

Bardzo fajna odżywka. Stosuję ją w przerwie między przedłużaniem żelowym paznokci.

Odżywka wzmacnia paznokcie, stają się twardsze, odporniejsze na uszkodzenia. Nie nadaje koloru, co też jest plusem ;)

Ta odżywka to hit!

Ta odzywka to hit! lubię do niej wracać w przerwach między przedłużaniem żelowym. Dzięki niej udaje mi się je zapuścić ładne i zdrowo wyglądające paznokcie . Nie jestem w stanie zliczyć ilość zużytych opakować !

Świetna

Odżywka uratowała moje paznokcie. Utwardziła płytkę. Sprawiła, że przestały się rozdwajać i pękać. Jest bardzo wydajna. Trochę luźna, ale to żaden minus. Szybko wysycha. Nie nadaje koloru paznokciom. Można używać jej pod lakier. Fajny pędzelek.

Najlepsza!dlugoe zdrowe paznokcie!

Just love it! Ta odżywka to najlepsze co spotkało w ostatnim czasie moje paznokcie . Żadne ale to absolutnie żadne suplementy a brałam wiele różnych i to regularnie nie pomogły na ciagle łamanie soe moich paznokci , nie mogłam ich zapuszczać bo co róż któryś się łamał :( myślałam ze marzenie o moich naturalnie długich pięknych paznokciach które będę mogła malować się nie spełni aż do dnia w którym odkryłam o to ta odżywkę od eveline ❤️
Aby miało sens i działanie trzeba stosować się do instrukcji zawartej na opakowaniu.
Odżywka ma fajny dosyć naturalny kolor , przy regularnym użytkowaniu zgodnie z instrukcja moje paznokcie przestały się łamać i nabrały długości o jakiej zawsze marzyłam !
Sztos!