Lovely, Eyebrows Creator (Paletka do brwi)

Lovely, Eyebrows Creator (Paletka do brwi)

Wszystko co potrzebne do osiągnięcia idealnych brwi, zamknięte w poręcznym pudełeczku.
Znajdziesz w nim:
- Instrukcję, z której dowiesz się, jakie proporcje powinny posiadać brwi i jak je osiągnąć;
- Szablony, które ułatwią regulację brwi;
- Pęsetę, dzięki czemu masz wszystko zawsze pod ręką;
- Brązową kredkę, dzięki której sprawisz, że linia brwi będzie idealnie prosta;
- Puder do brwi do nadania koloru;
- Stylizujący żel barwiący, który jeszcze bardziej wzmocni kolor i utrwali idealny kształt brwi.
Sposób użycia: Wyreguluj kształt brwi pęsetą, następnie podkreśl ich kształt ozywając pędzelka i ciemnego cienia, utrwal go żelem a następnie rozświetl oko nakładając pod brwi rozświetlacz.

paletki do brwi

Duża i bezsensowna

Paletkę złapałam za 3zł na wyprzedaży w Rossmannie. Jak u mnie rzucają te wycofane kosmetyki z szaf za ułamki cen to oczywiście większość jest pomacane, ale udało mi się dostać kompletną. Najbardziej zależało mi na mini pęsecie - ta akurat bez zarzutu, nie zardzewiała od tamtej pory, ogólnie jest fajna, malutka, precyzyjna i z grawerem loga Lovely, więc się postarali. Nie wiem ile ta paleta kosztowała pierwotnie (wydaje mi się że 39,99 ale mogę się mylić), ale zawartość nie byłaby tego warta, chyba, że ta pęseta z grawerem tak podbiła wartość.
Kredeczka jest też miniaturowa, temperowalna i dość ciepła. Niestety skuwka z niej spada, to jest niezbyt dobrane.
Szablony dla mnie są kompletnie bezużyteczne. Zamiast tej kiesonki z opisem jak użyć szablonu to lepsze byłoby lusterko.
Pędzelek mocno "chiński", standardowy jak dorzucają do niektórych pomad. Fajny bo mały, ale też zapychacz.
Cień błyszczący jak bardzo ładny rozświetlacz, daje taflowy efekt, do tego jest całkiem jasny i bez bazy - nie przyciemnia pod kątem padania światła. Ale... ja i tak nie nakładam błysku na łuk brwiowy. Wolałabym tutaj drugi matowy brąz.
A ten brąz co tu jest jest dość jasny, blondynkowy. Jest ładny, ale niewiele to daje - no i w komplecie z niemal rudą kredką jakoś mi się to gryzie.
Do tego wosk - najciemniejszy element by się wydawało, ale nie daje kompletnie nic. Może już zasechł w opakowaniu, coś tam niby się nakłada, ale totalnie nie utrwala ani nie daje koloru. Bez sensu.
A już najbardziej bezsensowną rzeczą jest sama paleta. Jest duża i całkiem nie praktyczna. Niby ma w sobie dużo elementów, ma też plastikowe takie jakby zabezpieczenie, które się wyjmuje, ale co z tego jak wszystko lata (poza wklejonymi cieniami). Tak samo wylatują te szablony z pokrywki.
Irytujący i bezużyteczny produkt. Cieszę się jedynie z pęsetki.

Moja pierwsza paleta do brwi

...i chyba najgorsza! Pęseta do wywalenia, do niczego się nie nadaje. Pędzelek może być, kredka bez sensu - w ogóle nie rysuje, totalnie nie trwała. Biały cień ma chamski, perłowy błysk, wygląda bardzo źle. Cień do wypełnienia brwi jest spoko. Wosk bez komentarza, czy to aby na pewno wosk? Nie warte pieniędzy, produkt słabej jakości.

Super.

Ten kreator kupiłam zaraz po przetestowania pisaka i mascary do brwi. Jest rewelacyjny. Przede wszystkim niesamowicie wydajny. Szablony dodane do zestawu nie są mi potrzebne, ale zawsze jakiś fajny gadżet, może komuś się przyda. Cienie są bardzo miękkie, super się z nimi pracuje, nie rozmazują się. Jedynie pomady z ostatniego okienka nie używałam do brwi, ale stosowałam ją do robienia rozmytej kreski na powiece. Sprawdza się w tej roli bardzo przyzwoicie.

cena z kosmosu

zestaw wyglądał super do momentu kiedy go nie użyłam. kredka jest wręcz pomarańczowa, ruda w porównaniu do cieni. pędzelek jak to w każdym takim zestawie nadaje się jedynie do kosza na śmieci. cień rozświetlający całkiem spoko mi się sprawdził. te brązowe jednak nie przypadły mi do gustu. coś na kształt pomady grudziło się i nie chciało ładnie kryć brwi

Nie taka zła

Produkt ma ładne, funkcjonalne opakowanie. W środku jest szablon do brwi, który moim zdaniem do niczego się nie nadaje. Wątpię żeby ktoś chciał mieć taki kształt brwi a jeśli tak to serdecznie odradzam. Mamy tam również pensete, ale ona też niestety nie spełnia swojej funkcji, ciężko nią wyrwać jakiekolwiek włoski, no może oprócz takich które widać z kilometra. W opakowaniu znajduje się jeszcze dwustronny pędzelek. Jest on niestety za gruby, aby pomalować brwi. Ja używam go do podkreślenia brwi korektorem. Dodatkowo mamy jeszcze kredkę. Jest ona brązowa i niestety nie mam za bardzo co z nią zrobić mając naturalne kruczoczarne brwi. To tyle jeśli chodzi o dodatki. Przejdźmy teraz do 3 przegródek, w których mamy rozświetlacz do podkreślenia łuku brwiowego (kiedyś go używałam, ale teraz wiem że to wcale fajnie nie wygląda); brązowy cień, wypełniam nim brew mieszając z trzecią przegródka czyli koloryzujacym żelem, który nie mam pojęcia czemu się tak nazywa skoro takiej funkcji nie spełnia no chyba, że jakbym go w sporych ilościach nałożyła, ale na pewno nie o taki efekt mi chodzi. Tym pseudożelem nadaje kształt brwi, biorę go jednak niewiele na pędzelek i delikatnie maluje żeby to wyglądało w miarę naturalnie. Jeszcze wracając do cienia to osypuje się, ale po pewnym czasie mieszania z żelem w końcu przestał. Niestety finalny efekt nie utrzymuje się to zbyt dobrze. W połowie dnia moje brwi zwykle są rozmazane. Tak z plusów na koniec to cień i żel starczają na długi czas użytkowania. Kupiłam na promocji, nie zakupiłabym jej na pewno w regularnej cenie, a wiedząc co jest w środku to tym bardziej. Dużo zbędnych rzeczy, które w stylizacji brwi zbyt wiele nie pomogą. Jakby to był sam cień i żel koloryzujacy to chętnie bym kupowała.

Ujdzie

Ta paletka do brwi ma w sobie w sumie wszystko to, co niezbędne do wymodelowania brwi. Ja osobiście używałam najchętniej cienia i rozświetlacza, natomiast pesety nie używałam, jest trochę nieporęczna i ciężko złapać włos. Tą paletkę oceniam na 3+. Dużym udogodnieniem jest to, ze jest zamykana na magnes i chociaż nic się z niej nie wydostawało. Na początku byłam całkiem zadowolona, ale po zakupie innych produktów do brwi, mój entuzjam zmalał.

wszystko w jednym opakowaniu

Dużą zaletą tego produktu jest to, że wszystko co potrzebne jest do stylizacji brwi jest zamknięte w poręcznym pudełeczku zamykanym na magnes.
*pęseta - trochę taka porażka. Ciężko było złapać i wyrwać włoski. Bardziej je łamała w połowie niż wyrywała z cebulką.
* pędzelek - całkiem całkiem, przyjemny i łatwy w użyciu ale przyznam szczerze, że miałam do czynienia z bardziej zbitymi pędzelkami do brwi, które umożliwiały bardziej precyzyjną aplikację produktu
*kredka - ciekawy kolor, łatwa w użyciu, ciężko ją natemperować, gdyż jest mała
*rozświetlacz - całkiem przyjemny, można go stosować na kości jarzmowe, łuk kupidyna
* cień i pomada - nakładają się całkiem przyjemnie. kolorystycznie nie są dopasowane do mojego koloru włosków. Próbowałam różnych odcieni

Warto wypróbować samemu i się przekonać chociaż uważam, że w tej cenie znajdziemy bardziej dopasowane zestawy

Lovely, Eyebrows Creator

Zestaw chyba przeznaczony jest dla osób początkujących w dziedzinie makijażu brwi, ponieważ zawiera dokładną instrukcję co po kolei należy zrobić. Niestety same produkty już nie nadają się dla "świeżaków". Cień jest słabo napigmentowany i osypuje się. Kredka jest totalnie beznadziejna. Jedyne co jeszcze nadaje się do użytku to całkiem niezła pęseta, rozświetlacz oraz wosk, choć i ten nie jest najlepszej jakości. Niestety skleja włoski. Pędzelek załączony do zestawu nie nadaje się do nakładania niczego, jest nieprecyzyjny. Cena jest zbyt wysoka jak na taką jakość.

Bardzo lubię

Kreator do brwi marki Lovely dostałam w prezencie. Zestaw zawiera 2 szablony ułatwiające nadanie ładnego kształtu brwiom, pęsetę do depilacji, brązowy cień i koloryzujący żel fixujący do wypełnienia i podkreślenia kształtu brwi, kredkę do nadania konturu oraz rozświetlacz pod łuk brwiowy. Zestaw bardzo mi się podoba a szczególnie szablony, dzięki którym szybko i łatwo nadaję kształt moim brwiom jaki zawsze chciałam mieć. Żel wypełniający dobrze się nakłada i wytrzymuje długo nienaruszony. Kredka jest fajna, dobrze się nią rysuje i nadaje kontur. Rozświetlacz jest cudny, wygląda przepięknie i także trzyma się długo. Jedyne czego nie używam z zestawu to pęceta. Ogólnie kreator jest świetny. Polecam

Katastrofa

Peseta nie nadaje sie do niczego, podobnie jak kredka, ktora jest mala i gruba (nie da sie nia nic ladnie wyrysowac). Trzeba sie sporo namachac zeby nalozyc cien i "pomade" bo sa bardzo malo napigmentowane.
Za to rozswietlacz jest swietny i stosuje go nawet na kosci jarzmowe.

Pomocne

Super pomocny zestaw dla osób które tak jak ja mają problem ze zrobieniem prosto kreski na powiece. Pomaga i prowadzi przez początki nauki makijażu brwi. Dodatkowym plusem jest złączona instrukcja w jaki sposób można zrobić makijaż cieniami do powiek. Jednak uważam że nie jest to profesjonalny zestaw do makijażu ale idealna sprawa dla dziewczyn które dopiero zaczynają przygodę z nauką upiększania siebie.

Zamysł na +, ale nie wszystko mi tutaj odpowiada

Paletkę kupiłam już jakiś czas temu, na promocji w Rossmanie. Zachwyciła mnie zawartość, bo mamy tutaj szablon, pęsetę, kredkę, pędzelek, rozświetlacz, cień, żel oraz instrukcję . Wydawałoby się, że taki zestaw to cudeńko, wszystko w jednym miejscu, niestety nie taki ideał jakby się zdawało począwszy od szablonu, który niestety nie nadawał się do moich brwi, gdyż mam inny łuk, cień jest słabo napigmentowany i obsypuje się, żel jest jakiś mocno maziowaty i zlepia włoski. Kredka jest beznadziejna. Jedynie paletę ratuje pęseta, pedzelek i rozświetlacz.

Szczerze za tą cenę lepiej kupić sobie lepszy produkt do stylizacji brwi, drugi raz się o niego nie pokuszę.