The Ordinary, Niacinamide 10% + Zinc 1%, Serum do twarzy

The Ordinary, Niacinamide 10% + Zinc 1%, Serum do twarzy

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

Średnia ocena: 3.49/5

The Ordinary Niacinamide 10% +Zinc 1% to serum do twarzy z witaminą B3 oraz cynkiem. Witamina B3, inaczej zwana niacynamidem, zmniejsza widoczność gruczołów łojowych oraz poprawia nawodnienie skóry i zapobiega powstawaniu przebarwień. Wcześniej wymieniony cynk zawarty w produkcie przyspiesza proces regeneracji ran i skóry. Serum to działa świetnie na niedoskonałości i przebarwienia. Nie zawiera silikonów, olejów i alkoholu. Dodatkowo jest wegański. 10% stężenie tego serum wspiera sól cynku pirolidonowego kwasu karboksylowego, dzięki temu skóra równoważy wydzielanie sebum oraz staje się mniej tłusta.

Właściwości serum do twarzy The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%:
- działa przeciwzapalnie,
- wyrównuje koloryt skóry,
- reguluje pracę gruczołów łojowych,
- przyspiesza regenerację,
- odpowiedni dla skóry mieszanej oraz tłustej,
- dla skóry z przebarwieniami oraz zanieczyszczonej z widocznymi zaskórnikami,
- zmniejsza widoczność porów,
- wspomaga leczenie trądziku różowatego, łuszczycy oraz atopowego zapalenia skóry,
- poprawia barierę lipidową naskórka,
- zmniejsza podrażnienie i zaczerwienienie skóry,
- łagodzi objawy trądziku.

mieszana, trądzikowa, tłusta
na przebarwienia, antybakteryjne, przeciwtrądzikowe, przeciwzapalne
bezzapachowa, bez silikonów, oil – free / nietłusta, bez parabenów, bez alkoholu
z pipetą, w butelce
lekkie
serum
emulsja

Najlepsze i skuteczne serum z niacynamidem

Niacynamid i zinc są składniki o bardzo cennych właściwościach.

Serum z niacynamidem zaczęłam stosować w zeszłym roku - to ratunek dla osób z trądzikiem.

Od razu chcę powiedzieć, że po pierwszych aplikacjach trądzik zaczyna postępować, ale po trzech dniach pojawiają się, to serum przyspiesza proces ich powstawania

Gorąco polecam osobom z trądzikiem włączenie tego składnika do codziennej pielęgnacji. Dobre i tańsze jest również serum Nacomi

Tak se

Używałam ponad rok tego serum na całą twarz (nie mam cery tłustej) i jedyną dobrą rzecz jaką zauważyłam to zmniejszanie widoczności zaskórników na nosie. Produkt niestety zaostrzał mi zmiany trądzikowe na polikach, które nie znikały przez cały czas używania produktu. Potem używałam tylko na nos i brodę na zaskórniki i pryszcze z polików znikały. Zrobiłam kilka takich prób i zawsze było to samo. Na mojej skórze powoduje też wysuszenie, więc w żaden sposób nie poprawia jej stanu a szkoda bo widziałam, że innym się sprawdzał. U mnie te magiczne efekty były tylko, że po odstawieniu więc też się jakoś przysłużył XD Zdziwicie się pewnie po co go używałam tak długo skoro zaostrzał mi zmiany na polikach, no cóż cały czas myślałam, że to chwilowe tak jak pisał producent i tak minął rok.

Polecam!

Po paru tygodniach użycia zauważyłam, że moja cera wygląda o wiele lepiej. Jest bardziej gładka, mniej się świeci i zauważyłam, że moje wypryski też zaczęły zanikać. Po prostu uwielbiam efekt, jaki daje mojej skórze, i na dodatek nie zrujnowało mi portfela!

Mój ulubiony produkt!

Świetne serum, stosuję od 2 lat. Uwielbiam jego działanie. Dzięki niemu moja problematyczna skóra odzyskała blask. Pory zdecydowanie się zmniejszyły.
Serum jest wydajne, w szklanym opakowaniu- duży plus.
Produkt ma lekko słodki zapach.
Pipetka ułatwia nakładanie produktu.
Polecam!

Najlepsze i skuteczne serum z niacynamidem

Niacynamid i zinc są składniki o bardzo cennych właściwościach.

Dobre serum ale bez efektu wow

Serum zakupiłam, razem z kilkoma innymi z tej serii produktamk po konsultacji z kosmetologiem.
Po urodzeniu drugiego dziecka moja cera to była jedna wielka masakra , wypryski na brodzie, czole , rozszerzone pory itd. Co prawda nigdy nie miałam idelanej cery , a wszyscy mówili żebym dała sob trochę czasu a wszystko wroci do normy , ale czas mijał a moja buzia wyglądała cora gorzej , dlatego postanowiłam działać.
Produkt zakupiłam w buteleczce o pojemności 30 ml , lekko matowe szkło pozwala na kontrolowanie zużycia, a wszystko nakładamy pipetka .
Po dokładnym oczyszczeniu twarzy , nakładałam kilka małych kropelek i rozprowadzałam.
Zużyłam już 3 buteleczki więc myślę że spokojnie mogę je ocenić jako dobre , czemu tylko dobre ? Zauważyłam poprawę cery , wypryski naprawdę zaczęły znikać, chodź jeszcze nieraz zdarzają się nie przyjmie nispodzianki , zapanowałam nad rozszerzonymi porami , no i ładnie usunął przebarwienia , ale zaczął mi wyszuszac cerę pomimo stosowania dobrego kremu nawilżającego . Ponadto po czasie zauważyłam że efekt , który był naprawdę wporzadku już taki nie jest .
Dlatego ja wystawiam ocenę dobra to właśnie od tego produktu zaczęłam swoją przygodę z tego typu kosmetykami .

Dość średnie serum

Serum w wygodnym opakowaniu o żelowej konsystencji, zapach nie wyczuwam .

Serum charakteryzuje się dobrą wydajnością. Łatwo się aplikuje.

Jeśli chodzi o działanie to tak średnio wygładza cerę czy wyrównuje koloryt. Po dłuższym i regularnym stosowaniu widać efekt ale zdecydowanie za słaby.

Produkt nie podrażnia skóry, lekko przesusza i pod makijaż średnio się nadaje - ścięta się .

Pomógł w walce z trądzikiem

Serum pierwszy raz kupiłam kilka lat temu, z nadzieją, że pozbędę się trądziku, jak to kazdy zapewniał w social mediach. Zużyłam chyba 3 opakowania 30 ml oraz jedno 60 ml i nie jestem pewna czy to przez to serum czy przez inne kosmetyki, ale w tamtym okresie używania codziennego mialam gładką cerę, którą dużo osób chwaliło. Kończę 5 buteleczkę i zauważyłam, że trądzik nawrócił ( nie wiem przez co). Czytalam, że skóra przyzwyczaja sie do kwasów i potrzebuje większych stężeń, jednak serum z nacomi 15% też nic nie wskórało w tym momencie. Odpóściłam sobie the ordinary, żeby skóra '' odpoczęła '', jednak śmiało mogę polecić osobom, które nie mają już pomysłu co jeszcze może pomóc na trądzik. Oczywiście zaczynając stopniowo wprowadzać to do swojej pielęgnacji.

Dla mnie MUST HAVE

Totalny must have każdej pielęgnacji! Łagodzi stany zapalne, pomaga usuwać powstałe już niedoskonałości, jak i te dopiero “wykluwające się”.
Testowałam dużo marek, które mają w swojej ofercie niacynamid i zawsze do niego wracam.

W miarę

Zakładałam że to serum pomoże mi wyrównać nierówności cery (jako poranna część pielęgnacji), ujarzmi przetłuszczającą się cerę ze skłonnością do zapychania i okazjonalnych wyprysków. Zdrowo rozsądkowo podeszłam do stosowania go ale niestety szału nie było. Wyrównało cerę nieznacznie, podobnie z wypryskami. Raczej ponownie nie kupię mimo że cena korzystna i łatwo dostepne

˚ʚ♡ɞ˚

Posiadam cerę mieszaną i trądzikową, a serum jest dla niej dosłownym ratunkiem. Serum używam codziennie w pielęgnacji porannej i cudownie mi się sprawdza. Produkt bardzo wycisza niedoskonałości i wygładza. Zmiany trądzikowe znikają, polecam każdemu.

Dobre serum ale spodziewałam się efektu wow

Serum kupiłam po poleceniu przez moją Panią Kosmetolog, która poleciała mi je ze względu na wysyp zaskorników na nosie i brodzie.
Mam cerę mieszaną a moja skóra lubi niacynamid więc postanowiłam przetestować tym bardziej że produkty z The Ordinary dość fajnie sprawdzają mi się.

Serum występuje w dwóch pojemnościach 30ml i 60ml, ma lekką wodnistą konsystencję i prawie niewyczuwalny zapach. Opakowanie to zgrabna buteleczka z pipetą. Jest to wydajny produkt, przy codziennym stosowaniu wystarczyło mi go na około 2 miesiące.

Używałam tego serum sumiennie przez prawie 2 miesiące, codziennie wieczorem pod krem. Szybko się wchłania, lekko wygładził pory, dobrze poradził sobie z redukcją sebum, szczególnie dobry efekt widziałam na czole. Ma bardzo dobre działanie przeciwzapalne, szybko łagodził stany zapalne i przyspieszał gojenie się zmian trądzikowych.
Niestety z zaskórnikami nie poradził sobie prawie w ogóle, a szkoda bo myślałam że tak duże stężenie niacynamidu poradzi sobie. Dodatkowo serum przesuszyło mi trochę okolice brody.
Niacynamid lubi podrażniać, dla osób które będą stosować go pierwszy raz, radzę przetestować mniejsze stężenie.