Max Factor, Colour Elixir, Lip Cushion (Błyszczyk do ust)

Max Factor, Colour Elixir, Lip Cushion (Błyszczyk do ust)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.60/5

zobacz więcej ofertzwiń

Gdy potrzebujesz szybko wyjść z domu i być gotowa w zaledwie kilka minut wystarczy, że nawilżysz usta i dodasz im odrobiny koloru za pomocą nowego błyszczyka Max Factor Colour Elixir Lip Cushion. Zaprojektowany z myślą o specjalnych okazjach w pięknej palecie kolorów, znajdziesz składniki, które kocha twoja skóra. Innowacyjny aplikator pozwoli ci łatwo uzyskać gładkie, miękkie i mocno nawilżone usta. Piękny kolor otrzymasz w bonusie!

w płynie /z aplikatorem
Efekt
naturalny

Kiepska trwałość

Błyszczyk do ust od Max Factor zakupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na Wizażu i miałam okazje go testować przez ostatnie kilka miesięcy.

Produkt otrzymujemy w bardzo wygodnej tubce z aplikatorem. Dla mnie tego typu opakowanie jest świetne i zdecydowanie preferuję tego typu tubki od typowych błyszczyków z wyciąganym aplikatorem. Ma dosyć gęstą konsystencję o prawie niewyczuwalnym zapachu oraz bez smaku. Dobrze się rozprowadza na ustach oraz delikatnie się klei.

Błyszczyk ma delikatnie połyskujące wykończenie, jednak nie jest to ani efekt mokrych ust ani tafli. Nie ma tutaj blasku, nie ma również nadzwyczajnego podkreślenia ust. Trwałość jest bardzo kiepska, błyszczyk schodzi z ust po godzinie i nie ma po nim śladu.

Jestem szczerze zaskoczona tak duża ilością pozytywnych opinii. W moim odczuciu jest to bardzo przeciętny produkt o niewyróżniającym się wykończeniu, niskiej trwałości i nieadekwatnie wysokiej cenie. Mamy na rynku ogromną ilość dużo bardziej interesujących produktów zatem na pewno nie kupię go ponownie.

Mam błyszczyk w odcieniu 025 shine in glam i uważam, że jest to bardzo ładny, twarzowy kolor. Opakowanie jest mniej typowe niż standardowy błyszczyk, ponieważ aplikator jest w formie "poduszeczki". Lubię mieć ten produkt do poprawek w ciągu dnia, ponieważ ten kolor nie potrzebuje konturówki, pomimo tego, że lubię wyjechać troszkę poza obrys naturalnych ust wygląda to bardzo elegancko, ponieważ odcień nie jest zbyt napigmentowany i również nie zbyt słabo.

Bardzo komfortowy

Posiadam ten błyszczyk w dwóch odcieniach. Oba bardzo mi się podobają. Co prawda na początku trzeba troszkę rozruszać błyszczyk aby kolor pokrył gąbeczkę,później działa bez zarzutu.
Osobiście bardzo chwalę higieniczne opakowanie w formie zakręcanej tuby oraz świetny aplikator w formie wspomnianej gąbki - dzieki temu błyszczyk nakłada się bardzo dobrze i komfortowo.
Błyszczyk mam wrażenie troszkę nawilża usta,ma jakby kremową konsystencję,mnie osobiście bardzo odpowiada .
Cena bardzo przystępna,ja upolowałam w promocji za ok 20zl za sztukę. Polecajka:)

Bez szału

Błyszczyk od Max Factor ma dość intensywny kolor i dobry, choć niepowalający blask. Nie wysusza ust, choć też niespecjalnie je nawilża. Błyszczyk rozprowadza się rodzajem gąbeczki, którym jest on zakończony, ale to też niespecjalnie przypadło mi do gustu - nie rozprowadza lepiej niż tradycyjny błyszczyk/palec, za to częściej i bardziej zasycha. Generalnie nie powala mnie.

Super błyszczyk na co dzień

Błyszczyk kupiłam już jakiś czas temu na promocji w Rossmannie. Wybrałam kolor 010 starlight coral - ładny, różowy kolor.
Pierwsze co mnie skusiło to śliczne opakowanie - tubka z gąbeczką w środku. Kolor tubki różnił się w zależności od koloru jaki wybraliśmy - mój był różowy.
Sam błyszczyk był gęsty, trzeba było dość mocno nacisnąć na tubkę aby produkt wypłynął. Na ustach prezentował się okej, ładnie podkreślał mój naturalny kolor ust. Co zadziwiające dość długo się utrzymywał jak na błyszczyk, zdał próbę jedzenia co było dla mnie miłym zaskoczeniem. Oczywiście, odbijał się na szklance - tego się akurat spodziewałam. I tak jak pisała jakaś dziewczyna że nawet jeśli na ustach miałam suche skórki to on jest trochę zmiękczał, chociaż dla mnie były nadal widoczne. Ogromną zaletą tego produktu była wydajność, przez to że wystarczyła naprawdę symboliczna ilość to starczył mi na bardzo długi okres czasu. Ogólnie rzecz biorąc jest to fajny produkt na co dzień, z wielką chęcią do niego wrócę, tylko wybiorę trochę ciemniejszy kolor, bo ten już pod koniec trochę mnie irytował.

Ładny kolor, niewygodne opakowanie

Kupiłam na okres jesienno-zimowy kolor 030. Błyszczyk ma ładny kolor, nieźle nawilża usta. Jest bardzo wydajny, ale ze względu na niewygodny aplikator nie kupię ponownie. Promocyjna cena 23,99 zł. Dla fanów błyszczyków w tubce polecam.

Perfekcja, chociaż na chwilę....

Moge powiedzieć jedno: Ten błyszczyk jest na pewno warty swojej ceny.
Mam go w dwóch odcieniach i często używam. Dzięki temu błyszczykowi usta są pięknie uwydatnione. Ma głęboki, wyrazisty kolor, sprawia że usta cudownie połyskują. Nie trzyma się jakoś mega długo na ustach, ale i tak go lubię. Zresztą który błyszczyk jest trwały? Tu nie o to chodzi.
Aplikacja jest bardzo przyjemna. Nie wysusza ust, przyczynia się natomiast do ich perfekcyjnego wyglądu.

Pewniak w śród błyszczyków.

Bardzo dobry błyszczyk, nie wysusza ust i ładne kolory do wyboru. Utrzymuje się w miarę dobrze, nie znika momentalnie ale wiadomo to tylko błyszczyk więc nie można oczekiwać cudów . Przyjemna aplikacja za pomocą tubki w której znajduje się produkt. Posiadam dwa kolory i dwa są świetne. Chociaż kolor shine in glam 025 jest bardziej uniwersalny i po niego częściej sięgam. Ogólnie to chętnie wrócę do niego . Polecam.

Bardzo fajny

Błyszczyk do ust jest w opakowaniu tubki z ładną elegancką szatą graficzną. Ma bardzo miękki aplikator w postaci gąbeczki.

Błyszczyk jest mega dobrze napigmentowany - kolor jest soczysty i wyraźny.

Błyszczyk utrzymuje się na ustach standardowo jak inne tego typu produkty, trzeba na nosić poprawki (nie jest to pomadka zastygająca).

Produkt wydajny i przede wszystkim nie wysusza ust.

Bardzo go lubię

Kupiłam ten błyszczyk w hebe. Jestem z niego bardzo zadowolona. Przpieknie wygląda na ustach, lekko je optycznie powieksza a usta wyglądają bardzo świeżo. Do tego ma bardzo ładne kolory. Ja akurat lubię brudne odcienie różów w błyszczykach. Ja miałam akurat odcień 010 starlight coral.

W miarę długo utrzymuje się na ustach, choć mógłby trochę dłużej. Konsystencja jest dosyć gęsta dzięki czemu nie rozlewa się na ustach poza kontur. Wystarczy mała kropelka i usta się ładnie błyszczą przez to jest naprawdę wydajny. Mi starczył na bardzo długo w zasadzie nie chciał się skończyć.

Opakowanie jest bardzo premyślane, produkt łatwo się aplikuje, wystarczy wycisnąć i mała kropelka prelatuje przez aplikator z gąbeczką na usta. Przez to, że jest wyciskany to możemy zużyć produkt do samego końca i to oprucz konsystencji sprawia, że jest bardzo wydajny. Nakrętka mocno tzyma produkt nie wylewa się poza opakowanie.

Myślę, że cena jest adekwatna do jego jakości i wydajności. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu.

Świetny

Mam już trzecie opakowanie tego cuda, a w zasadzie czwarte, tylko raz nie trafiłam z kolorem. Mój ulubiony to 025, zgaszony róż. Na ustach jest półtransparentny, podbija ich kolor, jest widoczny, ale nie nachalny. Świetny skosny aplikator pozwala nakładać błyszczyk bez lusterka. Ma przyjemny zapach, utrzymuje się 2-3 godziny, raczej nie dłużej. Pielęgnuje usta, są po nim nawilżone i miękkie. Najmniej w tym wszystkim podoba mi się opakowanie, gdyż szczególnie pod koniec trudno go wycisnąć. Ten błyszczyk porównywany jest do kultowego Clarinsa, ja tamtego nie miałam, natomiast te za cenę tamtego można kupić trzy i cieszyć się trzy razy dłużej ☺️ no i można go kupić niemal w każdej drogerii stacjonarnej i internetowej ????

Nie ruszam się bez niego

Nie lubię efektu mocnych, wymalowanych ust. Zdecydowanie wolę subtelny i naturalny efekt. I taki jest ten błyszczyk. Usta są nawilżone, ale i podkreślone. Przepiękne kolory, mój ulubiony to 025. Jest dość trwały (jak na błyszczyk). Lubię go używać, bo nie klei się jak inne błyszczyki.