Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem - żel ultranawilżający

Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem - żel ultranawilżający

notino.pl
Średnia ocena: 3.78/5

Dermedic Hydrain3 Hialuro Krem-żel ultranawilżający to natychmiastowa ulga dla wrażliwej skóry suchej i odwodnionej. Zawiera innowacyjny kompleks Aqualare z 4 postaciami kwasu hialuronowego. Zapewnia długotrwały efekt nawilżenia odczuwalny nawet przez 48 godzin. Do każdego rodzaju skóry wymagającej nawilżenia i nawodnienia. Jego lekka, nietłusta, kremowo-żelowa konsystencja idealnie sprawdza się pod makijaż. Nie zatyka porów. Jest hypoalergiczny z wodą termalną. Jego atutem jest również eleganckie opakowanie - szklany słoiczek i piękny zapach.

Składniki aktywne: Kompleks Aqualare® (Woda termalna + 4 postacie kwasu hialuronowego + Glikozaminoglikany + Trehaloza), Mocznik-UREA, Gliceryna, Dub Diol, Betaina, Phytosqualan – Skwalan, Witamina E, Alantoina, Xpertmoiist

bez silikonów, bez parabenów
z pompką
lekkie
> 100ml
uniwersalne
wrażliwa, odwodniona, sucha
na zaczerwienienia, regenerujące, nawilżające

Krem żel ultranawilzajacy

kupiłam go z racji tego że chciałam zmienić mój poprzedni krem który był istna masakra ale do rzeczy.

—> MOJA SKÓRA
mieszana strefa t, skłonna do zapychania, w zimie mogą być suche skórki

—> DZIAŁANIE
super nawilżenie, glow na twarzy. Naprawił mi w dużym stopniu bhl

—> WARTO?
Tak. Nie zapycha, nie podrażnia, nie zostawia tłustego filmu i jest super

A przypominam, miałam suche skórki. Myślałam że to nie jest do odratowania a jednak :) ten krem to mój wybawiciel

Świetny lekki nawilżający krem!

Jeden z lepszych kremów jakie używałam, do każdego typu cery. Lekki, szybko się wchłania więc idealnie sprawdzi się pod makijaż. W składzie posiada kwas hialuronowy więc nawilża.

Jednak nie

Apteczna marka, więc wiązałam z tym kremem duże nadzieje.
W sezonie grzewczym moja mieszana cera jest i tak przesuszona, stąd wszelkie mocne nawilżenie i odżywienie jest tu priorytetem. Niestety ten krem jest za delikatny w działaniu.
Co prawda ta żelowa formuła ma postać lekkiego kremu, który szybko się wchłania i właściwie tyle, dogłębne nawilżenie nie jest odczuwalne.
Może latem czy wiosną lepiej by się spisał, ale zimą niestety sobie nie radzi.

nie dla mnie

Niestety- po przeczytaniu masy zachęt i dobrych recenzji, jestem rozczarowana. Zaznaczę na początku, ze mam cerę sucha/mieszana.
Najbardziej przeszkadzała mi jego lepkość. Bardzo się kleił, nawet po przypudrowania uczucie nie znikało do końca. Rozprowadzanie było przyjemne i łatwe, jednak nie czułam zbyt dużego nawilżenia. Czasem miałam nawet wrażenie, ze podrażnił skore. Bardziej uznałabym ten krem jako serum. Musiałam oddać go mamie bo nie byłam w stanie go dalej używać.

Super krem!

Ten krem towarzyszy mi już od lat, wędrując po mojej półce kosmetycznej razem z innymi markami. Jednak zawsze wracam do niego z przyjemnością, bo to on doskonale spełnia moje oczekiwania. Jego formuła sprawia, że nadaje się idealnie zarówno na dzień, jak i na noc, pod makijaż czy bez niego. A zapach... ach, ten zapach! Jest tak przyjemny, że używanie kremu staje się czystą przyjemnością, nieprzeszkadzającą w żadnym momencie dnia. Po jego zastosowaniu moja skóra jest niczym dobrze nawodniony ogród w upalny dzień - pełna życia i blasku. Nawet gdy nakładam go na twarz, czuję się, jakbym chodziła wokół z niewidzialną aureolą nawilżenia. A największą radość sprawia mi widok tego kremu na półce u moich przyjaciółek. To, że polecam go im zawsze z uśmiechem na ustach, sprawia, że czuję się jak królowa kosmetycznego świata, obdarzona mocą wybierania eliksirów piękna dla swoich bliskich.

Mój ulubiony krem na dzień

Bardzo dobrze nawilża tłustą, odwodnioną skórę.
Szybko się wchłania i nadaje się do stosowania pod makijaż.
Nie zapycha porów.
Jedyna wada to brak SPF - latem trzeba stosować dodatkową ochronę.

Mieszane odczucia

Mam dość mieszane uczucia względem tego kremu, faktem jest to że jest bardzo leciutki i zapchać nie powinien, daje do tego piekny glow na twarzy idealny pod makijaz aleeee mam wrażenie że podkreśla pryszcze i inne zaczerwienienia, mój tradzik bardziej rzuca się w oczy niż w przypadku innego kremu z tej samej firmy

Zostawia lepką skórę

Kosmetyk po nałożeniu długo się wchłania, zostawia na twarzy lepką warstwę, wyczuwalną przy każdym dotknięciu twarzy. Używałam tylko na noc i inny krem na dzień.

Ciekawy

Krem z serii Hydrain 3 Hialuro ma lekką, żelową konsystencję, nie jest tłusty, dosyć szybko się wchłania. Nie roluje się pod makijażem.
Wieczorem lubię nałożyć na twarz grubszą warstwę, rano skóra jest bardziej zregenerowana. Nie powoduje uczucia ściągnięcia.
Zawiera kwas hialuronowy, który zabezpiecza przed szkodliwym wpływem składników zewnętrznych.
Kompleks składników Aqualare uzupełnia niedobory wody w skórze i ogranicza jej utratę.

Nada się dla każdego rodzaju skóry, również wrażliwej.

Ma bardzo delikatny, przyjemny zapach.
Zamknięty jest w szklanym słoiczku, o pojemności 50 ml.

Według mnie cena jest trochę zbyt wysoka.

Hipoalergiczny diamencik

Bardzo dobry krem , mimo że w formie żelu mnie trochę odstraszało , myślałam że nie nawilży jak trzeba , jednak mocno pozytywnie się zdziwiłam . Bardzo dobrze odżywił moją wrażliwą suchą skórę . Jest hipoalergiczny co jest prawdą, nie wysypał mnie nie zapchał a przeciwnie odbudował moją cerę, tak dobrze ją nawilżył że ona wręcz piła ten krem żel . Nawet po zakończeniu jego użycia jeszcze miałam efekt głębokiego nawilżenia i odżywienia .

Świetny krem

Krem kupiłam w Aptece Doz, po poleceniu pani z apteki. Krem świetnie nawilża, szybko się wchłania, nie pozostawia żadnej lepkiej warstwy, jest bardzo wydajny. Zapach nie jest drażniący. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania się w strefie T. Krem idealnie sprawdził się pod makijaż. Zużyłam już 3 opakowania i jestem w trakcie kolejnego . Krem mieszam też z kropelkami samoopalającymi i idealnie z nimi współgra. Bardzo polecam

Ulubiony krem

Używany prawie codziennie przeważnie pod makijaż.
Uczucie orzeźwienia na skórze, jest lekki, przyjemny zapach. Bardzo dobrze się wchłania. Nie podrażnia.