Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Odżywka do spłukiwania

Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Odżywka do spłukiwania

Bogata w substancje regenerujące kolekcja z cząsteczkami mikro-odżywczymi pomaga głęboko nawilżać włosy, nadając im zdrowy wygląd i naturalny blask.
Zalety:
- bogactwo składników odżywczych
- nawilżenie włosów

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów długich, do włosów farbowanych
nawilżające, regenerujące
w tubie
bogate

Już dawno nie spotkałam odżywki o takim cudownym zapachu

Moja mama jest wielką fanką Pantene. Podczas promocji kupiłam jej szampon z odżywką i o ile szamponu bałam się używać ze względu na jego skład, tak odżywkę podkradłam jej bardzo chętnie.

Używałam wersji w tubie, z korkiem „klik” u dołu. Mogłoby się wydawać, że to bardzo wygodne, ale jest tak tylko na początku używania. Później w miarę zużycia coraz ciężej jest wycisnąć odpowiednią ilość odżywki, trzeba się siłować. Na sam koniec można odkręcić korek i wtedy prawie cała zawartość wychodzi na zewnątrz.

Gdy pierwszy raz użyłam tej odżywki to byłam oszołomiona, między innymi zapachem. Dla moich włosów bardzo ciężko jest dobrać odpowiednią pielęgnację, ponieważ zazwyczaj kończy się to wiszącymi strąkami, które wyglądają jak tłuste, pomimo tego że są świeżo umyte. Po tej odżywce trzymanej około pół godziny, kosmyki stały się pełne życia, nabrały objętości i nie były w żaden sposób obciążone. Dla większego efektu (i lepszego samopoczucia) rozczesywałam je kilka razy i wciąż byłam zadowolona. A wspomniany zapach? Połączenie klasycznej dla Pantene bazy ze świeżym cytrusem, choć nie zapowiadało się na to przy nakładaniu. Przypomina mi trochę lody Iza z mojej młodości. Miałam włosy schowane pod kurtkę i zastanawiałam się co to za cudowne perfumy, a tymczasem to zapach odżywki tak się roznosił. Wrócę do tego produktu nawet tylko z tego powodu. Kiedy używałam odżywki tylko na kilka minut to zapach nie utrzymywał się tak długo.

Konsystencja jest dość gęsta i można by powiedzieć, że treściwa, nie spływa z włosów i łatwo się rozprowadza, jednak wydajność jest na bardzo niskim poziomie. Co do działania długofalowego to kosmetyk jest dość średni. U mnie po regularnym stosowaniu nie zauważyłam poprawy kondycji włosów, szczególnie lubiących się wysuszać i łamać końcówek. U mojej mamy, która używała odżywki po każdym myciu, nie rozwiązał się problem przesuszonych włosów. Także do pełnej regeneracji zalecałabym bogatsze składowo kosmetyki, a Pantene można stosować do codziennej pielęgnacji.

Cena odżywki moim zdaniem trochę zawyżona, jak zresztą wszystkie kosmetyki tej marki. Można jednak trafić na promocje, szczególnie w hipermarketach i zaopatrzyć się w odżywkę w cenie kilku złotych.

Super produkt

Odżywka od Pantene Intensive Repair to produkt, który często można nadobyć w promocyjnej cenie. Pojemność jest spora, więc produkt spokojnie starczy na dłuższy czas. Tubka poręczna, łatwo się wydobywa z niej produkt. Aplikacja jest łatwa i przyjemna. Odżywka ta nawilża, odżywia i regeneruje włosy, nadając im blask. Lubię po nią sięgać.

bardzo dobra odżywka za dobrą cenę

Odżywkę kupiłam razem z szamponem tej samej linii w Biedronce na promocji. Skusiła mnie do tego korzystna cena. Produkt mile mnie zaskoczył. Włosy były miękciejsze i gładsze. Końcówki moich włosów, które bardzo mi się puszą były ujarzmione i wygładzone co jest bardzo ważne dla mnie. Ma bardzo ładny zapach, i starcza na naprawdę długo. Jedno opakowanie starczyło mi na 2 miesiące przy myciu włosów co 2 dni. Polecam

Nie dla mnie

Odżywka Pantene Pro-V do włosów słabych i zniszczonych to zdecydowanie bubel jak dla mnie. O połowę taniej można kupić podróbkę/zamiennik (nie wiem czy to celowe podobieństwo czy przypadek) Cien w Lidlu i on działa lepiej, przynajmniej u mnie.

Opakowanie jest estetyczne, przeciętnej wielkości jeśli chodzi o odżywki (300 ml), odżywka biała, nieprzezroczysta, o nieidealnie jednolitej konsystencji (nie potrafię tego opisać, ale niektóre odżywki takie są, nie są idealnie gładkie, mają takie jakby małe grudki). Zapach bardzo przyjemny, który pozostaje na włosach po myciu, jednak nie jest nachalny - wyczuwalny przy powąchaniu włosów i nie utrzymuje się bardzo długo.
Skład to wielkie rozczarowanie, nic ciekawego chyba w nim nie ma. Bardzo słaby, spodziewałam się po znanej renomowanej marce czegoś lepszego. Tańszy lidlowy odpowiednik ma lepszy skład.
Odżywka na moich włosach nie sprawdza się. Niby są miękkie, ale krótko i przełamane szorstkością na końcach. Niestety mam bardzo poniszczone włosy po rozjaśnianiu w grudniu 2019 i do tej pory z nimi walczę, więc są problematyczne i zauważyłam, że mało rzeczy jest w stanie poprawić im wygląd. Po odżywce Pantene rozjaśnione końcówki wyglądają dramatycznie, są suche, wyglądają na jeszcze bardziej zniszczone niż jak nie nałożę nic, takie wręcz popalone i końcówki jeszcze bardziej odstają kondycją od reszty włosów, które całe są w kiepskim stanie po dawnym zabiegu. Użyłam jej kilka razy, przed myciem, po myciu, na kilka minut, na chwilę, i za każdym razem się nie sprawdziła. A nawet gdy trzymałam ją chwilę dłużej, to włosy wyglądały jeszcze gorzej. Zdecydowanie produkt nie dla mnie. Jak za taką cenę, można mieć też odżywki z lepszym składem - ta jest mocno przeciętna pod tym względem, wręcz kiepska. Nie polecam.

Jest w porządku

Bardzo lubię odżywki do spłukiwania, ponieważ mam wrażenie, że lepiej działają na moje włosy niż te bez spłukiwania. Ta odżywka fajnie wygładza, regeneruje włosy i zabezpiecza je przed dalszymi uszkodzeniami mechanicznymi. Bardzo dobrze uzupełnia siostrzany szampon, niweluje jego wysuszające działanie. Jedyne co mi się nie podoba to to, że obciąża włosy, przez co szybciej się przetłuszczają niż zazwyczaj. Raczej nie kupię ponownie produktów Pantene.

Bardzo dobra odżywka

Jedna z moich ulubionych odżywek do spłukiwania do włosów. Ma fajną formułę, dobrze odżywia pasma. Włosy po jej zastosowaniu nie plączą się ani nie puszą. Produkt jest bardzo wydajny i występuje w dobrej cenie. Ma bardzo przyjemny, delikatny zapach. Nie obciąża włosów.

Dobra odżywka

Produkt zamknięty w 300 ml butelce tak naprawdę bardziej przypominający tubę z zamknięciem na tzw. klik.
Szata graficzna skromną, elegancka, biel z domieszką złotego koloru.
Zwarta konsystencja , która ułatwia aplikację odżywki na włosy, ale również dzięki takiej strukturze nie przepływa między palcami, a co za tym idzie nie marnujemy produktu.
Ja swoją odżywkę zakupiłam w supermarkecie, więc myślę, że nie ma jakiegoś większego problemu z jej zakupem.
A co jeśli chodzi o właściwości tego produktu:
- wygładza włosy , u mnie zdecydowanie tak, jestem posiadaczką cienkich i suchych włosów, a na dodatek często puszących się, co naprawdę ciężko czasem ogarnąć
- sprawia że włosy wyglądają zdrowiej i są delikatniejsze w dotyku ma w swojej formule coś co dobrze wpływa na strukturę moich włosów
- łatwiej się rozczesują
- włosy są sypkie, nie są zbyt mocno dociążone
- efekt utrzymuje się dłużej niż 1 dzień

Polecam!

Szczególnie to co lubię to to, że wiem kiedy przestać ją spłukiwać, włosy przestają być "śliskie". Dodatkowo ułatwia rozczesywanie, a włosy są po niej bardziej gładkie.

Gładkie włosy

Kupiłam kilka razy ten produkt i pomógł on moim włosom mimo to że są suche, nawilża je i łatwo po niej się układają włosy. Taka powinna być każda odżywka do włosów, z pewnością kupię ją jeszcze kilka razy mam nadzieję że będzie więcej takich prodóktów.

Sprawdziła się

Odżywkę kupiłam w zestawie z szamponem, po częstych stylizacjach włosów szukałam czegoś naprawczego i trafiłam na ten zestaw. Nie była jakoś bardzo przekonana, że zadziała ale nie mogę też powiedzieć że jest bez działania. Moje włosy są proste, naturalne (nigdy nie malowane). Po nałożeniu na włosy od razu czuć ich wygładzenie, po spłukaniu są bardzo miłe w dotyku, bardzo dobrze się rozczesują. Pk wysuszeniu nie puszą się i co najważniejsze nie przetłuszczają, większość kosmetyków tego typu po prostu wywołała u mnie efekt przetłuszczenia i uczucia pozostałości kosmetyku na włosach.
Co do opakowania bardzo pomysłowe, gdyż zawsze mamy możliwość wykorzystania kosmetyku do końca, bez zbędnego nim potrząsania. Cena jest również bardzo dobra jak na taki kosmetyk. Osobiście polecam, nie zauważyłam jakichś efektów ubocznych.

Odżywka do spłukiwania

Moje włosy potrzebowały natychmiastowej regeneracji a odżywka od Pantene sprawiła że już po pierwszym użyciu włosy stały się lepsze, gładsze, widać było poprawę w ich nagannej kondycji. Wraz z dalszym używanie włosy stały się mocniejsze.

Bez szału

Dla mnie ta odżywka jest średnia. Niby fajnie dyscyplinuje włosy - powoduje, że mniej się puszą i mniej elektryzują, wyglądają zdrowiej, jednak te efekty są minimalne. Taka do użycia na szybko, gdy nie ma się nic lepszego pod ręką.