Vichy, Normaderm Phytosolution, Double Correction Daily Care (Pielęgnacja na dzień przeciw niedoskonałościom)

Średnia ocena: 3.49/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.64/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nowa kuracja na dzień dla skóry tłustej i trądzikowej, oparta na składnikach dermatologicznych pochodzenia naturalnego:
1: Sprawdzona skuteczność: 2% kwas salicylowy w szczególności koryguje pryszcze, powiększone pory i zaskórniki. Formuła reguluje wydzielanie sebum i zmniejsza widoczność porów.
2: Nawilżenie: Hialuron nawilża przez 24 godziny i wiąże go ze skórą przez długi czas. Regeneruje skórę i wzmacnia jej funkcję ochronną przed wpływami zewnętrznymi.
3: Bezpieczeństwo Formuła jest neutralna dla pH, a tym samym łagodna dla skóry. Jednocześnie nie zatyka porów, a zatem optymalnie nadaje się do zanieczyszczonej skóry.

przeciwtrądzikowe, nawilżające
z pompką
bogate
serum
trądzikowa

Działa a potem przestaje?

Stosowałam krem przez 2 tygodnie, na początku ze względu na kwasy trzeba wyrobić tolerancję ja na szczęście miałam już wyrobioną więc czas z głowy :) Myślę że na początku działa bardzo dobrze natomiast czym czesciej sie używa tym gorzej tak jakby tracił na właściwościach, ja używałam 5 dni z 2 dniami odstępów na tzw regeneracje, robilam tak samo z innymi kwasami i u mnie sie sprawdzało plus ten krem ma dodatkowo wlasciwosci nawilzajace takze na luzie da sie :) Natomiast po 3 tygodniach totalnie nic nie robil z moja skora ani nie wysypal ani nie leczyl juz aktualnych wypryskow, dalam mu miesiac dodatkowego czasu bo być może to iluzja ale niestety nie, tak jakby sie zatrzymał :( Nie kupie ponownie ze wzgledu wlasnie takiego jak i ceny

Wspaniały ten produkt

Z serum znam się od dawna - jest to naprawdę świetny produkt. Zacznijmy od tego, że dla mnie największym plusem jest to, że nie podrażnia - w 99% produkty, które mają w składzie zapach bardzo nie służą mojej skórze, to serum natomiast nie wywołało żadnej negatywnej reakcji. Rzeczywiście przy dłuższym stosowaniu widać świetne efekty - przebarwienia są niemal całkowicie zlikwidowane, skóra jest nawilżona i elastyczna. Konsystencja jest leciutka, mleczna, a sam zapach bardzo przyjemny, skład równiez jest świetny!

Nie polecam

Nigdy wcześniej używałam żadnych kosmetyków z tej firmy, jednak postanowiłam przetestować, Ponieważ przeczytałan Wiele pozytywnych opinii. Po tygodniu stosowania nie zauważyłam poprawy, podkłady Po 2 h spływały mi z twarzy po zastosowania tego kremu jako bazę. Skóra się bardzo świeciła, nastąpiło pogorszenie stanu skóry. Ogólnie nie polecam, Bardzo się zawiodłam.

Nie dla bardzo tłustej skóry

Moja skóra jest bardzo tłusta z pierwszymi oznakami starzenia. Krem nie sprawdził sie tutaj w minimalnym stopniu. Cera wyświecała się jak po najtańszym drogeryjnym kosmetyku, podkład (Double Wear) dosłownie spływał. Jakiegoś cudownego działania pod kątem niedoskonałości też nie doświadczyłam. Ogólnie - nie polecam.

Zaskakujący

Uwierzcie mi,że nie przepadam za Vichy, analizując składy zawsze się krzywie. Nie szukam super naturalnych eko bio itp itd ale Vichy lubi coś dorzucić co mi nie służy. Ten krem to strzał w 10! Nawet nie analizuje składu, bo póki co baaardzo się lubimy.
Cera lekko mieszana trochę trądziku w różnych miejscach- krem wyciszył skórę, nie pojawiają się takie jak dotychczas brzydkie i duże niespodzianki, a skóra pod pudrem mineralnym wygląda bardzo zdrowo. Czasami mam wrażenie,że trochę mnie piecze po nałożeniu,ale być może nie powinnam stosować go codziennie lub to chwilowa nadwrażliwość.
Czasem coś małego mi wyskoczy i zastanawiam się nad tym czy krem tego nie powoduje, ale zastosuje coś punktowo i po sprawie.
Uwielbiam jego zapach który jest dość intensywny jak na krem do twarzy. Elegancka buteleczka idealna konsystencja w środku i naprawdę duża wydajność!

Naprawdę działa!

Trafiłam na ten produkt kilka lat temu jeszcze za czasów starej szaty graficznej i innej konsystencji kremu. Miałam wtedy problem z nawracającymi wypryskami i 'kaszką' na czole. Krem był na tyle dobry, że potrafił niwelować zaczerwienienia i mniejsze wypryski przez noc! Obecnie mam nową wersję produktu, stosuję go razem z żelem do twarzy i choć nie mam już tak dużego problemu z wypryskami to profilaktycznie stosuję go co wieczór i mam czystą i zadbaną cerę.

Najlepszy krem jaki miałam

Krem zakupilam wraz z tonikiem i żelem. Opakowanie z pompką za co daje duży plus. Zapach jak dla mnie trochę ziołowy, ale nie przeszkadza. Mam skórę atopowa z niewielkimi niedoskonalosciami i rozszerzone pory. Ciężko mi dobrać krem, a tu strzał w 10. Przy zakupie sugerowalam się opiniami. Krem szybko się wchłania, przez co nadaje się również pod makijaż, nie roluje. Po kilku dniach stosowania skóra stala się gładka, pory zmniejszyły się. Nie uczulil mnie i nie podraznil, co jest dla mnie najważniejsze. Zmniejszyła się ilość wydzielonego sebum, twarz nie jest tłusta, nie świeci się po kilku godzinach i nie jest przesuszona. Jak dla mnie najlepszy!

Produkt zamknięty jest w estetyczną, szklana buteleczkę z dozownikiem pozwalającym wydobyć produkt tyle ile się chce.
Mam cerę mieszana z tendencją do pojawiania się niespodzianek . Krem radzi sobie świetnie, matuje ale zarazem dobrze nawilża, skóra jest po nim gładka i wydaje mi się, że krem zmniejszył ilość pojawiających się krost.
Krem ma zapach taki jakby lekko ziołowy, mnie się bardzo podoba. Jeszcze nie zużyłam pierwszego opakowania ale kupiłam na zapas następne bo zostanie że mną na dłużej :)

Bardzo pomógł w walce z niedoskonałościami

Długo szukałam czegoś, co wreszcie pomoże mi zredukować ilość niespodzianek na twarzy. Zachęcona dobrymi opiniami zdecydowałam się wypróbować Vichy Normaderm. Nie zawiodłam się w ogóle!

Wspaniały krem

Kremu używam codziennie rano pod makijaż - podkład utrzymuje się cały dzień, dłużej utrzymuje mat. Zauważyłam zmniejszenie porów, ograniczyło się trochę świecenie twarzy (mam skórę tłustą). Krem bardzo szybko się wchłania, jest lekki, ma przyjemny zapach. Jest wydajny, bo wystarczy mała ilość produktu, aby nałożyć na całą twarz. Opakowanie jest szklane, ciężkie przez co nie nadaje się do wzięcia w podróż. Posiada wygodną pompkę ułatwiającą dozowanie produktu.

Sprawdził mi się

Zużyłam tylko jedno opakowanie, ale produkt jest bardzo wydajny i wystarczył mi na ponad miesiąc używania 1 raz dziennie.
Sam z siebie może pomóc na niewielkie niedoskonałości ale wspomagająco przy innych produktach na trądzik/krostki sprawdzi się bardzo dobrze. Kwas salicylowy jest w niewielkim stężeniu wiec nie podrażnia ale pomaga na zamknięte zaskórniki i małe krosteczki.
Designe opakowania jest bardzo fajny, inny niż wszystkie i aż żal wyrzucać buteleczkę.

Dobry produkt

Krem na dzień przeciw niedoskonałościom Normaderm firmy Vichy to świetne uzupełnienie codziennej pielęgnacji.
Krem stosowałam wraz z żelem i tonikiem Normaderm co dało wymierne efekty w przeciągu 2 tygodni kuracji mającej na celu pozbyć się niedoskonałości wynikających z noszenia maseczki chirurgicznej.
Krem ma bardzo lekką żelową konsystencję, która sprawia, że produkt wchłania się bardzo szybko. Naprawdę minimalna ilość produktu wystarczy na posmarowanie całej twarzy.
Krem skutecznie przeciwdziała niedoskonałościom nie przesuszając skóry.
Krem wyposażony jest w dozownik, co ułatwia aplikację odpowiedniej ilości produktu.
Opakowanie kremu jest bardzo estetyczne i wizualnie nawiązuje do całej zielonej serii Normaderm.