Vichy, Normaderm Phytosolution, Intensive Purifying Gel (Żel głęboko oczyszczający do skóry tłustej)

E-Glamour.pl

Średnia ocena: 4.84/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nowy żel oczyszczający do cery tłustej i mieszanej ze skłonnością do trądziku. Wzbogacony został o minerały i ekstrakt probiotyczny, dzięki czemu doskonale usuwa zanieczyszczenia już przy pierwszym użyciu. Żel przy codziennym stosowaniu pomaga redukować nadmiar sebum, nie naruszając przy tym bariery ochronnej skóry. Oczyszczająca baza produktu posiada składniki pochodzenia naturalnego.

oczyszczanie twarzy
trądzikowa
oczyszczające
żel

Jeden z najlepszych!

Jeżeli ktoś szuka dobrego żeludo mycia dla cery trądzikowej, ale jednocześnie wrażliwej - brać w ciemno! Jest bezkonkurencyjny w walce z trądzikiem i zaskórnikami.

Bardzo dobry produkt. Doskonale oczyszcza, przy czym nie przesusza skóry.
Jest bardzo wydajny - wystarczy mała kropelka, którą należy spienić, aby umyć całą twarz.
Żel nie podrażnia, tylko koi skórę i łagodzi zaczerwienienia. Twarz jest oczyszczona, ale nie napięta. Co najważniejsze - jest skuteczny!, redukuje pojawianie się różnego typu "niespodzianek" i zaskórników. Widocznie zmniejsza liczbę niedoskonałości na twarzy.

Polecam w stu procentach każdemu, kto męczy się z trądzikiem!! choć mógłby być odrobinę tańszy :)

Bardzo dobry żel

Żel Vichy do skóry trądzikowi towarzyszył mi przez kilka miesięcy i wspominam go bardzo dobrze.

Na pewno wielką zaletą jest całkiem przyjemny,niby neutralny a jednak delikatny zapach,mnie kojarzący się odrobinę z miętą. Zapach w kosmetykach jest dla mnie ważny, niestety część kosmetyków aptecznych posiada charakterystyczny swądek który nie zawsze mi odpowiada.
Kosmetyk Vichy jest szalenie wydajny,pieni się dobrze,oczyszcza jeszcze lepiej,pomaga w utrzymaniu sebum w ryzach. Choć naturalnie jestem mieszańcem nie odczułam żadnego problemu z wysuszeniem skóry.

Lubię testować nowości, dlatego po skończeniu pełnowymiarowego opakowania sięgnęłam po coś nowego, natomiast zdecydowanie kupiłabym go ponownie:) daję 4gwiazdki,tylko dlatego, że ostatnio moja skóra lepiej dogaduje się z kosmetykami na innej bazie, niemniej polecam szczególnie dla cer problematycznych.

Jest niezły, choć nie dla mnie

Mam bardzo suchą skórę, ale nie wolna od niedoskonałości niestety. Żel ładnie pachnie, ma wygodne opakowanie i dobrze się pieni. Fajnie oczyszcza moją skórę i wydaje mi się, że pojawia się na niej mniej zaskórników. Być może to jego zasługa. O dziwo też nie wysusza mojej skóry, a to już dużo. Mimo, iż nieźle się pieni i dobrze oczyszcza, to jakiś szczególnie wydajny nie jest, co przy tej cenie niestety stanowi minus.

Nie dla mnie

Mam cere dojrzałą, mieszaną.
Sięgnęłam po ten produkt żeby rozprawić się z nadmiernie produkowanym sebum, początkowo czułam duży komfort i mocne oczyszczenie twarzy. Po dłuższym stosowaniu zmniejszył się problem wyprysków, jednak pojawił się kolejny a mianowicie żel zaczął nadmiernie wyduszać strefę T. Na tyle że moja pielęgnacja nie radziła sobie z nawilżeniem.

Jest cudowny

Konsystencja tego produktu jest cudowna, a zapach zrobił na mnie piorunujące wrażenie, intensywny orzeźwiający, baardzo przyjemny. Skóra po umyciu przyjemna w dotyku, ale co najważniejsze czuć, że jest dobrze oczyszczona.

Fajny produkt

Używałam tego żelu przez pare lat, po walce z wypryskami on utrzymywał dobry stan skory pod tym kątem. Mam cere mieszaną i zauważyłam ze wiosną i jesienią po umyciu buzi tym żelem skóra była przesuszona na policzkach i nosie.
Co do działania oczyszczającego to tak, dobrze domywał buzie z resztek makijażu ale sam makijażu nie zmyje.

ok

Produkt jest warty polecenia! Mam skórę wrażliwą z uciążliwymi, nieestetycznymi zaskórnikami, niedoskonałościami. Już po pierwszym użyciu miałam uczucie dokładnie oczyszczonej twarzy, po regularnym używaniu moje niedoskonałości uległy zmniejszeniu! Jest wydajny, wygodny w aplikacji. Lubię go używać.

Świetny żel do mycia, wart swojej ceny!

Żel do mycia Normaderm stosowałam i stosuję nadal od lat. Do niedawna był moim jedynym i wyłącznym żelem. Teraz moja cera dojrzała i nie potrzebuje już żelu przeciwko niedoskonałościom. Ale przez lata widziałam tylko jak cena tego produktu rośnie, a ja i tak go kupowałam, ponieważ nie wyobrażałam sobie mycia czymś innym, byłam tak do niego przyzwyczajona, ale dlatego, że po prostu normalizował moją skłonną do wyprysków cerę. Żel świetnie dogłębnie oczyszcza cerę, ale w sposób łagodny i delikatny dla skóry. Nie powoduje podrażnień. Nie wysusza skóry. Po umyciu skóra jest matowa, nawilżona, odświeżona. Żel ładnie pachnie. Dostępny jest tylko w aptece lub internecie. Żel jest mega wydajny. Zaledwie mała kropelka wystarczy na umycie całej twarzy. Pompka pozwala na dowolne dozowanie. Można wycisnąć odrobinkę. Butelka jest spora. Wystarczy na kilka miesięcy. Ze względu na cenę zawsze polowałam na okazje i przeceny. Przy zakupie w aptece warto popytać o małe opakowania próbne. Aptekarze dostają je bezpłatnie od producenta do promocji. Warto po prostu o nie zapytać. Miniaturki produktu świetnie sprawdzą się na wyjazdach. Stosowałam żel również w miniaturce. Nie ma różnicy, miniaturka tak samo była dobra jak i pełnowymiarowy produkt.
Żel ma konsystencję właściwą, nie za rzadką, nie za gęstą. Nie spływa z ręki podczas aplikacji na twarz. Polecam żel.

Bardzo dobrze radzi sobie z niedoskonalosciami...

Żel kupiłam kiedyś w aptece, ma swoją cenę, ale zdecydowanie jest wart każdej złotówki. Bardzo dobrze oczyszcza, przy dłuższym stosowaniu możemy pożegnać się z niedoskonałościami, fajnie uspokaja skórę. Działa porządnie, choć jest delikatny. Nie wpłynął negatywnie na moja skórę, nie wywołał podrażnienia ani nie przesuszył, za to niedoskonałości przestały się pojawiać, A te które już byly skutecznie wysuszył. Redukuje wydzielanie sebum, skora jest matowa i oczyszczona, nawet wieczorem nie zauwazylam, żeby makijaż był jakiś bardzo świecący po całym dniu noszenia, co wcześniej raczej się nie zdarzało. Tak więc, polecam serdecznie.

CUDO

Ten żel to totalny sztos.
Niesamowicie wydajny. Tak mocno się pieni, że wystarczy tyle co ziarenko groszku na jedno mycie. Ja miałam wersję miniaturową o pojemności 50ml, która wystarczyła mi na 1,5miesiąca użytkowania rano i wieczorem.

Zapach niesamowicie orzeźwiający, lekko mentolowy. Baardzo przyjemny

Szczerze trochę się bałam tego głębokiego oczyszczania bo ostatnio stawiam na delikatniejsze produkty. Tutaj muszę powiedzieć, że strzał w 10. Ten żel tak dokładnie oczyszcza skórę a zarazem jej nie ściąga ani nie wysusza. Radzi sobie z zaskórnikami, których po tygodniu użytkowania zauważyłam zdecydowanie mniej. Polecam!

Zdecydowanie tak

Próbkę żelu otrzymałam w Superpharm. Uważam że jest bardzo dobrym żelem dla cery tłustej i mieszanej. Żel bardzo ładnie pieni się, usuwa nawet tusz do rzęs, bardzo łatwo zmyć nim makijaż. Żel ma dosyć ciekawy, lekko mentolowy zapach co dodaje efektu odświeżenia. Po umyciu skóra jest wyciszona, gładka i najważniejsze- nie jest przesuszona.
U mnie ten żel zdał egzamin.

Najlepszy na swiecie????

Żel vichy zakupilam wraz z tonikiem i kremem. Jak dla mnie rewelacja. Nie stosuje codziennie, ponieważ mam skórę atopowa i skłonna do podrażnień, jest trochę mocny, aczkolwiek działanie jest rewelacyjne. Źel ogranicza wydzielanie sebum, skóra jest oczyszczoną bez tarcia, dobrze domywa resztki makijażu. Nie wysusza skóry, choć przy wrażliwej skórze stosowany codziennie może trochę podrazniac. Ja np stosuje co drugi dzień. Ogólnie polecam.