L'Oreal Paris, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

L'Oreal Paris, Volume Million Lashes Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

notino.pl
Średnia ocena: 3.78/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

Maskara precyzyjnie pokrywa kolorem każdy włosek z osobna przez co rzęsy wydają się dużo gęściejsze, optycznie wydaje się ich dużo więcej niż jest w rzeczywistości. Receptą na osiągnięcie takiego rezultatu było stworzenie idealnie wyprofilowanej szczoteczki, która dociera nawet na kącików oka przez i co bardzo ważne nie pozostawia nieestetycznie wyglądających grudek na powierzchni rzęs. Efektem są więc długie, pogrubione, doskonale rozdzielone rzęsy.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające, wydłużające
Szczoteczka
z włosia

Zawiódł mnie

Jak na tusz za taką cenę,który dodatkowo reklamuje się jako "miliony rzęs" spodziewałam się na prawdę zniewalającego efektu. Finalnie tusz zmęczyłam.

Zaczynając od opakowania. Robi wrażenie i jest eleganckie. Szczoteczka jest hmmm prosta. A ja jestem raczej fanką szczoteczek trochę w kształcie litery C. Tusz jest bardzo mokry więc trzeba uważać żeby się nie pobrudzić. Sam efekt na rzęsach? Bez szału. Rzęsy wyglądają jak pomalowane zwykłym najtańszym tuszem. Pogrubienie w tym przypadku to bardziej sklejenie, rzęsy nie są w całe podkręcone. Nie kupię go ponownie. Plus za to, że się nie osypuje

Popularny i bardzo dobry tusz

Bardzo fajny tusz do rzęs.
Szata graficzna, można powiedzieć luksusową, złotą z czarnym nadrukiem nazwy produktu prezentuje się świetnie i profesjonalnie.
Po odkręcaniu tuszu możemy ujrzeć bardzo precyzyjną i wygodną szczoteczkę.
Tusz perfekcyjnie pokrywa rzęsy od nasady, ma bardzo piękny intensywny czarny kolor, nie skleja rzęs, nie zlepia, po całym dniu również się nie wykrusza, bardzo trwały produkt.
Świetnie wydłuża rzęsy i nadaje objętości.
Dodaje spojrzeniu kocura :)
Cena adekwatna do jakości, warto wypróbowac produkt.

Warto go mieć

Tusz do rzęs ładnie i trwale pogrubia moje rzęsy, ma głęboki czarny kolor. Tusz jest trwały, nie skleja rzęs, nie obsypuje się. Tusz utrzymuje długo świeżość, nie starzeje się szybko. Wygodne opakowanie, szczoteczka która potrafi pogrubić i lekko unieść rzęsy, dobrze się nią maluje.

Pogrubia rzęsy dodając im objętości

Tusz do rzęs Volume Million Lashes znajduje się w eleganckim, złoto-czarnym opakowaniu. Formuła nie tworzy grudek. Tusz dobrze rozprowadza się na rzęsach. Nie osypuje się. Szczoteczka precyzyjnie rozdziela rzęsy, dodaje im objętości, pogrubia i nadaje rzęsom głęboką czerń. Tusz jest trwały i wydajny.

Genialny tusz

Uwielbiam ten tusz. Co prawda jego cena zwala z nóg, ale kupiony w promocji nie jest aż tak drogi. Jego efekt jest wart każdej ceny. Mam z natury cienkie i krótkie rzęsy.
Tusz można kupić w złotym opakowaniu. Ma silikonową szczoteczkę. Można go stosować przez 6 miesięcy-według zaleceń producenta.
Tusz jest genialny. Pogrubił oraz wydłużył moje rzęsy. Nie kruszył się, nie ścierał. Stosowałam go przez ok. 5 miesięcy i cały czas był genialny. Na samym początku był mokry, ale to jak każdy tusz potrzebował czasu, by trochę "wyschnąć" i pokazać swoją klasę.

Mega objętość rzęs

Tusz do rzęs od Loreal to dla mnie hit. Żaden dotychczas przeze mnie stosowany nie dawał takiego pogrubienia i co za tym idzie objętości. Tusz posiada puchatą szczoteczkę z włosia, która dociera do każdej rzęsy. Tusz ma intensywnie czarny kolor. Pięknie podkreśla rzęsy, rozdziela i nadaje spojrzeniu głębi.Tusz jest trwały. Nie odbija się na powiekach i nie kruszy.

Pięknie zagęszcza rzęsy

Zalety:
-Piękne, eleganckie opakowanie w kolorze metalicznego złota z czarnymi akcentami kolorystycznymi
-Dość duża i gruba silikonowa szczoteczka z gęsto osadzonymi włoskami. Włoski u dołu szczoteczki są większe i stopniowo skracają się idąc ku górze - wszystko po to, aby precyzyjniej pomalować rzęsy w kącikach oczu
-Delikatny, perfumowany zapach (choć w tuszach do rzęs nie zwracam na to dużej uwagi)
-Szczoteczka ładnie pokrywa każdą rzęsę nie sklejając i nie pozostawiając nieestetycznych grudek
-Tusz bardzo mocno pogrubia i optycznie zagęszcza. Jego nazwa faktycznie ma sens
-Ładnie wydłuża, choć generalnie jego zadaniem jest przede wszystkim zagęszczenie rzęs i pod względem wydłużenia nie spodziewałam się efektu wow. Ogólnie pozytywnie mnie zaskoczył
-Unosi rzęsy u nasady
-Daje mocną, głęboką czerń
-Nie rozmazuje się w ciągu dnia, nie osypuje i nie odbija na powiekach
-Jest bardzo trwały, jednocześnie nie sprawia problemów podczas demakijażu
-Nie podrażnił mnie ani nie uczulił

Wady
-Po otwarciu tusz jest rzadki, trzeba dać mu ok. 2-3 tygodni aby zgęstniał. Dla mnie to dość długo, bo jestem niecierpliwa ;)

Myślę, że Volume Million Lashes przypadnie do gustu każdej osobie, która ma rzadkie rzęsy, a marzy jej się prawdziwy wachlarz.

Dobry,ale nie dla mnie

Cześć!

Moje rzęsy są średniej długości, raczej rzadkie i rosnące na prosto. Zazwyczaj wybieram tusze do rzęs, które są wydłużające, podkręcające i pogrubiające.

Volume Million Lashes jest kultowym tuszem do rzęs. Chyba wszyscy go znają. Ja kupiłam go z polecenia koleżanki. Nie do końca byłam przekonana, ponieważ jest to przede wszystkim tusz pogrubiający, a ja takich zazwyczaj nie kupuję.

Bardzo lubię tusze L'Oréal, dlatego się zdecydowałam.

I niestety miałam rację. To nie jest tusz dla mnie. Ja po prostu nie lubię takiego efektu na rzęsach. Co muszę mu przyznać, ładnie pogrubia (bez grudek), zagęszcza je.

Brakuje mi jednak wydłużenia. Tusz trzyma się dobrze , nie osypuje się w ciągu dnia, nie kruszy się. Jest też wydajny. Tak bardzo chciałam żeby się skończył, a on był i był ????. Oczywiście zużyłam go, bo nie lubię wyrzucać kosmetyków.

Raczej do niego nie wrócę, chyba,że zmienia się moje preferencje. Tusz sam w sobie jest bardzo dobry.

Klasyczna czerń

Maskara posiada bardzo dobrą szczoteczkę. Idealnie rozdziela rzęsy i nadaję piękny efekt. Używam jej do podkreślenia rzęs, jest delikatnie ale wyraziście. Podbija czerń rzęs. Jedyny minus to, że po paru godzinach zauważam że się osypuje. Minusem może być też cena regularna, ale często można kupić w promocji.

Super szczoteczka z włosia, pogrubiająca formuła

Tusz posiada super puchatą szczoteczkę z włosia, która dociera do każdej rzęsy i je niesamowicie pogrubia. Rzęsy są pięknie rozdzielone i pełne objętości. Tusz ma intensywnie czarny kolor. Nadaje spojrzeniu głębi. Opakowanie tuszu jest eleganckie, złoto-czarne. Tusz jest trwały. Nie odbija się na powiekach i nie kruszy.

Klasyka

Tusz z bardzo dobrą szczoteczką, która pomaga rozczesać dokładnie rzęsy. Do tego wydajny i mocno czarny. Nie podrażnia, nie uczula, cały dzień się trzyma na rzęsach, wieczorem, gdy ma sie jakieś wyjście, nie trzeba nic poprawiać

Bez szału

Maskara wydłuża i pogrubia rzęsy ale dla mnie jest za mało trwała. Odbija sie na powiekach łatwo rozmazuje. Za taką cene na pewno mozna znalezc cos lepszego☺️ Ja juz do niej nie wrócę