CeraVe, SA Regenerujący krem do stóp

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Do skóry bardzo suchej, przesuszonej, szorstkiej.
Złuszcza i nawilża, aby zregenerować i ukoić strukturę zniszczonej skóry stóp.
Zmiękcza i wspiera odbudowe bariery ochronnej skóry.
Zawiera 3 kluczowe ceramidy i mleczan amonu.

kremy do stóp
nawilżające
bezzapachowa
w tubce
bogate
sucha, odwodniona

Szału nie ma

Pomimo codziennego stosowania na stopach, które u mnie nie są problemowe, liczyłam na większe nawilżenie i minimalną regenerację.

Krem sam w sobie jest tłusty i nie wsiąka - po kilku godzinach miałam nadal tłuste stopy bez efektów, minimalnie były bardziej miękkie i mniej suche.

Krem do stóp kupiłam w aptece. Jest w opakowaniu standardowym dla tego typu produktów czyli tubka. Konsystencja kremu jest gęsta ale dobrze się rozprowadza. W miarę dobrze się wchłania. Bardzo dobrze nawilża, regeneruje i zmiękcza skórę stóp. Jest mega wydajny.

Bardzo dobry i skuteczny krem do stóp

Krem kupiłam a aptece po tym jak miałam przyjemność przetestować produkty z tej marki do twarzy. Krem jest bezzapachowy o dość treściwej konsystencji, która dobrze się rozprowadza, ale dość średnio się wchłania - ale to chyba często tak jest przy kremach do stóp. Krem świetnie nawilża, regeneruje i odżywia stopy. Po zastosowaniu od razu widać efekty działania. Produkt wydajny.

Bardzo dobry krem

CeraVe krem do stóp mocno je nawilża odżywia i regeneruje poradzi sobie nawet z bardzo suchymi pietami zmiękcza zrogowacialy naskórek zmiękcza równiez odciski daję ulgę odrazu stopą z dnia na dzień są w lepszym stanie krem jest gęstej konsystencji która szybko się wchłania łatwo się rozprowadza i jest bez zapachu zamknięty w miekiej tubie na klik z której bezproblemowo użyjemy cały produkt do końca szata graficzna skromna za to cena już nie zapłacimy za krem 40 złotych w aptece lecz jest wydajny i starczyło mi na ponad 2 miesiące myślę że jest ok

Rewelacyjny krem

Krem rewelacyjnie wygładził stopy. Dosyć gęsta konsystencja ale bardzo dobrze się wchłania i na długi czas pozostawia efekt nawilżenia. Ma w składzie mleczan amonu, który pozwala złuszczyć szorstka skórę na piętach.

Kupiony w: U konsultantki

Najlepszy

Przyznam szczerze,że jest to jeden z najskuteczniejszych kremów spośród preparatów które udało mi się przetestować do tej pory ( a było ich naprawdę bardzo dużo) zaczynając od najprostszych opartych na wazelinie,kończąc na tych zawierających 50 % mocznik.Niestety jestem,,szczęśliwą" posiadaczką wiecznie suchej i zrogowaciałej skóry stóp i wszystkie kosmetyki działały jedynie na zasadzie chwilowego natłuszczenia.

CeraVe jest jedną z francuskich marek aptecznych która od niedawna cieszy się wielkim zainteresowaniem i myślę,że całkiem zasłużenie :)

Preparat zamknięty jest w poręcznej tubie z minimalistyczną szatą graficzną z matowym wykończeniem. Podłożem kremu do stóp jest parafina która tworzy okluzyjną warstwę,dalej mamy kilka emolientów,niacynamid,kwas salicylowy,ceramidy,cholesterol,czy hialuronian sodu-czyli cała armia żołnierzy natłuszczająco-regenerujących.
Preparat właściwie nie posiada zapachu wyczuwalny jest jedynie lekko apteczny aromat.
Jest bardzo tłusty,ale co lubię najbardziej po zastosowaniu efekt jest dosłownie NATYCHMIASTOWY. Co ciekawe pomimo konsystencji po kilka minutach jest dosłownie ,,wypity" przez suchą skórę pozostawiając ją autentycznie miękką i wygładzoną. Zostawia na naskórku jakby satynową,bardzo przyjemną warstwę. Nie należy stosować go na otwarte rany.
Zawsze myślałam,ze kremy do stóp praktycznie nie różnią się w działaniu,ale tutaj zdecydowanie mamy do czynienia z PETARDĄ :)

Przy regularnym stosowaniu może znacząco wpłynąć na poprawę wyglądu.

bardzo dobry

Krem mocno nawilża skórę stóp. Działa silnie regenerująco. Moim zdaniem troche długo sie wchłania, ale zaleca sie stosowac go na noc więc nie powinno to być problemem. Bardzo wydajny, dość gesta konsystencja sprawia, że niewielka ilość wystarcza na jednorazowe użycie.

Lubię!

Lubię go. Choć przy swoim rozmiarze- chyba nawet nie ma 100ml ... powinien być nieco tańszy
Kupiłam go w aptece za 40 zł...
Ale bardzo bo lubię
Po 1 ma fajny zapach czyli prawie bezzapachowy hehe :)
Bardzo dobrze się wchłania w stopy! Szybko!
Nie pozostawia ich tlustych
Bardzo dobrze nawilża, powoduje uczucie mokrych stop- extra. Odżywia skórę stop I je regeneruje. Sprawdza się także w misjach silnie.przesuszonych wręcz popekanych. Przy systematycznym I sukcesywnym stosowaniu widać efekty. Stopy są wyraźnie gladsze I miekkie w dotyku.

Nareszcie gładkie stopy

Ten krem to najlepszy zakup jaki ostatnio zrobiłam. Stosuję go przede wszystkim wieczorem, ponieważ lubię na stopy nałożyć grubszą warstwę i zostawić na noc.
krem sprawdził się rewelacyjnie. Bardzo szybko się wchłania i doskonale, długotrwale nawilża suchą skórę stóp. Nawet pięty są świetnie wypielęgnowane, nareszcie gładkie i miłe w dotyku.
Szczerze polecam ten krem.

Fajny krem który nawilża przesuszony naskórek

Produkty CeraVe są naprawde dobe jakościowo. Przekonałam się o ich działaniu gdy synek miał wysypke na całym ciele i pomógł nam krem z CeraVe więc postanowiłam kupić coś dla siebie i tak O to padł wybór na ten regenerujący krem do stóp.

Moje stopy są mocno przesuszone przez to mam problem z popękanymi piętami.
Odkąd zaczęłam stosować regularnie ten krem moje stopy poczuł znaczną ulgę a ja widzę znaczną poprawę wyglądzie.

Krem jest w typowym opakowaniu CeraVe zamykanie na klik, aplikacja wygodna nie ma z tym problemy pozwala wykorzystać całą zawartość do samego końca.

Konsystencja jest gęsta, dobrze się rozprowadza ,szybko wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Produkt jest przyjazny dla skóry , nie uczula i ma neutralny zapach.

Efekty
Ja stosowałam krem do stóp przez 2 miesiące bo na tyle mi wystarczył więc mogę uznać go za produkt wydajny. Moje stopy po każdym zastosowaniu odczuwaly ulgę. Skóra byla miękka i gładka w dotyku, dobrze nawilżona A z każdym zastosowaniem widocznie zregenerowana. Po skończeniu opakowania moge stwierdzić że problem z przesuszaniem naskórka zniknął a pęknięcia na piętach stały się trochę mniej widoczne ale do ich całkowitego wyleczenia chyba jeszcze długa droga. Napewno jeszcze wrócę do tego kremu gdyż dzięki temu że smarowalam stopy to i moje ręce się zregenerowaly. Stosowałam go zawsze rano i wieczorem A po jego aplikacji nie mylam rąk więc i one na tym skorzystały bo od ciągłego mycia naczyń były mocno przesuszone i problem znikł.

Biję pokłony!

Wraz z nadchodzącą wiosną przypomniałam sobie o stopach - a konkretnie o tym, że nawet najładniejszy lakier nie wygląda dobrze na suchych stopach. Postanowiłam więc temu zaradzić i zainwestowałam w krem Cerave. Inwestycja to dobre słowo, zarówno dlatego, że wymaga sporego wkładu finansowego (30 zł za krem do stóp?sic!) jak i dlatego, że stopa zwrotu (stopa- hehe) jest wysoka - jednym słowem za te 30 złociszy mamy piękne, sexy stópki :-D
Krem jest gęsty i tłusty jak nieszczęście. Używanie go nie jest żadną przyjemnością - nie ma się co oszukiwać ;-) Ale za to efekt jest wart każdej tej niedogodności ! Stopy już po jednym użyciu wyglądają lepiej, a po tygodniu regularnego używania są idealnie miękkie, gładkie i nawilżone. Efekt po ścieraniu naskórka na piętach trwa znacznie dłużej, stopy wyglądają na wypielęgnowane.
Krem nie ma zapachu i niestety, nie jest super wydajny. Ale cóż, będę nadal inwestowała ;-)
Zdecydowanie polecam!

Swietny!

Moje stopy są bardzo suche, ze skłonnością do zrogowaceń. Długo szukałam idealnego kremu dla siebie, ale w końcu znalazłam i nie zamienię na żaden inny!

Krem naprawdę dogłębnie regeneruje suchą skórę pięt i całych stóp, nawilża, odżywia, wygładza... czego chcieć więcej?

Stopy wyglądają jak po wyjściu od kosmetyczki - są idealnie gładkie i miłe w dotyku.

Jedyny minus dla mnie to zapach.