L'Oreal Paris, True Match, Podkład do twarzy (nowa formuła)

L'Oreal Paris, True Match, Podkład do twarzy (nowa formuła)

Średnia ocena: 3.49/5

Średnia ocena: 4.89/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Odkryj nową formułę podkładu True Match od L'Oréal Paris. Na czym polega technologia dopasowania do skóry? Po raz pierwszy formuły stworzone zostały z wykorzystaniem nie 4, ale aż do 6 pigmentów także zielonych i niebieskich, które są kluczowe w dopasowaniu odcienia dla bardzo jasnych czy oliwkowych karnacji. 99,5% kobiet¹ znalazło swój odcień. ​

Formuła podkładu zawiera 80% nawilżającego kompleksu z kwasem hialuronowym, zapewnia długotrwałe nawilżenie i komfort do 24H². Podkład widocznie poprawia jakość skóry w 2 tygodnie³: cera staje się gładsza i bardziej rozświetlona³. Odpowiedni także dla cery wrażliwej. SPF 17.

¹ Test konsumencki, 211 kobiet. Test wykonano dla pełnej gamy odcieni - 48.
² Test instrumentalny​

Krycie
średnie
w buteleczce, z pompką

Buzia wygląda świeżo

Świetny podkład używam go kilka lat i ciągle do niego wracam bo uwielbiam go za lekkie krycie,świeżość i fajna game kolorów.Polecam dla suchej cery i do mieszania z innymi kryjącymi podkładami

Moja cera wygląda zdrowo

Podkład daje świetne krycie, trwałość.
Opakowanie jest wykonane z przezroczystego szkła z pompką. Konsystencja jest lekka, płynna. Zawiera kwas hialuronowy i fltr SPF17. Podkład ładnie dopasowuje się do skóry, natychmiast stapia się ze skórą, nie robi plam czy smug. Moja cera wygląda zdrowo, świeżo.

Bardzo fajny przy odpowiedniej aplikacji

- Ma lekką formułę, która ładnie wtapia się w skórę. Niestety jest na tyle rzadki, że gąbeczka zjada duże ilości podczas aplikacji. Trzeba pamiętać, aby dobrze go wstrząsnąć przed nakładaniem, bo inaczej będzie się rozwarstwiać.
- Ogromnym plusem jest gama kolorystyczna. Nigdy nie mam problemu z dobraniem odpowiedniego koloru podkładu, chociaż w przypadku wielu produktów, nawet najjaśniejsze odcienie są dla mnie za ciemne.
- Dobrze kryje. Po mimo lejącej się formuły bardzo dobrze radzi sobie z niedoskonałościami, dzięki czemu używając go, nie muszę sięgać po korektor.
- Uważam, że cena teraz troszeczkę wygórowana, jeśli chodzi o podkład drogeryjny, ale często można dostać go na promocji.
- Czasami wysusza skórę, więc muszę robić sobie od niego przerwy raz na jakiś czas.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Bardzo fajny produkt

Podkład jest na maxa przyjemny na twarzy. Jest ultra lekki i lejący, praktycznie nie czuć go na twarzy. Ładnie wyrównuje koloryt cery nie dając przy tym efektu maski. Wygląda jak druga skóra. Nigdzie się nie waży, nie zbiera. Wiele odcieni do wyboru pozwala dopasować go idealnie do naszej cery. Nie zapycha. Jedynym problemem może być jego wydajność, prze to jak lekki i delikatny jest możecie mieć chęć nakładać go więcej i więcej haha

Podkład długotrwały

Podkład posiada pompką, która przy dłuższym używaniu lekko mi się zacinała.
Krycie ma średnie + i jak najbardziej można dobudować do pełnego.
Wykończenie coś pomiędzy rozświetleniem a satyną.
Długo utrzymuje się na buzi. Sprawdził mi się nawet na całonocnym weselu.
Kolor 2N lekko u mnie ciemniał, ale dało się to jakoś ograć korektorem i pudrem.

Świetny

Piękne, naturalne wykończenie, ale też dobre krycie, nawet w lato mimo upałów dobrze utrwalony trzymał mi się cały dzień. Niestety brudzi się bardzo pompa i ciężko utrzymac go w czystości. Idealny na codzień, jak i na większe wyjścia przy nałożeniu 2 warstw.

Rewelacyjny na co dzień!

To jest mój podkład do twarzy nr 1 - ulubieniec z takich drogeryjnych podkładów.
Używam go na co dzień mieszając dwa odcienie (zawsze tak mieszam kilka odcieni jednego, bo ciężko dopasować), szczególnie teraz kiedy moja skóra jest po zimie nieco bledsza niż zwykle :)
Bardzo łatwo się go aplikuje zarówno palcami jak i pędzlem czy gąbeczką. Dobrze wtapia się w skórę i nie powoduje brzydkich zamazów.
Świetnie się go nosi przez cały dzień, troszeczkę się wyciera ale niezbyt mocno jak to potrafią robić inne tego typu produkty.
Nie wchodzi w zmarszczki i załamania skóry, nie ciastkuje się i nie utlenia, co jest bardzo istotne przy wyborze drogeryjnego podkładu.
Uważam jednak, że cena mogłaby być niższa, bo jeśli w drogerii to kupuję go tylko jeśli jest na promocji. Za to przez internet można go zamówić w dobrej cenie :)
Lubię go za taki zdrowy efekt na skórze i bardzo naturalny. Nie czuję, że go mam na twarzy i nie widać go jako "tapety".
Krycie średnie, większe niedoskonałości trzeba potraktować korektorem.
Opakowanie szklane z pompeczką, która dozuje odpowiednią ilość - na plus.
Polecam każdemu, bo jest to produkt raczej z tych uniwersalnych, który będzie pasował każdemu. Często po niego sięgam, no chyba, że testuję coś nowego ale raczej jestem mu wierna :)

Mój jeden z ulubionych

Podkład do twarzy jest lekki, ma fajną konsystencję nie gęsta lecz leista. Super jakość fajnie zakrywa niedoskonałości, nie robi efektu maski. Super wydajny. Opakowanie na plus. Cena też nie jest wysoka można na promocji często kupić .

Dla mnie hit!

Odkryłam podkład dawno temu kupując na promocji i został ze mną do dziś. Lekka konsystencja,świetne wykończenie nie jest to całkowity mat tylko z takim blaskiem na twarzy. Cera wygląda promieniście i świeżo ale się nie "świeci ". Mam cerę mieszaną z lekkimi przebarwieniami, po jego nałożeniu jest piękna i jednolita. Jak dla mnie bardzo wydajny,podczas makijażu używam 1 max 2 pompki. Podkład utrzymuje się na twarzy wiele godzin. Szczerze polecam ja napewno zostanę z nim na dłużej.

Jeden z moich drogeryjnych ulubieńców

Podkład zakupiłam skuszona promocją. Stwierdziłam, że będzie to dobra okazja na przetestowanie czegoś nowego. Na ogromny plus jest szeroką gama odcieni, każdy znajdzie odpowiedni odcień dla siebie. Kolejnym plusem jest opakowanie. Zawsze zwracam uwagę na to, aby opakowanie było schludne i czyste, takie też jest w przypadku podkładu.

Konsystencja podkładu jest dosyć płynna, łatwo się buduje krycie, dobrze się wchłania w skore i co najważniejsze nie zasycha szybko, dzięki czemu łatwo się go rozprowadza.

Mogłabym odrobinę przyczepić się do trwałości, ja swój makijaż trzymam ok 12-13h dziennie a po ok 8h wymaga poprawki ale posiadam tłustą cerę więc mogę to wybaczyć ;)

Krótko mówiąc, uwielbiam go i na pewno zostanie na stałe w mojej toaletce!

nie za taką cenę

Skusiłam się tylko ze względu, że był na promocji, nigdy bym nie dała za niego pełnej ceny. Ogromny plus za szeroką gamę kolorystyczną, aby dopasować się do każdej karnacji. Na sam początek należy uważać podczas aplikacji, bo jest rzadki i przecieka przez palce. Jednak 2-3 kropelki dają idealną warstwę na twarzy. Szybko się wchłania w cerę. Wtapia się i jest praktycznie nie widoczny. Nie podkreśla suchych skórek. Zakrywa te mniejsze niedoskonałości. Z trwałością jest okej, praktycznie utrzymuje się cały dzień na twarzy. Bez problemu zmywa się.
Jeśli go znajdę na promocji to zapewne wrócę do niego.

Piękne wykończenie

Podkład kupiłam w zasadzie przez przypadek. Zamawiałam inny i chciałam mieć darmową dostawę ????. Jakiś czas przeleżał zapomniany, aż sobie przypomniałam, że go mam.

Pierwsza próba była taka, że myślałam że jest za jasny. Tylko tak trochę zapominalska jestem i w lato skóra jest jednak nieco ciemniejsza. Wróciłam do niego jesienią.

Kiedy nałożyłam go na twarz, po prostu tak pięknie się wtapiał. Tuszował wszystko co złe nie robiąc maski. Ale znając siebie, nie cieszyłam się na zapas. Przetestowałam produkt jeszcze z paręnaście razy, nastawiając go na wiatr, deszcz, mróz i słońce.

Podkład zawsze daje z siebie 100%. A dzięki konsystencji, jest zawsze w moim makijażu.