L'Oreal Paris, Age Specialist 55+, Restoring Tissue Mask (Ekspert wieku 55+, Odbudowująca maska w płachcie)

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Maska odbudowująca przeznaczona dla kobiet po 55. roku życia, które pragną, aby ich skóra wyglądała młodo jak najdłużej

Maska natychmiast ujędrnia skórę, poprawia jej koloryt, rozświetla i intensywnie nawilża. Drobne zmarszczki są wygładzone, skóra staje się bardziej elastyczna.

Zawiera:

materiałowa / w płatach
materiałowe/w płatach
dojrzała

Dobre nawilżenie

Bardzo dobrze nawilźa, sprawdza się super. Jestem zachwycona działaniem tego produktu! Cera nawilżona i gładka. Nie uczula. Napewno zakupie następne opakowanie.

Bardzo przyjemna maska

Maska jest bardzo przyjemna, po nałożeniu na buzię od razu czuć miłe otulenie i fajny zapach. Komfort używania podobny do salonowego. Po zabiegu skóra jest bardzo gładka i mięciutka, jednak efekt odczuwany jest tylko przed 3-4h po zabiegu, właściwie na następny dzień trzeba by użyć następnej, bo efekt jest bardzo krótkotrwały.

Bardzo dobra

Ta maska wpadła w moje ręce przypadkiem i mimo, że nie jestem grupą wiekową 55+ to przyznam, że jest to świetny produkt.
Cena nie jest tak wysoka biorąc pod uwagę, że wystarcza mi na 4 razy. Z płachty warto odsączyć trochę tej białej mazi, wtedy to co zostanie w opakowaniu pozwoli potem użyć kilkakrotnie.
Maska naprawdę napina, rozjaśnia, ujędrnia. Skóra jest potem w dotyku bardzo długo miękka i gładka jak u dwudziestki.
Zostaje pewien filtr błyszczący się na skórze jeśli nie zmyjecie jej po wszystkiemu.
Ja kiedy zastosuję ją wieczorem to nic więcej potem nie nakładam, bo twarz jest naprawdę na długo nawilżona i odżywiona. Po masce nie mam też żadnego wysypu na twarzy. Warto szukać na promocji, ja ostatnio po 8 zł kupiłam w drogeriach na H.
Miałam w życiu wiele masek, w tym na tkaninie i koreańskich itd. ale ta maska robi coś od razu, zauważalnie i na długo tak więc polecam.

Wspaniała maska!

To jedna z lepszych, jeśli nie najlepsza maska jakiej kiedykolwiek użyłam.
Maska jest w płachcie. Płachta jest idealnie przycięta, doskonale pasuje do twarzy. Jest bardzo dobrze nasączona kremem, tak ze wystarczyło mi jej aż na 4 razy. Może kosztuje te 12 zł ale jest bardzo wydajna.
Maska bardzo pięknie pachnie, jakby delikatnymi perfumami.
Po zabiegu twarz jest wspaniale wygładzona, bardzo dobrze nawilżona. Wyraźnie ujędrniona i odżywiona. Do niczego nie mogę się przyczepić.
Twarz jest tak gładka i miła w dotyku, że później nie trzeba nakładać już kremu. Doskonale sprawdza się pod makijaż.
Polecam wszystkim

Eksplozja nawilżenia i regeneracji!

To druga maska z tej linii, którą miałam okazję użyć. Ta dla grupy wiekowej 45+ sprawdziła się u mnie naprawdę bardzo dobrze. Tej byłam również ciekawa.

Bardzo dobrze wycięta. Bez problemu dopasowałam ją do twarzy. Przylegała idealnie. Produktu na płachcie nie ma zbyt dużo, po zdjęciu delikatny nadmiar można wsmarować w skórę jak krem.

Maska rewelacyjnie nawilża i wygładza skórę twarzy. Nie przypominam sobie, żeby moja twarz w dotyku była tak miękka i sprężysta po jakimkolwiek innym produkcie.

Przy najbliższej okazji kupię sobie kolejne opakowanie.

Przyjemna maska

Płachta maski jest dobrze wycięta i wytrzymała. Dobrze trzyma się na twarzy. Po jednorazowym użyciu trudno mi stwierdzić czy maska rzeczywiście wygładza drobne zmarszczki i uelastycznia skórę, jak to obiecuje producent. Na pewno jednak dobrze nawilża cerę i nadaje jej efekt rozświetlenia.

L`Oreal Paris, Age Specialist 55+ Odbudowująca maska w płachcie

Bardzo przyjemna maseczka, po nałożeniu jest efekt chłodzenia dzięki czemu skóra bardzo odpoczywa i regeneruje się. Sama płachta nawet dobrze przycięta, bardzo łatwo się ją nakłada, a balsam w niej zawarty nie spływa i trzyma się twarzy, więc spokojnie można w niej chodzić :) Z efektu jestem zadowolona, skóra wyraźnie nawilżona i odżywiona.

Polecam!!!

W ramach testów otrzymałam dwie maski, więc tą 55+ dałam do wytestowania mamie. Sprawdziła się podobnie jak maska +45. Skóra jest nawilżona, jędrna, koloryt poprawiony. Twarz wygląda na wypoczętą. Są to bardzo dobre maski i myślę, że na dłużej zagoszczą u mnie.

Maska w płachcie odbudowująca

Bardzo wygodna i łatwa w użyciu. Nawet moja mama dała sobie z nią radę. ;) skóra po aplikacji maski wyglądała zdrowo i promiennie. Można również przypuszczać iż koloryt skóry również się wyrównał. Polecam wszystkim paniom po 55 roku życia.

Bardzo dobra maska

Maseczka pięknie pachnie. Po zastosowaniu skóra stała się jędrna, promienna a zmarszczki zdecydowanie mniej widoczne. Dodatkowo wyrównuje się koloryt, znikają przebarwienia. Twarz jest sprężysta i napięta. Polecam Paniom 55+

Dobra maseczka

Maseczka daje widoczne efekty na skórze, sprawia, że staje się ona "żywsza". Widać to w zmienionym na lepsze kolorycie skóry, staje się ona również bardziej nawilżona i sprężysta. Z chęcią będę po nią sięgała jeszcze nie raz.

Doskonała maska dla cery dojrzałej

Polecam tę maskę dla cer dojrzałych.Pięknie ujędrnia skórę i doskonale spłyca zmarszki.Skóra po niej jest gładka,delikatna w dotyku.Aplikacja jest bardzo wygodna,można się podczas jej stosowania zrelaksować.Co ważne daje natychmiastowy efekt.Myślę że stosowanie jej regularnie przyniesie trwały efekt w postaci odmłodzenia skóry.